Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#5802331 Napisano: 07.01.2014 13:34:47 w Inne mniejsze markety
Czy aby mieć ważny kupon do megaloteri muszę kupić między innymi 3 sztuki produktów z tej całej strony czy tylko z tych trzech produktów na górze strony
http://www.megalo...l/produkty-w-loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5801040 Napisano: 04.01.2014 14:30:41 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

size napisał(a):

gabii napisał(a):

wszystkich rozumiem,każdy jest uczciwy,prawy,doskonały i tak trzymać.



Dobrze wiesz, jak tak piszesz, ze nie każdy. Ale na TYM forum większość osób gra fair. Kradzież nie usprawiedliwia wg mnie niczego. Kradzież oznacza kradzież. I to jest niemoralne.

.
W moim odczuciu.


w moim też.. nieważne, czy ktoś jest biedny, czy bogaty.
Ważne, czy jest uczciwy.
Gdyby nie to, że czasami plagiat dosłownie rzuca się w oczy, to wiele osób grających uczciwie nie wygrałoby, tylko cwaniacy i oszuści.

Np. jeśli bym widziała na ulicy, że ktoś komuś coś kradnie, to mam nie reagować? może jeszcze przyklasnąć temu??
To nie te czasy (komunizmu), że osoby kradnące były postrzegane jako zaradne.

Kradzież to kradzież.. obojętnie, czy tekst, zdjęcie, czy portfel albo miliony zł.

Wypowiadam się tylko w swoim imieniu, że jeśli zauważę kradzież to staram się reagować. A nie przechodzę obok.
Sama nie chciałabym, żeby ktoś coś mi ukradł, więc ja nie kradnę i takie mam zasady. Jeśli zauważę własność X, że Y ukradł, to wiadomo, że dam znać X o tym.


musisz jeszcze przeprowadzić wywiad środowiskowy,czy ten co kradnie jest biedny ,a okradany bogaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5800618 Napisano: 03.01.2014 19:04:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurcze,nie to żebym narzekała,ale jakaś posucha noworoczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5800470 Napisano: 03.01.2014 15:07:54 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

ale w regulaminie nie było, że 1 SMS = 1 zgrzewka wody emotka


jest ,jest
3. Sprzedażą promocyjną będą
objęte produkty:
a. Żywiec Zdrój 6x1,5l (słownie: 6 sztuk butelek) woda czysta niegazowana
b. Żywiec Zdrój Smako-Łyk 6x1,5l (słownie: 6 sztuk butelek) woda smakowa niegazowana

Nabycie produktu objętego Konkursem upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może
wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo wykonanym zadaniem konkursowym
dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych produktów ~ 2 ~
promocyjnych objętych Konkursem. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego zestawu promocyjnego
objętego Konkursem na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości
zgłoszeń zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego z produktów
objętego promocją zgodnie z pkt 1 tego paragrafu Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5800054 Napisano: 02.01.2014 19:54:22 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

Czy MC informowało już laureatów poniższych konków, czy też zapadło w sen zimowy?

1) Bebe (deadline minął 31.12.2013)
2) Colgate (deadline minął 31.12.2013)
3) Dove (deadline minął 30.12.2013)
4) Karty podarunkowe Tesco (deadline minął 19.12.2013)
5) Neutrogena (deadline minął 31.12.2013)
6) Sheba (deadline minął 31.12.2013)

<post prowokacyjny, of kors>


śpią i nawet chrapią Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5799694 Napisano: 02.01.2014 12:57:42 w Inne mniejsze markety
ilonaxx5 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

Reni napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

na jakim dniu żabka skończyła informować


łącznie z 29.12

buuuuuuuuuu to znów nic a niech to

moze chociaż rezerwa


ktos w jakims wątku pisał o polarze z żabki z 30 chyba 31 grudnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5799346 Napisano: 01.01.2014 18:58:48 w Wkurza mnie...
ignam napisał(a):

gosia16 napisał(a):

ignam napisał(a):

Weszłam przez kopię na students.pl. Na głównej stronie mogę przeczytać tylko tyle: "Dziękujemy Wam i do zobaczenia! Stało się! Ktoś musi napisać tekst, który zawsze jest ciężko stworzyć. Tekst, który jest tym, zwiastującym koniec."

Dalej nie mogę wejść. Na Facebooku i Google cisza.
Miałam coś koło 27 000 punktów.
emotka emotka emotka


dalej pisze tak
Długo zastanawiałem się, co tak naprawdę powinno się tu pojawić. Stwierdziłem, że na początku przedstawię jak się sprawy mają, a później oddam głos redakcji.
Sprawy się mają tak, że z dniem 01.01.2014 po ponad pięciu latach działalności przestajemy wydawać Students.pl. Od tej daty nie znajdziecie już w serwisie nowych tekstów czy filmów wideo. Wyłączona zostanie możliwość rejestracji nowych użytkowników oraz nie będzie możliwe logowanie na istniejące konta. Wasze dane osobowe zostaną usunięte z naszych serwerów. Możliwe będzie jedynie przeglądanie treści, które powstały od początku istnienia serwisu.

Dziękujemy Wam za wiele miesięcy, które z nami spędziliście. Za Waszą cierpliwość i oddanie. Być może spotkamy się w innych miejscach sieci.



A czy jest tam jakaś data? Kiedy oni to napisali. Zaskoczyli mnie totalnie.


taka data jest na górze strony 31. Grudzień 2013, 00:00 Od redakcji Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5799339 Napisano: 01.01.2014 18:45:48 w Wkurza mnie...
ignam napisał(a):

Weszłam przez kopię na students.pl. Na głównej stronie mogę przeczytać tylko tyle: "Dziękujemy Wam i do zobaczenia! Stało się! Ktoś musi napisać tekst, który zawsze jest ciężko stworzyć. Tekst, który jest tym, zwiastującym koniec."

Dalej nie mogę wejść. Na Facebooku i Google cisza.
Miałam coś koło 27 000 punktów.
emotka emotka emotka


dalej pisze tak
Długo zastanawiałem się, co tak naprawdę powinno się tu pojawić. Stwierdziłem, że na początku przedstawię jak się sprawy mają, a później oddam głos redakcji.
Sprawy się mają tak, że z dniem 01.01.2014 po ponad pięciu latach działalności przestajemy wydawać Students.pl. Od tej daty nie znajdziecie już w serwisie nowych tekstów czy filmów wideo. Wyłączona zostanie możliwość rejestracji nowych użytkowników oraz nie będzie możliwe logowanie na istniejące konta. Wasze dane osobowe zostaną usunięte z naszych serwerów. Możliwe będzie jedynie przeglądanie treści, które powstały od początku istnienia serwisu.

Dziękujemy Wam za wiele miesięcy, które z nami spędziliście. Za Waszą cierpliwość i oddanie. Być może spotkamy się w innych miejscach sieci.
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5798407 Napisano: 30.12.2013 13:06:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw Frosch z Tesco magazynu Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5798404 Napisano: 30.12.2013 13:04:33 w TESCO konkursy
masza napisał(a):

aerdna napisał(a):

joan napisał(a):

aerdna napisał(a):

Czy były już jakiekolwiek wyniki z Tesco Magazynu ?


Od dłuższego czasu nie emotka


Też mnie to dziwi, bo termin wg reg. już minął emotka

Termin dostarczenia nagród też minął 30 listopada a jeszcze nie wysłali wszystkich:( Słyszeliście o tym, żeby MC trzymało sie terminów? emotka nie mówiąc o fikcyjnej wartości nagród, ostatnio przeszli samych siebie emotka


Dzisiaj dotarł w/g regulaminu
1. Nagrodą główną w konkursie jest:
• 10 zestawów produktów Frosch o wartości 70 PLN brutto każdy.

rzeczywistość
1 słownie jeden żel do wc
1 torba lniana
1 sciereczka taka wielka a cieniutka
3 pakieciki karteczek z logo frosch zdzieranych
3 kartki pocztowe z logo frosch
1 brelok żaba
1 torba taka z plastiku ekologicznego

czyli produkty frosch okazały sie gadżetami z logo emotka
tam nigdy nie wiesz o co tak naprawde grasz Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5795899 Napisano: 20.12.2013 18:43:27 w Pomocy!!!!
Szukam pomocy - mojemu mężowi zmieniła wygląd strona fb ,może ktoś wie jak można wrócić do poprzedniego układu strony? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5795092 Napisano: 19.12.2013 10:56:30 w Biedronka
a ja mam kupon,jeżeli ktos by potrzebował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5794119 Napisano: 17.12.2013 19:14:30 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

asante napisał(a):

mia napisał(a):

asante napisał(a):

A czy ktoś wygrywa w ogóle karty w tym Somersby czy tylko polary - u mnie znowu... polary emotka


To ciesz się, że przynajmniej na tyle Cię docenili. emotka
U mnie pusto i kończę chyba z Żabką, bo to sensu nie ma. emotka


Ale wiesz jakie wkurzające jest krążenie koło tysiąca i ciagle za mało? Też chyba kończę, bo mnie to emotka


1. Wiem.
2. Albo ciągle za dużo... emotka
3. Ale przynajmniej polarka, jak siądzie ogrzewanie, będziesz mieć. Zawsze to jakiś zwrot inwestycji jest. emotka
4. Niżej masz odpowiedź na poprzednie pytanie.



zwrot inwestycji jak zwrot,mnie juz to piwo w oczy szczypie i źle działa na watrobę ,w przeciwieństwie do zwykłego emotka
i najgorsze że wygrałam u Smolara w Polo Rex ale nadal nie wiem o co im chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5793900 Napisano: 17.12.2013 14:41:39 w Połączenia nieodebrane
kammaro napisał(a):

502400500 ?
Jak oddzwaniam, to odzywa sekretariat Maxx arp. Komuś to coś mówi?

kammaro napisał(a):

502400500 ?
Jak oddzwaniam, to odzywa sekretariat Maxx arp. Komuś to coś mówi?


to chyba jakas agencja
http://www.maxarp...l/strona-glowna.html
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5793751 Napisano: 17.12.2013 11:55:33 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
dalej działaja 3czekolady na fejsie,przed chwilą na tablicy swojej znalazłam posta żeby ich polubić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5793073 Napisano: 16.12.2013 14:45:19 w TESCO konkursy
iwonciaaa napisał(a):

sms, że wygrałam w konkursie ,,zostań serowym koneserem'' kojarzy ktoś coś? to raczej tesco


znalazłam takie coś
http://www.media-.../5/regulaminy-16.htm
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5793031 Napisano: 16.12.2013 14:12:25 w TESCO konkursy
becia1973 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Z jakich konkursów poszły smski z Tesco Magazynu ?

Zauważyłam w MDW:
* JELP
* Nivea

było coś jeszcze ?



jeszcze bony do Tesco powinny być

http://www.tesco....rs_Karty%20Tesco.pdf


ciekawe czy bonami ktos sie pochwali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5793006 Napisano: 16.12.2013 13:51:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
anqa napisał(a):

gra Trefl Sky Race z disney.pl



u mnie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5792640 Napisano: 15.12.2013 19:55:54 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

rosik93 napisał(a):

goralecka napisał(a):

amif napisał(a):

wkurzyłam się na swoja drukarkę, kupiłam pierwszy raz zamienniki, włożyłam , a ta nie widzi tuszu, a drukarke potrzebuję na wczoraj emotka


Mam dokaldnie to samo ..kupilam tusze active jet no i nie widzi i drukowac nie chce emotka a drukarka nowiusienka, na oryginalnych drukowala wiec sprawa ewidentnie tuszu emotka ale kupilam activejet. Moze blackpointa sa lepsze?ktos doradzi cos?


Ja kiedyś kupiłem zamiennik w sklepie w mieście.. Wszystko było ok. Ostatnio kupiłem na allegro.. i du*a, drukarka nie odczytywała czarnego a w kolorowym musiałybyć pomieszane kolory, bo drukowała w zupełnie innych kolorach niż powinna.


aja mam drukarke brother od trzech lat,korzystam z niej sporo i ZAWSZE kupuje zamienniki i NIGDY nie miałam z nimi problemów(zamienniki kupuje na allegro)


tez mam brothera,tusze do niej około 10 zł i nie ma z nia zadnego problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#5791868 Napisano: 13.12.2013 18:19:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jak tam Saturn,dalej dzwoni czy juz wszystkich poinformował?Chyba dzisiaj nikt nie pisał o wygranej od nich. Wyświetl w wątku >>
0 0