Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6416782 Napisano: 16.10.2017 16:01:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Dostał już ktoś punkty z vitay? Grałem w sobotę, miały byc na koncie do 24 h a nie ma do tej pory. Punkty za grę wzięli ale wygranych juz nie dali emotka  

a nie od razu one sie doliczały? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6414398 Napisano: 10.10.2017 14:08:00 w Wkurza mnie...
Wczoraj dostałam informację że nadano in postem paczkę do mnie,będzie w ciągu 3 dni. Ale przez przypadek dzisiaj siedzę cały dzień w domu.I nagle mail że paczkę mogę sobie odebrać w punkcie odbioru w ciągu 3 dni.Kuriera oczywiście nie było.Punkt odbioru czynny od 8-16 więc ci co pracują tez w tych godzinach nie odbiorą.Powinnam zadzwonić do firmy za co oni płacili in postowi - za kuriera,czy maila do mnie żebym sobie po nią poszłaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

gosia16

#6412957 Napisano: 06.10.2017 20:44:03 w SZUKAM....
asiakredki napisał(a):

hej, czy kinder bueno też ma jakieś nowe opakowanie? nigdzie nie widziałam, nawet na ich stronie, a jednak kod potrzebny

nie ma Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6412955 Napisano: 06.10.2017 20:39:06 w WC - rozmowy o wszystkim
pini napisał(a):

Nie mogę wyjaśnić w wątku NIE POLECAM, napiszę tu - trochę rozumiem tamlin111, ale nikt nie musi na mnie uważać, nie bardziej na człowieka, który może się pomylić, pomyliłam się (wieczór, ostatni dzień konkursu, na rachunkach 2 produkty na loteria w cenie w  dwóch produktów konkursowych, kilku kupujących..., scany zawsze dosyłam/rachunki odsyłam po nagrody, byłam pewna, że wszystko ok), przeprosiłam, oddałam pieniądze. Tamlin była wściekła, rozumiem. Wyczytałam o mojej nieodpowiedzialności, gównianych paragonach i inne jeszcze, Jak wygrała, to pisze "Musisz mi pomóc, Wygrałam dwie główne w almette a przez Ciebie nie mam dobrych paragonów. Wyślij mi paragony jakieś na almette z polo, spróbuję przedstawić im sytuację, że pomyliłam numery czy coś." Nie mam wolnych paragonów, tylko ludzi, którym je odsprzedałam (choć z początku tak mi się wydawało i pomyślałam, że jak tamlin się uda, to mogę jeden rower odkupić - wiem za szybko..., napisałam jej to i w kolejnym wpisie napisałam, że szkoda, że nie można edytować wiadomości, bo przedwcześnie dałam nadzieję na możliwość odebrania nagród) . Nic nie chciałam wyłudzić, nie jestem nieuczciwa, ani nie żeruje na innych i nikomu nagrody nie odebrałam jak twierdzi tamlin.

A ja tego nie rozumiem.Tam się podawało numer paragonu,więc paragony musiałaś mieć przed oczami,więc widziałaś co na nich jest,tym bardziej że piszesz że to były nie jedyne paragony z Almette jakie sprzedawałaś na ten konkurs.To co,spojrzałaś na byle jakie dwa paragony ,przepisałaś numery i wysłałaś.Dla mnie to też jest duża nieodpowiedzialność.Szkoda że butów na nich nie było.I rozumiem że może być pomyłka w jednym,ale w dwóch?Dziwne. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6412666 Napisano: 06.10.2017 12:34:57 w Czy informują/ informowali?
cherry_coke napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Jest szansa, że będą dziś wyniki Żabka Cocio? A może dostał ktoś jakąś wiadomość emotka

Wyniki miały być do 6.10

Czekamy, czekamy. Ja tak konkretnie na główną  emotka

Wciągu 2 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia Konkursu, Laureat otrzyma od
Organizatora wiadomość na adres e-mail,   czyli trzeba jeszcze dodać 2 dni robocze Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

gosia16

#6412007 Napisano: 05.10.2017 11:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

ale jestem wciekła emotka jak osoby które nie grały mogą otrzymać nagrodę emotka (szczotkę)ja nie grałam o bransoletkę,  ale za to bardzo zależało mi na szczotce-  wiec wysłałam zgłoszenia, ale z racji że nie grałam o bransoletkę maila nie otrzymałam i o szczotce mogę zapomnieć, bo szczotke dostanie OSOBA która nawet nie wysłała zgłoszenia na ten konkurs emotka dla mnie to niedorzeczne i MEGA  WIELKI E oszustwo emotka

nie bój się ,nie dostanie ,bo nie ma paragonu z numerem odpowiednim,a nie ma dlatego ,że nie puściła zgłoszeniaemotka Wyświetl w wątku >>
2 lager, kkbt 0

gosia16

#6411992 Napisano: 05.10.2017 11:10:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Bo oni to wszystko w tym wyjaśnieniu zawalili. Zamiast napisać, że to błąd systemu, przykro nam, ale nie wpłynęło zgłoszenie z takiego adresu e-mail na konkurs Syoss, to oni napisali, że nie dostaniesz nagrody bo "chyba" nie masz paragonu człowieku emotka Dobrze, że grałam i mam swoje szczotki na urodziny, bo bym się wkurzyła emotka emotka

Mnie też nie chodzi o tą szczotkę ,tylko mam taki niesmak - człowiek dwoi się i troi,myśli nad zgłoszeniem,poprawia ,a to chyba nie do końca o to chodzi. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

gosia16

#6411983 Napisano: 05.10.2017 11:02:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Zlinczujcie mnie jak chcecie, ale nie rozumiem oburzenia tych osób, które NIE GRAŁY, a teraz roszczą prawa do nagrody. Rozumiem - pomyłka agencji, u wielu niesmak pozostał... ale po co teraz tak kombinować

Ja nie roszczę sobie prawa do nagrody,tylko zastanawia mnie ,co mój mąż zamierzał tam wysłać w zgłoszeniu,że tak zachwyciło agencję.emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6411978 Napisano: 05.10.2017 11:01:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bc14 napisał(a):

Dziwne rozegranie,mogli napisać przepraszamy za pomyłkę i poinformować tych co grali...

o to mi właśnie chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411972 Napisano: 05.10.2017 10:57:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Szanowni Państwo, Z przykrością informujemy, że w związku z zaistniałą pomyłką i przesłaną do Państwa informacją o wygranej nagrodzie w promocji „Dziękujemy, że jesteście z nami” w sklepach sieci Kaufland, nagrody nie mogą zostać wydane jeśli nie posiadają Państwo paragonu potwierdzającego zakupu produktów promocyjnych marki Syoss w sklepach Kaufland  .                         Mąż ma paragon potwierdzający zakup ,ale nie swój ,bo nie brał tam udziału i co w tym momencie,ma wysłać obojętnie jaki ,nawet jak nie brał udziału,bo nie bardzo rozumiem to tłumaczenie emotka

Tam chyba w zgłoszeniu podawało się nr paragonu, więc kiepska sprawa.

Z drugiej strony: bardzo mało profesjonalne ze strony Albedo, nie widzę przeprosin za ewidentną niekompetencję, tylko żenującą próbę przeniesienia odpowiedzialności na laureata -> "my wszystko zrobiliśmy dobrze, ale jeśli Pani nie ma paragonu to cóż, nagrody nie będzie, wszystko zależy więc od tego, czy Pani sobie wyczaruje nieistniejący paragon do nieistniejącego zgłoszenia". No heloł emotka

Dla mnie te maile świadczą o tym,że nawet agencja nie wie komu wysłała właściwie mail,a komu nie.Bo to jest oczywiste że mój mąż nie ma tego paragonu ,bo nie brał udziału i nie brak paragonu jest tutaj sednem,a to że on nie brał udziału w tym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411954 Napisano: 05.10.2017 10:39:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szanowni Państwo, Z przykrością informujemy, że w związku z zaistniałą pomyłką i przesłaną do Państwa informacją o wygranej nagrodzie w promocji „Dziękujemy, że jesteście z nami” w sklepach sieci Kaufland, nagrody nie mogą zostać wydane jeśli nie posiadają Państwo paragonu potwierdzającego zakupu produktów promocyjnych marki Syoss w sklepach Kaufland  .                         Mąż ma paragon potwierdzający zakup ,ale nie swój ,bo nie brał tam udziału i co w tym momencie,ma wysłać obojętnie jaki ,nawet jak nie brał udziału,bo nie bardzo rozumiem to tłumaczenie emotka   Czyli wyszło, że nasza wina ,że agencja przysłała maile do tych co nie brali udziału,bo nie biją się w pierś w mailu,tylko piszą o nie posiadaniu paragonu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411914 Napisano: 05.10.2017 09:37:37 w SZUKAM....
aendrius1 napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię Ferrero?

Od dzisiaj jest na Ferrero promocja w Biedronce http://www.biedro...swietujemy-z-klasa  ,trzeba tylko sprawdzić czy są promocyjne opakowania ,wychodzi że 200g 17,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411797 Napisano: 04.10.2017 22:26:09 w Dziś cieszę się z.....
klamkorozec napisał(a):

Osobiście jestem zdania,że żadna metamorfoza nie jest Ci absolutnie potrzebna emotka A ta akcja z przemianą to jakaś, jak mniemam, nagroda w konkursie była

Dziękuję Ci Cudaczku, za miłe słowa, ale wiesz... mam świadomość, że ze mną szału nie ma emotka i jakoś z tym żyję. W Silesii we wrześniu był organizowany konkurs, na który trafiłam przypadkiem na fb, w którym trzeba było napisać czemu chce się metamorfozować emotka Wyskrobałam z rozpędu kilka zdań, nie licząc na nic i... byłam w szoku jak się okazało, że mnie wybrali.  Tak wyglądałam po: http://katowice.n...t,id,tm.html     - zdjęcie nr 43 (niestety link bezpośrednio do fotki nie działa) - ok, niestety linku nie będzie, bo nie potrafię dodać. Zresztą nie ma czego żałować emotka

https://www.faceb...type=3&theater   czy to ta piękna pani? A ja uważam że zmiana świetnaemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

gosia16

#6411546 Napisano: 04.10.2017 15:43:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niebieska_Laguna napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Kauf gralam i nie wygralam. Wygrali, którzy nie grali emotka

Ja tak samo... A chciałam tylko jedną szczoteczkę emotka  

taaaa,a ja wygrałam na tego kto nie grał,i co mi z takiej wygranejemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411495 Napisano: 04.10.2017 14:33:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Też dostałam maila o szczotce, a nie przypominam sobie żebym grała emotka

a o bransoletki grałaś wcześniej? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411489 Napisano: 04.10.2017 14:31:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Agnes napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Agnes napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Pytanie o SYOSS gdzie się wygrało bransoletkę YES, nagłówek w @ reg. jest z Kauflandu, ale w regulaminie nie ma nic o Kauflandzie, to był chyba ogólnopolski konkurs z tego co pamiętam?! 

to był konkurs w kauflandzie

Bransoletki nie były w kauflandzie. Był ogólnopolski - sklep dowolny. 

emotka ja byłam pewna ze w kauflandzie specjalnie tam pojechałam po szampon

SZCZOTKI były w KAUFLANDZIE. Chyba Albedo popierdzieliło coś, bo dostali @ o wygranej ludzie którzy o szczotkę nie grali. Za to kiedyś o bransoletkę... Na szczotki podawało się numer paragonu więc takie @ to raczej do kosza ... albo nadzieja że się połapia i wygra ktoś kto nie wygrał szczotki  a o nią grał ... U mnie się wszystko zgadza grałam o szczotki i mam maile z informacją o szczotkach, z dobrym tytułem w @

ale maila nie dostali też wszyscy którzy wygrali bransoletki,ja nie mam ,mąż ma  maila ,a bransoletki wygraliśmy oboje,czyli tam o większy galimatias chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411478 Napisano: 04.10.2017 14:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
matgal napisał(a):

matgal napisał(a):

r_olo napisał(a):

gosia16 napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

"Dzieujemy, że jesteście z nami"- SYOSS bransoletka YES - rezerwa emotka  @ parę minut temu

ale czemu nagłówek regulaminu jest z kauflandu ?

bo to szczotki z kaufa sa chyba ,ja mam na pewno z kaufa szczotkę ,o 14.03 mail

Nie ogarniam. Grałem o bransoletkę, wygrałem, dostałem takie powiadomienie, sprawa dawno załatwiona. O szczotkę nie grałem, a przed chwilą takie powiadomienie znowu dostałem. I co teraz? emotka

Mam to samo. Bransoletka w domu o szczotke nie grałem i takiego e-maila też mam. 

Coś mi się wydaje że omyłkowo dostali emaile wszyscy co wygrali bransoletki obojętnie czy brali udział w konkursie o szczotki czy nie. 

obalam tą teorię ,nie wszyscy dostali maila ,którzy wygrali bransoletki Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411466 Napisano: 04.10.2017 14:20:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
r_olo napisał(a):

gosia16 napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

"Dzieujemy, że jesteście z nami"- SYOSS bransoletka YES - rezerwa emotka  @ parę minut temu

ale czemu nagłówek regulaminu jest z kauflandu ?

bo to szczotki z kaufa sa chyba ,ja mam na pewno z kaufa szczotkę ,o 14.03 mail

Nie ogarniam. Grałem o bransoletkę, wygrałem, dostałem takie powiadomienie, sprawa dawno załatwiona. O szczotkę nie grałem, a przed chwilą takie powiadomienie znowu dostałem. I co teraz? emotka

ale jajca,mail o szczotce przyszedł na mojego męża który tam nie grał emotka  właśnie coś mi się nie zgadzało Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6411451 Napisano: 04.10.2017 14:11:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

"Dzieujemy, że jesteście z nami"- SYOSS bransoletka YES - rezerwa emotka  @ parę minut temu

ale czemu nagłówek regulaminu jest z kauflandu ?

bo to szczotki z kaufa sa chyba ,ja mam na pewno z kaufa szczotkę ,o 14.03 mail Wyświetl w wątku >>
0 0