Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#5317011 Napisano: 07.08.2012 08:31:10 w Kupię...
Kupie gry PC - tylko w folii, nieużywane. No i taniej, niż w sklepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5312579 Napisano: 03.08.2012 03:58:33 w Wkurza mnie...
To mnie wkurza:
http://www.td-24....oba-zamordowania-psa
Jakim trzeba byc zwyrolem, zeby cos takiego zwierzeciu zrobić! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5312288 Napisano: 03.08.2012 12:28:23 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

Beniaminowa: tak, przypuszczam, że to rosyjski niebieski, ale nie mogę być pewna, bo ten kot się przybłąkał! emotka Dwa lata temu w zimie wyszłam na dwór zawołać tę czarną kicię do domu, a przybiegł on i już został emotka

Radosna i Ziolko: ta kicia nazywa się Kita (a ten szary to Kit emotka ). Ona wiele przeszła...jak była malutka zachorowała na koci katar i prawie straciła wzrok,jedno oko trzeba było usunąć a drugim ledwo widzi, ale radzi sobie emotka



Bo to kot, a koty zawsze sobie radza. Smiesza mnie czasem ludzie, ktorzy traktuja je jak niedorozwiniete zwierzaki, ktore by sobie w zyciu nie poradzily. Sam mialem kocura 13 lat i niedlugo bede mial nowego zwierzaczka (tym razem kotke dla odmiany) i wiem, do czego sa zdolne. To najcudowniejsze i najbardziej zaradne zwierzaki na swiecie i nawet slepe bylyby nadal krolami na swoich terenach emotka

pozdrawiam innych kociarzy
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5311009 Napisano: 02.08.2012 01:08:47 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

Znowu kliki- może 2, może więcej emotka
Ludzie opamiętajcie się, do tego jest wątek
KLIKNIJCIE emotka można tam wymieniać się klikami do woli bez spamowania emotka



masz na mysli dahid84? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5310409 Napisano: 02.08.2012 06:56:29 w Kupię...
vickichelm napisał(a):

Kupię zestaw z konkursu http://www.kawamrozona.pl/konkurs - proszę o PW z ofertą.

tylko proszę nie przesadzać z ceną... emotka 130 zł to lekkie przegięcie emotka



ten zestaw nie jest wart wiecej niz 40 zl. (zeby nie bylo - nie jestem zainteresowany) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5309269 Napisano: 01.08.2012 10:42:01 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

postscript napisał(a):

monia24 napisał(a):

noemi napisał(a):

denira napisał(a):

ksiądz jak po kolędzie chodzi to też nic nie daję, daję tylko ministrantom, bo wiadomo dla chłopców to jedyna taka okazja, aby zarobić na upragnioną rzecz.



Mój brat był ministrantem i ksiądz, z którym chodził kazał maluchom oddać sobie część pieniędzy, jakie dastali od ludzi emotka Może za mało w kopertach znalazł emotka


to jest własnie najgorsze, te dzieci cały rok służą do Mszy za darmo, to jedyna możliwość że coś mogą sobie zarobić, nie mieści mi się w głowie jak można Im to odebrać.



dlatego my dajemy ministrantom czekolade


tak, a ksiądz ucharata połowę emotka



w ogole to mamy sierpien, a gadamy o chodzeniu po koledzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5309249 Napisano: 01.08.2012 10:32:12 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

noemi napisał(a):

denira napisał(a):

ksiądz jak po kolędzie chodzi to też nic nie daję, daję tylko ministrantom, bo wiadomo dla chłopców to jedyna taka okazja, aby zarobić na upragnioną rzecz.



Mój brat był ministrantem i ksiądz, z którym chodził kazał maluchom oddać sobie część pieniędzy, jakie dastali od ludzi emotka Może za mało w kopertach znalazł emotka


to jest własnie najgorsze, te dzieci cały rok służą do Mszy za darmo, to jedyna możliwość że coś mogą sobie zarobić, nie mieści mi się w głowie jak można Im to odebrać.



dlatego my dajemy ministrantom czekolade Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5309160 Napisano: 01.08.2012 09:39:56 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

postscript napisał(a):


zona po urodzeniu dziecka ma sie szybko pozbierac, zeby moc sie jak najszybciej oddawac mezowi, bo on ma swoje potrzeby.



A co nie mówiła prawdy? Mąż /a także kobieta-no chyba, że jestem nienormalna emotka /nie ma ochoty na seks zaraz jak się urodzi dziecko? Przecież to delikatna i najpiękniejsza przyjemność w życiu..
Nie idealizujcie współczesnych facetów, że niby mają mniejsze potrzeby niż Ci z XIX wieku. No chyba, że teraz starcza im komputer i gry
emotka



hmm, u mnie jest tak goraco, ze dopiero po dwukrotnym przeczytaniu tego polapalem sie, ze to prowokacja. prawda? prawda??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5309049 Napisano: 01.08.2012 08:35:44 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):


postscript - ta baba to chyba miała poglądy z XIX wieku, co za babsztyl emotka
ja pierdziuuu... że też jeszcze takie poglądy ludzie mają



boje sie takich ludzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5308972 Napisano: 01.08.2012 07:52:33 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

nocti napisał(a):


A jak Mąż miał kurs przedmałżeński (ja miałam na szczęście w szkole) to ksiądz powiedział: za wydanie certyfikatu się nie płaci, ale składa się ofiarę za całe przygotowanie duchowe. Przyjęło się, że jest to 20 zł i będę tego egzekwował przy wydawaniu dokumentu emotka emotka



ja miałam kurs w szkole, jak miałam 18 lat...
ale tak czy siak robiłam ponownie, bo podobno papierek jest ważny 10 lat, a tu minęło więcej
emotka



10 lat, bo przeciez w tej materii sie tak wiele zmienia <sarkazm>
kolezanka poszla na nauki, a pan, ktory je prowadzil byl chory. przyszla wiec jego zona i przez dwie godziny opowiadala, ze (cytuje): zona po urodzeniu dziecka ma sie szybko pozbierac, zeby moc sie jak najszybciej oddawac mezowi, bo on ma swoje potrzeby. dodam, ze kolezanka mocno wyzwolona, ale siedziala cicho - w takim szoku byla. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5308904 Napisano: 01.08.2012 06:58:36 w Wkurza mnie...

moj wujek kiedys jak po ksiedza z innej wsi pojechal, zeby go przywiezc na chrzciny, to ksiadz powiedzial, ze on do malucha nie wsiadzie (!). i ze powinien pomyslec, jakim autem po ksiedza przyjezdza. wujek na gwalt musial szukac sasiada, ktory zgodzi sie podwiezc dupsko wielkiego pana, bo by chrztu nie bylo. a goscie juz czekali w kosciele.
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5308890 Napisano: 01.08.2012 06:42:36 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

postscript napisał(a):

Wkurzaja mnie takie osoby, jak sebak i tedieu - spamerzy, ktorzy wysylaja na pw prosby o kliki. Za cos takiego powinny byc ustawowo widly w plecy.


tylko na pw spamują, bo nie piszą nic na forum emotka



no wlasnie, tez ich szukalem. i nijak im karniaka.

ziolko, chcesz kawy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5308883 Napisano: 01.08.2012 06:34:53 w Pomocy!!!!
Czy ktos z Was ma u Siebie w domu Neostrade TP Orange? Chcialbym zapytac o pare szczegolow technicznych. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5308881 Napisano: 01.08.2012 06:33:32 w Wkurza mnie...
Wkurzaja mnie takie osoby, jak sebak i tedieu - spamerzy, ktorzy wysylaja na pw prosby o kliki. Za cos takiego powinny byc ustawowo widly w plecy. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5301712 Napisano: 26.07.2012 11:38:35 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

Wkurza mnie...mieszkanie wśród pudełek i tego całego naszego dobytku na stosie! Mam dość przeprowadzki,która jakby utknęła w miejscu!

Mam dość wnuków sąsiada (chociaż bardzo kocham dzieci) łebki chyba jedyne co potrafią to płakać ,przyjechały na wakacje i wciąż tylko wyją -idą na dwór wyją ,są na dworze wyją -wracają wyją,w sumie to najmłodszy robi takie sceny ,że aż ręka świerzbi.Jak można tak rozbestwić dzieciaka!!!
Chyba rodzicom lanie by się zdało!

Wkurza mnie mój pies,który nieszczęśliwie się zakochał i spogląda żałośnie na balkon sąsiadki,która uwięziła jego ukochaną!


emotka emotka emotka emotka




o, widze, ze nie tylko ja na pudlach mieszkam Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5281020 Napisano: 11.07.2012 08:42:47 w Dziś cieszę się z.....
Nie wiedzialem, w jakim dziale, a ten chyba najbardziej pasuje.
Jade na wakacje bez komputera i komorki (czyli takie, jak lubie). Bawcie sie tu dobrze i wygrywajcie duzo pieknych nagrod. Do przeczytania za dwa tygodnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5273828 Napisano: 05.07.2012 08:15:49 w Wkurza mnie...
Nie wiem, czy mnie to wkurza, ale i tak Wam opowiem emotka
Mieszkam w nowym bloku na samym obrzezu miasta. Wczoraj zasypialem i slysze pod blokiem muzyke, syk otwieranych puszek, wyzwiska i ogolne zamieszanie. Wychodze na balkon, a na laweczce mlodziez zaczyna imprezke. Nic nie krzyczalem, bo by mi szyby powybijali. Zadzwonilem na policje, bo takie akcje mamy co druga noc. Zanim palkarnia przyjechala, minelo 40 minut. Dawno przestalo mi sie chciec spac.
I wkurza mnie jedno - wieksza czesc bloku jest zamieszkana, wiele rodzin ma malutkie dzieci. I jakos nikt nie zareagowal (na co liczyli? ze to sie do 2 w nocy skonczy?). w ten sposob faktycznie szczawie beda przychodzily, bo mysla, ze nowy blok, miejscowka nieznana jeszcze policji itd.
dostali po mandacie, ale dobrze ze dzis nie spotkalem rano zadnego sasiada, bo widze, ze u nas wszyscy do gadania pierwsi, a jak trzeba zalatwic sadzonki drzew, wybrac firme do sprzatania, czy zalatwic cokolwiek, to albo ja, albo jedna babeczka z drugiego konca bloku. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5273822 Napisano: 05.07.2012 08:11:20 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

radosna napisał(a):

Ani Jacek, ani Placek -
wkurza mnie po prostu gacek!


Już po gacku! emotka



widze, ze cos przegapilem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5267712 Napisano: 01.07.2012 04:19:18 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

kluseczka napisał(a):

może faktycznie emotka sama nie wiem...
jeszcze poczekam chwilkę, może ktoś coś jeszcze mi podsunie
w każdym razie dziękuję emotka


Umycie samochodu emotka



Umycie samochodu jak w filmie O czym marza faceci (czy jakos tak) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5257946 Napisano: 26.06.2012 02:16:34 w Oddam za darmo
lacha1989 napisał(a):

chętnie przyjmę kody coca cola



LOL, ledwie sie zapisal, a juz szaleje Wyświetl w wątku >>
0 0