Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6411445 Napisano: 04.10.2017 14:09:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gratulujemy! Twoje zgłoszenie w konkursie „Dziękujemy, że jesteście z nami” w sklepach sieci Kaufland  zostało wybrane.  Szczotka jest  moja emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6410952 Napisano: 03.10.2017 17:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
29renata napisał(a):

Z regulaminu loterii Glade -  kolejne zgłoszenia tego samego paragonu fiskalnego nie biorą udziału w Loterii. Każdy uczestnik Loterii może wygrać tylko jedną Nagrodę danego rodzaju. W przypadku, gdy wylosowany uczestnik wygrał już wcześniej Nagrodę danego rodzaju w Loterii, nie uzyskuje on prawa do kolejnej Nagrody tego rodzaju i w jego miejsce jest losowany inny Zwycięzca.Tymczasem z listy zwycięzców str. 3, 4 wynika, że na ten sam numer paragonu przypadają po dwie nagrody. Nie mam ochoty dalej sprawdzać. Masakra.

a nawet na jeden 3 nagrody,i 4 innego rodzaju Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6410888 Napisano: 03.10.2017 15:52:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

jokan napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

prince polo to są bramki? bo już od razu wiem, że nie wygrałam ;/

tak, pytalam sie o to wczoraj

i kalosze i milka też emotka  Tak tylko ostrzegam ... 

jakie kalosze?

https://www.e-kon...ie.html#.WdNrjVu0OUk

od rana próbuję i nic emotka tyle paragonów zmarnowanych, że już straciłam ochotę na te konkursy

Ja po 5 rano też nie trafiłam kaloszy.Ciekawe czy ktos tam już wygrał? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6410683 Napisano: 03.10.2017 11:09:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Również bilety z Kinder Bueno,już drugie ,a tysiączka niet emotka Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

gosia16

#6410287 Napisano: 02.10.2017 13:27:47 w SZUKAM....
andii napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy na bilet z kinder bueno wysyłacie wszystkie opakowania? W smsie podają wygrany kod, a w regulaminie jest mowa o wysłaniu wszystkich opakowań ze zgłoszonego paragonu, koperta mała i mi się nie zmieszczą emotka

wygrany kod (opakowanie)+ paragon 

ja wysłałam wszystkie opakowania które zgłosiłam na ten paragon - zgodnie z regulaminem Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6410096 Napisano: 02.10.2017 09:28:37 w Smolar
petarda napisał(a):

mayteq napisał(a):

superloser napisał(a):

mayteq napisał(a):

Ja już od pewnego czasu widzę trend utrudniania na maxa osobom grającym. I nie chodzi tutaj tylko o smolara. Jako, że konkursowicz jest świadomy niektórych sytuacji to jak te sytuacje mają się dla zwykłego "kowalskiego" ? Już niewiele agencji staje na wysokości zadania, praktycznie wszystkie "stare" agencje posiadające kontrakty z dużymi firmami mają w d...e nas i osoby grające. 

Skoro Smolar tak chetnie przez telefon informacji udzial. To TELEFONY w dlonie, paragony z loterii - niech KAŻDEMU SPRAWDZA.  emotka

Ja zawsze jak potrzebowałem coś się dowiedzieć to zawsze trafiałem na ktorąś z tych opcji:1. Pani odpowiedzialna za konkurs jest na urlopie.
2. Pani odpowiedzialna za konkurs musiała wcześniej wyjść.
3. Pani odpowiedzialna za konkurs jest na szkoleniu.
4. Pani odpowiedzialna za konkurs aktualnie jest zajęta - proszę zadzwonić później
5. Proszę zadzwonić jutro.

Powiedzcie mi czy tylko ja tak mam, czy tylko ja mam wrażenie żejak chcę się czegoś dowiedzieć to wiecznie Pani na urlopie? Boże ile oni mają tych urlopów - czas zmienić pracę.

To bardzo ciekawe ja jak dzwonie może z raz na dziesięć telefonów wykonanych do nich zdarzyło się żeby poprosili o telefon później. Chyba masz strasznego pecha a z takim pechem to chyba bym się nie brał za loterie emotka

A to oni to oni robią konkursy telefoniczne? Bo ja jeszcze nigdy do nich nie dzwoniłam.Wygrywam w konkursach sms i nagrody zawsze otrzymuję.emotka Wyświetl w wątku >>
2 ongis, edzia21 0

gosia16

#6407741 Napisano: 26.09.2017 13:04:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
bilety z kinder bueno,legenda specjala i deskorolki z żabki  emotka Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

gosia16

#6407700 Napisano: 26.09.2017 12:23:07 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Szukam info, czy na tą nową loterię Prince Polo, która startuje 2.10 potrzebuję tylko opakowanie z kodem, czy paragon także emotka Mama dziś kupiła baton promocyjny i mnie pyta, czy paragon też ma mi dać emotka

i opakowanie i paragon ale terażniejszy to za wczesny

A skąd wiadomo że paragon też,jest już może gdzieś regulamin? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6407153 Napisano: 24.09.2017 22:36:38 w SZUKAM....
FBdominika napisał(a):

no to się spóźniłem...

jeśli wyślesz jutro rano priorytet to jest szansa że dotrze na wtorek Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6407149 Napisano: 24.09.2017 22:29:50 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

W południe wsadziłam do zamrażarki wino do obiadu...i przed chwilą sobie o tym przypomniałam emotka emotka

sorbet?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6407095 Napisano: 24.09.2017 17:41:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
deskorolka i kamera z tego konkursu, można powiedzieć że lokalnego https://www.e-kon...m1.html#.WcfR9shJbIU  emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6406937 Napisano: 23.09.2017 20:06:33 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

aurorcia napisał(a):

To by pasowało, nasiąknięty jak gąbka emotka  To skoro cieszymy się dziś z grzybków to powiedz mi co to za grzyby? Mama zebrała jako prawdziwki, ale wyrzuciła do kosza, bo nóżka bardzo ściemniała, po przekrojeniu tylko chwilę biała i za moment też sina?

U mnie to tzw. "siniaki", najprawdopodobniej to te emotka  :http://polki.pl/p...0294868,artykul.html
Bywa, że całe granatowe po zebraniu i przekrojeniu. emotka
Ja się nie cieszę, niestety, Cebe to wie, leje u mnie nieprzerwanie od ponad tygodnia, do tego nie mam możliwości jechać na grzyby. emotka emotka  Zazdraszczam Wam bardzo.   emotka emotka

Nie martw się,na grzyby nie ma pogody, ale pewnie jutro pojedziesz złoto ważyć emotka  I oby nam cosik wpadło emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

gosia16

#6406697 Napisano: 22.09.2017 20:39:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś brał już udział w tym konkursie Kreta https://www.e-kon...ci.html#.WcVYfchJbIU ? bo ja nie mogę przejść przez etapu weryfikacji kodu sms,bo go nie otrzymałam od dwóch godzin jeszcze.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6406239 Napisano: 21.09.2017 20:17:13 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

To jest zupełnie bez sensu.Rozumiem, regulamin rzecz święta, należy go przestrzegać.No,ale przecież jakby ktoś podał jakiś zupełnie z Kosmosu wzięty numer, który wcale nie widnieje na paragonie w żadnym jego miejscu, to ok, można tego faktycznie nie uznać- zgoda.Ale nie każdy człowiek odróżnia numer transakcji od numeru paragonu- dla wielu ludzi to "jeden pies". Nie pojmuję, dlaczego agencje się tak upierdliwiają.

emotka Dokładnie! Przecież jest ten numer na paragonie, tylko w innym miejscu, ale paragon jest oryginalny, zero oszustwa przecież!

nie można ,bo kombinatorzy wyślą pierwsze zgłoszenie na nr paragonu ,a drugie na numer transakcji,a jeszcze więksi kombinatorzy znajdą więcej numerów na paragonie Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6404417 Napisano: 17.09.2017 21:18:50 w Pomocy!!!!
joasiunia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Powiedzcie mi, proszę, bo pewnie ktoś wie - jak to jest z konkursem PUMA Trzy Tury. Dodałam zdjęcie godzinę temu i mi się wyświetliło, że foto musi zostać zaakceptowane przez moderatora, dopiero wtedy pojawi się w galerii. W regulaminie piszą, że żeby foto było brane pod uwagę w przyznawaniu nagród musi mieć przynajmniej 7 głosów. Chciałabym wysłać link znajomym do głosowania, a tymczasem foty w galerii ciągle nie ma. Długo trwa dodawanie do galerii? Ile czekaliście? Boję się, że moderator będzie spał i doda fotę jutro. A przecież jutro będzie już pozamiatane, bo tura trwa do północy... Hmm?

ja czekałam do następnego dnia

To pewnie jeszcze poczekam... A jak to jest z tym zbieraniem głosów? Bo tak zerkam teraz na listę laureatów z I tury i tam jedna osoba ma 0 głosów... Czyli te głosy nie zbiera się do zakończenia danej tury, tylko do końca konkursu (30 września), a laureatów wybierają niezależnie od tego, czy ktoś ma te 7 głosów czy nie? emotka

chyba tylko w jednej turze zbierasz głosy na dane zdjęcie,w/g regulaminu musisz mieć minimum 7 głosów,aby brać udział w konkursie,więc nie wiem czemu nagrodzili takie bez ani jednego Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6404414 Napisano: 17.09.2017 21:06:37 w Pomocy!!!!
joasiunia napisał(a):

Powiedzcie mi, proszę, bo pewnie ktoś wie - jak to jest z konkursem PUMA Trzy Tury. Dodałam zdjęcie godzinę temu i mi się wyświetliło, że foto musi zostać zaakceptowane przez moderatora, dopiero wtedy pojawi się w galerii. W regulaminie piszą, że żeby foto było brane pod uwagę w przyznawaniu nagród musi mieć przynajmniej 7 głosów. Chciałabym wysłać link znajomym do głosowania, a tymczasem foty w galerii ciągle nie ma. Długo trwa dodawanie do galerii? Ile czekaliście? Boję się, że moderator będzie spał i doda fotę jutro. A przecież jutro będzie już pozamiatane, bo tura trwa do północy... Hmm?

ja czekałam do następnego dnia Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

gosia16

#6404142 Napisano: 16.09.2017 12:36:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

gosia16 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Te desperadosy sa jakos specjalnie oznakowane,bo mi kody nie wchodza?

bo kapsle sa 12 znakowe i 16 znakowe,wchodzą 12 na ta loterię

a jak rozpoznac opakowania z 12znakowymi kodami? sa one oznakowane? maja jakies info o nowej loterii?

ja nie widziałam jeszcze oznakowanych butelek,ale kapsle 12 znakowe miałam Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6403780 Napisano: 15.09.2017 12:13:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Te desperadosy sa jakos specjalnie oznakowane,bo mi kody nie wchodza?

bo kapsle sa 12 znakowe i 16 znakowe,wchodzą 12 na ta loterię Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6400677 Napisano: 07.09.2017 19:56:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

Czy w loterii RMF fm "Twój szczęśliwy pesel "pesel należy dodawać codziennie, czy wystarczy jeden raz?

Tam chyba niczego się nie dodaje,tylko sprawdza,czy masz taki jak oni podali. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6400338 Napisano: 07.09.2017 10:34:41 w SZUKAM....
masza napisał(a):

Co robię nie tak, ze nie chce przejść zgłoszenie do Kinder Bueno?

przewiń te regulaminy które zaznaczasz niżej ,bo tam jeszcze są dwa pola do zaznaczenia i przez to nie przechodzi Wyświetl w wątku >>
0 0