Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6525245 Napisano: 03.09.2018 22:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy na konkurs Oxford  „Be cool at school” produkty konkursowe mogę kupić tylko w sklepach które są wymienione na stronie konkursowej? Bo jak tak to kicha,kupiłam w innym niż wskazane,a zgłoszenie wysłane już. emotka

u nas w sklepie nie wymienionym w reg były info o konkursie. I tam kupiłem. rok temu też były wymienione A kupowałem gdzie indziej i wszystko było ok. A w gazetach Tesco intermarche czy carrefour są info o konkursie na stronach www też. A na ich stronie nie ma wymienionych sklepow co mam u siebie w mieście

Dziękuję emotka , nie liczę na wiele ,ale może chociaż zeszyty dla córki wpadną ,a tak to szkoda mi było zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6525207 Napisano: 03.09.2018 20:22:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Oxford  „Be cool at school” produkty konkursowe mogę kupić tylko w sklepach które są wymienione na stronie konkursowej? Bo jak tak to kicha,kupiłam w innym niż wskazane,a zgłoszenie wysłane już. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6525090 Napisano: 03.09.2018 15:52:50 w Smolar
visserarthur napisał(a):

maria1980 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

staszek napisał(a):

visserarthur napisał(a):

abodak napisał(a):

abodak napisał(a): fuzja smakow informuje o Kenii-rezerwa emotka

zadzwonilam i jednak to ja wygralam choc z rezerwy o matko boska emotka

Jakaś dziwna ta sytuacja, najpierw wyrażasz swój smutek z rezerwy (nasuwa się
pytanie, skąd miałaś info o rezerwie), po czym coś cię tknęło, by do
nich zadzwonić i nagle okazało się, że masz wygraną...

Litości... zadzwonili pewnie z informacja o wygranej z rezerwy, abodak zrozumiała,
że ona jest na liście rezerwowej (Dopiero jak laureat się nie zgłosi
nagroda będzie jej) , a później jak zadzwoniła by się upewnić (duże
emocje, łatwo coś przeoczyć), to okazało się, że laureat się nie zgłosił
i nagroda jest jej.

Litości- regulamin nie przewiduje informowania Zwycięzców poprzez głosowe połączenie telefoniczne, jak już
litość w to włączasz... No ale na tym forum zdawkowe info, to już od
kilku lat norma.

Ponoć Smolar nie informuje telefonicznie ,a do mnie kiedyś z wygraną ,chyba z Warki ,zadzwonili,a reszta miała
sms-y?Więc co,miałam nie przyjąć? A u abodak się nie dziwię że
dzwonili,tym bardziej że była to już rezerwa. A odnośnie zdawkowego
informowania o wygranych - dziwie się że jeszcze ktokolwiek pisze o
głównych wygranych.

Smolar z wartościowymi nagrodami informuje telefonicznie, jeśli jest się w rezerwie lepszej nagrody też
jest informacja telefoniczna. Sama się o tym przekonałam emotka

A to czasem nie była loteria prowadzona przez Fortis . ???? 

Haha, bo to właśnie jest to pisanie zdawkowych informacji... i chęć zabłyśnięcia...
Napisałem, że w tej loterii (Fortis) nie ma w regulaminie mowy o telefonicznym powiadomieniu, ale ktoś chciał zabłysnąć, pisząc "Ponoć Smolar nie informuje telefonicznie ,a do mnie kiedyś z wygraną ,chyba z Warki ,zadzwonili" (właśnie- ponoć!- trzeba sprawdzić w regulaminie. Po czym koniczynka napisała (zgodnie z większością Smolarowych regulamiów), że Smolar informuje o większych telefonicznie. No i takim  oto sposobem, Ty pytasz, czy organizatorem tej loterii nie była agencja Fortis...

Przytoczyłam przykład,że nie zawsze tak jest,jak nam się wydaje.Czy ty masz może "trudne dni" dzisiaj? Następnym razem napisze "pewna agencja". Wyświetl w wątku >>
2 venix, mayteq 0

gosia16

#6525086 Napisano: 03.09.2018 15:47:54 w Smolar
maria1980 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

staszek napisał(a):

visserarthur napisał(a):

abodak napisał(a):

abodak napisał(a): fuzja smakow informuje o Kenii-rezerwa emotka

zadzwonilam i jednak to ja wygralam choc z rezerwy o matko boska emotka

Jakaś dziwna ta sytuacja, najpierw wyrażasz swój smutek z rezerwy (nasuwa się
pytanie, skąd miałaś info o rezerwie), po czym coś cię tknęło, by do
nich zadzwonić i nagle okazało się, że masz wygraną...

Litości... zadzwonili pewnie z informacja o wygranej z rezerwy, abodak zrozumiała,
że ona jest na liście rezerwowej (Dopiero jak laureat się nie zgłosi
nagroda będzie jej) , a później jak zadzwoniła by się upewnić (duże
emocje, łatwo coś przeoczyć), to okazało się, że laureat się nie zgłosił
i nagroda jest jej.

Litości- regulamin nie przewiduje informowania Zwycięzców poprzez głosowe połączenie telefoniczne, jak już
litość w to włączasz... No ale na tym forum zdawkowe info, to już od
kilku lat norma.

Ponoć Smolar nie informuje telefonicznie ,a do mnie kiedyś z wygraną ,chyba z Warki ,zadzwonili,a reszta miała
sms-y?Więc co,miałam nie przyjąć? A u abodak się nie dziwię że
dzwonili,tym bardziej że była to już rezerwa. A odnośnie zdawkowego
informowania o wygranych - dziwie się że jeszcze ktokolwiek pisze o
głównych wygranych.

Smolar z wartościowymi nagrodami informuje telefonicznie, jeśli jest się w rezerwie lepszej nagrody też
jest informacja telefoniczna. Sama się o tym przekonałam emotka

A to czasem nie była loteria prowadzona przez Fortis . ???? 

Fortis,Fortis ,a Smolar był przytoczony tylko dla przykładu,że on niby tez tylko sms-owo informuje ,a okazuje się ze czasami równiez dzwoni Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6525084 Napisano: 03.09.2018 15:46:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
maria1980 napisał(a):

Abodak gratuluję emotka  

ooo i to jest właściwa reakcja  emotka   niezależnie od tego jak została przekazana informacja o wygranej ,czy sms czy telefonicznie.Ja tez gratuluję,tym bardziej ,że kiedyś dane było mi tak zwiedzić Meksyk.Zazdroszczę niezapomnianych wrażeń. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6523913 Napisano: 30.08.2018 13:43:15 w Czy informują/ informowali?
A z dodatkowego losowania Zozoli już informowali?  Nieaktualne już,widzę jakieś wyniki na stronie z 27.08. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6523553 Napisano: 29.08.2018 13:29:23 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

deva napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

pojawiły sie wyniki lipcowej edycji kaufland opinie, czy informowali już emailowo? bo moje inicjały są na liście i nie wiem czy to ja

Hej,
dostałam od nich odpowiedź, ze maile poszly w piatek, 24 dostał ktoś??

Mi się wydaje, że to moje inicjały są na liście, ale wiadomości żadnej nie dostałam emotka

Właśnie mail dotarł do mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6522327 Napisano: 26.08.2018 10:35:33 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że przez lata wypruwam sobie flaki w pracy, czasem kosztem własnego życia prywatnego, kosztem zdrowia. Przez lata nie byłam na chorobowym, nie brałam urlopu wypoczynkowego dłuższego niż tydzień, nie skarżyłam się nigdy, bo zawsze zależało mi na kondycji firmy. A jak chcę odejść z pracy za porozumieniem stron (bo chcę miesięczny okres wypowiedzenia zamiast trzech miesięcy) to nóż w plecy. Choć szef wie, że trafiła mi się życiowa szansa. I zrobi wszystko żeby przypadkiem mi nie pomóc. 
I przypominam sobie teraz jak latałam chora do pracy, mimo że czasami czułam się bardzo źle. Po zabiegu w szpitalu ani jednego dnia wolnego, bo przecież dobro firmy najważniejsze. A teraz słyszę, że jest kapitalizm i każdy walczy o swoje. 

Nigdy, przenigdy więcej. 

Ale czy ktoś na tobie wymuszał,abyś chora chodziła do pracy,zaraz po zabiegu również? Niestety ludzie nie wiedzą że zdrowie i życie mają jedno.A jeśli coś ci się stanie, zbiorą się na wieniec ,wyślą delegację i na drugi dzień,  w natłoku obowiazków, już nikt nie będzie pamiętał,że taka tutaj pracowała. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6522080 Napisano: 24.08.2018 21:11:26 w Konkursy firm tytoniowych
Monika11 napisał(a):

ja miałam to samo i odpuściłam

Ja chyba też odpuszczę ,nie wyślę zdjęcia dowodu ze wszystkimi danymi,zawsze zamazuję to co zbędne.Ciekawe, czy mogą w ogóle żądać od kogoś takiego zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6522060 Napisano: 24.08.2018 20:26:36 w Konkursy firm tytoniowych
niunia-k napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Jakie zdjęcie dowodu wysyłaliście do Lm? Ja zostawiłam tylko imie i nazwisko ,datę urodzenia,pesel i ciągle odrzucaja że błędne zdjęcie.Ale ja im zjęcia całego dowodu na pewno nie wyślę,jeśli chca potwierdzić tylko pełnoletność emotka

Może za duże zdjęcie (pojemność GB ) 

2,40 MB  to chyba nie taka duża.Nie pisało tam jaka ma być. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6522045 Napisano: 24.08.2018 19:37:41 w Konkursy firm tytoniowych
Jakie zdjęcie dowodu wysyłaliście do Lm? Ja zostawiłam tylko imie i nazwisko ,datę urodzenia,pesel i ciągle odrzucaja że błędne zdjęcie.Ale ja im zjęcia całego dowodu na pewno nie wyślę,jeśli chca potwierdzić tylko pełnoletnośćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6520136 Napisano: 19.08.2018 16:57:38 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

malgorzata_b napisał(a):

szukam informacji czy na Red Bull w biedronce paragon musi być w danym etapie ?

raczej tak

gdzie tak pisze w regulaminie? Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

gosia16

#6520004 Napisano: 18.08.2018 15:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

gosia16 napisał(a):

monnikk napisał(a):

rengifo napisał(a):

hej nie wiem czy to odpowiednie miejsce na mój temat, jak to jest z dodawaniem konkursów? 
Jestem tu nowy, dodałem do bazy w dniu 16.08 konurs Auchan https://www.konkurs.auchan.pl/#/ 
nie pojawił się on natomiast w bazie ani na stronie, ktoś mi powie dlaczego? 
Chciałbym też dodać jeszcze kolejne dwa konkursy których nie ma na stronie ale nie wiem czy jest sens w takim razie. 

Konkurs zgłoszony przez Ciebie czeka na akceptację: https://www.e-kon.../240673#.W3f7hEg9c4M

ja dodałam wczoraj dwa które kończą się 20 i tez nie wiem czy zdążą się ukazać w bazie.

Jeśli dodaliscie konkursy, które mają bliską datę zakończenia, to dodajcie dodatkowo link w topie "teraz". Konkursy czekające na zatwierdzenie na pewno pojawią się w bazie, ale potrzeba troszkę cierpliwości. Administratorzy to też pracujący ludzie i czasem fajnie jak mogą mieć wolny weekend. Na pewno punkciki będziecie mieć dodane, pod warunkiem, że ktoś wcześniej nie dodał tego samego konkursu. emotka

Niestety,nie mam również dostępu do topu teraz.Tak się złożyło ,że nie miałam czasu ostatnio przez dłuższy czas ,aby coś wyszukać. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6519990 Napisano: 18.08.2018 13:02:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monnikk napisał(a):

rengifo napisał(a):

hej nie wiem czy to odpowiednie miejsce na mój temat, jak to jest z dodawaniem konkursów? 
Jestem tu nowy, dodałem do bazy w dniu 16.08 konurs Auchan https://www.konkurs.auchan.pl/#/ 
nie pojawił się on natomiast w bazie ani na stronie, ktoś mi powie dlaczego? 
Chciałbym też dodać jeszcze kolejne dwa konkursy których nie ma na stronie ale nie wiem czy jest sens w takim razie. 

Konkurs zgłoszony przez Ciebie czeka na akceptację: https://www.e-kon.../240673#.W3f7hEg9c4M

ja dodałam wczoraj dwa które kończą się 20 i tez nie wiem czy zdążą się ukazać w bazie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6519474 Napisano: 16.08.2018 12:55:48 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

gosia16 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Nie chcę cytować piramidy wypowiedzi dot. utonięcia tych chłopców, ale to już drugi taki tragiczny wypadek... Kilka lat temu w Warcie utonęła czwórka dzieci w obecności matki i opiekunki społecznej, też  zostało przy życiu najmłodsze, które było przy matce.
Może będą naoczni świadkowie i naświetlą okoliczności, niewykluczone, że jeden z braci wszedł do wody mimo zakazu,  fala go zgarnęła, pozostali chcieli ratować i też utonęli. 
A co do wypowiedzi o tym, że jedno dziecko czy dwoje, łatwiej upilnować... nic bardziej mylnego, mam znajomych z dziećmi z ADHD - gehenna emotka

Ostatnio przy mnie pani pomiędzy kaszanką a śląska nagle zorientowała się ,że nie widzi dziecka.Tak była zajęta konsumpcją,i nagle płacz ,tragedia- gdzie dziecko.I co najważniejsze dziecko znalazło się po dłuższej chwili,pani chwilę jeszcze powylewała żale,po czym znowu zajęła się pałaszowaniem, a nie pilnowaniem dziecka.Niektórzy rodzice są bardzo beztroscy.

Rodzice musza jesc. To też osoby żywe, które potrzebują dostarczenia energii do organizmu. Niektórzy rodzice sa zmęczeni, bo stwierdzenie "beztroscy" jest zwyczajnie niewłaściwe. Organizm człowieka, zwłaszcza mózg  potrzebóje odpoczynku... nawet Mr. INCREDIBLE padł w trakcie opieki nad swym potomstwem. 

Dobra, rozumiem,ryby w jeziorze obok tej posesji też potrzebują zjeść coś konkretnego od czasu do czasu. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6519422 Napisano: 16.08.2018 11:17:45 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):

Nie chcę cytować piramidy wypowiedzi dot. utonięcia tych chłopców, ale to już drugi taki tragiczny wypadek... Kilka lat temu w Warcie utonęła czwórka dzieci w obecności matki i opiekunki społecznej, też  zostało przy życiu najmłodsze, które było przy matce.
Może będą naoczni świadkowie i naświetlą okoliczności, niewykluczone, że jeden z braci wszedł do wody mimo zakazu,  fala go zgarnęła, pozostali chcieli ratować i też utonęli. 
A co do wypowiedzi o tym, że jedno dziecko czy dwoje, łatwiej upilnować... nic bardziej mylnego, mam znajomych z dziećmi z ADHD - gehenna emotka

Ostatnio przy mnie pani pomiędzy kaszanką a śląska nagle zorientowała się ,że nie widzi dziecka.Tak była zajęta konsumpcją,i nagle płacz ,tragedia- gdzie dziecko.I co najważniejsze dziecko znalazło się po dłuższej chwili,pani chwilę jeszcze powylewała żale,po czym znowu zajęła się pałaszowaniem, a nie pilnowaniem dziecka.Niektórzy rodzice są bardzo beztroscy. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

gosia16

#6519317 Napisano: 15.08.2018 18:04:36 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

gosia16 napisał(a):

androm napisał(a):

taalvikki napisał(a):

edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wkurzają mnie "wymagania" wrocławskiego schroniska...
chciałam podwieźć karmy z ActivePet z Biedry, a tu na stronie opis, że "życzą sobie karmy z średniej półki, bo dyskontowych ich podopieczni nie jedzą" zajebongo  emotka

ale to dobrze, że dbają o ich zdrowie

z jednej strony tak, zgadzam się emotka  ale z drugiej...co zrobić z taką karmą, skoro nawet schronisko jej nie chce?  emotka  
Taka byłam dumna z tego konkursu, że można wziąć udział + pomóc psiakom, a tu taki kubeł zimnej wody na głowę.


super dbanie o zdrowie - głodówka. no jaja. przerażają mnie pewne praktyki wielkich dietetyków, którzy myślą, że żarcie musi być tylko z górnej półki albo wcale. no ok, niech zwierzaki umierają z głodu, bo nie ma gurmetów tylko inne, sklepowe.

Z faktu, że w schronisku psy nie jedzą taniej karmy, lecz min. średniej jakości, nie wynika, że głodują więc nie wiem skąd takie twierdzenie.
Powiem Wam, że raz wygrałam karmę z najwyższej półki o wartości kilkaset zł. Zadzwoniłam do miejskiego schroniska z pytaniem czy by nie zabrali sobie, bo nie mam jak dowieźć. Niechętnie mi odpowiedzieli, że jak kierowca będzie w pobliżu to kiedyś zadzwoni, ale to może być jutro albo za 3 miesiące. I wiecie, minął już dobry rok, a w ogóle się nie odezwali olewając temat. Skontaktowałam się w międzyczasie z jedną z fundacji dla zwierząt i na swój koszt wysłałam im kurierem. I cieszyli się jak nie wiem.

U mojej córki w szkole zbierali karmę dla schroniska ,dzieci przynosiły Pedigree ,Biedronkowe karmy,wszelakie inne marketowe i raczej z tego co wiem schronisko przyjęło.

a ja się zastanawiam nad jedną sprawą, w niektórych sklepach np w moim Netto jest za kasą kosz i tam zbierają dla zwierząt karmy i też jest wszystko to co w sprzedazy w sklepie, co potem z tym robią?

z tego co obejrzałam profil fb schroniska w Sosnowcu przyjmują specjalistyczna karmę ,ale również ta marketową. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

gosia16

#6519296 Napisano: 15.08.2018 16:23:58 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

taalvikki napisał(a):

edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wkurzają mnie "wymagania" wrocławskiego schroniska...
chciałam podwieźć karmy z ActivePet z Biedry, a tu na stronie opis, że "życzą sobie karmy z średniej półki, bo dyskontowych ich podopieczni nie jedzą" zajebongo  emotka

ale to dobrze, że dbają o ich zdrowie

z jednej strony tak, zgadzam się emotka  ale z drugiej...co zrobić z taką karmą, skoro nawet schronisko jej nie chce?  emotka  
Taka byłam dumna z tego konkursu, że można wziąć udział + pomóc psiakom, a tu taki kubeł zimnej wody na głowę.


super dbanie o zdrowie - głodówka. no jaja. przerażają mnie pewne praktyki wielkich dietetyków, którzy myślą, że żarcie musi być tylko z górnej półki albo wcale. no ok, niech zwierzaki umierają z głodu, bo nie ma gurmetów tylko inne, sklepowe.

Z faktu, że w schronisku psy nie jedzą taniej karmy, lecz min. średniej jakości, nie wynika, że głodują więc nie wiem skąd takie twierdzenie.
Powiem Wam, że raz wygrałam karmę z najwyższej półki o wartości kilkaset zł. Zadzwoniłam do miejskiego schroniska z pytaniem czy by nie zabrali sobie, bo nie mam jak dowieźć. Niechętnie mi odpowiedzieli, że jak kierowca będzie w pobliżu to kiedyś zadzwoni, ale to może być jutro albo za 3 miesiące. I wiecie, minął już dobry rok, a w ogóle się nie odezwali olewając temat. Skontaktowałam się w międzyczasie z jedną z fundacji dla zwierząt i na swój koszt wysłałam im kurierem. I cieszyli się jak nie wiem.

U mojej córki w szkole zbierali karmę dla schroniska ,dzieci przynosiły Pedigree ,Biedronkowe karmy,wszelakie inne marketowe i raczej z tego co wiem schronisko przyjęło. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6515631 Napisano: 02.08.2018 12:17:07 w Dziś cieszę się z.....
joasiunia napisał(a):

Cieszę się, że mąż za 2,5 godziny zaczyna urlop emotka emotka emotka Na horyzoncie jedna wielka dwutygodniowa randka! (z której tydzień spędzimy nad morzem) emotka Żyć nie umierać! emotka emotka emotka  

Ja tez zaczynam z mężem urlop i powiem że czuję trochę niepokój.emotka  Jak my wytrzymamy 14 dni ze sobą, mam nadzieje że nie skończy się to armagedonem rodzinnym.emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

gosia16

#6515630 Napisano: 02.08.2018 12:14:54 w Dziś cieszę się z.....
mia napisał(a):

Pada deszcz!!!!!!!!!! emotka emotka emotka Wreszcie, po upałach 35 stopni w cieniu! Niech tylko nie przestaje, bo znów słońce prześwieca... emotka emotka emotka

Edit:
No i już po deszczu... Ale przynajmniej sobie przypomniałam, jak wygląda! emotka

Gdzie ten deszcz  emotka  Ja dzisiaj na obiad zaserwuję chyba smażony móżdżek. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, androm 0