Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#5252602 Napisano: 23.06.2012 07:16:06 w Oddam za darmo
ladyinred napisał(a):

Zebra napisał(a):

Cola 4 pkt

EMPWKP 9FXKWL 66JE


'

rozumiem, ze dla kogos powiedziec dziękuje osobie, która dała kod lub napisac wykorzystane, to zbyt cięzki wysilek umyslowy, zwoje mozgowe sie przegrzewaja emotka



temat regularnie walkowany w tym watku. nie wiem, czy tak robia z lenistwa, czy to jakas wyzsza forma trollingu. niestety, nie tylko fajni ludzie sa na tym forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5251230 Napisano: 22.06.2012 09:40:32 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

ewachem napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewachem, moja siostra nie pije herbaty z cytryną, bo gdzieś wyczytała, że jej picie powoduje zwiększone ryzyko zachorowalności na Alzheimera, ale nie wiem,ile w tym prawdy.



Tak to prawda, dlatego celowo dopisalam nieiwelkie ilosci cytryny. Picie mocno zakwaszonej cytryny powoduje akumulację glinu w mózgu, co jest jedną z przyczyna chorób neurodegeneracyjnych, w tym. głównie Alzheimera



aha,dzięki
emotka Czyli ja żyję absolutnie niezdrowo, bo solę, słodzę i cytrynię, wszystko, co się da emotka



solisz herbate? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5249577 Napisano: 21.06.2012 11:11:50 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

postscript napisał(a):

79magda napisał(a):

joan polecam zakup miętowej herbatki, a jeszcze lepiej mięty w doniczce emotka Najlepsza na upały, a do tego nie trzeba słodzić emotka



jak mozna pic slodzona herbate??? emotka



Ja również tego nie rozumiem, ale są tacy, co słodzą
emotka



hehe, to niech sobie wode slodzona pija - taki sam smak, bo czuc tylko cukier emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5249572 Napisano: 21.06.2012 11:09:34 w Wkurza mnie...
yuliya25 napisał(a):

joan napisał(a):


A dziś już z samego rana telefon z info, że a babcia widziała w telewizji, że teraz poczta będzie do 20:00 po domach chodzić i sprawdzać, kto płaci abonament. No wzruszające, mam płacić, choć kanały TVP, które chwyta antena satelitarna są kodowane i nie mogę ich oglądać.


A właśnie.... Trzeba teraz płacić abonament RTV czy nie?... No bo jeżeli bez tego dodatkowego dekodera czy jak mu tam, nie da się oglądać telewizji naziemnej, to jak? Mam cyfrę od kilku lat, ale abonament płacimy bo trzeba, a teraz???



a co wy za glupoty opowiadacie? placi sie od liczby odbiornikow, a nie od tego, czy one cos lapia, czy nie. masz w domu dwa telewizory i trzy radyjka? to placisz za kazde z nich.
i - tak - trzeba placic, bo tak mowia przepisy. no chyba, ze rozumiecie pod trzeba, czy beda to sprawdzac. ale w to juz nie wnikam. trzeba tak samo, jak trzeba bylo przez te wszystkie lata Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5249566 Napisano: 21.06.2012 11:06:34 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

joan polecam zakup miętowej herbatki, a jeszcze lepiej mięty w doniczce emotka Najlepsza na upały, a do tego nie trzeba słodzić emotka



jak mozna pic slodzona herbate??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5249061 Napisano: 21.06.2012 06:47:04 w Pomocy!!!!
wretel napisał(a):

czy mozecie sie zalogowac na coli aby wbikac kody? mi przy próbie zalogowania wyskakuje przepraszamy nie ma takiej strony



mozemy. ale czasem tak jest przy przegladaniu katalogu nagrod. poczekaj 15 minut i zajrzyj ponownie. do tej pory zazwyczaj poprawiaja, co namieszali i wszystko juz dziala Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5233092 Napisano: 12.06.2012 07:21:23 w Kupię...
to ja tez kupie pufe, ale nie zadna kibica czy pilkopodobna Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5228252 Napisano: 09.06.2012 08:27:23 w Oddam za darmo
myszka222 napisał(a):

Jeśli ktos ma zbedny kodzik z tyskie to chętnei przygarne PW emotka



to jest dzial Oddam za darmo, a nie dajcie mi za darmo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5192803 Napisano: 19.05.2012 10:10:02 w Kupię...
Kupię taką książkę (w twardej oprawie), gdyby ktos miał choć trochę taniej:
http://allegro.pl...owa-i2333708905.html
(TYLKO NOW¡)
lub inne o zespołach Queen i Pink Floyd Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5183955 Napisano: 14.05.2012 08:12:59 w Oddam za darmo
rwas napisał(a):

cola4pkt
KF3KKH MWHKPE FJRW



dziekuje bardzo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5178642 Napisano: 10.05.2012 01:41:47 w Oddam za darmo
koper napisał(a):

Cola 1,5l= 4pkt

RJE679
MMHW6L
R7XL



trudno komus bylo napisac, ze zabral emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5178083 Napisano: 10.05.2012 08:35:16 w Pomocy!!!!
vilemo napisał(a):

nie wiecie może - czy są gdzieś darmowe, legalne gry na Playstation 3 albo jakieś tanie pakiety fajnych gierek - jestem totalnie zielona jeżeli chodzi o konsolę...



Na konsole (wszystkie) ogolnie jest bardzo malo darmowych gier, ewentualnie jesli masz ja podlaczona do internetu to mozesz pobrac z uslugi PlayStation Network (ona sie teraz jakos inaczej nazywa). Sa za punkty lub niektore darmowe, ale te darmowe to czesto po prostu smieci.
Najlepiej przegladaj oferty sklepow Muve.pl:
http://muve.pl/playstation-3
i Ultima.pl. Ja kupuje w tym pierwszym. Nie patrz na premiery, bo sa drogie (200-300 zl, tyle niestety kosztuja gry na konsole). Maja te wlasciwosc, ze juz po roku po premierze czesto cena spada o polowe, a pozniej jeszcze nizej. Teraz np. wiele sklepow sprzedaje jesienne hity po cenach ponizej stowki.
Nie wiem, jakie gry lubisz, ale jesli kupisz Gran Turismo 5 (ma juz ze dwa lata, czy jakos tak, wiec kosztuje tylko kilkadziesiat zlotych), to masz grania na pare lat. Przynajmniej na tyle by mi starczylo emotka Jakby co, zapraszam na PW, gdybys miala dodatkowe pytania. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5178076 Napisano: 10.05.2012 08:30:28 w Pomocy!!!!
elp napisał(a):

Dzień dobry. Czy ktoś spotkał się sytuacją, kiedy regulaminowo nagroda miała zostać doręczona wyłącznie do rąk zwycięzcy (zwycięzca zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość zwycięzcy), jednak laureat nie może osobiście odebrać nagrody? Czy w praktyce przesyłkę może odebrać inna osoba, jeśli zwycięzcy nie ma w domu, ale pozwolił na to i zostawił do wglądu swój dowód osobisty?



jesli masz duze obawy, to mozesz zawsze poprosic ta osobe o wystawienie upowaznienia - na kartce pisze sie ja nizej podpisany Jan Kowalki, legitymujacy sie dowodem osobistym o numerze XXXXXXX upowazniam do odbioru osobe Janine Kowalska legitymujaca sie dowodem osobistym XXXXXYYY Tylko oboje sie podpiszcie. Jesli jeszcze zostawi Ci dowod osobisty, to tez nie bedzie zle, ale u mnie nie bylo takiej potrzeby. Zalatwialismy tak z siostra (ona ma juz nazwisko po mezu, ale adres zameldowania wciaz stary) poczte, kurierow, a nawet jej sprawy urzedowe, bo nie mogla za kazdym razem przyjezdzac z wrocklawia. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5176493 Napisano: 09.05.2012 11:07:48 w Pomocy!!!!
grandprix napisał(a):

4 to chyba Uprowadzona



dokladnie tak! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5175255 Napisano: 08.05.2012 04:19:08 w Pomocy!!!!
reins napisał(a):

Pytanko kto rozpozna screeny z filmów, potrzebne mi to jest do konkursu na innym forum (nie wiem do końca czy tu można reklamować inne fora - tematyka p2m)

linki do screenów
>>> 1 <<<
>>> 2 <<<
>>> 3 <<<
>>> 4 <<<
>>> 5 <<< gwiezdne wojny(ale które) obstawiam 2 albo 3 cześć starej serii tzn chronologicznie 5 albo 6



piatka to epizod 6 star wars - vader juz bez helmofonu emotka
a czworki nie moge sobie za nic przypomniec. byl ten film dwa lata temu na dvd gratis do Machiny. moze sobie rpzypomne, fajny byl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5174075 Napisano: 07.05.2012 06:32:28 w Pomocy!!!!
Czy ktos wie, z jakiego napoju/konkursu sa nakretki biale, bez zadnego nadruku. Od srodka maja 8-znakowy kod w dwoch linijkach? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5171693 Napisano: 05.05.2012 11:42:44 w Pomocy!!!!
alaalex40 napisał(a):

szukam kogoś kto jest w posiadaniu jednej z tych rzeczy lub ma kilka:

kompas
różowy t-shirt
śpiwór
sukienka w kolorze kanarkowym (?)
walkman

nie chcę kupić ale potrzebuję małej pomocy- bardzo proszę o kontakt na pw jeśli ktoś posiada- wytłumaczę o co chodzi i chętnie się jakoś odwdzięczę;)



napisz pw. spiwor i ze dwa walkmany jeszcze mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5171665 Napisano: 05.05.2012 10:57:04 w Giełda Kodów ; )
mam kod z coca cola bilety na euro - wymienie na zapunktowani Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5169455 Napisano: 03.05.2012 10:37:19 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

annb napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

wkurza mnie nasz hit na euro... koko euro spoko...


no emotka


A mi wśród tego wszystkiego co zaprezentowały nasze gwiazdy podoba się emotka
Przecież, to nie chodzi o powalający na kolana tekst, tylko o rozgrzanie kibiców, a jestem w 10000 % przekonana, że ludzie po usłyszeniu tego, zapamiętają tekst i będą na trybunach śpiewać emotka




zalosne, jak cala obecna polska muzyka (z wyjatkiem SBB, Kapeli ze Wsi Warszawa i polskiego jazzu) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5168812 Napisano: 02.05.2012 02:56:51 w Pomocy!!!!
monia24 napisał(a):

Zniknęło mi miejsce, w ktorym wpisuje sie adres strony internetowej - jak to przywrócić??



a jaka masz przegladarke? Wyświetl w wątku >>
0 0