Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#1842511 Napisano: 29.09.2008 08:24:12 w Wkurza mnie...
yoruba napisał(a):

wkurza mnie listonoszka marudzaca ile to ona musi dzwigac emotka



Moj przy kazdej marudzi zamawiaja na tym allegro i zamawiaja, a ja to musze dzwigac. Ostatnio mu powiedzialem, zeby chociaz spojrzal, ze firmowe nalepki, a nie zadne allegro (nawet nie mam na nim konta), a jak mu sie dzwiganie nie podoba, niech idzie podlewac kwiatki. Łaska, że pracuje, pfff... Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1841575 Napisano: 28.09.2008 08:54:59 w Wkurza mnie...
wojtekgra napisał(a):

moderator napisał(a):

szelka napisał(a):

Mnie wkurza to że muszę mieć 100 postów żeby wejść w topic Wybory Batonów. Beznadzieja.


juz niewiele ci brakuje emotka



a ja bym dał dostęp tylko osobom, które udzielają się na forum, 100 postów to jest 5 minut roboty w pewnym temacie, ew. podnieść poprzeczker nawet do 300 lub 400 postów



w ten sposob generuje sie bezwartosciowe teksty. zero informacji Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1794145 Napisano: 08.09.2008 12:54:23 w Wkurza mnie...
mjane napisał(a):

wkurza mnie brak jakiegoś dużego internetowego konka opisowego. ale takiego z fajnymi nagrodami, a nie tylko książki, płyty i kosmetyki... przydałoby się coś takiego jak kiedyś np. komputronik robił gdzie do wygrania było mnóstwo mp3-ek, jakieś laptopy, dvd i inne emotka

przydałoby się coś takiego z przytupem emotka



zgadza sie. ale za takie zwykle pytanie - odpowiedz to raczej malo sie zdarza. chyba firmom sie nie oplaca. odpalic nawet 20 plyt to zaden koszt, a kuchenka, mp4-ka, czy telewizor to juz jakies koszty. przez to wiele konkursow jest dosc podobnych do siebie.
z drugiej jednak strony, jak w jednym konkursie nie uda mi sie wygrac jakiejs plyty, to jeszcze mam szanse w 6 innych
emotka zanim zmuszony bede ja kupic hehehe Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1793855 Napisano: 08.09.2008 10:10:46 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

drzemek napisał(a):

radosna napisał(a):

Wkurzają mnie codzienne sms-y Jesteś w finale ....
Skąd się one biorą?


mnie też, codziennie na paru numerach emotka


witamy w finale. czy grasz o laptopa, wycieczke, czy psa? wyslij sms za 4,88 zl emotka



a nie, sorry, za 2,44 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1793811 Napisano: 08.09.2008 09:57:05 w Wkurza mnie...
drzemek napisał(a):

radosna napisał(a):

Wkurzają mnie codzienne sms-y Jesteś w finale ....
Skąd się one biorą?


mnie też, codziennie na paru numerach emotka


witamy w finale. czy grasz o laptopa, wycieczke, czy psa? wyslij sms za 4,88 zl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1793660 Napisano: 08.09.2008 09:02:56 w Wkurza mnie...
ewazraju napisał(a):


wkurza mnie to, że w konkursach biorą udział i wygrywają Ci, którzy nawet nie pofatygowali się zakupić promocyjnych produktów.
Wkurza mnie ich nieuczciwość.



w regulaminie jest napisane, kto moze brac udzial w danym konkursie. jesli nie ma uwagi, ze musisz posiadac jakis paragon, czy cos w tym stylu, to mozesz startowac w czym tylko zechcesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1786571 Napisano: 04.09.2008 06:05:07 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

postscript napisał(a):

Mnie wkurzają wpisy w dziale konkursów z nagrodami gwarantowanymi typu 'czy to na pewno za darmo?', 'czy cos sie placi za to?'.
A jak do tego dodac wpisy 'przyszlo, polecam' w przypadku katalogow lazienek lub pieluch to rece opadaja. Jesli chodzi tylko o to, by cos bylo przysylane to moze z nadzieja czekac na rachunki z gazowni?


Nie wszystko tam jest za darmo, czasami płaci się koszty przesyłki, więc nie widzę nic irytującego w tym, że ktoś zapyta. A jeżeli Cię to wkurza to po prostu nie czytaj komentarzy.
Bardzo dobrze, że ludzie piszą, że coś przyszło, wiadomo wtedy, że firma na pewno wysyła. Czyli w jakich przypadkach można wg Ciebie pisać, że doszło? Ktoś potrzebuje katalog łazienek, to sobie go zamawia, masz jakiś problem emotka

Fakt, są ludzie, którzy zamawiają wszystko jak leci tylko po to, by przyszło coś pocztą, ale to już ich sprawa.




Komentarze czytam, by wiedziec, czy nie mam do czynienia z firma zbierajaca dane, a nie wysylajaca obiecywanych probek.
Natomiast problem platne/bezplatne to juz wina osob dodajacych kolejne pozycje do katalogu, ktory w nazwie ma 'bezplatne'. Wypadaloby, aby wykazaly sie wieksza starannoscia. Bo jesli cos jest bezplatne, a dowiaduje sie nagle, ze musze zaplacic za jego przesylke, to de facto bezplatnym nie jest. I nie oszukujmy sie - czesto wlasnie w oplacie za przesylke ukryte sa koszty produktu.
Gdyby do mnie w takim wypadku zapukal listonosz i powiedzial, ze mam zaplacic za cos, odmowilbym. Rozwiazanie jest proste.
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1785527 Napisano: 04.09.2008 09:09:13 w Wkurza mnie...
Mnie wkurzają wpisy w dziale konkursów z nagrodami gwarantowanymi typu 'czy to na pewno za darmo?', 'czy cos sie placi za to?'.
A jak do tego dodac wpisy 'przyszlo, polecam' w przypadku katalogow lazienek lub pieluch to rece opadaja. Jesli chodzi tylko o to, by cos bylo przysylane to moze z nadzieja czekac na rachunki z gazowni? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#927513 Napisano: 31.07.2007 08:54:53 w www.onet.pl
Do działu muzyka jest tylko jeden badziewny adres - muzyka@onet.pl - z którego i tak nie odpisują Widocznie mają internautów w głębokim poważaniu

Tak, liczy się, że mają full konkursów, rozdają worki nagród... Ludzie patrzą i kupują ich wersję. Bo przecież z tysięcy, którzy tam zajrzą wygra i tak tylko kilka. Więc po co się wysilać? Dziwię się, że nie zakładają jeszcze fikcyjnych konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#887661 Napisano: 11.07.2007 06:49:05 w Stopklatka
A napiszcie, czy jak się wygra na stopklatce to przysyłają mailem powiadomienie, czy trzeba samemu sprawdzać na stronie? Mnie to strasznie denerwuje, że sprawdzam, a oni chyba nigdy w terminie nie wrzucają listy wyników. Nie chciałbym przegapić emotka

Andrew - jak długo czekasz na nagrody z Interii? Pytam, bo w poniedziałek napisali, że wygrałem. Ciekaw jestem, ile będę czekał. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#873075 Napisano: 05.07.2007 07:19:25 w www.onet.pl
Na muzyka.onet mi nie odpisali. Jakas chora firma. Ale uwazam, ze nie wolno odpuszczac, bo wtedy beda nas traktowac calkiem zle. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#872627 Napisano: 04.07.2007 08:37:49 w www.onet.pl
2 tygodnie to szybko. Ja bym nie narzekal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#871163 Napisano: 04.07.2007 08:27:33 w www.onet.pl
Co do Onetu...
Wygrałem płytę Marillion miesiąc temu. Upomniałem się w tym tygodniu, ale niepotrzebnie, bo dostałem przesyłkę wczoraj. W środku dwie płyty. Zamiast ukochanego Marillion... Grammatik i 30SecondsToMars emotka (i to obie w połamanych pudełkach!)
Nie wiem - mam się cieszyć?

Co do konkursów na muzyka.onet.pl - biorę w nich udział regularnie i 2 lata wstecz wygrałem album Michała Urbaniaka. Przyszedł po 3 dniach, ciach bajera wszystko super i bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0