Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6382691 Napisano: 25.07.2017 17:13:07 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

Czy karnety  na Kraków Live Festival 2017 z Heinekena są imienne?

nie Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

gosia16

#6381890 Napisano: 23.07.2017 10:31:30 w Pomocy!!!!
asantesana napisał(a):

gosia16 napisał(a):

asantesana napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy w nju na kartę mogę wysyłać sms konkursowe?

Oczywiście, co stoi na przeszkodzie?

Sama nie wiem,bo jak czytam ten regulamin usługi "wszystko komórkowe"za 29 zł, to nic z tego nie rozumiem.Czy to tylko na zwykłe sms mogę wydać ,czy na premium też.Ale jak nic nie stoi na przeszkodzie to cieszę się emotka

A... w przypadku jakieś konkretnej usługi to nie wiem, zadałaś pytanie ogólnie o nju na kartę. Ja mam, doładowuję kiedy chcę i wysyłam premium, ale nie mam "wszystko komórkowe".  

Dziękuję ,już zrozumiałam o co w tym chodziemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6381889 Napisano: 23.07.2017 10:30:24 w Pomocy!!!!
asantesana napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy w nju na kartę mogę wysyłać sms konkursowe?

Oczywiście, co stoi na przeszkodzie?

Sama nie wiem,bo jak czytam ten regulamin usługi "wszystko komórkowe"za 29 zł, to nic z tego nie rozumiem.Czy to tylko na zwykłe sms mogę wydać ,czy na premium też.Ale jak nic nie stoi na przeszkodzie to cieszę się emotka  aaa juz chyba rozumiem ,czyli włączam usługę za 29 zł ,a telefon muszę doładować np.za 40,aby mi 11 zostało na sms premium. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6381887 Napisano: 23.07.2017 10:24:30 w Pomocy!!!!
asantesana napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy w nju na kartę mogę wysyłać sms konkursowe?

Oczywiście, co stoi na przeszkodzie?

Sama nie wiem,bo jak czytam ten regulamin usługi "wszystko komórkowe"za 29 zł, to nic z tego nie rozumiem.Czy to tylko na zwykłe sms mogę wydać ,czy na premium też.Ale jak nic nie stoi na przeszkodzie to cieszę się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6381879 Napisano: 23.07.2017 09:00:35 w Pomocy!!!!
Czy w nju na kartę mogę wysyłać sms konkursowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6380255 Napisano: 18.07.2017 10:11:35 w Połączenia nieodebrane

gosia16

#6380022 Napisano: 17.07.2017 15:49:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

czy przy odbiorze słuchawek lub głośników z heinekena podawaliście zarówno pesel jak i numer dowodu osobistego?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6379737 Napisano: 16.07.2017 20:58:39 w Wkurza mnie...
andii napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Byłam w sklepie i myślę sobie - kupię Nałęczowiankę,i upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu.No i tutaj zaczęły się schody,bo paragon nadaje się na loterię Nestle ,ale na tą z gazem nie bardzo.Oczywiście pisze na paragonie tylko Nałęczowianka.Więc cisnę,jak to mówi moja córka,do POK i mówię ,że proszę bardzo o pieczątkę i opis ,że to jest woda lekko gazowana,bo potrzebuje na loterię taki opis.Pani przewróciła oczami i chwilę  pomyślała i stwierdziła że wydrukuje mi paragon zastępczy - jak dla mnie,kawałek świstka bez żadnego podpisu,niby dobrze opisany ,ale to taki wydruk na stronie A5,dopięty do właściwego paragonu,nie wiem czy agencja to uzna.Oczywiście tonem nie znoszącym sprzeciwu i miną wisielczą stwierdziła ,że to powinno wystarczyć. Skapitulowałam,nie mam siły latać po POK-ach i robić z siebie nienormalnej  emotka

tylko czy ten paragon może być na ...dodaj gazu pasjom??? bo tam w regulaminie pisze - kup  trzy wody

chyba może bo pisze Nałęczowianka12 x 1,więc te trzy uważam że zawiera się w tych 12 ,ale nie wiem czy mi uwzględnią ten zastępczy świstek bez żadnej pieczątki Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

gosia16

#6379725 Napisano: 16.07.2017 20:08:21 w Wkurza mnie...
Byłam w sklepie i myślę sobie - kupię Nałęczowiankę,i upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu.No i tutaj zaczęły się schody,bo paragon nadaje się na loterię Nestle ,ale na tą z gazem nie bardzo.Oczywiście pisze na paragonie tylko Nałęczowianka.Więc cisnę,jak to mówi moja córka,do POK i mówię ,że proszę bardzo o pieczątkę i opis ,że to jest woda lekko gazowana,bo potrzebuje na loterię taki opis.Pani przewróciła oczami i chwilę  pomyślała i stwierdziła że wydrukuje mi paragon zastępczy - jak dla mnie,kawałek świstka bez żadnego podpisu,niby dobrze opisany ,ale to taki wydruk na stronie A5,dopięty do właściwego paragonu,nie wiem czy agencja to uzna.Oczywiście tonem nie znoszącym sprzeciwu i miną wisielczą stwierdziła ,że to powinno wystarczyć. Skapitulowałam,nie mam siły latać po POK-ach i robić z siebie nienormalnej emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, awi 0

gosia16

#6379612 Napisano: 15.07.2017 22:00:21 w SZUKAM....
basku napisał(a):

gosia16 napisał(a):

basku napisał(a):

prosze napiszcie czy jak wygralam glosnik z heinekena to moge grac jeszcze dalej na swoje dane.... ?? chcialam bilety emotka

Możesz ,nawet możesz wygrywać codziennie ,nie ma ograniczeń.Tylko 1 nagroda ,w jednym dniu,na jedne dane.

a w praktyce komuś udało się wygrać 2 x nagrodę na te same dane?

tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

gosia16

#6379556 Napisano: 15.07.2017 15:45:04 w SZUKAM....
basku napisał(a):

prosze napiszcie czy jak wygralam glosnik z heinekena to moge grac jeszcze dalej na swoje dane.... ?? chcialam bilety emotka

Możesz ,nawet możesz wygrywać codziennie ,nie ma ograniczeń.Tylko 1 nagroda ,w jednym dniu,na jedne dane. Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

gosia16

#6378131 Napisano: 11.07.2017 17:20:31 w SZUKAM....
asiatko napisał(a):

czy dziala wam strona loterii pełno ziarna? ja od kilku godzin wklepuje w 2 przegladarki i po nacisnieciu ok nic sie nie dzieje

A ścierasz tam obok taką zdrapkę pod którą jest napis? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6375461 Napisano: 03.07.2017 20:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kozunia1982 napisał(a):

Czy tylko mi się od kilku dni blokuje loteria Żywca? Przycina, nie "idzie" dalej. Czasami, żeby zarejestrować jeden kod, muszę próbować 3-4 razy! emotka

Ja dzisiaj też mam problem z wysłaniem kodów,strasznie muli strona. emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6372718 Napisano: 27.06.2017 16:00:44 w Albedo Marketing
matys napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Kłóci się tutaj parę osób,które nie potrafią podzielić się między sobą nagrodami w loteriach- ja to tak odbieram. emotka

gosia16 - przykro mi, że tak to odbierasz, przeczytaj proszę uważniej ten wątek. Samo zaś stwierdzenie o jakimś dzieleniu się nagrodami jest niesmaczne.

luko922 - zaczęło się od loterii Albedo http://www.slodkiprezentodserca.pl/ gdzie agencja nie przyznała / wydała 90% (180 szt.) nagród III stopnia (bony po 100 zł) i to było zalążkiem do podejrzenia, że w loterii mogło dojść do naruszenia regulaminu przez pewną grupę graczy. Nie dam rady teraz wszystkiego streścić, polecam jednak pobieżne przelecenie wzrokiem przez wątek, jest tam kilka istotnych informacji.

PS dziś na stronie pojawił się 21 laureat, Albedo zbija mi argumenty z rąk emotka

Nie wszyscy jak ty,odbierają bogatym i rozdają biednym. emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 matys

gosia16

#6372709 Napisano: 27.06.2017 15:46:24 w SZUKAM....
wioleczka83 napisał(a):

może ktoś się orientuje w jakim konkursie pod zawleczką jest kod 12cyfrowy - czerwona zawleczka (dostałam dużo zawleczek od znajomego ale nie pamięta z jakich piw) część udało mi się odgadnąć, tylko te z 12cyframi sa mi nie znane

jesli cała zawleczka jest czerwona to coca cola  Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6372701 Napisano: 27.06.2017 15:41:12 w Albedo Marketing
luko922 napisał(a):

giulietta napisał(a):

chociaż to wątek albedo to warto przytoczyć wpisy z biedronki sprzed 4 lat, wrzucam tą stronę, bo tu jest świetny tekst  emotka  ale warto poczytać kilka przed i po  emotka  https://www.e-kon...biedronka/strona/472

Ciekawy ten wątek i ta dyskusja tutaj też... Aż żałuję, że mi się nie chce tego czytać. Może ktoś napisze jakieś streszczenie? emotka  

Kłóci się tutaj parę osób,które nie potrafią podzielić się między sobą nagrodami w loteriach- ja to tak odbieram. emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 matys

gosia16

#6372593 Napisano: 27.06.2017 13:36:18 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Cała ta dyskusja sprowadza się do jednego -jedni koszą nagrody drugim,i ci pierwsi nie mogą tego przeżyć. emotka  Tak to jest ,jak zrobi się tłok na rynku emotka

Przecież ja o ty od lat piszę. Przecież tylko o to tu chodzi a nie o jakąś "moralność: konkursową. Niektórzy to chcieli by zrobić zakupy za 1000 zł i wygrać auto ale jak mieliby by założyć własne firmy, poobracać trochę towarem i zamrozić kasę to ich już to przerasta i łatwiej im kogoś oskarżać o oszustwa (chodź pewnie i jacyś oszuści wg. jego rozumienia by się znaleźli ale wątpię, że w śród ludzi którzy z loterii żyją zawodowo).

w mojej wypowiedzi nie mówię o tych co inwestują 1000 zł  emotka  ja mówię o tych co naprawdę wygrywają ,i nie wnikam,jaki mają na to sposób.Mam wrażenie ,że tłok to właśnie zrobił się w górnej półce he,he. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6372562 Napisano: 27.06.2017 13:17:52 w Albedo Marketing
Cała ta dyskusja sprowadza się do jednego -jedni koszą nagrody drugim,i ci pierwsi nie mogą tego przeżyć.emotka  Tak to jest ,jak zrobi się tłok na rynku emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6372309 Napisano: 26.06.2017 21:40:16 w Albedo Marketing
matys napisał(a):

stamp2 napisał(a):

zaraz Was pogodze!

Niestety Stamp2 emotka   z kombinatorami i oszustami, którzy w nieuczciwy sposób dorobili się majątków XXX tys. zł ze szkodą dla uczciwych graczy nigdy mnie nie pogodzisz - zadanie niemożliwe! emotka

emotka

Aaaaaa,zabiera bogatym i daje biednym.Znam ten tematemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6372240 Napisano: 26.06.2017 19:00:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

bruce napisał(a):

Co do wspominanej już na forum wielokrotnie aktualne akcji konkursowej w M1 Czeladź z wycieczkami jako głównymi dowiedziałam się jeszcze, że: na 1 numer telefonu można wygrać maksymalnie 3 karty po 50 zł, najlepszych 30 graczy przechodzi do finału, który będzie 2 lipca,

Masz jakiś % za każdą osobę co z Twojego polecenia tam zagra? Bo tak wszędzie namawiasz do gry.

emotka Dziwne, ale nie dostałam powiadomienia o tym wpisie, przypadkiem go odnalazłam (pisałam na forum wielokrotnie - coś jednak jest nie tak z tymi powiadomieniami emotka ). Tjjjaaa, zaraz się pewnie okaże, że ja jestem ten Henryk... emotka emotka
Poważnie teraz... emotka  Powiem Ci, że mega się cieszę, kiedy na pw czy forum ktoś napisze, że wygrał. emotka  Trudno mi to wyjaśnić, bo faktycznie - jak tak teraz mi to uświadomiłeś - dziwnie to wygląda emotka , podejrzanie i  w ogóle... - przecież w sumie to konkurencja i lepiej by mi było, gdyby nikt nie wiedział, bony każdego dnia by zwyczajnie przepadały na rzecz organizatora, a ja bym najprawdopodobniej wraz z rodziną codziennie dostawała jedną taką kartę na 20, żyła "w błogiej nieświadomości niepodawania dalej" i dodatkowo miała zapewniony finał, a może i same wycieczki. 

bruce - zapomniałaś o mnieemotka   50% dla mnieemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0