Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika annaroza

annaroza

#2713880 Napisano: 04.10.2009 10:35:31 w skojarzenia
0 0

annaroza

#2695061 Napisano: 27.09.2009 10:57:09 w Popraw sobie humor...
PONIEDZIAŁEK
Mikołaj rozdawał prezenty u babci i dziadka. Dostałem tylko kredki. Fajna zabawka. Porozkładałem kredki na schodach. Nie wiem dlaczego dziadek stoczył się na dół i chyba z powodu starości przestał się ruszać. Żadna kredka się nie zepsuła. Dostałem klapsa. ZABAWA KREDKAMI JEST ZABRONIONA!

WTOREK
Wspaniały dzień, spotkałem Anię na pogrzebie dziadka. Po powrocie bawiliśmy się u babci w doktora. Było miło. Mama zła, tata zły, mama Ani zła, Ania zadowolona. Nie wolno bawić się w doktora. Dostałem lanie. ZABRONIONA JEST CICHA ZABAWA!

ŚRODA
Rozrzuciłem po podłodze czekoladowe ziarenka. Ojciec kupił pułapkę na myszy. Przy mamie zjadłem kilka ziarenek z podłogi. Mama zwymiotowała. Dostałem lanie. ZABRONIONE JEST JEDZENIE PYSZNEJ CZEKOLADY!

CZWARTEK
Zamieniłem w przedszkolu kredki od Mikołaja na piękną, białą myszkę. Włożyłem ją w kolorowe pudełeczko. Prezent dla mamy. Mama najpierw się ucieszyła, ale jak otworzyła pudełko, to zemdlała. Tata był zły. Dostałem lanie. DAWANIE PREZENTÓW ZABRONIONE!

PI¡TEK
Tata zamknął mnie w piwnicy, jest fajnie. Zrobiłem frytki z kartofli które tam były, by pomóc mamie. Ciężka praca, prawie 100 kilo. Dostałem lanie. POMOC MAMIE ZABRONIONA!

SOBOTA
Tata zamknął mnie na strychu. Też bardzo fajnie. By mu pomóc zacząłem czyścić rynny. Na ulicy stał tłum. Strażacy ściągnęli mnie z dachu. Tata wściekły. Dostałem lanie. POMOC TACIE ZABRONIONA!

NIEDZIELA
Tata zamknął mnie w altance. Było zimno, więc rozpaliłem ognisko. Znowu przyjechali strażacy. Fajni faceci, wszystko zalali wodą. Dostałem lanie. PRZEBYWANIE W CIEPLE ZABRONIONE!

PONIEDZIAŁEK
Postanowiłem jeszcze raz zobaczyć strażaków. Zadzwoniłem i przyjechali. Mama zła, strażacy jeszcze bardziej. Dostałem lanie. ZABRONIONE JEST ZAPRASZANIE STRAŻAKÓW!

WTOREK
Dzisiaj cichy dzień. Nic nie zrobiłem. Mama niespokojna i nerwowa. LENISTWO JEST NIEPRZYJEMNE I ZABRONIONE!

ŚRODA
Odwiedziny u babci. Na mój widok pojawiła jej się piana na twarzy. Mama zamknęła mnie w kuchni. Krzesła w babci kuchni są za wysokie. Ulepszyłem je piłą elektryczną dziadka. Teraz są w sam raz. Mama dostała piany na ustach. Ja dostałem lanie. ULEPSZANIE KRZESEŁ ZABRONIONE!

CZWARTEK
Z tatą w klinice u mamy i babci. Mają problemy z nerwami. Chyba jakaś dziedziczna choroba. Doktor chciał ukłuć mamę wielką igłą. W obronie mamy wbiłem mu inną w pupę. Doktor strasznie się darł. Od ojca dostałem lanie. BRONIÆ MAMY ZABRONIONE!
WSZYSTKO ZABRONIONE Z WYJ¡TKIEM BICIA DZIECI! Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2655500 Napisano: 14.09.2009 08:57:58 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
aloevera napisał(a):

pionas napisał(a):

w DD TVN gawędzili aby o teleturniejach czy coś wcześniej było bo oglądałem ostatnie 5 min emotka


było na samym poczatku o jakiejs parze ktora wymyśla głownie slogany reklamowe na konkursy, moze ze 2 minuty leciało a reszta teleturnieje ;/ myślalam, ze cos ciekawszego zobacze emotka


Wydaje mi się, że o tej parze już gdzieś było. Chyba w Poradniku Domowym. Ten artykuł też chyba jest zamieszczony w tym wątku. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2591766 Napisano: 21.08.2009 04:22:24 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,ze usunęłam sobie przez przypadek jakiś sms i teraz martwię się czy to nie było z jakiegoś konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2572188 Napisano: 12.08.2009 08:31:11 w Wkurza mnie...
tosiaa napisał(a):

saphira19 napisał(a):

tosiaa napisał(a):

saphira19 napisał(a):

tosiaa napisał(a):

wkurzaja mnie mrówki faraona, biegaja mi po całej chacie
emotka emotka emotka

zna ktos jakis sposób na nie ???


tez tak kiedys mialam, domestosem je zalewac.....




kurcze pokrecilo sie cos, nie do tego postu odp, ale domestosem ? ale meble ?


meble nie, ale trzeba wypatrzyc skad wychodza i w tym miejscu, dla nich to za intensywny zapach




kurcze mam wrazenie ze sa wszedzie, musze to obadac skad one wylaza emotka , ale nie jedza ludzi ? emotka


Rozkładaj liście orzecha włoskiego, jak wyschną zmieniaj na nowe, najwięcej tam któredy włażą.
Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2557943 Napisano: 08.08.2009 08:12:27 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

annaroza

annaroza

#2510419 Napisano: 21.07.2009 02:52:47 w Pomocy!!!!
ksantypa napisał(a):

annaroza napisał(a):

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, czy to pytanie na iwoman, o kosmosie to jest z tego czy z zeszłego tygodnia? I jeśli z zeszłego, to jakie jest z tego?


praca z kobietą jest .....


dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2510337 Napisano: 21.07.2009 02:25:50 w Pomocy!!!!
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, czy to pytanie na iwoman, o kosmosie to jest z tego czy z zeszłego tygodnia? I jeśli z zeszłego, to jakie jest z tego? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2508900 Napisano: 20.07.2009 10:29:50 w Popraw sobie humor...
I jeszcze ludziom z liter słowa BATERYJKA wychodzi baterJa i prowadząca to uznaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2508893 Napisano: 20.07.2009 10:24:12 w Popraw sobie humor...
Siedzę właśnie na e-konkach, w tle leci tv puls i jakiś telekonkurs, dzwonią ludzie i podają słowa z liter z tablicy. Wygrać ma ten kto odgadnie słowo z koperty. Dzwoni jakaś babka i podaje emotka j e b a k a Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2502308 Napisano: 17.07.2009 11:26:10 w Segregacja konkursów.
Ten konkurs też jest dwa razy podany, co ciekawe ta sama osoba go dodała
https://www.e-kon...rticles-1-46607.html
https://www.e-kon...rticles-1-46605.html Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2467554 Napisano: 30.06.2009 10:43:38 w Wkurza mnie...
AgaAga napisał(a):

Wkurzają mnie przekierowania emotka emotka emotka

Kilkanaście razy klikam w coś i wciąz otwierają mi się inne strony. Ja rozumiem, relkama, raz na jakiś czas, ale żeby to napisać, to musiałam przeglądarkę zmienić, bo na tamtej nie dało rady wejśc na forum emotka


to samo. mpgę nawet klikać w te reklamy, ale nie da się tak zrobić żeby tylko raz kliknąć, a później już wejść tam gdzie sie chciało, a nie kilkanaście razy i bez efektu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2459020 Napisano: 26.06.2009 07:20:43 w Żegnamy zmarłych
(*)(*)(*)
Był legendą Wyświetl w wątku >>
[*] 0

annaroza

#2457799 Napisano: 25.06.2009 04:08:29 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

annaroza

#2444450 Napisano: 19.06.2009 02:22:00 w Znikajace konkursy
cb656 napisał(a):

http://www.prymat...konkurs/main/wyniki/

Hasła na każdy miesiąc.

Wisiały długo wyniki marcowe i nagle bum! Majowe.
Z kwietnia diabeł ogonem przykrył.
Na maile nie odpisują emotka
...a wiem, że czytają:

The Postfix program
<konkurs@prymat.pl>: delivery via hermes.prymat.pl: 250 Message
accepted for delivery


To były wyniki z kwietnia, pojawiły się w połowie maja, tylko nazwy miesiąca nie zmienili, ale nazwiska były inne. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2439916 Napisano: 17.06.2009 01:30:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
ignam napisał(a):

snupy3 napisał(a):

A ja nie brałam w tym udziału,ale jak weszłam z ciekawości poczytać zwycięskie hasła to nie żałuję.
Jestem pod zdziwieniem że tak wiele kiepskich i rażąco niepoprawnych haseł wygrało,już pomijając brak sensu w co niektórych... emotka
Oczywiście są też świetne hasła...ale w mniejszości.


No właśnie o to mi chodzi. Zła jestem, że wygrało coś co samej mi się nie podoba a duuużo lepsze odpadły.


Moje też wygrało takie sobie, a te moim zdaniem lepsze nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2422776 Napisano: 06.06.2009 08:29:01 w Żegnamy zmarłych
(*)(*)(*) dla tych dzieciaczków emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

annaroza

#2419329 Napisano: 05.06.2009 09:05:14 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

sambolera napisał(a):

tymbark mnie wkurza-pije i pije te napoje a okularow nie ma. jak sie zakonczy promocja to pewnie samochod trafię.


ja wypiłem ich chyba z 20 i 40 zł w plecy a tylko pisze JAK NIE TY TO KTO czy coś takiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja kupiłam je na komunię, kilka zgrzewek i też nic. A dwóch nakrętek się nie mogłam doliczyć. I to dopiero wkurza, bo nie wiem czy ktoś wyrzucił, czy też były wygrane i goście zakosili Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#2417902 Napisano: 04.06.2009 04:30:09 w Żegnamy zmarłych
Dziękuję wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0