Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6352561 Napisano: 04.05.2017 17:39:30 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto brał już udział w konkursie Syoss ,który jest w zapowiedziach.Chciałam porównać odpowiedzi.PW  emotka  a nawet już jest w bazie http://regeneracjaprzyszlosci.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6351872 Napisano: 01.05.2017 11:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

witam 
dostałem od kolegi kody z carlsberg ale nie powiedział mi jaki to konkurs on nie wie emotka
ktoś mnie naprowadzi ?

PW Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6351663 Napisano: 30.04.2017 07:25:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Czy ktoś zgłaszał wczoraj kod na loterię heinekena ? Wysłałam około 22-ej i do tej pory nie mam potwierdzenia.... Zawsze przychodziło od razu na e-maila, że kod został zarejestrowany poprawnie/lub nie... emotka

wczoraj nie było potwierdzeń,nie wiem czemu Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6350936 Napisano: 27.04.2017 15:11:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
maryam napisał(a):

Wszystkie usunęli  emotka

ja mam komentarze Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6350740 Napisano: 27.04.2017 11:28:14 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie pogoda.  emotka  Ciągle pada, zimno, zimno, pada.

kóncówka kwietnia +5C emotka wiosna ach to Ty? emotka emotka

i żeby to deszcz padał,u mnie właśnie przechodzi śnieżyca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6350593 Napisano: 26.04.2017 22:35:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Nie wiem, czy było...
Na fb Douglasa jest pokazane, kto wygrał auta.
Kto z Was skojarzył jedno nazwisko od razu?  emotka

jaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6350374 Napisano: 26.04.2017 16:21:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bez ostrzeżenia - nerka z kauflanda po reklamacji.emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6350077 Napisano: 25.04.2017 21:24:07 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mnie wkurza Heineken 31 kapselków z kodami wysłałam i nic...... emotka emotka Próbowałam o każdej porze i nic emotka

Dopiero  31 ,ja 500 i dopiero kega parę dni temu trafiłam

500 emotka emotka emotka serio?

nooo   emotka niestety emotka

no to lipa, że tak powiem ale może coś jeszcze wpadnie życzę powodzenia...a ja sobie po jednym kapselku co jakiś czas wbijam i chce coś ugrać,  to się ubawiłam sama z siebie... emotka

wbijaj ,ja w poprzedniej odsłonie trafiłam PS4 i miałam znacznie mniej kapsli Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

gosia16

#6350071 Napisano: 25.04.2017 21:20:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

ikropka napisał(a):

Gdzie kupię promocyjne XL? Szukam, szukam i nigdzie nic

hmm... wprawdzie mieszkam na wschodzie, a tu mało co jest  emotka ale już się zaczęłam zastanawiać czy ja dobrze tą nazwę wymawiam?  emotka  nie dość, że ich nie widzę to jak spytam to nikt nic nie wie?! emotka  WTF? emotka   

widziałam w carrefour tą markę,ale niestety puszki były niepromocyjne   Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6350067 Napisano: 25.04.2017 21:16:05 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mnie wkurza Heineken 31 kapselków z kodami wysłałam i nic...... emotka emotka Próbowałam o każdej porze i nic emotka

Dopiero  31 ,ja 500 i dopiero kega parę dni temu trafiłam

500 emotka emotka emotka serio?

nooo  emotka niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6350063 Napisano: 25.04.2017 21:13:02 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Mnie wkurza Heineken 31 kapselków z kodami wysłałam i nic...... emotka emotka Próbowałam o każdej porze i nic emotka

Dopiero  31 ,ja 500 i dopiero kega parę dni temu trafiłam Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6348555 Napisano: 21.04.2017 07:58:10 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

gosia16 napisał(a):

ziolko napisał(a):

kerocna napisał(a):

ziolko napisał(a):

jak myślicie, czy jak będziemy pisać do sponsorów to możemy podawać linka do tego tematu??  emotka  żeby wiedzieli, że Albedo przegina w wielu firmach emotka  

Myślę, że lepiej usunąć ten pomysł, podejrzewam, że to żart ale lepiej co poniektórym takich pomysłów nie podsuwać..

też tak myślę, ale zapytałam emotka  
Trzeba zebrać mocne dowody na to wszystko 

Ale, że niby chodzi o to, że ze mną coś nie tak? Kupiłam produkt,miałam paragon,wygrałam nerkę,podobno mój list nie dotarł(chociaż widnieje jako dostarczony),musiałam ponieść dodatkowe koszty ,żeby napisać reklamację,bo nie mogłam mailowo wysłać potwierdzenia i muszę się czegoś wstydzić ,bać?  Nie drukuję paragonów ,zawsze dysponuję ich odpowiednią ilością i uważam,że powinnam być tak samo traktowana jak przeciętny Kowalski, który weźmie udział w konkursie ,a nie udziela się na tym forum,bo to ostatecznie nie jest jakimś wstydem.

a czy ja pisałam o Tobie?? emotka  po prostu napisałam, że trzeba mieć mocne dowody. 
Jak zacznie pisać więcej osób, które miały problemy z nagrodami, to może sponsorzy zobaczą, że Albedo nie jest takie super, jakby się wydawało.

A wiadomo, że jak konkursowicze za coś się wezmą, to mogą wygrać emotka  pamiętacie auta w Lidlu? emotka  jak tv się zainteresowała?? emotka  

Nie piszę ,że o mnie piszesz tylko ogólnie,bo nie uważam, że mam się czego wstydzić, bo siedzę na tym forumm i co sponsor i firmy o tym myślą.Kupiłam,zagrałam,wszystko odeslalam,nagrody nie mam,mam prawo być wkurzona. emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6348423 Napisano: 20.04.2017 18:17:49 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

kerocna napisał(a):

ziolko napisał(a):

jak myślicie, czy jak będziemy pisać do sponsorów to możemy podawać linka do tego tematu??  emotka  żeby wiedzieli, że Albedo przegina w wielu firmach emotka  

Myślę, że lepiej usunąć ten pomysł, podejrzewam, że to żart ale lepiej co poniektórym takich pomysłów nie podsuwać..

też tak myślę, ale zapytałam emotka  
Trzeba zebrać mocne dowody na to wszystko 

Ale, że niby chodzi o to, że ze mną coś nie tak? Kupiłam produkt,miałam paragon,wygrałam nerkę,podobno mój list nie dotarł(chociaż widnieje jako dostarczony),musiałam ponieść dodatkowe koszty ,żeby napisać reklamację,bo nie mogłam mailowo wysłać potwierdzenia i muszę się czegoś wstydzić ,bać?  Nie drukuję paragonów ,zawsze dysponuję ich odpowiednią ilością i uważam,że powinnam być tak samo traktowana jak przeciętny Kowalski, który weźmie udział w konkursie ,a nie udziela się na tym forum,bo to ostatecznie nie jest jakimś wstydem. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6348266 Napisano: 20.04.2017 14:12:29 w Albedo Marketing
visserarthur napisał(a):

Ja na Albedo nie narzekam. Proponuję wam wykazać się większym zaangażowaniem, przypinać zszywaczem paragony do kartki/ oświadczenia i wszystko fotografować- trwa dłużej, ale warto, a tak to jest słowo przeciwko słowu, że paragon o złym numerze, czy że go w ogóle nie było.
Propo tej loterii z Wedla- sam zrezygnowałem z trzech bonów do Carrefoura na rzecz Spa, bo niestety notatek nie porobiłem i nie wiedziałem, który paragon, do którego telefonu (a oni takich informacji nie udzielają), więc wrzuciłem wszystkie do koperty ze Spa, mimo, że było ich za dużo, ale wolałem mieć pewne Spa chociaż, rezygnując z trzech bonów...

tak naprawdę, to nawet zdjęcie nie udowodni, że paragon dotarł,bo zdjęcie, to tylko zdjęcie w telefonie Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

gosia16

#6348253 Napisano: 20.04.2017 13:57:07 w Albedo Marketing
mariolakal napisał(a):

A oto moja "historia" : Zaniepokojona brakiem naszyjnika YES z loterii SYOSS, dowiedziałam się wczoraj na forum, że Albedo już je rozesłało, a pozostałe poszły na rezerwę z powodu błędnych paragonów lub innych nieznanych okoliczności... Dodzwoniłam się do Nich po dwóch godziniach /bombardowałam 4 numery, ale nie odbierali lub było zajęte/.. Okazało się, że mój list z dokumentami do Nich nie dotarł, więc mam odesłać listem poleconym reklamację wraz z potwierdzeniem z poczty, ksero paragonu i oświadczeniem... Nadmieniam, że wszystko wysłałam poleconym w dniu 8 marca, a 13-ego mój list został doręczony /sledzenie poczty/... Wkurzyli mnie dokumentnie... Wysmarowałam Im dzisiaj reklamację i wysłałam wraz ze skanem oświadczenia z dopiętym zszywaczem paragonem, który w ostatniej chwili przed wysyłką zrobiłam oraz kserokopią potwierdzenia listu poleconego... Nadmieniam, że o ewentualnej pomyłce z paragonem nie mogło być mowy, gdyż wysłałam tylko jedno zgłoszenie... 
Norrrrrrrrrrrmalnie zabiję Ich... Gnojki powinni zwrócić koszty pie***onej Poczty Polskiej...    emotka

a ja paragon wysłałam w pierwszej przesyłce i tyle,żadnego skanu nie mam.Albo dostali go  albo nie,jeśli nie to idę na pocztę po kasę za zgubiony list i tyle.emotka Wyświetl w wątku >>
2 kalka, radosna 0

gosia16

#6348227 Napisano: 20.04.2017 13:10:59 w Albedo Marketing
mrmax napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja czekam na swoją nerkę emotka  Reklamacja już poszła. List do ich wraz z oświadczenie i paragonem dotarł, ale oni twierdzą, że nie emotka

do mnie żadna z trzech nerek nie dotarła - śpiewka oczywiście ta sama, list nie dotarł, mimo że na poczcie widnieje jako dostarczony. Telefonicznie sprawa nie do załatwienia, mailowo też - tylko pisemnie akceptują. Naciąganie na koszty z ich strony, bo reklamacja musi być kolejnym poleconym tyle że z potwierdzeniem odbioru, a to już wydatek 9,40 zł (za priorytet). Myślą, że ludzie odpuszczą dla takiej nagrody, a oni przytulą znów niezłą sumkę na swoim "wale" konkursowym.

Ja zawsze zszywaczem spinam paragon z oświadczeniem na kartce A4 - nie ma opcji by odpadł. Co najlepsze, że taki sam przypadek mam dla trzech różnych listów emotka , ale widzę że jest Was więcej. 

Apeluję, piszmy wszyscy zbiorowo do Henkela co wyrabia Albedo - niech zmienią tę agencję na inną, rzetelną, która wykona należycie swoją robotę.

niee,ja reklamację wysłałam normalnym poleconym ,priorytetem za 6,80emotka ,polecony tez musi być podpisany,że jest odebrany ,niech oni się z poczta chandryczą jeśli ktos podpisuje odbiór za nich.Dobrze ,że sobie nie zażyczą osobistego przywozu do firmy.Niech mi dadzą potwierdzenie że moje listy polecone do nich nie dotarły to pójdę po odszkodowanie na pocztę ,jeszcze lepiej na tym wyjdę za 2 listy niż ta nerka jest warta Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6344943 Napisano: 11.04.2017 14:26:31 w Biedronka
gosia16 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

szybko ,dawac linki na pw kto pierwszy ten lepszy mam jeszcze 3 głosy a jestem zalogowana ,długo tam nie wytrzymam,więc się śpieszyć emotka

halo ,mam ostatni głos na planszy ,nie ma chętnego?bo zamykam ten kram zaraz

komu,komuu bo ide do domuuuuu - ostatni głosik emotka  5 wybrańców dzisiejszych ma głos do końca konkursu codziennie emotka   poprawka ,tam podobno nie można codziennie głosować na te same prace

koniec, emotka głosy oddane Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6344919 Napisano: 11.04.2017 13:55:00 w Biedronka
gosia16 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

szybko ,dawac linki na pw kto pierwszy ten lepszy mam jeszcze 3 głosy a jestem zalogowana ,długo tam nie wytrzymam,więc się śpieszyć emotka

halo ,mam ostatni głos na planszy ,nie ma chętnego?bo zamykam ten kram zaraz

komu,komuu bo ide do domuuuuu - ostatni głosik emotka  5 wybrańców dzisiejszych ma głos do końca konkursu codziennie emotka   poprawka ,tam podobno nie można codziennie głosować na te same prace Wyświetl w wątku >>
2 kalka, mgrzel 0

gosia16

#6344910 Napisano: 11.04.2017 13:41:53 w Biedronka
gosia16 napisał(a):

szybko ,dawac linki na pw kto pierwszy ten lepszy mam jeszcze 3 głosy a jestem zalogowana ,długo tam nie wytrzymam,więc się śpieszyć emotka

halo ,mam ostatni głos na planszy ,nie ma chętnego?bo zamykam ten kram zaraz Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

gosia16

#6344899 Napisano: 11.04.2017 13:32:18 w Biedronka
szybko ,dawac linki na pw kto pierwszy ten lepszy mam jeszcze 3 głosy a jestem zalogowana ,długo tam nie wytrzymam,więc się śpieszyćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0