Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#5002607 Napisano: 08.02.2012 11:45:41 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

mnie wkurzają nakrętki z cocacoli niektóre kody tak napsiane że na 10 możliwości zły kod!!! emotka emotka emotka



cos o tym wiem. mam pudelko, w ktorym zostaly takie odlozone. co pare tygodni do nich wracam i nadal nie wykombinowalem, jakie tam naprawde sa kody emotka
zreszta na tictacach tez cuda drukuja Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4999977 Napisano: 07.02.2012 11:30:33 w Pomocy!!!!
nocti napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

goralecka napisał(a):

szukam jakiegos pomyslu co wygrawerowac na bransoletce dla mlodej dziewyczny?Jakies krotkie haselko.
Wiem, ze przewaznie graweruje sie imie ukochanej osoby ale myslicie,ze mozna wygrawerowac jej imie?Bo juz zglupialam..moze to troche glupio swoje imie nosic? emotka


a może jakiś cytat/motto, takie motywujące ?



Ja zawsze byłam zwolenniczką cytatów z piosenek - jakieś krótkie i znaczące.



ja proponuje:
Jak ci smutno - idz na cmentarz,
to sie k***a opamietasz ;D
kumpel ma to na niesmiertelniku wygrawerowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4999758 Napisano: 07.02.2012 10:19:35 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

klaudia011 napisał(a):

brak weny mnie wkurza...
siedzę, myślę nad hasłem i pustka emotka emotka


A,bo jak się siedzi i myśli to się nic nie wymyśli.Najlepsze hasła powstają jak się obiad gotuje albo zmywa naczynia,przynajmniej u mnie tak jest.Zeszyt zawsze musi leżeć na wierzchu i jak coś wymyślę to szybko muszę zapisać emotka



i pod prysznicem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4999527 Napisano: 07.02.2012 08:48:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mediarun podalo dzisiaj ciekawe wyniki analizy o wplywie kampanii konkursowych na postrzeganie marki. Warto spojrzec:

http://wiadomosci...ika,41634,2,1,1.html Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4998141 Napisano: 06.02.2012 02:49:32 w Giełda Kodów ; )
kod z pepsi oddam za 50 pkt. zapunktowani Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4998134 Napisano: 06.02.2012 02:46:54 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

kotek fajny emotka

wkurza mnie mróz, który najpierw zepsuł wodę, a dziś coś w samochodzie emotka jakby nie było na co wydawać emotka



Dżasmino, moja Piękna, u nas w redakcji pekla rura w lazience i wszystkich od razu wymiotlo, zeby pracowac w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4998132 Napisano: 06.02.2012 02:46:04 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

Postscript, nawet twój avatar pokazuje jaki jesteś zapracowany emotka
weź no wyluzuj troche emotka
szkoda mi tego kota, moje od rana śpią, popiły mleka(podgrzanego) i leniuchują sobie, a ten Twój biedaczysko emotka



:) Piotrek pracuje, a kot mu pierze. Dobrze, ze gotowac umiem sam i pewnie lepiej od niego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4998022 Napisano: 06.02.2012 02:17:33 w Wkurza mnie...
aka napisał(a):

Wkurza mnie brak pracy emotka



mnie wkurza jej nadmiar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4997904 Napisano: 06.02.2012 01:39:45 w Udane wymiany - polecane nicki:)
melunka - polecam goraco! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4997747 Napisano: 06.02.2012 12:49:28 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

katrin22 napisał(a):


To przeszło już wszystko!!!
Czy 90% społeczeństwa to idioci? bo mi na to wygląda.



Podobno, tylko 20% ludzi na całym świecie można zakwalifikować jako normalnych
emotka



w takim razie, jako mniejszosc, to oni sa nienormalni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4997712 Napisano: 06.02.2012 12:38:50 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):

kaczord napisał(a):

swibek napisał(a):

errorr napisał(a):

Basta ! Kurna ! Dosyć ! Starczy ! Tragedia ! Rutkowski ! Rodzice ! Matka ! Ojciec ! Babka ! Zwłoki ! Madzia ! --------------
Mnie też to WKURZA i tysiące Polaków też jest wku....onych ,po co tutaj mieszać ?

Jest taki zapomniany wątek WC który kiedyś służył do dyskusji każdej... -od złamanego paznokcia do picia śmietany przez rurę od odkurzacza.

Jak przekręty są w konkursach i zbrodnie doskonałe w świetle ,,regulaminów''organizatorów ,to pisać i wkurzać się Tutaj jak najbardziej.Na pogodę też,i na współmałżonka i zły humor w sprawach ,,przyziemnych''itp .

PS.Założyć jakiś wątek wkurzania na ...rząd..podatki..policje..rybaków.. czy to ma sens na e-konkach emotka error


Ty żyjesz tylko w świecie e-konków?? emotka jeśli tak to.. miłego dnia!! emotka

no wkurza mnie podejście ludzi do życia.. co to się porobiło!! emotka



A ja zgadzam się z errorr .... i też mnie to wkurza emotka



i ja jestem po stronie error
ale już kiedyś, dawno temu mnie za to samo zjedzono tu na forum więc się nie odzywam

a wkurza mnie posucha, nic grubszego nie wpada



naprawde w watku wc bylo o piciu smietany przez rure odkurzacza? chyba zaczne tam zagladac (do watku, nie do rury) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4996155 Napisano: 05.02.2012 05:34:13 w Oddam za darmo
klaudaa napisał(a):

Ludzie jak sorzystacie z darmowych kodow to napiszcie dziekuje czy wykorzystalem bo potem jak mam znowu oddawac jak same pretensje??tylko o co??ze ktos byl szybszy?



takie apele sa tu regularnie i niewiele zmieniaja. po prostu sa tez na tym forum osoby, ktore nie potrafia podziekowac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4993832 Napisano: 04.02.2012 12:45:53 w Oddam za darmo
betoniarka napisał(a):

coca-cola 4pkt.
HFXPL7 6W37H3 W6KK



dziekuje bardzo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4993597 Napisano: 04.02.2012 10:20:57 w Wkurza mnie...
sweety162 napisał(a):

postscript napisał(a):

strasznie mnie wkurzaja konkursy na stopklatce. najbardziej to, ze samemu trzeba wchodzic i patrzyc, czy sie wygralo (a najczesciej sie nie wygralo)



raz wygrałam na stopklatce i informowali mailem, wiec wydaje mi sie, że jak już wygrasz to dostaniesz wiadomość



dziekuje, mam nadzieje, ze tak bedzie. juz myslalem, ze tam sie nie da wygrac. a co wchodze to konkurs jeszcze nie jest rozwiazany, a potem - nie ma mojego nazwiska ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4993544 Napisano: 04.02.2012 09:55:11 w Wkurza mnie...
strasznie mnie wkurzaja konkursy na stopklatce. najbardziej to, ze samemu trzeba wchodzic i patrzyc, czy sie wygralo (a najczesciej sie nie wygralo) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992450 Napisano: 03.02.2012 05:09:20 w Dyskusje o wynikach konkursu

rozumiem, 15 starterow. ale co robia, gdy czekaja na telefon z wiadomoscia o wygranej? agencja probuje sie dwa razy skontaktowac, a tu numer poza zasiegiem (wylaczony)?
ja bym sie chyba bal. gralismy kiedys z narzeczona na dwa maile, ale w koncu kazde z nas uznalo, ze woli inny typ konkursow. ona sie bawi w kosmetyki, a ja lece w ksiazki i plyty, bo lubie szperanie po sieci w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania konkursowe Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992383 Napisano: 03.02.2012 04:34:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

postscript napisał(a):

bianco napisał(a):

http://biznes.one...5013738,1,news-detal
emotka



no ja pierdziu, wiele wiedzialem, ale zeby cale grupy? ciekawe ktore z nich siedza na naszym forum... wiemy przynajmniej, w ktorych konkursach nie warto startowac


coś ty, zawsze warto,
przecież jednym smsem sie wygrywa emotka
ja tylko nie wchodzę w ilosciowe, w loterie owszem, co prawda wynik słabiutki ale moze kiedyś....
a zawodowcy na forum są, paru znam i lubię emotka



ja jakos zawsze mam opory i wysylam po jednym zgloszeniu na konkurs. nie umialbym miec kilku telefonow. wystarczy, ze jeden jakos ogarniam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992381 Napisano: 03.02.2012 04:33:15 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

no, ładnieśmy wątek pozmieniali, zupełnie wkurzanie mi przeszło, fajnie spotkać bratnie dusze,a literacko to już nieziemska radośc



no wlasnie, powinno mnie wkurzac, a teraz mysle o dziadku w gumofilcach, z linka hamulcowa w rekawie i powrozem przewiazanym w pasie. i smieje sie, zamiast wkurzac. ajj, dzieki dziewczyny!

a co do gadzetow, to na stronie fabryka.pl mozna kupic tez jakubowe koszulki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992361 Napisano: 03.02.2012 04:23:17 w Wkurza mnie...
sonata napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

sonata napisał(a):

postscript napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wiesz to o niczym nie świadczy, że on maczał w tym palce, ale jaki normalny człowiek robi sobie fotki na cmentarzu....nie znam nikogo takiego



polowa gimbusow sie tak bawi. nic niezwyklego


Czemu to określenie gimbus wydaje mi się pejoratywne? Kurczę, moja gimnazjalistka czyta np. Lovercrafta, którego uwielbia i klasyków, a obecnie zbieram fundusze na zakup tomów Anatomii profesora Bochenka, bo zwykłe atlasy są już nudne emotka


hmm, a mój syn jak czytał w szkole na przerwach to było to źle widziane, również przez nauczycieli, bo on, proszę pani GRUBE książki czyta, i podobno się separował od kolegów w ten sposób
emotka
nie czyta sie teraz, nieczytanie trendy jest,
tylko dziewczyny czytają, im wolno jeszcze, niestety w klasie syna czytaja Zmierzch a to nie jego bajka emotka


Graba emotka Moja też czyta Wiedźmina ,a pani od polskiego była w szoku, że mama pozwala jej czytać o przygodach Jakuba Wędrowycza emotka



nosz kurcze, nie tylko ja o tym starym dziadzie z Wojsławic czytam! emotka
nie wiem, czy juz widzialas jakubowa nowosc:
http://fabrykaslo...php?id=4167#searchkk

zastanawiam sie, jak w ogole mozna po czyms takim pisac? ja kupie i postawie na polce obok calej serii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992352 Napisano: 03.02.2012 04:20:55 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

Postscript, przeczytam to synowi co napisałeś emotka
ucieszy się,



o moj Boże, zebym to ja komus jeszcze humor poprawil? nie wierze emotka
niech syn pielegnuje gust muzyczny. takiego drugiego zespolu nigdy juz nie bedzie. a plyt wydali tyle, ze wystarczy na lata szczegolowego ich odkrywania. ja np. myslalem, ze wiem o tym zespole juz absolutnie wszystko, a od jakiegos czasu dokupuje wydane w czterech boxach zestawy singli (wczesniej nigdy niedostepne w Polsce) i co? okazalo sie, ze na stronach B znalazlo sie kilka (tylko kilka) utworow nigdy nie publikowanych na zadnej ich plycie. niesamowite uczucie, gdy zdawalo sie, ze o zespole wiemy juz wszystko.
polecam rowniez zakochac sie w ich drugiej plycie. cala stanowi niesamowita calosc, nie ma na niej znanych z radia hitow (te przyszly dopiero z czasem). to byly czasy, jak wszyscy w zespole mieli dlugie wlosy, a Freddie nie mial wasow emotka juz wtedy zachowywal sie jak najjasniejsza gwiazda. posluchaj tego bicia serca na poczatku plyty - dreszcze gwarantowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0