Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6344813 Napisano: 11.04.2017 11:38:05 w Biedronka
kalka napisał(a):

aleksiak napisał(a):

Około dwóch tyg temu miałam szczęście spotkać w lesie piękną, idealnie wybarwioną żmiję zygzakowatą - na konkurs fotka wymarzona, bo myślałam, że właśnie na tym polega konkurs. Do drugiego etapu nie przeszłam, przegrałam z rysunkami, pomalowanymi dziećmi itp. I myślę : WTF?! Czyżbym nie zrozumiała zasad konkursu?  emotka To

W regulaminie jest napisane, że w konkursie biorą udział wykonane przez uczestnika fotki zwierząt lub grafika, więc, to że wybrali "grafiki" czyli rysunki zwierząt, to ok, rozumiem (a z gustem jury nie dyskutuję), ale dlaczego wybrano zdjęcia ludzi w karnawałowych strojach emotka  albo paznokcie  emotka  , to tego nie rozumiem emotka
A drugą sprawą są plagiaty, aż się roi od plagiatów, a ci je ukradli i złożyli fałszywe oświadczenie potwierdzając, że praca jest wykonana przez nich są bardzo aktywni na konkursowej stronie, czują się bezpieczni- bo niby są anonimowi, ale mam nadzieję, że odpadną.
Kolejne kwiatki wśród liderów konkursu:
świania liderka http://xn--soando...t/uploads/cerdos.jpg
a zaraz za nią ukradziona, ale walcząca o nagrody fotka wodołaza niebieskiegio: http://istotyzywe.../drzewolaz-niebieski
i inne:  http://brubakergrain.com/catalog   
http://www.wester...nosci/rodzina-alpak/

ale nic nie przebije tej ryby, co wszystkim tak samo pięknie pozowała.Grzeczna rybka.emotka  Organizator nie widział ,że ileś tam razy dodaje to samo zdjęcie? No naprawdę, mało charakterystyczne są te rybie usta. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6344512 Napisano: 10.04.2017 16:11:32 w Biedronka
Jak policzyłam ,to każde zdjęcie z galerii wybranych otrzyma nagrodę ,tak? Mam rozumieć że już są nagrodzone, tylko od głosowania zależy jaką nagrodę otrzymają?  Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344463 Napisano: 10.04.2017 14:33:01 w Biedronka
endzi1984 napisał(a):

A wiecie moze czy jest jakas strona biedronki facebooku lub cos takiego gdzie mozna publicznie napisac do biedronki co sadzi sie o tym konkursie! Byl on tak rozreklamowany ze taki super konkurs super nagrody a jak przyszlo co do czego to zrobil sie z niego jeden wielki zart i jak dla mnie to jawne oszustwo!

mówisz ,masz https://www.faceb...aCodziennie/?fref=ts Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344459 Napisano: 10.04.2017 14:28:52 w Biedronka
jak ktos chce głos na biedre linki na pw ,bo jestem zalogowana,oczywiście broń boże z zerżniętymi z neta zdjęciami mi przysyłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344433 Napisano: 10.04.2017 13:44:10 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

rozumiem,kobiet nie dotykasz ,bo wiadomo gdzie się wycierała ? emotka

Akurat po tym co i JAK piszesz widać nader wyraźnie, że akurat ty g emotka 'rozumiesz" emotka

mam nadzieję ,że ci co obrabiają mięso ,które jem, zawsze po wytarciu d..... myją dokładnie ręce. Można do tego grona dodać tych co je sprzedają. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344430 Napisano: 10.04.2017 13:39:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

gosia16 napisał(a):

claudia napisał(a):

magisterek napisał(a):

Kochani jak tam w konkursie na SUPERZWIERZAKA w BIEDRONCE? Kto zakwalifikował się do głosowania? emotka

Ja hehe 

Ja nie ,ale mam nadzieje że połowa wyleci,i jeszcze jest szansa 


Myslisz, że ktoś wyleci?

Mam taką nadzieję ,przecież ludzie nie darują tym co zerżnęli zdjęcia nawet z wikipedii,no chyba że jej właściciel bierze udział ,to serdecznie przepraszam. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344424 Napisano: 10.04.2017 13:36:37 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

cb656 napisał(a):

To nie jest typowe wkurzenie - ja tego po prostu nie rozumiem emotka emotka
Pewien rzeźnik reklamuje swój sklep nagą kobietą leżącą pośród mięsa...

jadło by się ,nie emotka

Po dwakroć NIE emotka Ani od strony estetycznej taka reklama mnie nie pociąga, ani tym bardziej od higienicznej - kupisz u tego rzeźnika jakieś mięso, mając świadomość, że swoją d.u.p.ę wycierała w chłodni jakaś goła baba i wcale nie wiadomo, czy po sesji umył ladę chłodniczą?

rozumiem,kobiet nie dotykasz ,bo nie wiadomo gdzie się wycierała ?emotka  tak miało być Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344418 Napisano: 10.04.2017 13:30:54 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

To nie jest typowe wkurzenie - ja tego po prostu nie rozumiem emotka emotka
Pewien rzeźnik reklamuje swój sklep nagą kobietą leżącą pośród mięsa...

jadło by się ,nieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344415 Napisano: 10.04.2017 13:27:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

magisterek napisał(a):

Kochani jak tam w konkursie na SUPERZWIERZAKA w BIEDRONCE? Kto zakwalifikował się do głosowania? emotka

Ja hehe 

Ja nie ,ale mam nadzieje że połowa wyleci,i jeszcze jest szansa  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

gosia16

#6344409 Napisano: 10.04.2017 13:22:52 w Biedronka
endzi1984 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

a to zdjęcie widzę że cieszy się dużą popularnością http://dziesiec.c...ierzat-na-swiecie/9/   emotka   emotka

tak i dziwnym trafem prawa autorskie ma do niego kilka osob!! emotka

co ja pacze - znowu rybka nietoperz,jak ona wszystkim ślicznie pozowała,identyczne tło i ujęcia he he Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344404 Napisano: 10.04.2017 13:15:45 w Biedronka
kalka napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Niektórym leniom nawet nie chciało się poszukać zdjęc głębiej w internecie to zerżnęli prosto z wikipedii. emotka


Jak to?  emotka  Przecież w regulaminie jest napisane, że zgłaszający pracę konkursową: (fotkę lub grafikę) musi mieć do niej prawa autorskie i że musi być wykonana przez Uczestnika!  emotka

tam mało które egzotyczne jest wykonane przez uczestnika emotka  mam już z 15 zerżniętych,które znalazłam Wyświetl w wątku >>
2 kalka, dorothy 0

gosia16

#6344401 Napisano: 10.04.2017 13:13:11 w Biedronka
a to zdjęcie widzę że cieszy się dużą popularnością http://dziesiec.c...ierzat-na-swiecie/9/  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344395 Napisano: 10.04.2017 13:03:08 w Biedronka
Niektórym leniom nawet nie chciało się poszukać zdjęc głębiej w internecie to zerżnęli prosto z wikipedii.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344382 Napisano: 10.04.2017 12:38:30 w Biedronka
olunka napisał(a):

gosia16 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

I na co ja miałam nadzieję ,zgłaszając zdjęcie zwierzątka ,za pomocą własnoręcznie zrobionego zdjęcia na drugiej półkuli świata ,gdzie podróż trwała dwa dni ,jak ktoś zerżnął w ciągu 2 minut zdjęcie z neta i dostał się do drugiego etapu.Zaraz mnie coś trafi.wystarczy wpisać nazwę zwierzęcia w gogle i zaraz wyskakują. kwiatki

boże ,jak patrze to tam jest multum zdjęc zerżniętych z neta,co jest niezgodne z regulaminem

a zgłosił to ktoś? bo tak jak te dzieci moga sobie interpretowac jak chcą to jesli chodzi o zdjęcia to regulamin jasno okreslał że mają być do nich prawa

mam już parę znalezionych na necie ,jak ktoś chce mogę przesłać linki do stron ,zeby sprawdzić czy to jest rzeczywiście zerżnięte Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

gosia16

#6344376 Napisano: 10.04.2017 12:28:57 w Biedronka
gosia16 napisał(a):

I na co ja miałam nadzieję ,zgłaszając zdjęcie zwierzątka ,za pomocą własnoręcznie zrobionego zdjęcia na drugiej półkuli świata ,gdzie podróż trwała dwa dni ,jak ktoś zerżnął w ciągu 2 minut zdjęcie z neta i dostał się do drugiego etapu.Zaraz mnie coś trafi.wystarczy wpisać nazwę zwierzęcia w gogle i zaraz wyskakują. kwiatki

boże ,jak patrze to tam jest multum zdjęc zerżniętych z neta,co jest niezgodne z regulaminem Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344373 Napisano: 10.04.2017 12:23:00 w Biedronka
I na co ja miałam nadzieję ,zgłaszając zdjęcie zwierzątka ,za pomocą własnoręcznie zrobionego zdjęcia na drugiej półkuli świata ,gdzie podróż trwała dwa dni ,jak ktoś zerżnął w ciągu 2 minut zdjęcie z neta i dostał się do drugiego etapu.Zaraz mnie coś trafi.wystarczy wpisać nazwę zwierzęcia w gogle i zaraz wyskakują. kwiatki Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6344299 Napisano: 10.04.2017 11:17:50 w Biedronka
olunka napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

Czy widzieliscie jakie karty jury wybralo do konkursu dzika przygoda????..... jak dla mnie to jakas porazka!!!! 

dla mnie to jest szok emotka jak mozna dzieci zgłaszać w kategorii "zwierzęta"

moje dziecko by mi tego nie wybaczyło  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6342772 Napisano: 05.04.2017 21:26:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy czeka jeszcze ktoś na nerkę z Kauflanda,czy mam juz interweniować?  Nie dość ,że człowiek wygra nagrodę raz na 100 lat ,to jeszcze nie dotrzeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6341585 Napisano: 03.04.2017 18:03:08 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

Znam to. Nie wiem czy barszcz kochałaby tak wszystkich ludzi jakby w 6 klasie podstawówki jego córkę zgwałcił facet bezdomny... Gdyby przez kilka lat ta  jego córka bała się wychodzić sama na ulicę, nie byłaby w stanie nic zrobic na zewnątrz prócz w padania w panikę. OPpowiedziec Ci barszcz jakie to uczucie ? 

Nie lubie meneli, bezdomnych, pijaków... zwiewam najszybciej jak potrafie gdy tylko nawiną mi się na oczy. Uwazam że płacę za nich... Bo dostają pieniądze z socjalu mimo że sa leniwi a niektórzy są po prostu niebezpieczni

Uważam ,że jest to bardzo zły przykład ,mimo iż bardzo tragiczny.Gwałcą ojcowie ,ludzie na stanowiskach,mąż żonę ,dziadek wnuczkę.To, że ten człowiek był bezdomny nie ma tutaj nic do znaczenia. On po prostu był gwałcicielem i do takich ludzi nie należy mieć szacunku.Ale nie dlatego że był bezdomny. Takie jest moje zdanie. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6341576 Napisano: 03.04.2017 17:29:52 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Ja to może jestem uprzedzona z góry,ale boję się pijanych ludzi i w ogóle omijam ich szerokim łukiem jak na ulicy spotkam.Jak przyznałam się do tego mojej koleżance, to ta mi na to odparła: "No co Ty, Kaśka, przecież ich wystarczy tylko lekko popchnąć i już leżą" emotka Jak ostatnio wracałam ze zlotu w Katowicach, byłam już kilkadziesiąt metrów od domu, a nagle jakiś gościu idzie za mną i pyta zapijaczonym tonem: "Czy ma pani dla mnie trochę czasu"?! Ja, nie oglądając się za siebie, odpowiedziałam głośno i stanowczo:NIE, po czym pognałam do domu i tylko modliłam się w duchu,aby on za mną dalej nie polazł. Z kolei jak byłam w liceum, koleżanka zaprosiła mnie do mieszkania swoich znajomych Romów.Jeden z nich, jak twierdził "dla zabawy", schował mi gdzieś w tym mieszkaniu buty,abym nie mogła wyjść.Dosłownie ze stresu płakałam i trochę popuściłam w gacie emotka Wtedy zlitował się i oddał mi te buty.Jednak po dziś dzień jak widzę Cyganów, to "siedzi" we mnie ten sam lęk. Jednakże pomimo to uważam się za osobę tolerancyjną- nie mam nic przeciwko mniejszościom seksualnym.

Moją ciocię parę lat temu w centrum miasta napadło dwóch chłopaków ubranych bardzo elegancko,nawet nie była przygotowana na atak z ich strony.Dostała gazem pieprzowym po oczach,przewrócili ją i wyrwali torebkę.Leżała na chodniku nic nie widząc,podszedł mężczyzna,zaczął jej pomagać wstać,i ciocia mówiła,że kiedy zaczęła widzieć coś na oczy i spojrzała na osobnika,  który jej pomógł to serce jej stanęło i pomyślała ,że teraz to naprawdę musi uciekać.A pan okazał się miłym człowiekiem,który zaprowadził ciocię na komisariat i upewnił się, że potem bezpiecznie dotrze do domu.Tak więc ja uważam ,że nie zawsze wygląd świadczy o człowieku,i o tym co może spotkać cię z jego strony. Wyświetl w wątku >>