Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6686132 Napisano: 27.02.2020 09:50:33 w Auchan
edzia21 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Ma ktoś maila do tej pani co wczoraj o pralki dzwoniła. Miałam dzisiaj potwierdzić termin odbioru ale nie odbiera telefonu a maila nie brałam od niej.

a nie możesz napisać wiadomości na adres, na który odsyłałaś zdjęcie paragonu?

Do mnie ma dzwonić , żeby potwierdzić  kiedy im pasuje,tak więc spokojnie.Może jeszcze pracy nie rozpoczęła . Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6686055 Napisano: 26.02.2020 21:19:48 w Auchan
zaczytana-pola napisał(a):

bibeck napisał(a):

bibeck napisał(a):

a czy komuś udało się załatwić odbiór w sklepie z miasta z którego był paragon?

O matko, udało się emotka , normalnie jak wygrana na loterii. Nie dość, że moje miasto, to jeszcze mogę w sobotę emotka

U nas też  emotka

Ja też Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

gosia16

gosia16

#6681741 Napisano: 11.02.2020 13:57:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bejca11 napisał(a):

Tak czytam Wasze posty i jestem coraz bardziej zniechęcona do loterii... Skoro jest tyle osób oszukujących lub grających w grupach itd. to moje dwa, trzy paragony to kropla w morzu... Co prawda nie inwestuje na siłę tj. nie kupuję produktu gdy go nie używam jednak dziś po Waszych wpisach tracę nadzieję na jakąś wygraną w loterii emotka  
Na szczęście zostają kreatywne emotka

Ja też tak myślałam w pewnej loterii.Szczęście miało w niej 1 miasto w Polsce,zbierało hurtem nagrody 1 i 2 stopnia,co spowodowało że mocno się zniechęciłam i wysłałam dosłownie 1 zgłoszenie.I bach ,wpadła główna nagroda.I nie wiem czemu,ale ucieszył mnie fakt ,nie tyle ze to główna nagroda,ale że wygrałam ją ja ,a nie oni.A wartość była dość zacna. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6660552 Napisano: 25.11.2019 15:43:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Ci to za konkurs w Kaufland henkel? Jadę do kaufa,a chwilowo nie mam dostępu do zapowiedzi.

Trzeba kupić 1 prudukt Henkel/schwarzkopf i wysłać wierszyk pod 4321
kaufland. jak uprzyjemniasz sobie codzienną pielęgnację

Dziękuję,muszę koniecznie nadrobić zaległości w dodawaniu konkursów Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

gosia16

#6660542 Napisano: 25.11.2019 15:28:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ci to za konkurs w Kaufland henkel? Jadę do kaufa,a chwilowo nie mam dostępu do zapowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6659778 Napisano: 22.11.2019 16:08:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

gosia16

#6659757 Napisano: 22.11.2019 14:53:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Jeśli Unique One Sp z o.o informowało mnie w środe teraz o wygranej opasce to do kiedy mam czas na wysłanie paragonu ,jesli w regulaminie pisze , w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej     .Spanikowałam bo awaria na poczcie jest i nie przyjmują poleconych,podobno ogólnopolska. emotka

do poniedziałku włącznie, spokojnie  emotka

uffff,kamień z serca mi spadł,bo do tego doszło mi chore dziecko,i na pilnie załatwiana prywatna wizyta pediatry na która dopiero sie wybieram,i nie mam za bardzo czasu śledzić kiedy ta awaria sie skończy. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

gosia16

#6659754 Napisano: 22.11.2019 14:48:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli Unique One Sp z o.o informowało mnie w środe teraz o wygranej opasce to do kiedy mam czas na wysłanie paragonu ,jesli w regulaminie pisze , w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej     .Spanikowałam bo awaria na poczcie jest i nie przyjmują poleconych,podobno ogólnopolska.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6658401 Napisano: 19.11.2019 09:48:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

Tak źle to już dawno nie było. Porażka goni porażkę, Milka 0/10. MICHASZKI zdjęcie dopracowane i nic. Tel milczy, mail tylko pełen spamu. Przykro...

Do mnie to już nawet spam nie przychodzi Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6655751 Napisano: 09.11.2019 20:59:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

monia0303 napisał(a):

goniurka napisał(a):

Czy ktoś już widział płatki Nestle z konkursem z opaskami Star Wars? 

U mnie w delikatesach centrum i Lewiatanie są.

Dzisiaj w kauflandzie były w dobrej cenie 6zł czy jakoś tak emotka

Też kupiłam w kauflandzie,były tylko Chocapic u mnie Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

gosia16

gosia16

#6649294 Napisano: 17.10.2019 10:33:19 w Wkurza mnie...
Muszę kupić krem do twarzy,żel pod prysznic i farbę do włosów,a tu jakaś posucha w kategorii konkursy promocyjne typ kosmetyka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

gosia16

#6639810 Napisano: 14.09.2019 17:15:14 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Kilka lat temu Meksyk dla 4 osób. Jednym ,jedynym paragonem w loterii.Chyba bardziej mnie ucieszył, niż bym wygrała samochód.Jest co wspominac. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6638297 Napisano: 10.09.2019 13:08:38 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...chamstwo niektórych lekarzy.

Gdy człowiek próbuje się dowiedzieć o stan bliskiej osoby telefonicznie, bo szpital daleko, dzwoniący nie chce wiedzieć cudów, chce tylko żeby lekarz powiedział, że chory jest po nocy w takim samym stanie jak był, że nic złego się w nocy nie wydarzyło, a końcówka rozmowy wygląda tak:

(...)
- nie udzielę Pani takiej informacji.
- Panie doktorze, ale dlaczego? Przepisy przecież nie zabraniają, mogę podać wszystkie dane, żeby mnie pan zweryfikował, mogę podać dane chorego, dane swoje, włącznie z wszystkimi danymi poufnymi, będzie Pan wiedział, że jestem osobą upoważnioną w dokumentach. Błagam. Niech mi pan tylko powie, czy nie jest gorzej...
- nie udzielę Pani takiej informacji.
- ...ale dlaczego?
- bo nie. Jak Pani chce to sobie Pani może na mnie złożyć skargę.

I tu odkłada słuchawkę.
W obliczu ciężkiego stanu chorego, rozpaczy rodziny... To jest lekarz? Gdzie on ma serce? emotka

to są przepisy i biurokracja niestety emotka

Tak, ale z tego co czytałam, stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta jest w takich przypadkach konkretne: przepisy nie mówią nic o zakazie informowania osób upoważnionych o stanie pacjenta przez telefon. Kwestią problematyczną jest tylko weryfikacja dzwoniącego. Szpital nie ma prawa odmówić udzielenia informacji, ot tak, jak to określił lekarz "nie, bo nie", bez jakiejkolwiek próby weryfikacji osoby dzwoniącej. Wystarczyłoby zerknąć na kartę pacjenta, zapytać o kilka poufnych danych i tyle. Tym bardziej, że ja chciałam tylko wiedzieć, czy stan jest taki sam. Wystarczyłoby powiedzieć: tak lub nie... emotka

Niestety,to nie jest takie proste jak myślicie.Jeśli informacje o stanie chorego dotrą do osoby nieupoważnionej to lekarz ma przerąbane.Nawet taka z pozoru błaha informacja jak to, czy stan się pogorszyl czy nie,może być wykorzystana do własnych celów przez innych Obecnie rodziny są różne i potrafią dochodzić swoich praw w sądzie. A dane poufne? Osoby z rodziny, nieupoważnione do informowania, mogą nie mieć problemu z dostępem do nich . Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6637641 Napisano: 08.09.2019 18:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy w Somersby macie nadal stare pytanie z edycji letniej w formularzu?

nowe -jesienne Kiedy relaksuję się z Somersby Apple...

Dziękuję ,weszłam z przeglądarki i wskoczyło nowe emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

gosia16

#6637635 Napisano: 08.09.2019 17:19:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Somersby macie nadal stare pytanie z edycji letniej w formularzu? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6629351 Napisano: 12.08.2019 15:47:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W uśmiechniętej loterii który numer paragonu wpisujemy? Wyświetl w wątku >>
0 0