Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#5739697 Napisano: 18.09.2013 17:29:32 w Kaufland konkursy
Super,jak zaczęłam sprawdzać ,czy przypadkiem nie ma innego Będzina na liście ,coś mi sie przycisło i wysłało odpowiedź,nawet nie wiem z jakim miastem.Masakra ,widocznie nie dla mnie ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5739688 Napisano: 18.09.2013 17:12:29 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Ciekawe ,napisałam zgłoszenie z monstera chcę wybrać sklep a tam Będzin Modrzejewska 20 ,jak takiego adresu kaufa nie ma w tym mieście emotka ciekawe co teraz emotka


Jakbym dziś siebie słyszała, tyle że w sprawie reklamacji sklepu ABC, właśnie na tej będzińskiej ulicy się znajdującego... emotka
Wiem, że w pobliżu jest Kaufland na ulicy równoległej - chyba na 11 Listopada. emotka


Właśnie 11 Listopada 10,trudno zaznaczam Będzin ,najwyżej potem zrobie dym
Albo nie ,szukam numeru do agencji która organizuje Monstera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5739684 Napisano: 18.09.2013 17:06:52 w Kaufland konkursy
Fajnie ,napisałam zgłoszenie z monstera chcę wybrać sklep a tam Będzin Modrzejewska 20 ,jak takiego adresu kaufa nie ma w tym mieście emotka ciekawe co teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5736520 Napisano: 13.09.2013 10:35:33 w Kaufland konkursy
aerdna napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy ktoś juz kupował Monstera na konkurs?Ile kosztuje ta puszeczka emotka


W promocji 2,99 zł.



uuuu emotka to jadę na zakupową krótką wycieczkę emotka akurat kilka sklepów w pobliżu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5736512 Napisano: 13.09.2013 10:32:28 w Kaufland konkursy
Czy ktoś juz kupował Monstera na konkurs?Ile kosztuje ta puszeczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5736471 Napisano: 13.09.2013 09:46:29 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

Skoro to konkurs w Kauflandzie, niech se organizator z Kauflandem takie sprawy między sobą wyjaśnią, a nie, że klient ma odpowiadać za to, jak Pani Jadzia wklepała towar w system i się wykłócać z babonami w POKu o pieczątkę emotka


też tak uważam,jeszcze nigdy nie byłam prosić się o żadne pieczątki,niech sobie agencja ze sklepem ustala co ma pisać na paragonie,jeśli organizuja taki konkurs lub wezmą listę wzorów nazw konkursowych produktów nabijanych na kasie i sami sprawdzają emotka


Bingosik emotka


jeszcze jak jest to konkurs ogólnopolski ,w różnych sklepach to rozumie ,ale jest tylko w kauflandzie,niech dzwonią do boku i wyjaśniają Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5736466 Napisano: 13.09.2013 09:40:51 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

Skoro to konkurs w Kauflandzie, niech se organizator z Kauflandem takie sprawy między sobą wyjaśnią, a nie, że klient ma odpowiadać za to, jak Pani Jadzia wklepała towar w system i się wykłócać z babonami w POKu o pieczątkę emotka


też tak uważam,jeszcze nigdy nie byłam prosić się o żadne pieczątki,niech sobie agencja ze sklepem ustala co ma pisać na paragonie,jeśli organizuja taki konkurs lub wezmą listę wzorów nazw konkursowych produktów nabijanych na kasie i sami sprawdzają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5735314 Napisano: 11.09.2013 15:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

mam pytanko do tych co udało im sie patelnie z tesco wygrać ,
tak średnio po ile smsów słaliście, że sie udało?


1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5733233 Napisano: 09.09.2013 13:12:59 w Intermarche
assal napisał(a):

W każdym konkursie z alkoholem trzeba podać numer dowodu emotka


pełnoletność sprawdzaja po numerze pesel z tego co wiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5733227 Napisano: 09.09.2013 13:09:13 w Intermarche
w ITM Lech jeszcze był chyba nr dowodu do podania,nie wiem po co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5733218 Napisano: 09.09.2013 13:01:33 w Intermarche
szakal007 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

agamaty napisał(a):

aerdna napisał(a):

szakal007 napisał(a):

CZy przy wypełnianiu formularzu do nagrody w Lech INT wpisujecie tez NIP czy tylko numer PESEL?

Bo tak zastanwiam się czy aby za duzo informacji oni nie chcą? Pesel chyba powinien im wystarczyc, ale w formularzu jest rubryka NIP wiec wole zapytac emotka


Wszystko trzeba wypełnić. W przeciwnym razie Pani dzwoni i prosi o uzupełnienie. W reg. dokladnie jest opisane, co trzeba podać. A skoro się grało i wygrało, to regulamin było trzeba zaakceptować. Jeżeli nie podamy wszystkiego - nagrody nie dostaniemy.



o kurcze, a ja chyba nie wpisałam, miałam sprawdzić i dopisać i zapakowałam wszystko do koperty. Jak się uzupełnia te dane? Też pocztą?


w regulaminie Lech pisze tylko o numerze pesel ,tak samo zreszta w informacji którą przesyłaja na maila emotka specjalnie czytałam regulamin
Wraz z powiadomieniem o wygranej laureat zostanie poproszony o przekazanie: e-mailem, listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres wskazany w § 2 Regulaminu:
oryginału lub skanu dowodu zakupu Produktów, który był podstawą dla zgłoszenia wybranego przez Komisję Konkursową Zadania konkursowego,
swoich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania wraz z ulicą i numerem domu/mieszkania, kodem pocztowym i miejscowością, nr PESEL,niezbędnych do przekazania nagrody oraz uiszczenia kwoty podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie w wysokości 10% wartości nagrody, w trybie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zgodnie z § 11 ust. 2 powyżej,
zgody Uczestnika na przetwarzanie ww. danych osobowych, przesłanej Uczestnikowi zgodnie z § 12 ust. 7.



Czyli jednak NIP nie trzeba?
Bo są sprzeczne zdania? W sumie regulamin to rzecz wiążąca.


ja wysłałam tylko Pesel i zobaczę co będzie dalej Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5733207 Napisano: 09.09.2013 12:50:54 w Intermarche
agamaty napisał(a):

aerdna napisał(a):

szakal007 napisał(a):

CZy przy wypełnianiu formularzu do nagrody w Lech INT wpisujecie tez NIP czy tylko numer PESEL?

Bo tak zastanwiam się czy aby za duzo informacji oni nie chcą? Pesel chyba powinien im wystarczyc, ale w formularzu jest rubryka NIP wiec wole zapytac emotka


Wszystko trzeba wypełnić. W przeciwnym razie Pani dzwoni i prosi o uzupełnienie. W reg. dokladnie jest opisane, co trzeba podać. A skoro się grało i wygrało, to regulamin było trzeba zaakceptować. Jeżeli nie podamy wszystkiego - nagrody nie dostaniemy.



o kurcze, a ja chyba nie wpisałam, miałam sprawdzić i dopisać i zapakowałam wszystko do koperty. Jak się uzupełnia te dane? Też pocztą?


w regulaminie Lech pisze tylko o numerze pesel ,tak samo zreszta w informacji którą przesyłaja na maila emotka specjalnie czytałam regulamin
Wraz z powiadomieniem o wygranej laureat zostanie poproszony o przekazanie: e-mailem, listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres wskazany w § 2 Regulaminu:
oryginału lub skanu dowodu zakupu Produktów, który był podstawą dla zgłoszenia wybranego przez Komisję Konkursową Zadania konkursowego,
swoich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania wraz z ulicą i numerem domu/mieszkania, kodem pocztowym i miejscowością, nr PESEL,niezbędnych do przekazania nagrody oraz uiszczenia kwoty podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie w wysokości 10% wartości nagrody, w trybie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zgodnie z § 11 ust. 2 powyżej,
zgody Uczestnika na przetwarzanie ww. danych osobowych, przesłanej Uczestnikowi zgodnie z § 12 ust. 7. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5732580 Napisano: 07.09.2013 15:07:02 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

W jakiej cenie są te grześki ?


9,99 chyba Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5730193 Napisano: 04.09.2013 11:48:17 w Intermarche
Kurcze,na wygrana w ITM też chcą NIP,PESEL,nr dowodu jak podatnika rozpoznaje sie tylko po nr pesel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5729367 Napisano: 02.09.2013 22:04:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie mogę dodać konkursu do bazy http://monnarikonkurs.pl/ bo niby już jest,ale ja go w bazie nie widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5729137 Napisano: 02.09.2013 15:35:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
zaczytana-pola napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Dlaczego będzie Pepsi na Orlenie? emotka



piszę w sensie,że Pepsi na Orlenie to konkurs z dużą ilością nagród, więc pewnie będzie dużo identycznyc/podobnych haseł lub nawet plagiatów.Ciekawe, czy wyniki z Pepsi będą gdzieś podane na stronie emotka



Nie przesadzajmy. Tu nagrodzili hasła mające kilka wyrazów. W Pepsi można było spokojnie 160 znaków słać i pewnie takie wybiorą, bo nie był to konkurs na slogan.


a moje najlepsze nie mają wiecej niz 5 słówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5729062 Napisano: 02.09.2013 14:20:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że ilekroć usiłuję odpowiedzieć komuś na PW ,to z przyzwyczajenia klikam w ikonkę obecnie z napisem USUŃ WIADOMOŚĆ i tym sposobem skasowałam juz niejedną wiadomość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5729061 Napisano: 02.09.2013 14:17:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

Moje hasło to: Czujesz,że podróżujesz!Niezbyt lotne,ale dobrze,że chociaż się nie powtarza z innymi,które też wygrały książki.Jejku, teraz to mam poczucie winy,że cokolwiek tam wygrałam emotka


przestań,ja bym musiała żyć w poczuciu winy całe moje konkursowe życie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5726256 Napisano: 28.08.2013 09:30:54 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

Od dzisiaj inaczej będę patrzeć na konkursy, w których, trzeba podać komplet danych, łącznie ze skanem dowodu emotka

http://wyborcza.p...n=FB_Gazeta_Wyborcza


Ale życie nie opiera się tylko na konkursach,trzeba wycofać sie całkowicie z życia publicznego,ponieważ ciągle podajemy w różnych sytuacjach i urzędach nasze dane.Nigdy nie wiadomo czy ci którym przekazujemy - urzędy, szpitale odpowiednio je zabezpieczą.Ja ostatnio oddawałam ksero dowodu do szkoły,i nie wiem co się z nim dalej stanie.Czyli muszę zakończyć swoja edukację na obecnym etapie.To jest paranoja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5724335 Napisano: 23.08.2013 20:17:02 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

czy Wam też wiadomości pw się nie otwierają? Przed chwilą działało, a teraz nie...


też mam ten problem
Wyświetl w wątku >>
0 0