Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marcepan1983

marcepan1983

#3262420 Napisano: 02.04.2010 11:29:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
oczywiście, że tak! moje hasło zawsze jest najlepsze!!! emotka
nikt wam nie każe brać udziału w konkursach gdzie nagrody wybiera jury. tak wybrali i nie ma co dłużej nad tym się zastanawiać Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3260060 Napisano: 01.04.2010 04:45:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

frezja napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

frezja napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

Mam nadzieje, ze nagrodzona pisanka nie jest plagiatem:

http://www.ofemin...i-d12681c201037.html

http://kobieta.in...ecie/duze,1002811,10


buhahaha nie przezyjesz czekoladek emotka kupisz te same w sklepie i gwarantuje ci ,ze nie kosztuja duzo emotka


Zaskocze cie, nie bralam udzialu w tym konku...

wyglada na to ze bralas,bo ktos jak nie bierze nie szuka po necie...popatrz ile tu ludzi na forum i zaledwie tylko kilka sie odezwalo po twoim wpisie...wniosek tylko ci co brali udzial a nie wygrali
emotka a tak szczerze te czekoladki kosztuja niewiele wiec po co tyle jadu emotka


Mysl sobie, co chcesz.
Po prostu jak przegladam nagrodzone prace/zdjecia w roznych konkursach i cos rzuci mi w oczy, pisze o tym. Niektorzy wola przymykac oko na oszustwa, a niektorzy wola trzymac reke na pulsie.



Jeśli ktoś faktycznie oszukał to trzeba to tępić emotka ale najpierw trzeba sprawdzić i jeśli mamy pewność to pisać do organizatora i tyle



chociaż akurat w tym konkretnym wypadku nie wiem czy to plagiat gdyż w konkursie jest zdjęcie w większej rozdzielczości więc ktoś musi je raczej mieć Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3260052 Napisano: 01.04.2010 04:41:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

frezja napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

frezja napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

Mam nadzieje, ze nagrodzona pisanka nie jest plagiatem:

http://www.ofemin...i-d12681c201037.html

http://kobieta.in...ecie/duze,1002811,10


buhahaha nie przezyjesz czekoladek emotka kupisz te same w sklepie i gwarantuje ci ,ze nie kosztuja duzo emotka


Zaskocze cie, nie bralam udzialu w tym konku...

wyglada na to ze bralas,bo ktos jak nie bierze nie szuka po necie...popatrz ile tu ludzi na forum i zaledwie tylko kilka sie odezwalo po twoim wpisie...wniosek tylko ci co brali udzial a nie wygrali
emotka a tak szczerze te czekoladki kosztuja niewiele wiec po co tyle jadu emotka


Mysl sobie, co chcesz.
Po prostu jak przegladam nagrodzone prace/zdjecia w roznych konkursach i cos rzuci mi w oczy, pisze o tym. Niektorzy wola przymykac oko na oszustwa, a niektorzy wola trzymac reke na pulsie.



Jeśli ktoś faktycznie oszukał to trzeba to tępić emotka ale najpierw trzeba sprawdzić i jeśli mamy pewność to pisać do organizatora i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3259256 Napisano: 01.04.2010 12:07:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
margo466 napisał(a):

MARCEPAN 1983 na strasz ludzi prawem bo każdy może zgłosić swoje uwagi do organizatora konkursu.Kosekwencje które cytujesz mają miejsce przy zgłoszeniu w prokuraturze lub na łamach prasy o pomawianie osoby.A plagiatów w konkursach internetowych jest multum i dlatego na coś takiego bym się nie pisała i brała w nich udział
Nawiasem mówiąc bardziej szanuje złodziei (bo do tego trzeba mieć odwagę niż plagiatorów) emotka



jesteś w wielkim błędzie więc nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia;)
za każde pomówienie mogę wytoczyć sprawę z oskarżenia prywatnego emotka
za pomówienie w mediach (o czym wspominałaś) grozi po prostu wyższa kara - do 2 lat pozbawienia wolności Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3259095 Napisano: 01.04.2010 11:25:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

slavek napisał(a):

Czyli mamy kolejny samochód na forum emotka


Jaki samochód? Pogubiłam się z tymi wynikami ... w mordę ... ale spoko! Oni będą jeździć Fordem:
http://www.5x4.neth.pl/
Może przybliżą szczegóły konkursu - pytam z ciekawości i gratuluję!



spin jest z forum, monisia84 też jesli to osoba, o której myśle Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3259053 Napisano: 01.04.2010 11:14:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
ja mam w głębokim poważaniu rzucanie się zawistnych, maluczkich panienek emotka

ale mam w naturze bronienie słabszych i niewinnych, więc zawsze będę tępił pustaków, którzy potrafią tylko pomawiać i oczerniać Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3259016 Napisano: 01.04.2010 11:04:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
czekam z niecierpliwością emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3258767 Napisano: 01.04.2010 10:01:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

zabkaradka napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

ale z was zjeby!!! oczerniliście laskę i nakablowlaiście, a wcześniej nie raczyliście nawet przeczytać, ze to ten sam autor - Pani Sylwia Ziółkowska.

obyście ręce potracili zjeby!!!




emotka emotka emotka



To jednak prawda, ze ludzie sprawiaja wrazenie madrzejszych, kiedy milcza...

Akurat do pracy pani Sylwii zastrzezen nie mialam, bo zauwazylam, ze jest autorka obu prac. Zastanawia mnie jednak praca nr 3, gdyz to zdjecie juz w interneci widzialam (nie wiem czy jego autorka byla pani Bozena)...



ja nie odniosłem się do Ciebie tylko do osób, które wysyłały donosy na Panią Sylwie, a nawet nie raczyły przeczytać podpisu Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3258759 Napisano: 01.04.2010 10:01:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
a na miejscu Pani Sylwi Ziółkowskiej wszystkim tym zjebom wytoczyłbym teraz sprawę na podstawie art.212 KK

art. 212
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3258699 Napisano: 01.04.2010 09:55:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
ale z was zjeby!!! oczerniliście laskę i nakablowlaiście, a wcześniej nie raczyliście nawet przeczytać, ze to ten sam autor - Pani Sylwia Ziółkowska.

obyście ręce potracili zjeby!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3242490 Napisano: 27.03.2010 07:10:29 w skojarzenia
miód - orzeszki Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3241696 Napisano: 27.03.2010 01:50:19 w Pomocy!!!!
awi napisał(a):

tedance napisał(a):

awi napisał(a):

aneciaa napisał(a):

jak można sprawdzić ile dodałam konkursów do bazy proszę o pw jeśli ktoś wie gdzie mozna to sprawdzić


marielu napisał(a):

wpisz swój nick w wyszukiwarkę


Jak wpisuję swój nick to wyskakuje liczba 1190 konkursów -nie dodanych przeze mnie


Bo wyskakują wszystkie hasła, zawierające słowa awi emotka


no właśnie i jak tu sprawdzić ile konkursów się dodało?



i tak nie sprawdzisz wszystkich konkursów jakie dodałaś. jedynie te, które są jeszcze w bazie. te, które się zakończyły i są usunięte przepadają i nie są w żadnych statystykach Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3235144 Napisano: 25.03.2010 11:52:06 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

melissa napisał(a):

merynosek napisał(a):

cobra176 napisał(a):

Wkurza mnie KingoLotto !!
30 stycznia zamówiłam płytę DVD i do tej pory nic nie dostałam emotka


Ja czekałam równe 2 miesiące na płytę emotka
Wkrótce dostaniesz:)

A w temacie to wkurza mnie, że chociaż mam już swoje lata to wciąż nie mogę mieć swojego zdania... emotka



No co Ty? A kto Ci zabrania mieć swoje zdanie?


Członek rodziny... emotka Zawsze ma być tak jak chce a ja już się nie mogę odezwać...




czas zmienić członka rodziny na nowszy model emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3233721 Napisano: 24.03.2010 09:55:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
żal niektórym cenzura chyba ściska bo akurat jest to furka za 75k...w innych wątkach aż roi się od ogłoszeń kupię, zamienię, szukam paragonów, które są potrzebne na kosmetyki, ekspres, lokówkę, suszarkę, etc.
miała farta i tyle. ale, że wygrała akurat bardzo cenną nagrodę to oszust emotka a jak codziennie ktoś szuka paragonów na ekspres do tchibo to nawet 1 post na ten temat nie powstanie emotka emotka emotka

Sam osobiście jeśli mam pewność, że wygram albo kiedy jest dużo nagród to kupię. Ale jeśli jest 1 nagroda to nawet nie chce mi się lecieć do sklepu bo szanse i tak marne Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3230999 Napisano: 24.03.2010 09:12:38 w skojarzenia
rozmowa - kwalifikacyjna Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3230853 Napisano: 24.03.2010 08:37:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

psika napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Szkoda,ze tchibo tak zlewa..czyli popiera osoby ktore oszukują


i tak widziałam,że konta niektórych zostały zablokowane za oszukiwanie-tak wynika ze strony Tchibo.


W pierwszym tygodniu nikogo nie wyrzucili, stwierdzili ze dali tylko żółte kartki!
A w 2 - w poniedziałek oszusci nabili se tyle glosów ze dało im to zwycięstwo. Dobrze ze przynajmniej kilku wyrzucili. Mam nadzieje ze w tym tygodniu bedzie bardziej ferr, bo marzy mi sie ten ekspres...




weź mnie nie rozśmieszaj...a żebranie głosów na EK jest niby fair? Nie rozwalaj mnie. Zbieranie głosów na zasadzie klik za klik, często na żenujące prace jest tak samo nie fair jak i samemu sobie nabijanie



a już najbardziej właśnie rozwalają mnie osoby, które robią konkursy na forum żeby im zaklikać emotka emotka emotka I niby to jest fair - wyłudzanie głosów aby zdobyć expres, rozdając jakieś kosmetyki emotka
ale nie...nabijacz jest tylko nie fair bo ma zmienne IP, a ja nie mam i muszę siedzieć parę godzin na EK żeby mi poklikali (nawet nie czytając o mojej plantacji ani słowa) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3230842 Napisano: 24.03.2010 08:34:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
avatea napisał(a):


Autor zdjęcia napisał do organizatora stosowne oświadczenie. Agencja, która jest właścicielem zdjęcia ma prawo do wytoczenia wobec delikwenta co zdjęcie użyczył sprawy z powództwa cywilnego.
Organizatorzy oświadczenie przyjęli i powinni zmienić wyniki. Generalnie byli zaskoczeni i zmartwieni, zaistnieniem takiej sytuacji.

Może Specjalnie nie zmienili strony by agencja miała dowód.




Mają zmienić w tym tygodniu. A tamten gość z Wodzisławia będzie miał sprawę wytoczoną Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3230836 Napisano: 24.03.2010 08:30:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
psika napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Szkoda,ze tchibo tak zlewa..czyli popiera osoby ktore oszukują


i tak widziałam,że konta niektórych zostały zablokowane za oszukiwanie-tak wynika ze strony Tchibo.


W pierwszym tygodniu nikogo nie wyrzucili, stwierdzili ze dali tylko żółte kartki!
A w 2 - w poniedziałek oszusci nabili se tyle glosów ze dało im to zwycięstwo. Dobrze ze przynajmniej kilku wyrzucili. Mam nadzieje ze w tym tygodniu bedzie bardziej ferr, bo marzy mi sie ten ekspres...




weź mnie nie rozśmieszaj...a żebranie głosów na EK jest niby fair? Nie rozwalaj mnie. Zbieranie głosów na zasadzie klik za klik, często na żenujące prace jest tak samo nie fair jak i samemu sobie nabijanie Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3229325 Napisano: 23.03.2010 05:10:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
akurat zdjęcie tej trójki dzieci jest 'nie Polak' więc na 100% jest to plagiat
http://www.flickr...8590@N07/3634664912/ Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3229283 Napisano: 23.03.2010 04:54:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

http://www.nation...losc-rozstrzygniety/

Czyżby kolejny plagiacik??

http://pya.cc/pya...pimg.php?imgid=73521

http://www.spoki..../Dazadi-atteli-/7496
http://totefteri..../blog-post_5664.html
http://kanasoku.b...log-entry-13026.html

http://sesjusz.de...m/art/LOVE-143280624

emotka emotka emotka Czegoś więcej spodziewałam się po konkursie tego pokroju




w tamtych konkursach nie trzeba być autorem zdjeć emotka




sorry...pomyliło mi się z komentarzami, któe mnie wprowadziły w błąd. tym ludizom chodizło o montaże w photo shopie. autorem trzeba być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0