Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika farmerka

farmerka

#1427227 Napisano: 19.03.2008 07:47:33 w Poczta kradnie
Ja to juz nawet nie licze ile mi pogineło ile zwrócono bo listonoszka miała dośc noszenia moich duzych listów poleconych Doczekałam sie tylko tego że juz nawet rachunki nie przychodzą (rekord faktury za styczen do dnia dzisiejszego nie dotarły mimo wysłania duplikatu ) emotka A PP jak kradła tak kradnie dalej i nawet TVN nie pomogl Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#1282413 Napisano: 07.01.2008 05:59:48 w Pomocy!!!!
Kto jest chetny do pomocy na www.konkurs.gieromaniak.pl
Brakuje mi :1,3,5,9,10,18,19,23 i 29
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#1236625 Napisano: 13.12.2007 07:10:37 w Allegro.pl - bez linków
utropek napisał(a):

farmerka napisał(a):

utropek napisał(a):

POMOCY!:(

Ostatnio upilam bluetootha na allegro, a dzis patrze i koles ma konto zawieszone:/ to ten osobnik: http://www.allegr...user.php?uid=8847874 nie wiem co teraz zrobic:/ jestem pierwszy raz w takiej sytuacji. Koles nie odbiera telefonów, a na skrzynce glos mowi ze jest calazapchana:/ Mam gdzies pisac do allegro? do tego kolesia? czy negatywa wystawic??
Prosze o pomoc; zapewne 20 zł jestem w plecy, dobrze ze tylko 20 zł..


Napisz do Allegro co masz zrobic oni Ci powiedza
Swego czasu mialam podobna sytuacje tylkoz mniejsza kwota.pisalam do Allegro i gosc po jakichs 2 mc przeslal w koncu towar z przeprosinami i prosbo o napisanie do Allegro by mu konto odblokowali Mam nadzieje ze tobie tez sie uda a na przyszlosc patrz na ostatnie komenty czy nie ma za duzo negatywow emotka



ok, tylko wlasnie teraz szukam meila na ktory mam zglosic to:) i chyba slepa jestem



http://allegro.pl/contact/contact.php
Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#1236602 Napisano: 13.12.2007 07:02:19 w Allegro.pl - bez linków
utropek napisał(a):

POMOCY!:(

Ostatnio upilam bluetootha na allegro, a dzis patrze i koles ma konto zawieszone:/ to ten osobnik: http://www.allegr...user.php?uid=8847874 nie wiem co teraz zrobic:/ jestem pierwszy raz w takiej sytuacji. Koles nie odbiera telefonów, a na skrzynce glos mowi ze jest calazapchana:/ Mam gdzies pisac do allegro? do tego kolesia? czy negatywa wystawic??
Prosze o pomoc; zapewne 20 zł jestem w plecy, dobrze ze tylko 20 zł..


Napisz do Allegro co masz zrobic oni Ci powiedza
Swego czasu mialam podobna sytuacje tylkoz mniejsza kwota.pisalam do Allegro i gosc po jakichs 2 mc przeslal w koncu towar z przeprosinami i prosbo o napisanie do Allegro by mu konto odblokowali Mam nadzieje ze tobie tez sie uda a na przyszlosc patrz na ostatnie komenty czy nie ma za duzo negatywow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#1147906 Napisano: 01.11.2007 07:16:29 w Żegnamy zmarłych
(*) (*) (*)
za wszystkich zmarłych których kochałam ,znałam i tych nieznanych Wyświetl w wątku >>
[*] 0

farmerka

#1064832 Napisano: 19.09.2007 08:14:57 w Pomocy!!!!
eywa napisał(a):

farmerka napisał(a):

golonka napisał(a):

eywa napisał(a):

golonka napisał(a):

Bardzo prosze kogos o pomoc, wygrałem na Onecie 3 miesiące temu płytkę i do tej pory jej nie otrzymałem, do kogo pisać mam w tej sprawie? Z góry dziekuje za odpowiedz emotka


ja pisalam do pna od ktroego byl podpisany meil kiedy wygralam,ale zer odzewu,a wygralam w kwietniu,wiec jesli ktos wie gdzie sie zglaszac to tez prosze o info




No ja własnie pisałem do tego faceta od którego dostałem meila i cisza emotka Może ktoś podpowie co zrobić,żeby nagrode z Onetu od nich wydebić?


Proponuje pisanie maili co kilka dni az do skutku U mnie podzialalo gdy za dlugo plytka nie byla u mnie


ale na ten adres , z ktorego przyszło info o wygranej czy też jakiś inny? bo na tamten już sporo razy pisałam


Ja wysylalam baaardzo duzo maili na ten adres z ktorego prosili o dane adresowe
Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#1064803 Napisano: 19.09.2007 08:03:30 w Pomocy!!!!
golonka napisał(a):

eywa napisał(a):

golonka napisał(a):

Bardzo prosze kogos o pomoc, wygrałem na Onecie 3 miesiące temu płytkę i do tej pory jej nie otrzymałem, do kogo pisać mam w tej sprawie? Z góry dziekuje za odpowiedz emotka


ja pisalam do pna od ktroego byl podpisany meil kiedy wygralam,ale zer odzewu,a wygralam w kwietniu,wiec jesli ktos wie gdzie sie zglaszac to tez prosze o info




No ja własnie pisałem do tego faceta od którego dostałem meila i cisza emotka Może ktoś podpowie co zrobić,żeby nagrode z Onetu od nich wydebić?


Proponuje pisanie maili co kilka dni az do skutku U mnie podzialalo gdy za dlugo plytka nie byla u mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#455612 Napisano: 06.12.2006 02:09:54 w dzis mam urodzinki
Oj dziekuje Wam za życzonka ale te łezki to niestety łezki smutku a nie szczęścia .Ale dzięki Wam chociaż na chwilke sie usmiechnęłam emotka

Wszystkim innym solenizantom wszystkiego naj .. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#455126 Napisano: 06.12.2006 05:20:52 w dzis mam urodzinki
Dziś moje urodzinkii zamiast się cieszyć lecą łezki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#273720 Napisano: 12.09.2006 10:29:47 w Filmweb
Ja u nich wygralam juz sporo razy .Jak zbyt dlugo nic nie przychodzilo bombardowalam ich mailami.Kiedys dlugo jie przychodzila wygrana z Xmena i wyslalam maila a oni mi odpisali ze wyslali ale jak sie pozniej okazalo bylo to nieprawda gdyz data widniejaca na kopercie byla data pozniejsza od otrzymania maila(kilka dni)Takze jak dlugo nie macie nagrod to piszcie tak dlugo maile az nie otrzymacie odpowiedzi .Sprawdzone przeze mnie i zawsze dziala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#230276 Napisano: 19.08.2006 10:40:30 w Mam problem...
jeju ale dzisiaj stronka zamulona.Forum jeszcze jako tako wchodzi ale ztronki z konkami to juz tragedia emotka <bigcry> Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#141907 Napisano: 16.05.2006 04:25:12 w Poczta kradnie
No to ktos z tymi przeprosinami ma wielkie fory u PP.Ja juz kolejny raz skladalam reklamacje i znow musze czekac kolejne 30 dni bo im czasu zabrakło a dzisiaj ide w sprawie reklamacji niedostarczonej dla mnie przesyłki .Czasami mysle ze oni to musza mnie nie lubiec bo ja reklamacje złozyłam ze przesyłka przeze mnie wysłana niezostała dostarczona i od kogos kto wysyłal dla mnie tez ni doszło( dziwne akurat w tym samym czasie).Mimo iz mialam juz troche reklamacji ani razu ne usłyszałam głupiego słowo Przepraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#96102 Napisano: 04.03.2006 10:34:51 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mi tez sie nie podoba teraźniejszy wygląd strony.Nic na niej nie widze po wejściu w konkursy ,żeby coś zobaczyć musze wszystko znaznaczyć by móc przeczytać co pisze <sciana> Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#92247 Napisano: 23.02.2006 01:51:29 w Poczta kradnie
Szkoda gadać co oni wyprawiają.Dosyć ,że kradna,niszczą przesyłki im powierzone to jeszcze do tego mają pretensje jak człowiek bezpiecznie spakuje cos co trudniej otworzyć.Ja mam mase przykładów żeby nie wysyłać w kopertach i bede sie trzymała swoich opakowań bo tym pocztowym kopertkom nie wierze i nigdy nic nie wysle prócz zwykłego listu;)Moje ostatnie 2 przykłady w ciągu miesiaca.Zaginęły dwie moje wygrane i wiem ,że reklamacje sa złożone tylko ,że to trwa .Jedna nagrode otrzymałam powtórnie i oni juz sie rozliczaja z PP a na druga musze czekac az do rozpatrzenia reklamacji.Żeby było śmieszniej sprzedałam co na Alllegro wartosc ok 50zł. Po 3 tyg złożyłam reklamację bo paczka nie doszła.Na drugi dzien od złożenia kupujacy napisał ,że paczka w koncu dotarła (pomijam fakt ze to był priorytet 3 tygodniowy).Natomiast ja po 16 dniach otrzymałam zawiadomienie od PP ,że moja reklamacja wymaga dłuższej kontrolki i potrzebuja na to jeszcze 30 dni.W sumie mi to juz wisi bo paczka dotarła.Dla mnie PP nie wyzwiazuje sie ze swoich regulaminów -Priorytet niby na drugi dzien -u mnie 3 tyg , reklamacja 14 dni a u mnie prawie 2 miesiace.
Szkoda ze kurierzy tacy drodzy bo bym sie na nich przerzuciła:(
Pozdrawiam i życzę jak najmniej problemów z PP
Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#92200 Napisano: 23.02.2006 11:45:58 w Poczta kradnie
Wiecie co .Poszłam wczoraj na poczte z 2 listami poleconymi.Zapakowałam jak zawsze.Szczelnie folią potem dwukrotnie papierem na papier zółte specjalne stikery a na to bezbarwna tasma .Pani na poczcie powiedziała ze nie moge tak wysyłać listów bo potem ludzie mówią ,że poczta otwiera i ,że nastepnym razem mam wysyłać w kopercie. .Ja na to ,że zawsze tak wysyłam i jeszcze mi sie nie zdarzyło ,żeby ktoś mi zwrócił uwagę a adresat skarżył się ,że paczka wygląda na otwierana.A ona że koperty są bezpieczniejsze i że koperty nikt nie otworzy bez możliwosci zaklejenia jakby nikt nie otwierał.Nie pomogły tłumaczenia ,że do mnie non stop dociieraja koperty z urzedowa pieczatka List nadzszedł uszkodzony...ani ,że sama listonoszka stwierdziła wystarczy nacisnąć i koperta peka Kolejka zrobila sie za mna na pół godziny ale ja nadal upieram sie przy swoim a ona przy swoim .W końcu po konsultacji z 2 kolezankami przyjeła listy z zasrzeżeniem ze mam wysyłać w kopertach.
Jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie i czy wy wysyłacie zawsze polecone w kopertach?
Bo ja nie mam zamiaru zmieniac swoich opakowan tylko po to żeby jakis tam złodziejaszek z PP mógł łatwiej taką przesyłkę otworzyc Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#87166 Napisano: 10.02.2006 08:42:26 w Poczta kradnie
Mysle ,ze jednak cos by kamerki dały przynajmniej by obniżyły skale tego procederu .Jakis przekręt zawsze znajdzie na wszystko sposob ale z nastawieniem ze cos nic nie da napewno daleko nie ujedziemy bo jak wszyscy beda tak myslec to złodziejstwa niczym sie nieukrucimy i dojdzie do tego ze na 100 przesyłek jedna dojdzie. Kamery czy cos innego moze byc cokolwiek cos zmniejszy chcociaz o kilka procent ten proceder. Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#87079 Napisano: 10.02.2006 07:26:01 w Poczta kradnie
Mam wrażenie ,że nawet jak narobią media wokól PP duzo szumu to i tak to niewiele pomoże.jedynym możliwym rozwiazaniem byłby całkowity monitoring równiez aut transportowych ale to niestety graniczy z cudem bo przeciez PP jest taka biedna.
P.S
dzis znów doszła do mnie przesyłka zagraniczna rozdarta na pól i zostało w niej aż pół długopisu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#82369 Napisano: 24.01.2006 07:49:01 w Poczta kradnie
Macie rację Pp kradnie i to bez żadnego skrępowania.A do mnie to juz nie ma przesyłki z zagranicy ,która by nie dotarła odklejona.Raz sie spytałam listonoszki czemu wiecznie mam przesłki w takim stanie a ona na to ,że te wszystkie opakowania sa tak robione ze wystarczy nacisnac i wszystko pęka.Hmm to jestem ciekawa czemu jak pęka to odrazu nie zakleja tylko po wyjeciu połowy albo i całej zawartości.Nie hamuja sie nawet wtedy gdy w środku wyraznie jest napisane co przesyłka zawiera.To jest chyba najwieksza instytucja która notorycznie kradnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

farmerka

#80513 Napisano: 16.01.2006 06:15:13 w Problemy z logowaniem
Dlaczego od wczoraj mi nie działa stronka z konkursami czego bym nie wcisneła zawsze przekierowuje mnie na strone glówna.Jedyne co funkcjonuje to forum.Nawet zalogowaćdsie nie mogę :@ Wyświetl w wątku >>
0 0