Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marcepan1983

marcepan1983

#2176003 Napisano: 16.02.2009 03:03:15 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Taka propozycja...Skoro już pojawiła się zakładka z konkursami lokalnymi to powinien w tym dziale konkursów być jakiś podział, np. na województwa. Wyglądałoby to tak, że dodający zaznacza w jakim województwie jest organizowany konkurs, a szukający ma do wyboru 16 województw i wchodzi w odpowiednio go interesujące.
Obecny podział w niczym specjalnym nie ułatwia wyszukiwania. Nadal są wszystkie lokalne porozrzucane tylko, ze w innym miejscu zamiast w aktualnych Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2158037 Napisano: 07.02.2009 10:26:23 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że pewne nicki na forum nie dostają karniaków za ewidentne łamanie regulaminu, bo po prostu są pewnymi nickami emotka (np. za wpisy w topie TYLKO wyniki https://www.e-kon...2-cat-1-pg-191.html) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2145225 Napisano: 01.02.2009 05:46:15 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

Mnie wkurza, ze dostałem lewego karniaka emotka ...za obrażanie ludzi na forum emotka dostałem go 28 stycznia, a ostatni post napisałem 18 stycznia, a kolejny jeszcze wcześniej i żaden nie był obraźliwy emotka


Coś mi się kojarzy, że widziałam Twój obraźliwy komentarz pod konkursem, skierowany do konkretnej osoby. Pewnie za to dostałeś.



to już dawno temu i za to dostałem karniaka i go odrobiłem;)...później już nic obraźliwego nie pisałem emotka


a ja widzę że nie masz karniaka emotka



bo dodałem dziś 10 konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2145177 Napisano: 01.02.2009 05:32:57 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

Mnie wkurza, ze dostałem lewego karniaka emotka ...za obrażanie ludzi na forum emotka dostałem go 28 stycznia, a ostatni post napisałem 18 stycznia, a kolejny jeszcze wcześniej i żaden nie był obraźliwy emotka


Coś mi się kojarzy, że widziałam Twój obraźliwy komentarz pod konkursem, skierowany do konkretnej osoby. Pewnie za to dostałeś.



to już dawno temu i za to dostałem karniaka i go odrobiłem;)...później już nic obraźliwego nie pisałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2145134 Napisano: 01.02.2009 05:19:27 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza, ze dostałem lewego karniaka emotka ...za obrażanie ludzi na forum emotka dostałem go 28 stycznia, a ostatni post napisałem 18 stycznia, a kolejny jeszcze wcześniej i żaden nie był obraźliwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2107724 Napisano: 18.01.2009 08:37:35 w PODZIĘKOWANIA
ja dziękuje za bezinteresowne donoszenie mi przez pewną osobę informacji z forum vip emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2096368 Napisano: 14.01.2009 08:25:41 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

ej mówiłam,że się nie wyśpię?! emotka od tej piątej już mnie wszystko zdążyło wkurzyć emotka
koniec z siedzeniem na forum po nocach emotka heh...tylko wtedy mam czas... emotka



Trzeba było pospać do 9 tak jak ja:) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095897 Napisano: 13.01.2009 09:29:24 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

Dobra słuchajcie... przystopujcie i dajcie spokój emotka Nie mamy nic lepszego do roboty? emotka



zgadzam się;) poinformuj tylko koleżankę z forum ViP - chochliczke co wtedy napisałem bo Ty wiem, że to widziałaś:P to, że mnie oskarżyłaś, że ujawniam rozmowy to już inny temat;)
P.S. Nie ujawniałem mojej rozmowy z Crism'em, bo nie ujawniam prywatnych rozmów. Akurat przypadkiem wpadło mi w ręce jego archiwum jak się komu innemu żalił;-) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095879 Napisano: 13.01.2009 09:26:20 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Marcepan jak cos mowisz to mow prawde z laski swojej. Nie gralam o zadnego ipoda nigdy ku Twojej wiadomosci,od dawna nie gram w konki klikane bo szkoda mi na to czasu.
Wkurza mnie chamstwo i prostactwo Twoje czlowieku, jestes tak zaklamany i nie mow nic o zazdrosci,bo pare dni temu sam z zazdrosci wmawiales ludziom ze Crism nie wygral auta,czyz to nie jest zenujace? zegnam




tylko, ze to była prawda, a to, ze nie przeczytałas mojego posta wyjasniajacego bo go Pionas usunął to Twój ból:D ...zrestzą wystarczy spojrzeć kto próbowął zakopwac tamten temat w tamtej godznie:D Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095855 Napisano: 13.01.2009 09:21:15 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

Ja należę do forum i nie podoba mi się to, że piszecie o nim jakieś rzeczy wyssane z palca...
Regulamin posiadamy - tak dla informacji emotka

A pozatym Marcepan jeżeli nie obchodzi Cie ukryte forum to po co za wszelką cenę załatwiasz sobie tam dostęp? no po co...? Sam sobie przeczysz.

Ja tam jestem obiektywna, ale jak ktoś wymyśla niestworzone rzeczy to jest trochę nie fair.

Zasady ukrytego forum są prawie takie same jak tu emotka Tyle tylko, że w gronie stałych użytkowników... może nie wszystkich bo cały czas przybywają nowe osoby...



Napisałem Ci już wyżej, że NIE CHCÊ TAM NALEŻEÆ! A fakty są takie jak napisałem...robicie tam ankiety na temat innych użytkowników(którzy nawet nie zgłaszali chęci przystąpienia do waszego forum!) i macie katalogi z konkursami, których nie ma w bazie - Gdzieś się pomyliłem bądź kłamie?! Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095844 Napisano: 13.01.2009 09:18:57 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka



yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka


ja powiem krótko, albo znasz zasady tam panujące, albo wogóle się nie wypowiadaj emotka emotka emotka emotka


Wiesz nie mam nic do ciebie, ale osobiscie sobie nie zycze zeby jakeis scierwa wypisywaly o mnie komentarze, bo nie chce nalezec do tego beznadzuejnego tajnego forum, wiec z jakiej racji ktos tam wypowiada sie na temat tego czy mnie przyjac czy nie, i uzasadnia to w taki spsoob, pozatym bardzo chcialam pozdfrowic osobe ktora dala mi komentarz jak bardzo jestem obludna bo robie konkursy na forum... wygrac by sie chcialo... udzial sie bralo.. a oceniancie mnie za to ze chcialam komus wygrac ipoda?? i to ja jestem zla bo zrobilam konkurs na forum.... zalosne jak ludzie potarfia byc zawistni



otóż to...taka chochliczka nie potrafiła wygrać iPoda to się na Ciebie zbulwersowała, ze dajesz innym go wygrać, w dodatku oskarżając innych o lizustwo:/ Tymczasem sama z innymi na forum VIP umawia się jakby to i co wygrać emotka

i ja również nie che należeć do tego forum ale nie życzę sobie by niektóre osoby mnie oceniały. sam z Isiulką lub innymi potrafię sobie poradzić i bez tego forum więc łachy mi nikt nie robi.

P.S. Kto che dziś iPoda? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095833 Napisano: 13.01.2009 09:16:16 w Wkurza mnie...
swierzy napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

isiulka napisał(a):

tunezja napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD



Drogi Marcepanie, nie wszystkich się lubi, takie jest życie...Ty też zapewne masz osoby w swoim środowisku, które znosisz, ale nie uwielbiasz...


Wiesz generalnie to trzeba miec jaja zeby potrafic to komus powiedziec a nie za plecami wypisywac takie komentarze na ludzi emotka emotka



w dodatku w anonimowej ankiecie, która przeprowadza się także na innych użytkownikach, którzy nie nalezą do ukrytego forum
emotka


ja ci napisze wprost ze cie nie lubie : P
bo utrudniasz a nie ułatwiasz życie ludzia z forum ( przynajmiej mi prubowałeś uutrudniać ale Ci to nie wyszło: P
nie chce rozdrapywać histori,ale jakos dobrze zapamietałem twoje akcjie zniechęcenie osób które były zainteresowane na allegro kupnem mojego vouchera: P



nie na forum tylko na allegro:P Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095819 Napisano: 13.01.2009 09:13:45 w Wkurza mnie...
Ale wiecie co jest najbardziej zastanawiające:)? że wszyscy co mnie tu atakują albo próbują bronić to ukryte forum sami do niego należą:P Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095792 Napisano: 13.01.2009 09:09:24 w Wkurza mnie...
prezol napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka





yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka



to ty jestes tam czy nie bo raz mówisz takraz tak^^

eh to nie jest taki top na taki temat



nie nalezę do ichniejszego forum VIP'ów...ale swoje sposoby mam aby wiedzieć co się tam dzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095757 Napisano: 13.01.2009 09:05:13 w Wkurza mnie...
natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka





yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095710 Napisano: 13.01.2009 08:58:44 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

tunezja napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD



Drogi Marcepanie, nie wszystkich się lubi, takie jest życie...Ty też zapewne masz osoby w swoim środowisku, które znosisz, ale nie uwielbiasz...


Wiesz generalnie to trzeba miec jaja zeby potrafic to komus powiedziec a nie za plecami wypisywac takie komentarze na ludzi emotka emotka



w dodatku w anonimowej ankiecie, która przeprowadza się także na innych użytkownikach, którzy nie nalezą do ukrytego forum
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095686 Napisano: 13.01.2009 08:51:28 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


to ukryte forum to już jakaś Atlantyda normalnie emotka ja myślę,że musi tam być strasznie nudno emotka bo wg mnie to tylkopewne kółko wzajemnej adoracji,które z niesmakiem obserwuje się tam kwalifikuje emotka i mnie to w sumie nie wkurza...ale co tam-żeby było w temacie-to wkurza mnie to! emotka emotka emotka a jeżeli Ci zazdroszczą to się ciesz!Najlepsza reklama!I zresztą...zlej to...ja bym tak zrobiła... emotka



Marcepan - chyba Cię jednak to interesuje skoro chcecie za wszelką cene z Isiulką mieć dostęp do ukrytego forum emotka ... poprzez przekupstwo emotka Widać masz dwa oblicza emotka



ja mam dostęp:P nie wkurza mnie, ze tam sobie jesteście tylko to, że ankietujecie innych użytkowników wypisując plusy i minusy. Chociażby, że są tacy nieuczciwi emotka haha. to pytam sie jacy wy jesteście skoro tam podajecie sobie odpowiedzi, planujecie strategie i wpisujecie konkursy, których celowo nie dodajecie do bazy emotka - tak, tak drodzy użytkownicy...właśnie to robią ludzie z ukrytego tematu na tym forum, którzy mają się za najuczciwszych;]



Dobry jesteś emotka
U Nas wszystkie konkursy są w bazie, więc masz złe informacje emotka
Próbujesz tylko innym pokazać, że Ty jesteś super, a inni nie...
cóż... kto chce niech wierzy...

A swoją drogą ja nie zauważyłam na forum żadnego złego słowa o Tobie... tylko Ty biedaku użalasz się nad sobą... emotka



to sobie sprawdź ankietę i mojego minusa z komentarzem oszust emotka

pionas napisał(a):

marcepan1983 jakoś trzeba zweryfikować userów, nie każdy zasługuje żeby tam mieć dostęp, a co do konkursów to masz błędne informacje, bo wszystkie pojawiają się u nas w bazie, co prawda z lekkim poślizgiem bo nie wyrabiamy z ich dodawaniem ale są, także zmień informatora bo ten obecny trochę Cię oszukuje, nie wiem czy celowo to robi czy też nie...



hmm...a konkurs Wild Bean Cafe emotka Dopiero dodał go do bazy ktoś kto nie należy do VIP'ów i przypadkiem znalazł reklamę tego konkursu, a był on już duuużo wcześniej w ukrytym topie i część osób z VIP'ów brała w nim już długo udział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095660 Napisano: 13.01.2009 08:45:30 w Wkurza mnie...
prezol napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


dobrze że o tym wiesz i to cię złosci... myślę że piszesz że nie jesteś lubiany nie przez to że wygrywasz ale przez to że jesteś ordynarny i konfiktowy



może i jestem...trudno; nie każe aby mnie lubiano. ale komentarze winnych konkursach, ze wygrałem to i to są oznaką tylko i wyłącznie zazdrości,a nie tego, że jestem konfliktowy emotka
i po prostu nie życzę sobie by mnie ankietowano w waszym ukrytym temacie jak i innych użytkowników tego forum, dając im plusy i minusy z komentarzami...




przeciez sam tam jestes....



nie jestem tam bo dostałem od kogoś anonimowego minusa i mnie tam nie chcą emotka po prostu wiedza, która posiadam i umiejętności pozwalają mi mimo tego tam wejść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095648 Napisano: 13.01.2009 08:42:16 w Wkurza mnie...
stasiak50 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


dobrze że o tym wiesz i to cię złosci... myślę że piszesz że nie jesteś lubiany nie przez to że wygrywasz ale przez to że jesteś ordynarny i konfiktowy



może i jestem...trudno; nie każe aby mnie lubiano. ale komentarze winnych konkursach, ze wygrałem to i to są oznaką tylko i wyłącznie zazdrości,a nie tego, że jestem konfliktowy emotka
i po prostu nie życzę sobie by mnie ankietowano w waszym ukrytym temacie jak i innych użytkowników tego forum, dając im plusy i minusy z komentarzami... Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2095610 Napisano: 13.01.2009 08:33:36 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


to ukryte forum to już jakaś Atlantyda normalnie emotka ja myślę,że musi tam być strasznie nudno emotka bo wg mnie to tylkopewne kółko wzajemnej adoracji,które z niesmakiem obserwuje się tam kwalifikuje emotka i mnie to w sumie nie wkurza...ale co tam-żeby było w temacie-to wkurza mnie to! emotka emotka emotka a jeżeli Ci zazdroszczą to się ciesz!Najlepsza reklama!I zresztą...zlej to...ja bym tak zrobiła... emotka



Marcepan - chyba Cię jednak to interesuje skoro chcecie za wszelką cene z Isiulką mieć dostęp do ukrytego forum emotka ... poprzez przekupstwo emotka Widać masz dwa oblicza emotka



ja mam dostęp:P nie wkurza mnie, ze tam sobie jesteście tylko to, że ankietujecie innych użytkowników wypisując plusy i minusy. Chociażby, że są tacy nieuczciwi emotka haha. to pytam sie jacy wy jesteście skoro tam podajecie sobie odpowiedzi, planujecie strategie i wpisujecie konkursy, których celowo nie dodajecie do bazy emotka - tak, tak drodzy użytkownicy...właśnie to robią ludzie z ukrytego tematu na tym forum, którzy mają się za najuczciwszych;] Wyświetl w wątku >>
0 0