Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aerdna

aerdna

#4414275 Napisano: 03.06.2011 07:57:39 w Rossmann
delfinka101 napisał(a):

aerdna napisał(a):

mia napisał(a):

lucja napisał(a):

i pojechali po dziewczynie... emotka

a jak wygrywacie po 5 pralek i 10 aparatów, to jakoś nie przejmujecie się, ze komuś bardzo by się przydało. Zapewne je sprzedajecie.. ale zabawka to co innego? emotka


Nie wygrałam niestety jeszcze żadnej pralki, ani aparatu. I gram tylko o to, co może mi się przydać.
Może Cię to zdziwi, ale nie sprzedałam jeszcze ani jednej nagrody, mimo, że mam konto na allegro, a wygranych kosmetyków w domu full plus dwa wygrane żelazka (które czekają na to, aż się komuś przydadzą z rodziny).
Poza tym nie mam na tyle czasu, żeby grać o coś tylko aby wygrać - zapewne jestem nienormalna na tym forum emotka
A co do zabawki... tak widzę różnicę - bo są to takie bardziej specyficzne nagrody. Aparat w zasadzie każdemu się przyda, zabawka niekoniecznie emotka




A czy ja jestem jakaś gorsza, że nie mogę wziąć udziału w konkursie ? Napisałam tylko przykład co można zrobić z wygranymi z tego konkursu.

Nie napisałam - kupie 5 paragonów - wygram 5x i wszystko sprzedam !!

Nie mam dzieci, więc łóżka i zabawek nie potrzebuje. Z reszta nigdy moje opisówki nie były tak dobre, żeby wygrać coś więcej niż nagrody z ostatniego miejsca.

Ci co wiedzą to wiedzą, ci co nie wiedzą to się dowiedzą - jestem sportowcem, fitnesską. Która na zawody chudnie a po, wraca do normalnej wagi i tak w kółko kilka razy w roku. Zeby nie mieć tych %$^&#@# rozstępów smaruję się oliwką, szczególnie dobra do tego jest oliwka J. Czasem się na niej opalam. Czy to cos złego, że używam kosmetyków do dzieci nie mając dzieci ?

Przecież nie grałam w konkursie HIPP, bo co zrobiłabym z tymi mleczkami czy co tam było do wygrania ? A tutaj ? Każdy ma prawo zagrac. Też muszę jak każdy kupić paragon. I też muszę włączyć inwencję twórczą. Spróbuję na pewno, w końcu oliwkę i tak zawsze kupuję dla siebie.

A dla ciekawskich - nagrody nie sprzedam tylko zostawię sobie. Bo nie jestem starą babą by nie móc korzystać z dziecięcych kosmetyków. Poza tym jestem chrzestną, więc zawsze znajdzie się mały człowiek z którym się podzielę.

Aaa... i więcej jest kosmetyków do wygrania niż zabawek. Wiec jeżeli w ogóle wygram - to nie bójcie się, nie zrobię Wam zabawkowej konkurencji.


Ja Ci powiem,ze nawet jakbys chciałą sprzedac,to nie ty pierwsza i nie ostatnia.Gra się tam gdzie widzi się jakies szanse.nagrodę można zawsze wymienic z kimś na cos innego.Bardziej denerwujace jest granie bez paragonow..Graj.Jestes mloda to i tobie moze przydac sie kiedys to łóżeczko:P


Chyba dla tego dużego Chłopca w domu emotka Bo czasem zachowuje się tak, że te łóżeczko to w sam raz dla niego emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414240 Napisano: 03.06.2011 07:45:54 w Rossmann
mia napisał(a):

lucja napisał(a):

i pojechali po dziewczynie... emotka

a jak wygrywacie po 5 pralek i 10 aparatów, to jakoś nie przejmujecie się, ze komuś bardzo by się przydało. Zapewne je sprzedajecie.. ale zabawka to co innego? emotka


Nie wygrałam niestety jeszcze żadnej pralki, ani aparatu. I gram tylko o to, co może mi się przydać.
Może Cię to zdziwi, ale nie sprzedałam jeszcze ani jednej nagrody, mimo, że mam konto na allegro, a wygranych kosmetyków w domu full plus dwa wygrane żelazka (które czekają na to, aż się komuś przydadzą z rodziny).
Poza tym nie mam na tyle czasu, żeby grać o coś tylko aby wygrać - zapewne jestem nienormalna na tym forum emotka
A co do zabawki... tak widzę różnicę - bo są to takie bardziej specyficzne nagrody. Aparat w zasadzie każdemu się przyda, zabawka niekoniecznie emotka




A czy ja jestem jakaś gorsza, że nie mogę wziąć udziału w konkursie ? Napisałam tylko przykład co można zrobić z wygranymi z tego konkursu.

Nie napisałam - kupie 5 paragonów - wygram 5x i wszystko sprzedam !!

Nie mam dzieci, więc łóżka i zabawek nie potrzebuje. Z reszta nigdy moje opisówki nie były tak dobre, żeby wygrać coś więcej niż nagrody z ostatniego miejsca.

Ci co wiedzą to wiedzą, ci co nie wiedzą to się dowiedzą - jestem sportowcem, fitnesską. Która na zawody chudnie a po, wraca do normalnej wagi i tak w kółko kilka razy w roku. Zeby nie mieć tych %$^&#@# rozstępów smaruję się oliwką, szczególnie dobra do tego jest oliwka J. Czasem się na niej opalam. Czy to cos złego, że używam kosmetyków do dzieci nie mając dzieci ?

Przecież nie grałam w konkursie HIPP, bo co zrobiłabym z tymi mleczkami czy co tam było do wygrania ? A tutaj ? Każdy ma prawo zagrac. Też muszę jak każdy kupić paragon. I też muszę włączyć inwencję twórczą. Spróbuję na pewno, w końcu oliwkę i tak zawsze kupuję dla siebie.

A dla ciekawskich - nagrody nie sprzedam tylko zostawię sobie. Bo nie jestem starą babą by nie móc korzystać z dziecięcych kosmetyków. Poza tym jestem chrzestną, więc zawsze znajdzie się mały człowiek z którym się podzielę.

Aaa... i więcej jest kosmetyków do wygrania niż zabawek. Wiec jeżeli w ogóle wygram - to nie bójcie się, nie zrobię Wam zabawkowej konkurencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4413588 Napisano: 02.06.2011 07:48:38 w DARMOWE minuty i startery
dzikanimfa napisał(a):

dzikanimfa napisał(a):

aerdna napisał(a):

aerdna napisał(a):

fryteczka napisał(a):

aerdna napisał(a):

Mi Orange nie oddało nawet 6 zł za grupowe zakupy emotka


mi za poprzednie oddali na konto promocyjne.. teraz udzialu nie bralam


Pisałam na FB - kazali napisac @.
Pisałam na @ - olali.
Pisałam dzis znowu na FB - podobno nie dostali @

i tak w kółko...


Dostałam własnie zwrot. Z nawiązką emotka I sms z przeprosinami



to i ja piszę skargę, bo tez nie dostałam zwrotu pieniędzy...:(



po napisaniu skarg i zażaleń, po godzinie dostałam smsa z przeprosinami i jako rekompensate oczekiwania na owo 6zł dostałam 12 zł:D

więc jak ktoś nie dostał wzrotu, posać skargę na ich maila!!!



To tak jak u mnie emotka I fajnie, że na 30 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4412464 Napisano: 02.06.2011 11:25:18 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

aerdna: a masz odpowiednie wymiary skrzynki?
Jak tak, wina nie listonosza - poczta nie powinna przyjąć przesyłki zwykłej, co do skrzynki nie wejdzie emotka


Tak. mam skrzynkę taką jak wszyscy w bloku. Takie jak spółdzielnia daje wszystkie w jednym rzedzie.

Coś ala takiego

http://www.meble-...pl/SKRZYNKI_POCZTOWE

poza tym na górze pod drzwiami druga skrzynka zwykła na listy pionowa. Przecież mógł napisac awizo, odebrałabym na poczcie. A nie rzucac pod drzwiami. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4412454 Napisano: 02.06.2011 11:21:42 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

aerdna napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

aerdna napisał(a):

Wkurza mnie mój *@^&*#@ listonosz ! Bezczelnie rzuca zwykłe przesyłki, które nie zmieszczą się do skrzynki na wycieraczkę. I robi to koło 11 godz. a ja dopiero po 18 jestem w domu !!!

emotka emotka emotka


emotka emotka Ja bym złożyła na niego skargę, zadzwoń do kierownika lub naczelnika? poczty i wyjaśnij to. Do mnie na szczęście prawie nigdy nie przychodzą przesyłki zwykłym listem, a to co dochodzi nie ma większej wartości. Ale ja bym nie popuściła!


Myślałam o tym, ale boje się, że nic mu nie zrobią oprócz reprymendy i pewnie powiedzą, że ja to ja zgłaszałam ta z tego i tego adresu... Często dochodzą do mnie paczki. I martwię się, ze ten listonosz będzie potem robił cos po zlości...


Najlepiej jak go spotkasz to powiedz,żeby tak nie robił emotka ewentualnie niech na poczcie dadzą Ci do niego telefon i powiedz mu o tym.
U nas na listonoszkę złożyła skarge kobieta i teraz ma przechlapane z pocztą-listonoszce cofnęli tylko premie..


Nie ma szans, żebym go spotkała, bo w godzinach kiedy on chodzi to ja jestem zawsze w pracy.

A nie bede brała specjalnie urlopu, zeby go spotkać, bo nie mam nawet pewnosci, że dostane paczkę w ten dzień Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4412188 Napisano: 02.06.2011 09:21:50 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

aerdna napisał(a):

Wkurza mnie mój *@^&*#@ listonosz ! Bezczelnie rzuca zwykłe przesyłki, które nie zmieszczą się do skrzynki na wycieraczkę. I robi to koło 11 godz. a ja dopiero po 18 jestem w domu !!!

emotka emotka emotka


emotka emotka Ja bym złożyła na niego skargę, zadzwoń do kierownika lub naczelnika? poczty i wyjaśnij to. Do mnie na szczęście prawie nigdy nie przychodzą przesyłki zwykłym listem, a to co dochodzi nie ma większej wartości. Ale ja bym nie popuściła!


Myślałam o tym, ale boje się, że nic mu nie zrobią oprócz reprymendy i pewnie powiedzą, że ja to ja zgłaszałam ta z tego i tego adresu... Często dochodzą do mnie paczki. I martwię się, ze ten listonosz będzie potem robił cos po zlości... Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4412176 Napisano: 02.06.2011 09:18:25 w Rossmann
mrufka napisał(a):

emka86 napisał(a):

nowy konkurs kolejny http://www.rossne...s.aspx?contestId=895



o to ten zapowiadany. paragon + dzieci czyli kompletnie nie dla mnie emotka


Zawsze mozesz nagrodę sprzedac, albo komuś podarować na prezent emotka Fajne te łózeczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4412015 Napisano: 02.06.2011 08:24:31 w DARMOWE minuty i startery
aerdna napisał(a):

fryteczka napisał(a):

aerdna napisał(a):

Mi Orange nie oddało nawet 6 zł za grupowe zakupy emotka


mi za poprzednie oddali na konto promocyjne.. teraz udzialu nie bralam


Pisałam na FB - kazali napisac @.
Pisałam na @ - olali.
Pisałam dzis znowu na FB - podobno nie dostali @

i tak w kółko...


Dostałam własnie zwrot. Z nawiązką emotka I sms z przeprosinami Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411956 Napisano: 02.06.2011 08:05:44 w Rossmann
mia napisał(a):

aerdna napisał(a):

misiulka napisał(a):

a jaką masz przeglądarkę?
chciaz w sumie u mnie sie rossnet otwiera i na google chrome, IE i operze


Mozilla też bez problemu. Ale zauważyłam, że np na Mozilli mam 2 strony konkursów. A w IE mieściły sie na jednej...


A ja na Mozilli mam jedną stronę konkursów emotka
Chyba, że masz na myśli razem z rozwiązanymi, to wtedy mam trzy...
Za Chiny nie wiem, co oni wyprawiają z tą stroną emotka




Nie, nie. Teraz też mam 1 emotka
Ale chodziła wtedy jak było tak dużo konków - chyba do 31.05... Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411952 Napisano: 02.06.2011 08:04:28 w DARMOWE minuty i startery
fryteczka napisał(a):

aerdna napisał(a):

Mi Orange nie oddało nawet 6 zł za grupowe zakupy emotka


mi za poprzednie oddali na konto promocyjne.. teraz udzialu nie bralam


Pisałam na FB - kazali napisac @.
Pisałam na @ - olali.
Pisałam dzis znowu na FB - podobno nie dostali @

i tak w kółko... Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411911 Napisano: 02.06.2011 07:47:58 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

a napiszcie mi czy veet został rozwiązany czy nie?


Kilka stron wczesniej pisałam.

Do 7 dni od rozwiazania. A rozwiązanie miało miejsce 31.05.2011.

Więc na dniach będą informowali Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411897 Napisano: 02.06.2011 07:42:17 w Rossmann
misiulka napisał(a):

a jaką masz przeglądarkę?
chciaz w sumie u mnie sie rossnet otwiera i na google chrome, IE i operze


Mozilla też bez problemu. Ale zauważyłam, że np na Mozilli mam 2 strony konkursów. A w IE mieściły sie na jednej... Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411895 Napisano: 02.06.2011 07:40:35 w DARMOWE minuty i startery
Mi Orange nie oddało nawet 6 zł za grupowe zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411887 Napisano: 02.06.2011 07:33:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój *@^&*#@ listonosz ! Bezczelnie rzuca zwykłe przesyłki, które nie zmieszczą się do skrzynki na wycieraczkę. I robi to koło 11 godz. a ja dopiero po 18 jestem w domu !!!

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411795 Napisano: 02.06.2011 06:35:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj: Wok Tefala i produkty Kupiec Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411764 Napisano: 02.06.2011 06:14:59 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy na konkursy Real - Tetra Gemina i TCL Polska Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4411746 Napisano: 02.06.2011 06:04:14 w Udane wymiany - polecane nicki:)
rwas, drac i ewunia63 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4410497 Napisano: 01.06.2011 01:58:19 w DARMOWE minuty i startery
aerdna napisał(a):

pioge7 napisał(a):

aerdna napisał(a):

lily91 napisał(a):

aerdna napisał(a):

lily91 napisał(a):

Orange - Co druga minuta gratis

Teraz co druga minuta rozmowy do wszystkich sieci jest darmowa.

http://www.orange...6098&WT.mc_id=FB


dostępna w taryfach: Orange POP, Orange One, Nowe Orange Go

u mnie w POP nie działa emotka


Trzeba wysłać smsem ten kod, bo ten wpisywany z klawiatury i zatwierdzany zieloną słuchawką u mnie w Popie też nie działał, a wysłałam smsa i jest emotka




Fajny zwrotny es

Usługa Co została włączona. Co druga minuta połączenia do wszystkich sieci jest darmowa (naliczanie minutowe). Usługa ważna do (DATA) emotka


po zakupie tej promocji zamaist pobierac mi za 6 sekund 3 gr to pobiera 29 gr, to samo przy 30 sek. i jedne minucie emotka


Też tak mam. I zauważyłam to na 2 dzień po łączeniu. Szczerze żałuje, że włączyłam tą usługę. Teraz muszę czekać 30 dni... emotka


Wyłączyłam właśnie usługę przez www.orange.pl. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4410487 Napisano: 01.06.2011 01:54:06 w DARMOWE minuty i startery
pioge7 napisał(a):

aerdna napisał(a):

lily91 napisał(a):

aerdna napisał(a):

lily91 napisał(a):

Orange - Co druga minuta gratis

Teraz co druga minuta rozmowy do wszystkich sieci jest darmowa.

http://www.orange...6098&WT.mc_id=FB


dostępna w taryfach: Orange POP, Orange One, Nowe Orange Go

u mnie w POP nie działa emotka


Trzeba wysłać smsem ten kod, bo ten wpisywany z klawiatury i zatwierdzany zieloną słuchawką u mnie w Popie też nie działał, a wysłałam smsa i jest emotka




Fajny zwrotny es

Usługa Co została włączona. Co druga minuta połączenia do wszystkich sieci jest darmowa (naliczanie minutowe). Usługa ważna do (DATA) emotka


po zakupie tej promocji zamaist pobierac mi za 6 sekund 3 gr to pobiera 29 gr, to samo przy 30 sek. i jedne minucie emotka


Też tak mam. I zauważyłam to na 2 dzień po łączeniu. Szczerze żałuje, że włączyłam tą usługę. Teraz muszę czekać 30 dni... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4410381 Napisano: 01.06.2011 01:10:45 w Udane wymiany - polecane nicki:)
0 0