Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#5069025 Napisano: 12.03.2012 03:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Dzwoni palette ,o g 15.45 biżuteria i laptop emotka emotka


z którego dnia wygrana?

u mnie znowu pustoo emotka



z 4 marca
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5069003 Napisano: 12.03.2012 03:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzwoni palette ,o g 15.45 biżuteria i laptop emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5052202 Napisano: 04.03.2012 11:46:16 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

askaxxx napisał(a):

9 kilo nadwagi i nici z zakupow ciuchowych bo we wsztstkim wygladam jak gruba Berta. Od polowy stycznia nie jem slodyczy a wskazowka na wadze ani drgnie. Mam hula-hop z wypustkami i posiniaczone nogi bo nie umiem tym krecic.



Czytałaś opinie o tym hula-hop? Większość użytkowniczek ma tak jak Ty. To nie kwestia umiejętności.


proponuję dobry klub fitnes ,na diecie MŻ ,ale jedząc praktycznie wszystko 13 kg w 6 miesięcy mniej
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5051096 Napisano: 03.03.2012 12:48:29 w Konkursowiczki w ciąży
aga67 napisał(a):

Przyjaciółka właśnie urodziła córeczkę w angielskim szpitalu.Rodziła ponad 20 godzin, najpierw w jakiej izbie porodowej w swojej miejscowości, potem na sygnale wieziono ja do szpitala w większym mieście gdzie dziecko wyciągnięto z niej kleszczami emotka i w tej samej dobie obie zostały wypisane ze szpitala! emotka Jest farmaceutką od lat pracujacą w Anglii i dokładnie wie czego się można spodziewać po tamtejszej słuzbie zdrowia ale...chyba nie tak wyobrażała sobie poród własnego dziecka.Moje doświadczenia z porodów są zgoła inne i cieszę się,że rodziłam w Polsce.


Moja kuzynka urodziła w Anglii o 7.00 ,a o 13.00 została wypisana. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5051094 Napisano: 03.03.2012 12:46:42 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

onlyrybka to logiczne, że nikt nie podaje mieszanek leczniczych, bo sobie alergię wymyślił, bo dziecku coś wyskoczyło- tak do wiadomości.

A co pokarmu matki to powiem tak, że dobrze jest karmić, bo to zdrowe dla maluszka, ale to czy ktoś ma pokarm czy go nie ma zależy od wielu czynników.
Mi lekarz powiedział, że laktacja zaczyna się w głowie- bzdura! bo nie jedna chce karmić a pokarmu nie ma. Czytałam, że tu główną rolę odgrywają hormony.


W pewnym sensie lekarz miał rację:
Prolaktyna jest hormonem wydzielanym przez przysadkę mózgową.
Oksytocyna, produkowana przez część mózgu nazywaną podwzgórzem, zostaje uwolniona do krwi przez przysadkę mózgową.
I sądzę że kobieta karmiąca zestresowana ,rozdrażniona i mająca już wszystkiego naprawdę dość może mieć wpływ na wydzielanie tych hormonów.
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5040375 Napisano: 25.02.2012 07:49:26 w Konkurs na forum2?
pudełko na sztuczna szczękę Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5040366 Napisano: 25.02.2012 07:47:39 w Konkurs na forum2?
szczoteczka do zębów Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5040359 Napisano: 25.02.2012 07:45:12 w Konkurs na forum2?
odświeżacz do ust Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5040354 Napisano: 25.02.2012 07:44:16 w Konkurs na forum2?
klej do protez zębowych Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5040348 Napisano: 25.02.2012 07:42:41 w Konkurs na forum2?
tabletki na menopauzę Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5040318 Napisano: 25.02.2012 07:33:01 w Konkurs na forum2?

gosia16

#5040243 Napisano: 25.02.2012 07:05:06 w Konkurs na forum2?
album ze zdjęciami
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5038917 Napisano: 24.02.2012 08:21:39 w Konkurs na forum2?

gosia16

#5038901 Napisano: 24.02.2012 08:16:27 w Konkurs na forum2?
0 0

gosia16

#5038891 Napisano: 24.02.2012 08:14:40 w Konkurs na forum2?
prasowanie firan i zasłon Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5035898 Napisano: 23.02.2012 04:40:00 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

gosia16 napisał(a):


Bo ta pani może potrzebuje kasy na opatrunki ,a nie lakiery do włosów emotka



jak masz zbędną kasę, możesz oddać emotka


Chyba nie Tobie,bo ja wiem gdzie mam pomagać i nie liczę z tego powodu na pieśni pochwalne .Wychodzę z założenia ,że lepiej robić to z dobrego serca,a wszelkie refleksje w tym temacie zachować dla siebie . Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5035835 Napisano: 23.02.2012 04:15:10 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

gosia16, skoro jesteś taką altruistą, to wczuj się w moją sytuację

brać i krytykować jest najłatwiej emotka


To po co dawać i wiecznie narzekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5035833 Napisano: 23.02.2012 04:14:18 w Wkurza mnie...
tygrysek82bu napisał(a):

gosia16 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

wsciekly napisał(a):

jakże cieszą takie SMS-y:

Kiedy będą te kosmetyki i lakiery, bo czekam już cały tydzień...
I jakby mi państwo mogli załatwić taką patelnię jak dostała teściowa.
I jeszcze jakieś garnki i...

emotka emotka emotka emotka emotka



Daj im palec, a odgryzą ci rękę
Smutne ale prawdziwe...



bywa ciekawiej emotka emotka emotka

godz. 22 z niezłym hakiem, telefon i... narzekanie, że brak kasy, że nie ma na opatrunki, że i że i że emotka

zamiast o egzaminie myślę wtedy o tym co tu począć - przelać kobicie resztę stypendium na konto, napaść na b a n k, czy co u licha emotka emotka emotka


Bo ta pani może potrzebuje kasy na opatrunki ,a nie lakiery do włosów emotka


A swoja drogą to z tego co słyszę to pomagasz ludziom prostym i biednym,dlatego nie wiem czemu dziwi cie słowo załatwić,akurat w tym zdaniu.Może akurat ta osoba nie dysponuje tak bogatym słownictwem jak inni,i dla niej zwrot załatwić jest w tym momencie całkiem na miejscu.
Ciekawe, jaka byłaby reakcja tych biednych ludzi jeśli przeczytaliby to co o nich wypisujesz na tym forum.


Może i potrzebuje na opatrunki, ale wiadomo, każdy ma swoje rodziny, swoje potrzeby i czasami ciężko jest się jeszcze dzielić z innymi... Ludzie, którzy dostają wygrane kosmetyki i inne drobiazgi, które i tak muszą kupić, dzięki czemu zaoszczędzą parę złoty i mogą przeznaczyć to na coś innego, nie powinni oczekiwać, że skoro ktoś im coś daje, z czystego serca, to będzie zajmował się resztą jego problemów. Powinien podziękować i cieszyć się. Ludzie, którzy na prawdę zaznali biedy, nie z własnej winy (alkohol, lenistwo itp.) potrafią docenić każdy najdrobniejszy gest.


Ja to rozumiem ,ale po co wyciąga
tygrysek82bu napisał(a):

gosia16 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

wsciekly napisał(a):

jakże cieszą takie SMS-y:

Kiedy będą te kosmetyki i lakiery, bo czekam już cały tydzień...
I jakby mi państwo mogli załatwić taką patelnię jak dostała teściowa.
I jeszcze jakieś garnki i...

emotka emotka emotka emotka emotka



Daj im palec, a odgryzą ci rękę
Smutne ale prawdziwe...



bywa ciekawiej emotka emotka emotka

godz. 22 z niezłym hakiem, telefon i... narzekanie, że brak kasy, że nie ma na opatrunki, że i że i że emotka

zamiast o egzaminie myślę wtedy o tym co tu począć - przelać kobicie resztę stypendium na konto, napaść na b a n k, czy co u licha emotka emotka emotka


Bo ta pani może potrzebuje kasy na opatrunki ,a nie lakiery do włosów emotka


A swoja drogą to z tego co słyszę to pomagasz ludziom prostym i biednym,dlatego nie wiem czemu dziwi cie słowo załatwić,akurat w tym zdaniu.Może akurat ta osoba nie dysponuje tak bogatym słownictwem jak inni,i dla niej zwrot załatwić jest w tym momencie całkiem na miejscu.
Ciekawe, jaka byłaby reakcja tych biednych ludzi jeśli przeczytaliby to co o nich wypisujesz na tym forum.


Może i potrzebuje na opatrunki, ale wiadomo, każdy ma swoje rodziny, swoje potrzeby i czasami ciężko jest się jeszcze dzielić z innymi... Ludzie, którzy dostają wygrane kosmetyki i inne drobiazgi, które i tak muszą kupić, dzięki czemu zaoszczędzą parę złoty i mogą przeznaczyć to na coś innego, nie powinni oczekiwać, że skoro ktoś im coś daje, z czystego serca, to będzie zajmował się resztą jego problemów. Powinien podziękować i cieszyć się. Ludzie, którzy na prawdę zaznali biedy, nie z własnej winy (alkohol, lenistwo itp.) potrafią docenić każdy najdrobniejszy gest.


Ja też tak uważam ,ale trzeba mieć dystans do tego co się robi.Oferując pomoc ludziom biednym trzeba się liczyć z tym że zwrócą się do nas o pomoc również w innej sprawie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5035804 Napisano: 23.02.2012 04:04:34 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

gosia16, niczego na nikogo nie wypisuję, tylko piszę co mnie osobiście wkurzyło, bo od tego jest ten wątek

pomagam prawie 100 osobom, ale tylko 2 czegoś stale chcą i ciągle im za mało

gosia16,
jeśli więc nie wiesz w czym rzecz, nie wysuwaj pochopnych wniosków

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Ale Ty ciągle narzekasz,kiedyś o jakieś kalosze ,dzisiaj o jakieś patelnie - jeśli Cię to przerasta to może naprawdę zajmij się egzaminami.Jest wielu wspaniałych wolontariuszy którzy potrafią wysłuchać każdego w potrzebie,i załatwić różne rzeczy .Ja nie wyciągam pochopnych wniosków tylko czytam, co tutaj wypisujesz.
A wkurzyło mnie to bo czytam jacy ci ludzie sa niewdzięcznicy już któryś raz.
No ,a teraz mnie zablokuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5035768 Napisano: 23.02.2012 03:50:12 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

wsciekly napisał(a):

jakże cieszą takie SMS-y:

Kiedy będą te kosmetyki i lakiery, bo czekam już cały tydzień...
I jakby mi państwo mogli załatwić taką patelnię jak dostała teściowa.
I jeszcze jakieś garnki i...

emotka emotka emotka emotka emotka



Daj im palec, a odgryzą ci rękę
Smutne ale prawdziwe...



bywa ciekawiej emotka emotka emotka

godz. 22 z niezłym hakiem, telefon i... narzekanie, że brak kasy, że nie ma na opatrunki, że i że i że emotka

zamiast o egzaminie myślę wtedy o tym co tu począć - przelać kobicie resztę stypendium na konto, napaść na b a n k, czy co u licha emotka emotka emotka


Bo ta pani może potrzebuje kasy na opatrunki ,a nie lakiery do włosów emotka


A swoja drogą to z tego co słyszę to pomagasz ludziom prostym i biednym,dlatego nie wiem czemu dziwi cie słowo załatwić,akurat w tym zdaniu.Może akurat ta osoba nie dysponuje tak bogatym słownictwem jak inni,i dla niej zwrot załatwić jest w tym momencie całkiem na miejscu.
Ciekawe, jaka byłaby reakcja tych biednych ludzi jeśli przeczytaliby to co o nich wypisujesz na tym forum. Wyświetl w wątku >>
0 0