Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#1969466 Napisano: 27.11.2008 10:31:36 w Wkurza mnie...
dziwne, ze kilka osob na tym forum opisalo, ze po prostu zle sie tu dzieje. sa tacy, co kantuja ile sie tylko da. zapytano, czy mozna cos z tym zrobic, a nastepnie ujawnily sie osoby, ktore ich najzwyczajniej opluly. po co? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1953073 Napisano: 20.11.2008 02:15:22 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):

postscript napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ziolko napisał(a):

postscript napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie zachowanie...Cezarego Pazury.Po raz kolejny próbuje unieważnić swoje- tym razem już drugie małżeństwo konkordatowe,bo tym razem zachciało mu się ożenić z młodą siksą emotka Myśli,że jak jest aktorem,to mu wszystko wolno emotka



a kto to jest ten Cezary?


emotka emotka emotka emotka


może poscript myślał,że to ktoś z forum emotka Wkurzają mnie także dzieciaki głupie, które bardzo często mijając moją posesję(mieszkam w domu jednorodzinnym),naciskają przycisk domofonu,po czym szybko uciekają emotka



nie, nie, nie myslalem tak. piszesz, ze to jakis aktor. ciekawi mnie ta postac. kto to taki? w czym gral? wydaje mi sie, ze z klasyka kina jestem za pan brat, a tu nagle jakies nowe nazwisko... czyzbym przegapil cos istotnego?




http://pl.wikiped...g/wiki/Cezary_Pazura



aha, czyli nic istotnego Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1953061 Napisano: 20.11.2008 02:09:14 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

ziolko napisał(a):

postscript napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie zachowanie...Cezarego Pazury.Po raz kolejny próbuje unieważnić swoje- tym razem już drugie małżeństwo konkordatowe,bo tym razem zachciało mu się ożenić z młodą siksą emotka Myśli,że jak jest aktorem,to mu wszystko wolno emotka



a kto to jest ten Cezary?


emotka emotka emotka emotka


może poscript myślał,że to ktoś z forum emotka Wkurzają mnie także dzieciaki głupie, które bardzo często mijając moją posesję(mieszkam w domu jednorodzinnym),naciskają przycisk domofonu,po czym szybko uciekają emotka



nie, nie, nie myslalem tak. piszesz, ze to jakis aktor. ciekawi mnie ta postac. kto to taki? w czym gral? wydaje mi sie, ze z klasyka kina jestem za pan brat, a tu nagle jakies nowe nazwisko... czyzbym przegapil cos istotnego? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1952961 Napisano: 20.11.2008 01:21:39 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie zachowanie...Cezarego Pazury.Po raz kolejny próbuje unieważnić swoje- tym razem już drugie małżeństwo konkordatowe,bo tym razem zachciało mu się ożenić z młodą siksą emotka Myśli,że jak jest aktorem,to mu wszystko wolno emotka



a kto to jest ten Cezary? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1948068 Napisano: 17.11.2008 11:33:31 w Wkurza mnie...


asiam napisał(a):

eywa napisał(a):

a mnie też coś dziś wkurza...allegrowicze, którzy w opisie aukcji obiecują wysłanie priorytetem w ciągu 24 h od przelewu ,a na przesyłkę czekam 8 dni( przelew dostał od razu bo przez internet z mbanku do mbanku)nie wiem jaki komentarz mam wystawić, bo niby doszło,ale zależało mi na czasie i dlatego akurat u tej osoby kupiłam...neutral czy jednak pozytyw?jak myślicie?


Jeżeli było napisane,że realizacja w ciągu 24 godz. i masz dowód na to ,że wysłane było kilka dni po wpłacie to możesz dać neutrala za niesłowność jeżeli zależało Ci na czasie.Ale czy wysłałaś informację do kupującego ,że Ci zależy na czasie? Może akurat wyjechał w delegację , albo go gorączka powaliła.Jeżeli nie jesteś stratna na tym,że przyszło później to podaruj sobie neutrala bo sama pozytywa nie otrzymasz.
A tak przy okazji.Sprzedający zawyżają cenę naliczając za priorytet bo dzięki temu łatwo zakamuflować,że idzie się z przesylkami na pocztę raz w tygodniu.Przychodzi szybko?Oczywiście , przecież było wysłane priorytetem. A poczta zarabia i rączki zaciera.



ja bym sie w zadne neutrale nie bawil. nie wywiazal sie sprzedawca z obietnic, to negatywa mu. na przyszlosc bedzie sie bardziej staral, a nie olewal wszystkich wokol. bo rozumiem, ze sie zadnego slowa wyjasnienia nie doczekalas? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1945957 Napisano: 16.11.2008 08:46:27 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

dostałam odpowiedź z jakiegoś forum fizyków....
jak dla mnie to równie dobrze mogli to napisać po chińsku emotka



a co tu niezrozumialego? widac braki, oj widac u Was emotka macie podane wektory, wartosci. wszystko wstawiacie do wzoru, a na koniec obliczenia, choc w mojej szkole, nigdy tych sie nie robilo. w koncu liczby zostawialismy na matme. na fizyce byly tylko wzory i jednostki. warto czasem przewietrzyc podrecznik.
aha, po przepisaniu tego z ekranu na jakas duza kartke, te liczby przestaja byc straszne... a moze tylko ja nie znosze zadan na komputerze? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1944628 Napisano: 16.11.2008 08:37:42 w Pomocy!!!!
kubas1234 napisał(a):

Może to trochę głupio zabrzmi ,ale pomoże ktoś z zadaniem z fizyki? emotka



raczej nie to forum, ale zamiast pytac, wrzucaj tresc zadanka i wtedy sie okaze, czy ktos pomoze. moze akurat jego dziedzina? moze moja tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1942175 Napisano: 14.11.2008 04:04:28 w Pomocy!!!!
miriam napisał(a):

becia1973 napisał(a):

miriam napisał(a):

taaga20 napisał(a):

miriam napisał(a):

arta napisał(a):

Czy nie wydaje wam się, że w konkursie mikołajkowym na rossmanie jest błąd??


gdzie???


nie zauważyłam niczego podejrzanego emotka


może te elfy???
emotka



raczej chodzi o Laponię


o matko!i co teraz???
emotka



jak to: nie ma Mikolaja? to niemozliwe! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1941314 Napisano: 14.11.2008 08:18:25 w Pomocy!!!!
asiam napisał(a):

asiam napisał(a):

Czy ktoś wie do ilu KB można wstawiać zdjęcia bez dodatkowej opłaty na Allegro? Było do 50 KB.Dziś wstawiłam zdjęcie 138 KB i wcale mi nie doliczyło opłaty za duże zdjęcie.


Ponawiam moje pytanie.



nie wiem, po co, skoro nikt nic innego nie pisal i Twoj post nie zaginal w gaszczu innych...
w regulaminie allegro jest taka informacja Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1939549 Napisano: 13.11.2008 03:50:48 w Wkurza mnie...
to w telewizji naprawde nie ma juz nic innego do ogladania??? hilfe! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1939181 Napisano: 13.11.2008 10:44:38 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
Konkursow to bezposrednio nie dotyczy, ale wysylek... W Edipresse prenumeruje kilka magazynow i nigdy nie zdarzylo sie, bym czekal. Wysylane sa tak szybko, ze nieraz mam w ten sam dzien, co ukazuje sie w kiosku (a w moim miescie to prawdziwe osiagniecie) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1939178 Napisano: 13.11.2008 10:35:20 w Poczta kradnie
fenel napisał(a):

Poczta jak to poczta...
Kiedyś dostałem otwartą kopertę, w której brakowało ok. połowy zawartości, na szczęście nie było to nic cennego. Mimo to moją ocenę co do poczty poprawiają listonosze - ci których znam są naprawdę dobrzy, zawsze znajdą czas na zamienienie słowa emotka .



widzisz? skutecznie odwracaja Twoja uwage emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1938985 Napisano: 13.11.2008 08:51:46 w Pomocy!!!!
emanuela24 napisał(a):

postscript napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Mam prosbę, może komuś przyjdzie coś do głowy emotka
Potrzebuję 2 argumenty przemawiające ZA udzieleniem pomocy przez Państwo imigrantom.
Argumentów przeciw mam sporo...

Dziękuję emotka


może spadek bezrobocia.



będzie wzrost bezrobocia dla Polaków emotka




ZA:
1. ratujemy im życie - w przypadku ludzi szukających azylu, poszukiwanych za przestępstwa polityczne w ich kraju. np. Korea Płn, Chiny. jesli nie dostana u nas (lub gdzie indziej) pomocy, azylu, zostana deportowani do swojego kraju, gdzie czeka ich wiezienie lub kara smierci
2. wzrostu bezrobocia wcale nie bedzie. imigranci moga pozajmowac miejsca pracy, ktore i tak nie sa brane przez wybrzydzajacych Polakow. czyt. oni wezma prace, bo chca zarabiac, nawet mniej, ale miec uczciwa prace. my jestesmy kaprysni i nie wszystko juz bierzemy. bezrobocie sie wiec nie powiekszy, a zapelnia sie miejsca pracy, na ktore i tak nie bylo juz chetnych. przyklad: my w Irlandii czy UK, gdzie tak samo sobie z nami poczynano przez lata




nie zgodzę sie z p-ktem 2 - koleżanka szukała pracy - jakiejkolwiek ( byle nie w domu publicznym) przez 2 miesiące i niestety - nie ma u nas ( Starogard Gdański) pracy - tydzień temu wyjechała za granice. a szukała wszędzie w biurach, makietach , restauracjach itd.
a znam człowieka który zatrudnia spora grupę ludzi (ok 200osob) i już raczki zaciera na tania sile robocza - tylko co wtedy z jego pracownikami??
emotka



przyklady podajemy w skali makro. chodzi o trend, a nie pojedynczy przypadek. Twoja kolezanka mogla nie miec kwalifikacji, nie spodobac sie komus itd. do tego mozna doliczyc aktualny kryzys na swiatowych rynkach, ktorego echo mozna dostrzec takze u nas.
i zawsze jest paru ludzi, ktorzy rece zacieraja z uciechy, ze bedzie tania sila robocza. sam dla takiego pracowalem przez rok, ale to przeszlosc. przy 200 pracownikach moze dojsc do niewielkiej wymiany ludzi. na zwolnienia grupowe sobie facet nie pozwoli, bo placilby za duze kary. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1938929 Napisano: 13.11.2008 08:23:08 w Pomocy!!!!
malenka89, to mnie zaskoczylas emotka ciesze sie, ze moglem pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1938663 Napisano: 12.11.2008 09:22:32 w Pomocy!!!!
archidues napisał(a):

postscript napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Mam prosbę, może komuś przyjdzie coś do głowy emotka
Potrzebuję 2 argumenty przemawiające ZA udzieleniem pomocy przez Państwo imigrantom.
Argumentów przeciw mam sporo...

Dziękuję emotka


może spadek bezrobocia.



będzie wzrost bezrobocia dla Polaków emotka




ZA:
1. ratujemy im życie - w przypadku ludzi szukających azylu, poszukiwanych za przestępstwa polityczne w ich kraju. np. Korea Płn, Chiny. jesli nie dostana u nas (lub gdzie indziej) pomocy, azylu, zostana deportowani do swojego kraju, gdzie czeka ich wiezienie lub kara smierci
2. wzrostu bezrobocia wcale nie bedzie. imigranci moga pozajmowac miejsca pracy, ktore i tak nie sa brane przez wybrzydzajacych Polakow. czyt. oni wezma prace, bo chca zarabiac, nawet mniej, ale miec uczciwa prace. my jestesmy kaprysni i nie wszystko juz bierzemy. bezrobocie sie wiec nie powiekszy, a zapelnia sie miejsca pracy, na ktore i tak nie bylo juz chetnych. przyklad: my w Irlandii czy UK, gdzie tak samo sobie z nami poczynano przez lata


Brawo ! emotka Bardzo dobre argumenty.



:) dziekuje. taki ze mnie reprezentant wymierajacego gatunku, co dzien musi rozpoczac od lektury kilku gazet. choc ja sie pod tymi argumentami sam podpisuje.
a wlasciwie do jakiego konkursu bylo to potrzebne? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1936958 Napisano: 12.11.2008 07:23:06 w Pomocy!!!!
emanuela24 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Mam prosbę, może komuś przyjdzie coś do głowy emotka
Potrzebuję 2 argumenty przemawiające ZA udzieleniem pomocy przez Państwo imigrantom.
Argumentów przeciw mam sporo...

Dziękuję emotka


może spadek bezrobocia.



będzie wzrost bezrobocia dla Polaków emotka




ZA:
1. ratujemy im życie - w przypadku ludzi szukających azylu, poszukiwanych za przestępstwa polityczne w ich kraju. np. Korea Płn, Chiny. jesli nie dostana u nas (lub gdzie indziej) pomocy, azylu, zostana deportowani do swojego kraju, gdzie czeka ich wiezienie lub kara smierci
2. wzrostu bezrobocia wcale nie bedzie. imigranci moga pozajmowac miejsca pracy, ktore i tak nie sa brane przez wybrzydzajacych Polakow. czyt. oni wezma prace, bo chca zarabiac, nawet mniej, ale miec uczciwa prace. my jestesmy kaprysni i nie wszystko juz bierzemy. bezrobocie sie wiec nie powiekszy, a zapelnia sie miejsca pracy, na ktore i tak nie bylo juz chetnych. przyklad: my w Irlandii czy UK, gdzie tak samo sobie z nami poczynano przez lata
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1929170 Napisano: 07.11.2008 08:02:05 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

Ja wiem czy nas przechytrzył?To jest jakieś paranormalne ,niewytłumaczalne przechytrzenie emotka
Tyle kart wygrać to jest niewytłumaczalne.Bo na pewno tysiące ludzi wysyłało zgloszenia czyli smsy. emotka



i nie na rodzine, tylko za kazdym razem ta sama osoba.
w tym konkursie nie bralem udzialu, wiec zawisc mna nie kieruje. po prostu chcialbym wiedziec, jakim cudem? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1929168 Napisano: 07.11.2008 07:59:13 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

poradnia leczenia bólu się kłania ...
narzekanie nic nie pomaga emotka



dokladnie tak. ja sie od lekarzy kilkanascie lat temu dowiedzialem, ze nie wolno mi podejmowac zadnego wysilku fizycznego, a szczegolnie biegac. dwa lata w to wierzylem i nie chodzilem nawet na wf. potem trenowalem z powodzeniem karate, plywanie, taniec towarzyski (to juz do dzis) i na silowni. calymi godzinami, a biegam codziennie kilkanascie kilometrow. z lekarzy sie smieje. na poczatku bolalo, ale sie zaparlem. widocznie sam bylbym lepszym lekarzem hehehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1927826 Napisano: 06.11.2008 09:18:25 w Pomocy!!!!
barbara1910 napisał(a):

kto mi powie co sie dzieje z kompem co jakis czas komputer sie zawiesza i wyskakuje mi ze jest jakis bład ...i albo wyslij do microsoft albo nie wysyłaj no wiec ja nie wysyłam ale dlaczego tak mi sie robi...jest tu jakis dobry informatyk i mogłby mi powiedziec co mam zrobic emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



to komunikat pokazujacy sie przy nieprawidlowym dzialaniu jakiegos programu lub eksploratora windows (np. gdy chcesz wykonac na nim za duzo operacji na raz, a masz za maly RAM i komp nie nadaza). na przyszlosc wybieraj WYSLIJ, bo pomoze to w opracowaniu latek i poprawek, ktore Twoj komp sciagnie automatycznie.
generalnie sprawdz jaki program powoduje wyswietlanie sie tego komunikatu i odinstaluj go, a nastepnie (po resecie kompa) zainstaluj na nowo najaktualniejsza wersje. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1927814 Napisano: 06.11.2008 09:10:36 w Wkurza mnie...
apoccalipsa napisał(a):

kryska31 napisał(a):

dziub4 napisał(a):

kobitka89 napisał(a):

wkurza mnie mój codzienny ból głowy emotka


mam to samo emotka moze to zmiana cisnienia? emotka



I ja tez tak mam emotka

ja tez!!!
emotka



a moze zamiast siedziec godzinami przed monitorem i narzekac, wybierzecie sie na spacer? troche ruchu codziennie i rezygnacja z batonikow, czipsow na rzecz owocow na pewno nie zaszkodzi.
cisnienie nie jest takie zle, zeby was codziennie dobijac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0