Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6371295 Napisano: 23.06.2017 22:02:49 w Wkurza mnie...
iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimi
https://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
https://tabascoko...LL592ef371e9890d.jpg
fajnie widać zmieniające się produkty  emotka

Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka

Eeee tam ,ja,od kiedy zlikwidowano mi karniaka ,czuję się jakaś taka goła.emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6371163 Napisano: 23.06.2017 16:58:23 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Wkurza mnie "dobra zmiana", która nastąpiła wczoraj na forum. Karniaki były nawet zabawne, ale... Dzisiejsza sytuacja. Forumowiczka daje dwa linki do zdjęć w wątku  plagiaty. Wiadomo, sam wątek sugeruje pewne oskarżenie, ale w jej poście nie ma żadnych obraźliwych słów, wyśmiewania, krytykowania,  nie ma nawet słowa plagiat, po prostu pokazuje dwa zdjęcia. Każdy może ocenić je po swojemu... Ja coś tam piszę cytując jej post. Po chwili otrzymuję dwie wiadomości.
1 Od autorki zdjęcia CAPSLOCKIEM ŻE TO NIE JEST ŻADEN PLAGIAT.
2 Od autorki postu, żebym usunęła swój wpis, w którym cytuję ten jej wpis, bo autorka zdjęcia do niej napisała, że oskarżanie o plagiat jest karalne.
Tak ma wyglądać to forum??? Że strach coś napisać , bo karniak, a może za chwilę ban? I bardzo prosiłabym o poinformowanie mnie za co w takim razie można dostać punkt karny (regulamin). Bo za chwilę się okaże, że za wszystko. Wystarczy, że ktoś poczuje się urażony, że np. napisałam jego imię z małej litery?

Ja dzisiaj napisałam,że wygrałam z Nestle emotka  A jak ktoś poczuje się urażony,bo on nie wygrał .to dostane karniaka? Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6371068 Napisano: 23.06.2017 14:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

dostałam @ od niejakiej Eweliny Mielczarek o treści:Dzień dobry, 
Wygrałeś / wygrałaś w konkursie NESCAFE 3IN1 „Wybierz swój smak”. 
Podaj w tej korespondencji swoje dane adresowe oraz nr telefonu w celu wysłania nagrody.
GRATULACJE! emotka
Pozdrawiam, 
Ewelina Mielczarek
Zespół NESCAFE 3in1

Nie przypominam sobie takiego konkursu i @ też trochę dziwny.. ewelina.mielczarek@mecglobal.com to SPAM, wirus, wyłudzanie danych ? ktoś coś wie?

znalazłam coś takiego http://www.mecglobal.pl/kontakt/  zadzwoń,zapytaj emotka Wyświetl w wątku >>
1 pakowa 0

gosia16

#6371031 Napisano: 23.06.2017 12:40:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
wiolkape napisał(a):

Nestle Decathlon 500 zł emotka

ja też emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6369804 Napisano: 20.06.2017 12:49:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

xpac napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

yreks napisał(a):

Pytanie do laureatów z desperadosa. Którym sposobem wbijaliście kody ? Messenger czy przez stronę?

Messenger cały czas brak wygranej

Dobre pytanie, bo u mnie messenger na paredziesiąt kodów nic nie wpadło

i u mnie zeroooo

ja przez stronę - 200, mąż przez messengera - 200, tata przez stronę 1000, kolega przez messengera 1000. Nie ma reguły

ja po 5 kodach wbitych przez fb -200 Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6368955 Napisano: 17.06.2017 18:44:41 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
radosna napisał(a):

http://natemat.pl...walki-z-szara-strefa

... gangi konkursowiczów ...


Najnieuprzejmiej pytam pana Bondera, czy mnie też do gangu zalicza?
Czy grozi mi wpisanie na czarną listę i niewygodna więzienna prycza?

Całe szczęście,że jestem tylko płotką konkursową ,to może wygram jeszcze jakąś pufę na powietrze.emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6368197 Napisano: 14.06.2017 22:47:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ufffff,dobrze ze zajrzałam ,bo myślałam,że tylko ja tych past nie wygrałam,a mówią że "w kupie raźniej"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6367927 Napisano: 14.06.2017 16:25:58 w Smolar
matys napisał(a):

3.) No i po trzecie najważniejsze, jeżeli wyniki są ukrywane istnieje prawdopodobieństwo, że lista zwycięzców może wyglądać tak:

Nagroda 1: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 2: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 3: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 4: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 5: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 6: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 7: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
itp.


- a my się nigdy nie dowiemy, że jesteśmy oszukiwani zarówno przez Jana jak i agencję, która przymyka na to oko i nie kontroluje właściwie loterii (nie sprawdza np. prawdziwości paragonu).

Jak są publikowane listy zwycięzców w normalny sposób w postaci "Imię N. Miejscowość" to jako społeczność konkursowo - loteryjna, jesteśmy w stanie wyłapać pewne nieprawidłowości i je zgłaszać, a tak wszystko jest po cichu.

No i dokładnie też ta kwestia o której wspomniała "Mia" - może być podobny "wałek" jak w Albedo a my się o tym nie dowiemy.

Właśnie dlatego SMOLAR za taką praktykę - nie publikowania list zwycięzców - powinien być przez nas ostro krytykowany na wszelkich polach.

Ale co ci to da,że będziesz wiedział,że wygrał Jan Drukarz,i tak nie wiesz na 100 procent czy uczciwie czy nie.To agencja rozstrzyga,oni widzą listy zwycięzców,powiedzą że jest w porządku i po temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6367892 Napisano: 14.06.2017 15:39:11 w Lay's
bruce napisał(a):

Mysia napisał(a):

bruce napisał(a):

Mysia napisał(a):

mi natomiast kod nie wchodzi miałam 3 kody, na 2 mam maile na ten trzeci info"sprawdź kod" kody z dużych paczek,czytelne.. emotka

Strona im prawdopodobnie znowu pada; jeśli dziś już jest tak źle, to pod koniec tygodnia pewnie będzie powtórka z rozrywki... emotka

całe szczęście to tylko loteria, nie zależy mi tak więc chwilowo tam nie zaglądam emotka

emotka Nagrody niekoniecznie są do zdobycia "na zabój" emotka emotka , zatem też do tego na luzie podchodzę emotka , jak ostatnio zresztą do wszystkiego. emotka  Tylko szkoda tych nerwów podczas wysyłania zgłoszeń. No i - szkoda kasy, jeśli ktoś kody zakupił. emotka  Loteria ma działać i basta! emotka emotka

Ja też jakoś specjalnie się nie przejmuję tymi kodami,mam je tak przez przypadek trochę, ale jak już je mam, to bym chciała je wysłać. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

gosia16

#6367548 Napisano: 13.06.2017 21:38:27 w Lay's
Czemu ciągle mi pisze że sprawdź kod ,nie mogę żadnego wysłać ,chociaż bardzo wyraźnie go widzęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6365651 Napisano: 08.06.2017 15:33:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

katrin1 napisał(a):

mrmax napisał(a):

giulietta napisał(a):

mrmax napisał(a):

letnisko nowy jadów zaczyna walkę o loterię Star emotka  - https://loteriastar.pl/#zwyciezcy

mniejszej nie było?  emotka emotka emotka

rośnie nowa legenda w loteriach, jak dawniej Aleksandrów Łódzki emotka

połowę grilli z tyskiego też wykosili i na allegro sprzedają emotka

jak zwykle w IQ M.... i dlaczego agencja wydała nagrody jak nie ma takiej miejscowości, takie celowe "pomyłki" służą wyłudzeniu nagrody  emotka

Jak nie ma takiej miejscowości? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6364727 Napisano: 06.06.2017 15:05:25 w Czy informują/ informowali?
buziolek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Czy tvn abc z dnia dziecka już informował (było w teraz)? Nagród było ponad 500 i nie chce mi się jakoś wierzyć, że bratanica nic nie dostała....

też jestem ciekawa emotka  

oni chyba nie informują ,zwycięzcy podawani są na stronie ,adres do wysyłki podawało się w treści maila Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6364628 Napisano: 06.06.2017 13:16:16 w Smolar
olunka napisał(a):

na stronie można sprawdzic co sie wygrało z "Wakacje z zywcem" w ITM, smsów jeszcze nie ma

już są Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6364432 Napisano: 06.06.2017 09:25:21 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Gdzie można dorwać te nowe chipsy star i w jakich gramaturach/cenach ? 
PS. Oprócz ITM i C4.

popcorn 1,79 kaufland Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6364240 Napisano: 05.06.2017 18:17:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy z tej loterii STAR https://www.e-kon...ar.html#.WTWAPWiLTIU  przychodzi potwierdzenie na maila ,bo wysłałam formularz ,coś się zawiesiło na długa chwilę,pisało że dziękują za wysłanie ,a potwierdzenia na mailu nie mam emotka

powinno dojść na @, ja otrzymałem potwierdzenie.

Dziękuje .to coś nie tak poszło Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6364231 Napisano: 05.06.2017 18:02:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z tej loterii STAR https://www.e-kon...ar.html#.WTWAPWiLTIU  przychodzi potwierdzenie na maila ,bo wysłałam formularz ,coś się zawiesiło na długa chwilę,pisało że dziękują za wysłanie ,a potwierdzenia na mailu nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6363677 Napisano: 04.06.2017 10:05:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

Czy w loterii Mlekovita jest rezerwa? Bo przy niektórych zgłoszeniach pisze brak ,czyli chyba brak potwierdzenia paragonu,i co ciekawe zauważyłam,że dużo tych braków jest na to samo imię i pierwszą literę nazwiska    

Już doczytałam na fb - przechodzą na rzecz organizatora,gdyż rezerwowych było tylko 20emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6363672 Napisano: 04.06.2017 09:41:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Mlekovita jest rezerwa? Bo przy niektórych zgłoszeniach pisze brak ,czyli chyba brak potwierdzenia paragonu,i co ciekawe zauważyłam,że dużo tych braków jest na to samo imię i pierwszą literę nazwiska     Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6363267 Napisano: 02.06.2017 13:52:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

Dziękuję ,czyli myślę nad trzema. emotka

No i dotarłam dzisiaj do dwóch Brico .W pierwszym- pani nie informowała o konkursie ,sama od siebie kuponu nie dała ,a jak się upomniałam to wydostała go  z otchłani podkasowych,raczej bez zadowolenia. Urna stała wciśnięta w róg,nie zaraz przy kasach ,zgłoszeń w niej prawie wcale nie było.W drugim sklepie urna przy samych kasach ,kupony leżą obok,na hali przez głośniki ciągle zachęcają do konkursu,trochę więcej zgłoszeń niż w pierwszym. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6363067 Napisano: 01.06.2017 23:14:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję ,czyli myślę nad trzema. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0