Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#5648654 Napisano: 07.05.2013 15:13:05 w Kupony Payback
marko2222 napisał(a):

Ajj nie rozumiecie o co chodzi... ja poswiecilem kilka(kilkanascie?) godzin na zapoznane sie z tym wszystkim, wiec jak cos to pytacie. Kupon byl podrobiony i to jest fakt. Oryginalny kupon w postaci kodu kreskowego byl drukowany kilka dni wczesniej przy robieniu zakupow na kwote powzywej 500zl, a byl drukowany NA PARAGONIE ZAKUPOWYM - na dole! Ktos zauwazyl, ze kod kreskowy jest taki sam na kazdym paragonie powyzej 500zl i postanowil to wykorzystac. Wiadomo, ze trudno sfalszowac paragon, bo i papier inny i druk itp, wiec ktos po prostu wydrukowal falszywy kupon, wstawil swoja date (05.05) i wstawil kod kreskowy z paragonu, oraz ten opis z boku tez jest wymyslony przez kogos, aby bardziej go uwiarygonic. Przy kasie dawal taki kupon mowic, ze jest z internetu/urodzinowy czy cos takiego. Czy zawinil Payback, dajac jednakowy kod? Tez pytalem prawnika, ale on mi zadal pytanie "a jakby 100zl nie mialo zabezpieczen i bylo czarnobiale, to mozna je xerowac i mowic, ze to wina mennicy?" A strona, z ktorej kupon byl pobrany nie jest wlasnoscia PB, wiec kazdy moze taka zalozyc emotka


no niestety 100 nie jest czarno-biała a dokładnie zabezpieczona,i z kserówka do sklepu nie pójdziesz,a payback co chwile wydaje jakieś kupony urodzinowe,promocyjne ,przez internet ,książeczki z kuponami itd.przeciętny kupujący nie jest w stanie tego ogarnąć.oni powinni zabezpieczyć sobie kody i koniec a nie 1 kod do tysiąca kuponów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5646121 Napisano: 03.05.2013 10:26:31 w Kupony Payback
asante napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

asante napisał(a):

rachel napisał(a):

A ja mam pytanko na kuponie jest informacja że mozna go wykorzystać raz. Ale jak ja mam dwie karty do jednego konta to mogę użyć raz na kartę czy raz na konto?


Zawsze liczy się konto, nie karta.


A nie jest tak ze jak rożne osoby maja rożne karty ale to samo konto to dolicza punkty ?

W poprzedniej akcji zrobiłam zakupy i nawet nie wiedziałam ze mam połączone konta i punkty mi naliczyli


Ale naliczyli Ci dwa razy punkty na to samo konto?
Jeśli masz dwie karty do jednego konta, to punkty przyznają Ci tylko raz. Dwie karty służą tylko do tego, że mogą dwie osoby zbierać punkty na jedno konto (np. mąż i żona).


ja mam dwie karty i z wcześniejszych kuponów doliczyło mi po 5000 na każdą kartę,czyli 10000 na konto Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5638203 Napisano: 19.04.2013 15:12:57 w Hochland
malenka89 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Eeee, u mnie serków nie jedzą..
Czyli paragon można wysłać mailem? W regulaminie jest napisane, że poleconym. Tylko na paragonie pewnie nie wybiją, że to Hochland. W sumie po co mi ta piłka? emotka



piłka jak piłka, ale wycieczka emotka

można wysłać mailem, pewnie dopiero na wycieczki chcą oryginały emotka

U mnie przechodziły paragony typu ser.top.szczyp itd emotka



dzisiaj kupowałam w Realu,topiony w plasterkach po 2,99 opisany jest hoch.top.pl15 sal Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5638196 Napisano: 19.04.2013 14:56:08 w Wkurza mnie...
iskierka napisał(a):

jeszcze się maj nie zaczął a już mnie wkurza emotka Już pojawiły się 3 zaproszenia na przyjęcia.Dwa wirtualnie a jedno oficjalnie już w kopercie ..no i sytuacja się powtarza.
Po 6 latach związku nawet nie jestem osobą tylko ...owadem??
Na zaproszeniu widnieję jako "os.tow." no kulfa ze tak się wyrażę.Chyba mnie tylko to drażni skoro inni tak adresują koperty..
Mieliśmy podobny problem z weselem brata zapraszając naszego kuzyna(który miał mieć wesele pół roku później) .Po prostu zadzwoniliśmy aby spytać się jak powinniśmy zaadresować .Poprosili o umieszczenie imion i nazwisk obydwojga...że niby dopiero po zaręczynach nie powinno się pisać "z osobą towarzyszącą" emotka

Czyli zapraszając np. na wesele wspólnych znajomych ze szkoły którzy są parą a nie są po zaręczynach to jedną osobą wymienimy z imienia a drugą jako os tow emotka

Nie jestem zła na tych ludzi od których dostaliśmy to zaproszenie,ale znamy się na tyle dobrze że mogli chociaż wpisać moje imię albo osoba towarzyszącą a nie "os.tow." wrrr


A ja zostałam wpisana do historii choroby człowieka z którym mieszkam 13 lat,mamy dzieci i wspólny dom jako przyjaciółka emotka ,masakra,czułam się jak w liceum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5636108 Napisano: 16.04.2013 15:11:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrana nagroda z zeszłego roku - podróż marzeń do Meksyku,wrażenia nieziemskie i duuuużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5629324 Napisano: 06.04.2013 20:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goralecka napisał(a):

dede napisał(a):

Też dałam odp że 5, ale ewentualne meile to chyba w przyszłym tygodniu będą wysyłać emotka


5??a nie 4? emotka


ja podałam w/g strony
na niej jest pokazanych 5
http://kubus.pl/produkty/
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5629159 Napisano: 06.04.2013 13:31:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanko czy z wczorajszego dnia z kubusia ktoś został dziś poinformowany o wygranej maskotce? czy dopiero informują w poniedziałek z piątku?
za info serdecznie dziekuję emotka
życzę miłego dnia emotka




Cytat awen6 :
szukam osoby.która grała wczoraj o maskotkę Kubuś. Czy ktoś dostał meila o wygranej?


podejrzewam że od 2 albo 3 dni nie rozsyłali e-meili o wygranych kubusiach


ja grałam wczoraj ,maila brak ale nawet nie wiem czy odpowiedź dobrą podałam Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5628601 Napisano: 05.04.2013 14:10:08 w Konkursowiczki w ciąży
malutka456 napisał(a):

prodiament napisał(a):

malutka456 - to Ty jesteś położną? emotka Jaką pozycję przy porodzie najbardziej polecasz?

Jestem, jestem emotka przy porodzie kazda jest dobra, w ktorej najmniej boli rodzaca emotka czasem jest to pozycja stojaca, czasem lezaca na boku albo kolankowo-lokciowa, ciezko stwierdzic przed porodem, ktora bedzie nam odpowiadac. Cos czuje, ze na krzeselku porodowym bedzie dla mnie ok albo stanie z opieraniem sie np. o lozko emotka teraz w tych jest mi najlepiej, gdy zaczyna cos bolec emotka od 2 godzin przegladam lozeczka i nie moge sie zdecydowac, a brzuch jak sie napinal tak sie napina emotka


Ja chciałam bóle znosić w świętym spokoju ,leżąc sobie grzecznie.Ależ gdzież tam ,bo teraz moda że poród chodząco albo stojąco.I ciągle mnie zganiali z mojego wygodnego łóżeczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5626162 Napisano: 02.04.2013 21:24:59 w Konkursy ABC
abodak napisał(a):

kurcze u mnie cisza-wszyscy dostali?


ja nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5622878 Napisano: 27.03.2013 16:59:20 w Połączenia nieodebrane
brunetka napisał(a):

kto mógł dzwonić z 224501700?


http://www.numernet.pl/telefon/224501700

Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5622799 Napisano: 27.03.2013 15:26:06 w Konkursy ABC
teraz są na 14 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5622796 Napisano: 27.03.2013 15:23:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw ole z samego zdrowia Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5617190 Napisano: 20.03.2013 12:36:34 w Zostań testerem.
to20ja napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Może ktoś pomoże:

Czym są dane wrażliwe?
To wszystkie dane osobowe, takie jak adres, telefon itp.
Wszystkie dane pochodzące z ankiet dla Ekspertów Streetcom
Dane na temat stanu zdrowia i nałogów

akie są kolejne etapy rekrutacji do kampanii Streetcom?
Wypełnienie ankiety rekrutacyjnej, potwierdzenie adresu do kampanii, otrzymanie wiadomości o zakwalifikowaniu się do kampanii, otrzymanie paczki ambasadorskiej z produktami do testowania
Potwierdzenie adresu do kampanii, otrzymanie wiadomości o zakwalifikowaniu się do kampanii, wypełnienie ankiety rekrutacyjnej otrzymanie paczki ambasadorskiej z produktami do testowania
Potwierdzenie adresu do kampanii, otrzymanie wiadomości o zakwalifikowaniu się do kampanii, otrzymanie paczki ambasadorskiej z produktami do testowania, wypełnienie ankiety rekrutacyjnej

Jakie są kolejne etapy udziału w kampanii rekomendacji?
Otrzymanie produktów do testowania, rozdanie próbek, wypełnienie raportu końcowego, raportowanie rozmów o produkcie
Otrzymanie produktów do testowania, rozdanie próbek, raportowanie rozmów o produkcie, wypełnienie raportu końcowego
raportowanie rozmów o produkcie, otrzymanie produktów do testowania, rozdanie próbek, wypełnienie raportu końcowego

Co powinien zawierać raport z rozmowy?
Moją opinię o produkcie
Przebieg rozmowy na temat testowanego produktu, opinię rozmówcy
Streszczenie wszystkich rozmów o produkcie przeprowadzonych podczas kampanii

Po jakim czasie od rejestracji bierze się udział w pierwszej kampanii?
Po miesiącu
Po 6 miesiącach
Nie ma określonego czasu, po którym można brać udział w kampanii

Czy ambasadorzy mogą sprzedawać produkty, które otrzymali do testowania?
Tak
Nie
Tylko w przypadku, jeśli produkt im się nie spodobał

Ile trwa zazwyczaj kampania rekomendacji?
5-6 tygodni
2-3 tygodnie
Trudno powiedzieć

Czy są prowadzone kampanie przeznaczone dla dzieci?
Tak, dziecko też może zostać Ekspertem
Nie, prowadzimy kampanie produktów przeznaczonych dla dorosłych
Są prowadzone kampanie z produktami dla dzieci. Zapraszamy do nich rodziców, którzy posiadają dzieci w odpowiednim wieku i mogą być zainteresowane określonym produktem





Z tego co pamiętam, to tak zaznaczałam emotka



kampania trwa 5-6 tygodni Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5612902 Napisano: 14.03.2013 19:10:22 w Połączenia nieodebrane
somberprincess napisał(a):

790 500 500 - zna ktoś? nie da się oddzwonić emotka


chyba PLAY Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5611015 Napisano: 12.03.2013 16:43:56 w Biedronka
mightyb napisał(a):

A ten kto trafi jednym zgłoszeniem będzie mega szczęściarzem emotka emotka a cuda się zdarzają oj zdarzają


zgadza się
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5611014 Napisano: 12.03.2013 16:41:23 w Biedronka
frodo napisał(a):

loczeq napisał(a):


Nie mówimy tu o cenach 50 tyś tylko raczej 500 tyś za tir dobrej chemii.


emotka Gdybym miała 500 tyś. (wolnych środków) to nie zawracałabym sobie głowy loteryjką, w której można wygrać samochodzik za 50 tyś. emotka


jeszcze trzeba mieć szczęście go trafić ,bo taki mugol zgarnie samochodzik jednym zgłoszeniem i kapa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5610186 Napisano: 11.03.2013 20:16:32 w Biedronka
A ja powiem tak - Bierzcie udział w loteriach bo wysyłając nawet jedno zgłoszenie można się zdziwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5610160 Napisano: 11.03.2013 19:47:03 w Połączenia nieodebrane
petunija1 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

226767937 przed chwilką - co to może być?



U mnie dzis ten sam numer na konkursowy... emotka


Czyli Ritf ,a to oznacza Regina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5609476 Napisano: 11.03.2013 12:13:24 w Połączenia nieodebrane
jackk76 napisał(a):

226767937 przed chwilką - co to może być?


Ritf Advnet Sp. z o.o. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5604808 Napisano: 07.03.2013 12:49:53 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

że nie trafiłam ekspresu z Tesco emotka


ja też emotka ale niestety z tego co zauważyłam tematy kawowe mi nie leżą.Może dlatego że piję zwykłą rozpuszczalną,(belejaką)bo i tak zalewam ją wiadrem mleka,więc ekspertem nie jestem. Wyświetl w wątku >>
0 0