Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6237239 Napisano: 04.08.2016 11:01:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

darog napisał(a):

mia napisał(a):

Ileż te noże od Kamisa są warte, że im trzeba ksero dowodu odsyłać? emotka
Ja numer dowodu i tak zamażę, najwyżej nóż u nich zostanie. I po grzyb w ogóle dzwonią, skoro i tak maile rozsyłają? Nie mają co robić? emotka

Nawet gdyby nóż był ze szczerego złota-to nie widzę przesłanek, by oprócz imienia, nazwiska oraz adresu do doręczenia jeszcze było cokolwiek potrzebne.. 
Dzisiaj kurier nie wydal nagrody - Duka, bo stwierdził, że osobisty podpis na odbiorze musi być...
Serio te działania Agencji reklamowych trzeba gdzieś zgłosić.. oraz to, że kurier "dokumenty zwrotne" ma sobie "luzem" zabiera dokument ze wszystkimi danymi, peselem etc.. i zmyka..Chyba w obecności osoby podpisującej dokument zwrotny powinien zapakowac do koperty i tyle..

Dane krążą nie wiadomo gdzie co i jak. Agencje przechowują dane , numery telefonów a niby do konkretnego konkursu była zgoda na "przetwarzanie etc" to jakiego groma latami trzymają listy laureatów?

Reszta agencyjnego wątku będzie w temacie 'wkurza mnie"

ja zamażę wszystko oprócz imienia ,nazwiska i daty,absolutnie nie podam rodowego oraz imion rodziców i numeru dowodu

To robimy mniej więcej tak samo, ja nawet zdjęcie na ksero pokreśliłam, tak żeby tylko było widać, że "jakieś" jest. emotka

no ja tam na miss nie startuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6237237 Napisano: 04.08.2016 11:00:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

sporo było rezerwy..a nawet bardzo dużo, może laureat główny w I terminie nie spełnił warunków a teraz powiadomiony nowy z   rezerwy..?


Organizatorzy w regulaminie zastrzegli, żeby laureaci odesłali tyle paragonów, ile puścili zgłoszeń - myślę, że niektórzy laureaci jakoś nie doczytali tego zapisu w regulaminie i słali zgłoszenia metodą tradycyjną czyli: jak potłuczeni.

mia napisał(a):

Ileż te noże od Kamisa są warte, że im trzeba ksero dowodu odsyłać? emotka
Ja numer dowodu i tak zamażę, najwyżej nóż u nich zostanie. I po grzyb w ogóle dzwonią, skoro i tak maile rozsyłają? Nie mają co robić? emotka


Najwyraźniej im się nudzi emotka Uważam, że EWENTUALNIE mogą poprosić o zdjęcie fragmentu dowodu osobistego osobę, która wygrała kartę prepaid, żeby potwierdzić, że taki ktoś w ogóle istnieje. Gdyż albowiem fantazja konkursowiczów jest doprawdy ułańska. Ale powtarzam: ewentualnie.
Co do noży, są fajne; mam taki nóż w zestawie, ucieszyłabym się z wygranej. Ale prośby o skan dowodu działają na mnie, jak płachta na byka. Przynajmniej jestem przygotowana na przeprowadzenie "miłej" rozmowy emotka

PS: Wiecie co, a może byśmy zaczęli wpisywać wszędzie nr paszportu? Kto ma, oczywiście. Bo to też jest numer dowodu tożsamości, a jakoś bezpieczniej bym się czuła. Co myślicie?

niestety ,w regulaminie loterii jest zapis co trzeba odesłać w razie wygranej  -  kserokopię pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowaniaposiadanego wieku,każdy ten regulamin akceptował,ale ja wysyłam imię nazwisko i datę urodzenia ,resztę zakryję,bo chodzi podobno tylko o wiek Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6237207 Napisano: 04.08.2016 10:43:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

mia napisał(a):

Ileż te noże od Kamisa są warte, że im trzeba ksero dowodu odsyłać? emotka
Ja numer dowodu i tak zamażę, najwyżej nóż u nich zostanie. I po grzyb w ogóle dzwonią, skoro i tak maile rozsyłają? Nie mają co robić? emotka

Nawet gdyby nóż był ze szczerego złota-to nie widzę przesłanek, by oprócz imienia, nazwiska oraz adresu do doręczenia jeszcze było cokolwiek potrzebne.. 
Dzisiaj kurier nie wydal nagrody - Duka, bo stwierdził, że osobisty podpis na odbiorze musi być...
Serio te działania Agencji reklamowych trzeba gdzieś zgłosić.. oraz to, że kurier "dokumenty zwrotne" ma sobie "luzem" zabiera dokument ze wszystkimi danymi, peselem etc.. i zmyka..Chyba w obecności osoby podpisującej dokument zwrotny powinien zapakowac do koperty i tyle..

Dane krążą nie wiadomo gdzie co i jak. Agencje przechowują dane , numery telefonów a niby do konkretnego konkursu była zgoda na "przetwarzanie etc" to jakiego groma latami trzymają listy laureatów?

Reszta agencyjnego wątku będzie w temacie 'wkurza mnie"

ja zamażę wszystko oprócz imienia ,nazwiska i daty,absolutnie nie podam rodowego oraz imion rodziców i numeru dowodu Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6237206 Napisano: 04.08.2016 10:42:05 w Informują
blanca napisał(a):

Dzwoni Kamis z nożami z loterii Smaki 25-lecia 618xxx418

dzwonią teraz z zastrzeżonego też Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6233976 Napisano: 27.07.2016 18:45:25 w Paragony
mam paragon z intermarche loreal z 2 maja 2016 opisany szampon volume col A 11,99 (bez pieczatki i dokładnego opisu)  Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6232481 Napisano: 23.07.2016 19:34:41 w Biedronka
agniecha1985 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy chipsy Top chips kosztowały w biedronce w promocji 2,09 opis Chipsy T Chips200g (była taka promocja chyba w pewnym okresie czasu),mam paragon,kupowałam i nie pamiętam czy to te kupiłam ,bo konkursów z chipsami pełno w biedronie. 

Konkurs już  zakończony https://www.e-kon...ii.html#.V5OqJ9KLRdg

emotka nakupuję ,paragony się poniewierają ,aż konkurs się skończy - chyba mam depresję konkursową .Dziękuję za uświadomienie . Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6232477 Napisano: 23.07.2016 19:29:26 w Biedronka
Czy chipsy Top chips kosztowały w biedronce w promocji 2,09 opis Chipsy T Chips200g (była taka promocja chyba w pewnym okresie czasu),mam paragon,kupowałam i nie pamiętam czy to te kupiłam ,bo konkursów z chipsami pełno w biedronie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6224336 Napisano: 03.07.2016 21:29:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olus15 napisał(a):

Wklepuję kody z familijnych i już dwa pod rząd mam kod wykorzystany emotka . Czy oni mają dziś jakiś błąd na stronie czy ktoś ze sklepu sobie oderwał...

ja wpisywałam i normalnie przyjęło kod Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6216452 Napisano: 18.06.2016 14:01:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
jkkp napisał(a):

barcza napisał(a):

mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Poznałam nie tak dawno jedną osobę, co bawi się w takie loterie. Grają w grupie, inwestują olbrzymie pieniądze. Produkty odsprzedają potem. 
Podziwiają grających z kilku miast, ale są dalej daleko w tyle za nimi.
Potrafią w trzech, czterech, zrzucić się po 1-3 tys. na konkurs   Domyślam się, że niektórzy grają mocniej.A ja pozdrawiam pewnego Pana loteryjnego z Wrocławia, którego miałam przyjemność poznać osobiście i zamienić kilka słówek...:)

Z tego co słyszałam, na zakupy loteryjne idą znacznie grubsze pieniądze...tam gra toczy się nawet o 50 tys zakupionych produktów na loterię (w zależności od wartości nagrody)  (oczywiście wszystko odbywa się w grupce)

I słowa, które wzięłam sobie do serca, zapamiętam do końca życia: "Ty myślisz, że jak zgłosisz jakieś 100-200 paragonów, to masz jakieś szanse?!?!" ja już nic nie myślę, przy moich 2-3 paragonach   Amen

edzia21 - miałaś okazję poznać kolegę  od pralek czy jego konkurencję? Tak poza tym czy im chodzi tylko o loterie, gdzie podaje się nr paragonu albo nawet i nie, czy też w kreatywnych grają?

chyba koleś trochę pofantazjował 50 tysięcy na konkurs licząc że konkursy coraz droższe  5 zł paragon 250 000 zł nawet jak jest auto do wygrania to nie wierzę  o takie ryzyko sprzedadzą towar za 1/3 to zwrot 83.000 a szansę o auto nadal małe , nie mówiąc o konkursach o auto gdzie na paragon trzeba wydać 25 zł lub 30 zł to te ich 50 tys paragonów między bajki włożyć .
jedyny wyjątek jaki widzę to jak grali w Biedronce o autka bo tam paragon był tani 1,39 .

a ja powiem tak, jak masz wygrać to i 1-2 paragony wystarczą emotka  i nikt mi nie powie, że przykładów na forum nie było, wiem co piszę. Może i ich szanse wzrastają, ale jeszcze trzeba mieć farta, zawsze daję przykład mojej koleżanki, którą namówiłam na zagranie w loterii parę lat temu, zaznaczam "czasówka" obstawiona przez osoby w tym siedzące bardzo mocno emotka   i zgadnijcie co wygrała jednym zgłoszeniem? tak, tak, nagrodę główną wycieczkę do Chin wartość ponad 20 tyś chyba była. Można, pewnie, że można!

ja jednym paragonem wygrałam główną emotka  ,a tylko jednym ,ponieważ jak oglądałam wyniki tygodniowe to wygrwali jedni i ci sami,więc stwierdziłam że i tak nie mam szans emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6215628 Napisano: 16.06.2016 16:31:44 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Czy realizował ktoś dzisiaj kodzik na warkę ? Bezproblemowo ? 

Bezproblemowo ,a Pani kasjerka wyglądała tak  emotka  po otrzymaniu 2 gr. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6215613 Napisano: 16.06.2016 16:20:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

koper napisał(a):

joan napisał(a):

(...) Aha, a po ile u Was bób? Bo uwielbiam i się napaliłam, ale widziałam ceny tylko po 24 zł i 12 zł za paczkę emotka

 
U mnie 13 zł za 500g...
 
Ale jaki pyszny emotka


truskawki 6 zł ,bób 8 zł


Za pół kilo? Czyli 16 zł/kilo?

no to teraz hit - teściowa kupiła bób po 6 zł kilo ,z wozu który jeździł u nich po ulicy,właśnie dzwoniła  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6215536 Napisano: 16.06.2016 14:33:19 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

gosia16 napisał(a):

no kilo ,bo jak kupuje pół torebki to jest pół kilo emotka  


A z jakiej części Polski jesteś? Może będzie mi się opłacało pojechać moim "rodzinnym" samochodem po bób i sprzedawać u mnie  emotka

wczoraj widziałam w Będzinie  8-9 zł bo córka stękała o bób i akurat zerknęłam na torebkę Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6215501 Napisano: 16.06.2016 14:06:21 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

no tak normalna torebka jak zawsze bób jest pakowany w folie, to chyba 1 kg  emotka  


Ja pitolę, a u mnie 24 zł/torebka! emotka

emotka  może to jakiś z dodatkiem GMO i taki drogi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6215495 Napisano: 16.06.2016 14:04:03 w Wkurza mnie...
no kilo ,bo jak kupuje pół torebki to jest pół kilo emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6215487 Napisano: 16.06.2016 14:00:09 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

joan napisał(a):

(...)
Aha, a po ile u Was bób? Bo uwielbiam i się napaliłam, ale widziałam ceny tylko po 24 zł i 12 zł za paczkę emotka

 
U mnie 13 zł za 500g...
 
Ale jaki pyszny emotka

truskawki 6 zł ,bób 8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6214999 Napisano: 15.06.2016 20:25:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
norweska20 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Nadeszła chwila, aby się tutaj wpisać - zero pralek ,telewizorów i PS4 emotka  Chyba mam emotka  na wszystko i u wszystkich.

u mnie to samo emotka surf, laysy , tyskie i inne tam...a nałęczowianka - nadal mnie olewa emotka

ooooo właśnie i ta nałęczowianka ,to już gwóźdź do trumny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6214948 Napisano: 15.06.2016 19:21:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nadeszła chwila, aby się tutaj wpisać - zero pralek ,telewizorów i PS4 emotka  Chyba mam emotka  na wszystko i u wszystkich. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6214665 Napisano: 15.06.2016 13:44:25 w Wkurza mnie...
Padłamemotka Podałam na forum link do strony z szalikami z herliz w topie szybkie konkursy na fb ,a sama nie wygrałam emotka  a wysłałam zgłoszenie przed podaniem linku Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6211913 Napisano: 10.06.2016 20:49:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy ktos może wie jak kupię nestle w kauflandzie to czy w ogólnopolskim nestle tez mogę użyć ten paragon?

myślę, że tak, sama to tak rozumiem, tym bardziej, że w kauflandzie chcą skan, a w ogólnopolskiej oryginał + oświadczenia, więc jedno drugiemu nie koliduje, chyba, że się mylę ...

Dziekuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6211878 Napisano: 10.06.2016 19:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos może wie jak kupię nestle w kauflandzie to czy w ogólnopolskim nestle tez mogę użyć ten paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0