Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#5764746 Napisano: 31.10.2013 17:08:31 w Hochland
mariolakal napisał(a):

Znaczy się, znów nie docenili mojej "twórczości"... emotka


ja również w sprawach serowych jestem bezsilna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5762486 Napisano: 27.10.2013 15:03:52 w Kaufland konkursy
iszhara napisał(a):

gosia16 napisał(a):

W jakiej cenie są obecnie te rowery z Monstera z Kauflanda,bo mam zamiar swój wymienić na gotówkę,a nie orientuję sie w tym kompletnie. emotka



To powinno pomóc:

http://allegro.pl...p;string=verde+cadet



o dziekuję bardzo,bo szukałam na allegro i zawsze wyskakiwała mi tylko jedna i ta sama oferta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5762466 Napisano: 27.10.2013 14:06:25 w Kaufland konkursy
W jakiej cenie są obecnie te rowery z Monstera z Kauflanda,bo mam zamiar swój wymienić na gotówkę,a nie orientuję sie w tym kompletnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5762231 Napisano: 26.10.2013 19:23:54 w Paragony
gosia16 napisał(a):

Wymienię paragon Milka Real z 08.10 na paragon Polo Rex, lub na 2 paragony Biedronka E,lub na paragon Bobovita Intermarche



nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5762207 Napisano: 26.10.2013 17:54:37 w Paragony
Wymienię paragon Milka Real z 08.10 na paragon Polo Rex, lub na 2 paragony Biedronka E,lub na paragon Bobovita Intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5761292 Napisano: 25.10.2013 08:54:41 w Wkurza mnie...
a w mojej Biedronce sa właśnie tylko płyny do płukania Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5761285 Napisano: 25.10.2013 08:46:10 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

oj gosia emotka Ty wysyłasz 2 hasła, jak masz 2 paragony:P, uderz w stół a nożyce sie odezwa emotka kazdy wie co jest tu oczywiste...:)

ogolnie czytajac mam wrazenie ze kikol wyszła tu bez uszczerbku emotka


ale powiedz,ogólnie to trafiłam z tym hasełkiem emotka z Milki miałam dwa paragony na 3 hasełka i nawet te dwa okazały sie zbędne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5761280 Napisano: 25.10.2013 08:38:33 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

keiti, ale może wreszcie masz nauczkę na przyszłość, że nie należy liczyć na cudze paragony

bezpieczne granie to 1: 1 lub co najwyżej 2 : 1

ale niektórym ciągle mało i mało - 1 paragon 100 SMS-ów

ja też zostałam z paragonami w portfelu, bo za dużo ludzi kombinuje

i co ? mogę się tylko powkurzać



koza akurat nie gram bez paragonow:) tu wpadły 3czy4 drobne nagrody ( organizer, kosz) mimo ze posiadałam swoje dowody zakupu:) poza tym moja konkurowosc jest tak sporadyczna, wrecz przeciwnie wiecej paragonow mi zalega, gdyz nie mam kiedy czasem zagrac przy 2-ojce dzieci, wiec nie mam sobie nic do zarzucenia emotka problem polega na ludzkiej zyczliwosci i ufnosci i czasem chęci pomocy. I tu nie ja za zawiniłam, bo jezeli jasne sa przesłanki wymiany i obie strony na to wyrazaja zgodę i nagle cos jest nie halo.....
ja mam nauczkę, na pewno bede ostrozniejsza i jezeli bede z kimkolwiek dokonywac wymiany/zakupu produktów to z osobami które znam i mają opinie rzetelnych i sprawdzonych na forum


wystarczy zobaczyc top rela milka,czy watek pargonow ile osób ma nadprogramowa wygrana, po prostu czasem sie tak zdarza, jak nie w tym to w innym konkursie. Sa osoby które notorycznie graja bez paragonow, bo przeciez pozniej łatwiej jest kupic? po co inwestowac? sa osoby których nie stac na inwestowanie przed konkursem bo nie wiedza czy wygraja, badz z innych przesłanek...


jednym słowem - nadprogramowa wygrana, to inna nazwa grania bez paragonów, których nie posiadamy na tą nadprogramowa wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5760919 Napisano: 24.10.2013 16:52:02 w Paragony
koza.k90 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

krynio napisał(a):

Zauważyłem, że mamy tu bezprecedensowy przypadek windowania cen sprzedawanych paragonów. Chodzi oczywiście o Milkę. Za paragon na ekspres o wartości 280 zł (realna wartość pewnie niedługo osiągnie na allegro poziom 100 zł) chcecie 50-70 zł a nawet więcej! Kuriozum! Paragony na dopiero co rozstrzygnięte konkursy z Almy (bon 500 zł) czy Laboo (1000 zł) były sprzedawane po cenie produktów lub nieznacznie drożej.
Cóż to za fioletowy fenomen?


paragony na ten konkurs są w znacznym deficycie emotka . Dużo nagród i mało paragonów na handel. W Almie czy w Laboo było mniej nagród i dlatego więcej chętnych do sprzedaży swoich paragonów, co sprawia że cena za taki paragon znacznie się obniża emotka .

w temacie mam paragon Almy na zakończony konkurs gdyby ktoś reflektował emotka



i potencjalni robią swoje

a ekspres pewny


ja nie widzę problemu,trzeba było kupić sobie produkty Milki w czasie trwania konkursu za 15 zł ,a nie teraz biadolić,że drogo - to oczywiście do tych co tak uważają,(ja mam dwa ,ale czekam spokojnie na rezerwę) Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5759987 Napisano: 23.10.2013 13:03:40 w Kaufland konkursy
agicho napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

benon69 napisał(a):

czy panie w informacji beda wiedzialyy cos na temat odbioru roweru nmonster bo przedstawiciel sie nie odzywa ;(

do mnie też sie nie odzywa emotka



cierpliwości mają czas- raptem kilka osób odebrało a sklepów niemało ! Też czekam emotka


ja jutro odbieram - Zagłębie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5759578 Napisano: 22.10.2013 19:15:44 w DARMOWE minuty i startery


przez promocje Lato juz nie włączysz START ,przepadło nieodwracalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5759572 Napisano: 22.10.2013 19:10:51 w Pomocy!!!!
koza.k90 napisał(a):

jak uruchomić w Orange ponownie Rok Ważności Konta emotka emotka emotka

latem skusiłam sie na promocję LATO

teraz wklepałam eska START na 8002 i przychodzi info, że na mój nr się nie da

przeszłam z taryfy ONE na POP i to samo

co robić emotka emotka emotka

czy z czegoś muszę zrezygnować, co wklepać ???


być może przez to Lato nie masz Roku,i to chyba jest juz nieodwracalne Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756885 Napisano: 17.10.2013 20:01:58 w Wkurza mnie...
w regulaminie pisze w słoiczkach ,słoiczek to słoiczek czy jest w nim z Bobovity obiadek ,zupka czy deserek jak dla mnie,zalezy co organizator myśli

Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756882 Napisano: 17.10.2013 19:57:38 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

ja to tak zrozumiałam , że mają być kaszki i te zupki w słoiczkach


ale tam nie pisze zupki,tylko posiłki Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756880 Napisano: 17.10.2013 19:54:29 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

kurde kupiłam w intermarche na konkurs bobovity ,wszystko pięknie za prawie 30 zł ,pieczątka elegancko itp. teraz wchodzę w regulamin , a tam jak byk pisze posiłki w słoiczkach i kaszki,kupiłam 3 kaszki po 5 zł z groszami, a resztę dobrałam deserkó złociste jabłka bobo vity i co do kosza paragon? emotka


a deser to nie jeden z posiłków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756732 Napisano: 17.10.2013 16:42:54 w TESCO konkursy
poprzedni konkurs rozwiazany był o godzinie 17.10 emotka (zeszłoroczny) Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756501 Napisano: 17.10.2013 13:00:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magy2020 napisał(a):

Ale w przypadku wygrania nagrody głównej zawsze można dokupić właściwy produkt promocyjny i przełożyć naklejkę. Przy nagrodzie 260.000,00 to wydatek niewielki. Tak dla świętego spokoju.


gorzej jak taką naklejkę przez przypadek zniszczysz przy tej próbie,to wtedy juz tylko sznur
a z tego co widze to raczej trudno je odkleić Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756356 Napisano: 17.10.2013 09:34:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

aurelito napisał(a):

wiecie co - znalazłam w sklepie całe pudło kremów Nivea z nalepką 50pkt, a powinno być 15pkt - i kurcze nie daje mi to od tygodnia spokoju:( swoja droga to ciekawe czy jeszcze są hi hi hi no ale korci mnie, jakby do tego podeszła komisja w razie wygranej ... a z drugiej strony boje się zaryzykować - bo kosmetyki to kosmetyki, ale kasiura emotka ehh czy u Was też są takie pomylone opakowania?


A sądzisz, że każdy klient sprawdza z regulaminem, czy fabryka dobrze punkty przykleiła? Bo ja nie (i nie zamierzam tego robić).


wiesz ,obowiazkiem uczestnika jest zapoznanie sie z regulaminem,a jeżeli z tego powodu 260.000,00 zł przejdzie mi koło nosa ,no to juz bym sie tak nie cieszyła.A juz się przekonałam że nawet 1 zgłoszeniem można wygrać w loterii.


Może i tak, ale organizator loterii nie może wprowadzać klienta w błąd. Każdy, kto prawidłowo dokona zakupu produktu promocyjnego, ma prawo oczekiwać, że organizator prawidłowo umieścił oznaczenia loteryjne. Nie będę ponosić odpowiedzialności za błędy Pana Zdzisia emotka


tak,czy tak ,dla mnie jest za duzo do stracenia żeby ryzykować emotka potem będe płakać ja ,a nie pan Zdzisiu
A najlepiej zadzwonic do organizatora i zapytać . Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756348 Napisano: 17.10.2013 09:24:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

aurelito napisał(a):

wiecie co - znalazłam w sklepie całe pudło kremów Nivea z nalepką 50pkt, a powinno być 15pkt - i kurcze nie daje mi to od tygodnia spokoju:( swoja droga to ciekawe czy jeszcze są hi hi hi no ale korci mnie, jakby do tego podeszła komisja w razie wygranej ... a z drugiej strony boje się zaryzykować - bo kosmetyki to kosmetyki, ale kasiura emotka ehh czy u Was też są takie pomylone opakowania?


A sądzisz, że każdy klient sprawdza z regulaminem, czy fabryka dobrze punkty przykleiła? Bo ja nie (i nie zamierzam tego robić).


wiesz ,obowiazkiem uczestnika jest zapoznanie sie z regulaminem,a jeżeli z tego powodu 260.000,00 zł przejdzie mi koło nosa ,no to juz bym sie tak nie cieszyła.A przekonałam się, że nawet 1 zgłoszeniem można wygrać w loterii główną nagrodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5756343 Napisano: 17.10.2013 09:18:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurelito napisał(a):

wiecie co - znalazłam w sklepie całe pudło kremów Nivea z nalepką 50pkt, a powinno być 15pkt - i kurcze nie daje mi to od tygodnia spokoju:( swoja droga to ciekawe czy jeszcze są hi hi hi no ale korci mnie, jakby do tego podeszła komisja w razie wygranej ... a z drugiej strony boje się zaryzykować - bo kosmetyki to kosmetyki, ale kasiura emotka ehh czy u Was też są takie pomylone opakowania?



w regulaminie jest Załącznik: Lista Produktów Promocyjnych z dokładną punktacją ,tak więc raczej szkoda ryzykować ,bo regulamin ,to regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0