Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika annaroza

annaroza

#2050220 Napisano: 28.12.2008 08:26:25 w Dowcipy
Do Pinokia przyszedł Mikołaj.
Rozdał wszystkim w domu prezenty i rozmawia z Pinokiem:
- O! ...widzę, że nie cieszysz się z tego zwierzątka, które ci podarowałem.
- Bo ja chciałem pieska albo kotka!
- Niestety zabrakło! ...inne dzieci też nie dostały.
- Ale ja się boję tego bobra! Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

annaroza

#2046042 Napisano: 26.12.2008 06:46:52 w Dowcipy
- Co to jest spam?
- Jedyna rzecz, którą na pewno dostaniesz pod choinkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2044848 Napisano: 25.12.2008 09:23:54 w Dowcipy
Podirytowany ojciec do syna:
- Twoja matka to musiała sie w cholere śniegu nawpieprzać, żeby urodzic takiego bałwana jak Ty! Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2044785 Napisano: 25.12.2008 08:41:07 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

i jeszcze mje fkurza że mje jakiś dzifny nick napisał na PW że mam jakoms dysleksje i że mam cie leczyć , no kurza tfarz w śfienta mje wyzywajom normalnie emotka przeca jestem gruba nie krzywa.


Ani waż się leczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2044782 Napisano: 25.12.2008 08:40:12 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

marielu napisał(a):

i wkurza mje jeszcze że mi pokazał starom stówe i rzekł bezlitośnie stara cenzura , stara stówa emotka ot życje....




chyba padnę emotka emotka emotka emotka


Ja już dawno padłam, po tych cyckach izaury po raz kolejny. Ale kocham marielu właśnie za jej posty. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2040841 Napisano: 22.12.2008 08:26:38 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
sigma napisał(a):

czy ktos wygral telefon Samsung J700?
Bo dzis dostalam i jestem zaskoczona, bo zadnego @ nie dostalam, i nie bylo zadnego listu dolanczonego

wie ktos jaki byl to konkurs??


Były do wygrania z konkursu Maxistajl
http://www.maxist...l/zwyciezcyStajl.pdf
Jeśli to z tego, napisz proszę czym dotarł, bo też czekam ale na ten g810. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2036707 Napisano: 20.12.2008 10:23:03 w Popraw sobie humor...
Pewnie znane, ale na czsie.

Jak zabić karpia?
Kilka sposobów na pozbawienie go żywota....
1. Bicie na chama:

- młotek: walnąć z całej siły między oczy lub w okolice oczu (uważać na palce)
- tasak: obciąć głowę (uważać na dłoń)
Skutki uboczne: gwarantowane wyrzuty sumienia i mdłości. Nasze kalectwo i śmierć karpia równie prawdopodobne

2. Bicie na tchórza - unikanie walki:

- do wanny z karpiem wrzuca się włączoną suszarkę do włosów
Skutki uboczne: wymiana korków, zakup nowej suszarki

3. Bicie psychologiczne:

- podchodzi się do wanny, w której beztrosko pływa karp i znienacka pokazuje mu się kalendarz z zakreśloną czerwonym pisakiem datą 24 grudnia (na 99,9% karp umrze na zawał)
Skutki uboczne: a co będzie, jak trafisz na ten 0,01%?

4. Gry wojenne:

- do wanny wrzucasz petardę
Skutki uboczne: odpada patroszenie, lecz dochodzi malowanie ścian i sufitu

5. Bicie damskie:

- wyciągasz korek z wanny i wychodzisz na papierosa i serial brazylijski
Skutki uboczne: możesz zachorować na raka (palenie szkodzi)

6. Bicie niesportowe:

- idąc do domu z karpiem udajesz, że niechcący wypada ci siatka pod nadjeżdżający autobus
Skutki uboczne: czasem kierowca autobusu chcąc uniknąć kolizji z siatką, w której może przecież być mina przeciwpancerna, przejeżdża nie tego co trzeba

7. Bicie koleżeńskie:

- wypijasz z karpiem flaszkę i tłumaczysz mu, że on nie ma już po co żyć, bo jego dziewczyna zdradza go z innym w sąsiedniej centrali rybnej; karp umiera z żalu lub przepicia
Skutki uboczne: chora wątroba, wyrzuty sumienia, a jak karp wie coś o twojej żonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2034304 Napisano: 19.12.2008 07:06:07 w Pomocy!!!!
Czy jakaś dobra dusza może podpowiedzieć mi jak wygrać kapcie na Leonie. Potrzebne mi 3 pary a zmarnowałam już tyle szans że szkoda gadać... Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2025486 Napisano: 15.12.2008 05:51:22 w Dowcipy
Wysiadał pewien snob że swojego BMW. Facet który go wyprzedzał zawadził o
otwarte drzwi i urwał je. Zajechała policja. Snob jęczy, że rozwalili mu
BM'ke. Gliniarz patrzy na facia z niesmakiem:
- Coś pan taki materialista, razem z drzwiami urwało panu rękę!
- O ku*wa, gdzie mój Rolex? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2021861 Napisano: 14.12.2008 09:52:01 w Popraw sobie humor...
Coś o nas (może) emotka
Na dworcu przy automacie z kawą stoi facet. Koło niego ze dwadzieścia kubków z kawą, a on wrzuca kolejne dwuzłotówki i wyciąga kolejne kubki. Jakiś facet przygląda mu się dłuższą chwilę, w końcu nie wytrzymuje i pyta:
- Przepraszam bardzo ale co pan robi?
- Jak wygrywam to gram dalej! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1975093 Napisano: 29.11.2008 09:22:04 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

eywa napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

szczerze!
kłócicie się o niezbyt ważne sprawy..
jestem już od jakiegoś czasu na tym forum, ale nigdy nie pisałam..
czytam tylko to co piszecie..jest mnóstwo osób, które w sposób uczciwy chcą wygrać w jakimkolwiek konkursie, ale obserwuję i widzę, że jest to niemożliwe..
Wygrywają tylko Ci co potrafią oszukiwać..
I to jest smutne...
A potem chcą sprzedawać...to po co grać????
Ja robię to dla siebie i dzieci, aby coś miały..
nie dla zysku...
Szkoda mi tylko niekiedy czasu, gdy widzę co wyprawiają inni...
I tylko to mnie złości...bo jeden ma wiele a drugi zero emotka

Prosze o głosiki www.str8.pl/carface/zdjecie_konkursowe,178, www.pampers.pl/spiezdrowo/gallery_view.php?type=video&page=1&id=21, www.spiezdrowo.pl/vote.php?type=video&id=3,

Dziękuję za pomoc


generalnie nie wdaje się w dyskusję na ten temat, no ale ....a to,że chcesz coś dla siebie i dzieci to nie zysk? bez tego byś prawdopodobnie przeżyła, wszyscy mamy podobne pobudki, chcemy ulepszyć sobie choć troszkę życie,umilić, ułatwić... czy wygrasz ciuch dla dziecka czy drogi telefon,za którego sprzedaż kupisz ich cały worek to różnica?


nie mam kategorycznie żadnych zatrzeżeń do sprzedaży nagród, sama często sprzedawałam i wg mnie nikt się nie musi tłumaczyć z tego tutaj

pozdrawiam


Ja też nie mam nic do tego ze ktoś sprzedaje nagrody
sama jakoś tak nie potrafię się z żadną nagrodą rozstać (chociaż nie wygrywam ich dużo) i wolę komuś dać
może gdybym miała już dziesiąty telefon to w końcu bym sprzedała, ale telefonów nie wygrywam więc batoniki i gumy spożyję ja i moi bliscy, a i pracownikowi się oberwie jakiś batonik - niech się podtuczy na zimę to nie będę musiała tyle w piecu palić emotka


Ja co do sprzedawania nagród mam sprzeczne uczucia. Też gdzieś nie potrafię się w ten sposób z nimi rozstawać. Może gdyby były naprawdę cenne, ale takie jak najczęściej wygrywam wolę po prostu rozdać lub zostawić na prezent. Ale nie mam nic przeciwko sprzedawaniu nagród, o ile były uczciwie zdobyte. Bo jeśli komuś dopisało szczęście lub umiejętności i wygrał kilka nagród nawet mu niepotrzebnych to tylko jego sprawa co on z nimi zrobi. Ale jeśli łamie regulamin żeby wygrać więcej i potem te wygrane sprzedaje, to moim zdaniem cos jest nie w porządku Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1974703 Napisano: 28.11.2008 10:58:04 w Pomocy!!!!
annaroza napisał(a):

Czy mozecie się zalogować na pocztę w interii? Bo mnie za każdym razem pisze że podane dane są nieprawidłowe.


Udało się wreszcie Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1974615 Napisano: 28.11.2008 09:58:10 w Pomocy!!!!
Czy mozecie się zalogować na pocztę w interii? Bo mnie za każdym razem pisze że podane dane są nieprawidłowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1969283 Napisano: 27.11.2008 09:02:40 w Wkurza mnie...
A mnie vwkurza to co się teraz dzieje w Moje dzisiejsze wygrane. Kiedyś za pisanie nie na temat w tym topie można było dostać karniaka. Czasem nie były one sprawiedliwe, bo np. ktoś pogratulował, albo był nowy i zapytał o coś. Ale jakiś porządek był. A teraz co drugi post to: A skąd ta nagroda, gdzie to wygrywacie, skąd to(link na PW). Przecież mamy pisać tylko o konkursach z bazy, więc linki do wszystkich konkursów tam powinny być. A jak komuś się nie chce szukać, lub nie ma na to czasu, lub nie potrafi znaleźć, lub.... To niech pisze na PW a nie zaśmieca forum.
I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego dla niektórych osób brak renifera, lub sms z Avonu o NIEwygraniu jest oż taką wielką nagroda, że musi się nią chwalić na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1944866 Napisano: 16.11.2008 11:03:45 w Pomocy!!!!
Czy byłby ktoś tak miły i podpowiedział mi w/g którego zegara grać na leonie: atomowego czy tego ze stronki? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1944699 Napisano: 16.11.2008 09:34:02 w Wkurza mnie...
A ja się wkurzyłam (trochę) wczoraj jak pierwszy raz od czerwca weszłam na naszą klasę. Wśród ponad 30 wiadomości, które się tam uzbierały było kilkanaście zaproszeń, 2x życzenia urodzinowe, 3x łańcuszki a reszta to prośby o kliknięcie w linki konkursowe (od obcych osób) i jedno pytanie czy to ja wygrałam DVD w promocji Wawela i ile papierków wysłałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1925204 Napisano: 04.11.2008 05:55:45 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Nie wiem, czy po trupach do celu, ale facet ma głowę na karku i sporo kasy by inwestować w konkursy, bo czasem przecież trzeba kupić, np. losy, czy smsy wysyłać...


Nie wiem czy to było o nim , ale parę lat temu czytałam artykuł o facecie co co rusz zgarnia jakieś nagrody. Faktycznie sporo inwestował, i miał dryg do haseł itp. Wypowiadał się, że żeby wygrać trzeba czytać regulaminy i wykorzystywać wszystkie kruczki. Jako przykład była podana promocja organizowana w jakimś sklepie. Zbierało się punkty za zakup określonych produktów. Główną nagrodę miała dostać osoba która pierwsza zbierze określoną ilość punktów. Facet sprawdził za co jest najwięcej punktów, okazało się że to jakaś paczkowana szynka w plasterkach, więc poszedł do sklepu i kupił tyle tej szynki żeby mieć maksimum punktów. I tym sposobem pierwszego dnia promocji zgarnął główną nagrodę. Nie bardzo chcieli mu ją wydać, powołała się na regulamin, a tam nigdzie nie pisało, że tak nie można zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1924776 Napisano: 04.11.2008 02:49:07 w Pomocy!!!!
Dziękuję wszystkim za odpowiedź, również tym co pisali na PW, bo nie chce mi zadziałać opcja wyślij Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1923408 Napisano: 03.11.2008 07:22:33 w Pomocy!!!!
Czy jak ktoś wygrał z lwa leona okularki, to może jeszcze grać o koszulki i kapcie? Wcześniej nie doczytałam regulaminu, a tak mi teraz wychodzi emotka I czy można to jakoś obejść? Moje dziewczyny bardzo chciały kapcie, a ja już grałam o okulary. Proszę o info lub PW Wyświetl w wątku >>
0 0