Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4410477 Napisano: 01.06.2011 01:50:20 w Wkurza mnie...
wkurza mnie dzis tesciowa Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4410475 Napisano: 01.06.2011 01:49:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
grusia napisał(a):

joan napisał(a):

http://avanti24.pl/moda/0,113611.html

emotka A trzeciego zdjęcia od dołu to już w ogóle nie potrafię objąć ani rozumem, ani sercem emotka Być może dlatego, że nie znam się na samochodach, ale moim zdaniem, coś niefartowne zgłoszenia wylosowali...


To chyba miał byc napis MITO ale dziwny jakis emotka



widocznie nie bylo z czego wybierac. wszystkie zdjecia slabe, ale to z tym krzywym napisem... jakby bylo do gory nogami, to tez byloby niezrozumiale Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4410467 Napisano: 01.06.2011 01:46:50 w Wkurza mnie...
friq napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Nie myślałam że kiedyś to napiszę, bo z reguły nie zwracam uwagi na zaśmiecające wpisy innych osób, ale strasznie mnie wkurza friq emotka jest tu na forum od tygodnia, napisał prawie 300 postów z czego 1/4 to biadolenie na zły los i pisanie w nieodpowiednich działach! Człowieku, opanuj się! Poczytaj trochę regulamin tej strony i jakie tu obowiązują zasady emotka



Bardzo się ciesze, dobrze, że Cie nie wkurza spamowanie w każdym wątku o klikanie i na pw. To nikogo nie wkurza, no ale, że się napisze czasem coś nie w swoim wątku to już pretensje. No, kogo wkurzają spamerzy niech spamują o klicki, ale ktoś napiszę coś w złym dziale, nie na temat o wielka halo. Pewnie emotka



nic nie zrozumialem z tego, co tu jest napisane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4408548 Napisano: 31.05.2011 06:36:11 w Wkurza mnie...

postscript

#4406719 Napisano: 30.05.2011 08:17:09 w Wkurza mnie...
moloes napisał(a):

bloodi napisał(a):

@moniaainom No ok, ale jako SPAM uznaję się wiadomość która daje korzyść jednej stronie czyż nie? A ja również zaproponowałam pomoc, no chyba że od razu uznałaś, że sępię głosy a to tylko mój trik co nie jest prawdą, ponieważ dziś z pomocą wielu osób z tego forum nazbierałam trochę głosów w konkursie (dziękuję Wam!). Nie napisałam że pewnie nic nie wygrasz, tylko pewnie nic nie wygrałaś dotychczas i być może takie nastawienie do takiego incydentu. Twoją pierwszą odpowiedź skierowaną do mnie na PW moniaainom nie uznaję za śmieszną, a przykrą. Nie musiałaś mnie wyzywać i blokować. Zamieszczając notkę w wątku do klikania zauważyłam tam mały ruch. Sprawy wzięłam w swoje ręce i przesłałam do niektórych osób prośbę o głosy. Poskutkowało, prędzej w taki sposób zebrałam głosy. I spotkałam się z uprzejmością tych osób i im również pomogłam w głosowaniu. Wojny nikt nie zrobił.



Od tego jest specjalny wątek a nie spamowanie ludziom po PW
emotka



racja! a Ty bloodi sie ciesz, ze do mnie tego spamu nie wyslalas, bo dopiero bys poznala, co to spotkanie z wkurzonym czlowiekiem Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4403265 Napisano: 29.05.2011 09:16:31 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

serio tak Was to denerwuje?
ja czasem klikam (znajomym nickom raczej albo jak ktoś grzecznie zagadnie), najczęściej kasuję takie posty i już,
1000 razy bardziej wkurza mnie jak pojawia się ktoś nowy na forum i we wszystkich wątkach prosi o kliki, i niestety dość często się to zdarza,
słowa nie napisze na inny temat, nie uszanuje że są posegregowane tematy, zagadnienia tylko wszędzie kliknij i kliknij, to mnie naprawdę wkurza

postscript, 40 osób mówisz? no, to się nie dziwie ze sie tak wnerwiasz, ja mam zablokowaną dwójkę klikaczy,

oj, żeby w złą godzine nie napisała emotka
KLIKAM TYLKO ZNAJOMYM



to czesto sa wlasnie te same osoby, ktore zasmiecaja pw i wszystkie watki. z ciekawosci czasem sprawdzam, jakie posty ma na koncie taka osoba i okazuje sie najczesciej, ze wszystko to kliknijcie!!!.
jestem na forum 4 lata, ale przez dlugi czas malo sie udzielalem. widze, ze takie osoby patrza po prostu, kto cos pisze i do nich wysylaja swoje prosby. jak mam w pracy ciezszy okres i nie ma czasu na zagladanie tutaj, to jakos moja skrzynka na pw odpoczywa.
a czy to przeszkadza? na poczatku odpisywalem a co mi tam i klikalem. potem zwracalem uwage, ze od takich prosb jest specjalny watek na tym forum. tylko raz dostalem wtedy przeprosiny od takiej osoby. pozostale widocznie sie obrazily, ze osmielilem sie zwrocic im uwage. teraz robie tak, jak niektorzy tutaj - czyli od razu blokuje takie osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4403237 Napisano: 29.05.2011 09:02:01 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

serio tak Was to denerwuje?
ja czasem klikam (znajomym nickom raczej albo jak ktoś grzecznie zagadnie), najczęściej kasuję takie posty i już,
1000 razy bardziej wkurza mnie jak pojawia się ktoś nowy na forum i we wszystkich wątkach prosi o kliki, i niestety dość często się to zdarza,
słowa nie napisze na inny temat, nie uszanuje że są posegregowane tematy, zagadnienia tylko wszędzie kliknij i kliknij, to mnie naprawdę wkurza

postscript, 40 osób mówisz? no, to się nie dziwie ze sie tak wnerwiasz, ja mam zablokowaną dwójkę klikaczy,

oj, żeby w złą godzine nie napisała emotka
KLIKAM TYLKO ZNAJOMYM



to czesto sa wlasnie te same osoby, ktore zasmiecaja pw i wszystkie watki. z ciekawosci czasem sprawdzam, jakie posty ma na koncie taka osoba i okazuje sie najczesciej, ze wszystko to kliknijcie!!!.
jestem na forum 4 lata, ale przez dlugi czas malo sie udzielalem. widze, ze takie osoby patrza po prostu, kto cos pisze i do nich wysylaja swoje prosby. jak mam w pracy ciezszy okres i nie ma czasu na zagladanie tutaj, to jakos moja skrzynka na pw odpoczywa.
a czy to przeszkadza? na poczatku odpisywalem a co mi tam i klikalem. potem zwracalem uwage, ze od takich prosb jest specjalny watek na tym forum. tylko raz dostalem wtedy przeprosiny od takiej osoby. pozostale widocznie sie obrazily, ze osmielilem sie zwrocic im uwage. teraz robie tak, jak niektorzy tutaj - czyli od razu blokuje takie osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4402162 Napisano: 28.05.2011 01:36:18 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

źle mi się zacytowało powyżej, przepraszam,
uważam ze nie powinno się na forum publikować wiadomości z PW.
to moja wypowiedź:a nie uważasz ze równie wkurzające jest publikowanie prywatnych wiadomości na forum?
jak cie ktoś denerwuje to zablokuj albo napisz parę słów na PW, cytowanie prywatnych wiadomości nie jest chyba w porządku?



nie znam tej osoby i nic mnie nie obchodza jej problemy. jesli nie umie stosowac sie do ogolnie przyjetych zasad grzecznosci i bezczelnie spamuje, w dodatku nie napisze ani dzien dobry, ani mam cie gdzies, tylko od razu kaze mi gdzies klikac, to naprawde niech idzie do diabla. i wszyscy inni, ktorzy kazdego dnia wysylaja mi te bzdety. moja lista zablokowanych liczy ponad 40 pozycji, a codziennie i tak dostaje nowy spam. moze Tobie to nie przeszkadza, ale mi - tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4401847 Napisano: 28.05.2011 11:08:52 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, ze nie ma dnia, bym na pw nie byl zasypywany spamem. ale zwroccie uwage na to, co napisala jedna artystka. cytuje w calosci. nazwa zdjecia to prawdziwy hit. (osoba oczywiscie dostaje ode mnie ignora):

-------------------
ankad21 dnia 2011-05-28 06:36:04 napisał(a):
Bardzo proszę o głosik

http://www.ulgadl...ers/index/most_voted

-----> Ania---> nogi a pomiędzy nimi - serce na piasku


dziękuję:)
-------------------- Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4398109 Napisano: 27.05.2011 09:29:58 w Wkurza mnie...
kiro napisał(a):

Wkurza mnie ten balagan spamerski w kazdym topie emotka emotka emotka
ADMINI prosimy o porzadek na forum!!!!!!!



pisalem do Pionasa pare dni temu, ale raczej bez efektu, bo tez juz mam tego dosyc Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4398101 Napisano: 27.05.2011 09:28:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
monia24 napisał(a):

aga67 napisał(a):

postscript napisał(a):

mightyb napisał(a):

A ta zawiść doprowadziła to tego ze starzy gracze są na innych forach , teraz to tylko same podejrzenia itp.. popieram w 100 % melissa tu to ludzie pierdółkami się chwalą , sporadycznie większe wygrane.



ja w ogole nie rozumiem, po co sie chwalic wygranymi. jakies to takie... nieeleganckie


Dziwne masz pojęcie o elegancji, niektórzy po prostu szczerze się cieszą i mają potrzebę podzielenia się swoją radością. Nie ma to nic wspólnego z elegancją emotka



ponadto po to chyba to forum jest - takie chwalenie się wygranymi czy w moje dzisiejsze wygrane czy w topicu, w którym piszemy co dzisiaj doszło to ważna informacja dla reszty konkursowiczów. Wiemy na co mamy czekać.



chwalenie sie zazwyczaj jest nieeleganckie - patrzcie jaka mam bryke, tyle wygralem/zarobilem itd. moze sie pojecie teraz zmienilo, ale kiedys nalezalo byc bardziej skromnym.
chociaz mysle, ze mylimy pojecia - chwalenie sie, a dzielenie radoscia, ale to ostatnie rezerwuje dla rodziny i przyjaciol Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4396037 Napisano: 26.05.2011 03:50:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
mightyb napisał(a):

A ta zawiść doprowadziła to tego ze starzy gracze są na innych forach , teraz to tylko same podejrzenia itp.. popieram w 100 % melissa tu to ludzie pierdółkami się chwalą , sporadycznie większe wygrane.



ja w ogole nie rozumiem, po co sie chwalic wygranymi. jakies to takie... nieeleganckie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4394312 Napisano: 26.05.2011 08:22:04 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się,bo dziś musiałam kupić nową klawiaturę do kompa.Wczoraj zalałam kawą ze śmietaną emotka



ja kiedys zalalem zwykla kawa i tez nie dzialala, wiec smietan(k?)i do tego nie mieszaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4393286 Napisano: 25.05.2011 07:33:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
musztarda napisał(a):

kapciuch zapiekany w asfalcie jest the best emotka emotka emotka



racja. ale co do reszty - dobrze, ze zapomnialem w tym wziac udzial Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4392480 Napisano: 25.05.2011 02:06:30 w Wkurza mnie...
ze konkurencja w przetargu zaproponowala zanizona cene i zgarnela nam sprzed nosa kontrakt Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4390169 Napisano: 24.05.2011 07:38:45 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurzył mnie, że mam za krótkie włosy na czubku głowy emotka na bokach jest mega, podoba mnie się, ale na górze.. zepsuł cały efekt emotka



Jako iż że pragnę abyście wiedzieli kto Wam tak przynudza wrzucam swoje zdjęcie!

http://imageshack...46/240520113566.jpg/

emotka wybaczcie, wiem, że te wzorki są już niemodne, ale chciałem coś innego na wakacje, cały czas była tylko guma na włosach (nie komentujcie emotka ) i tyle, więc apeluję do Was! emotka zbliżają się wakacje, zróbcie coś nowego!
A tak w temacie, to nadal wkurza mnie czubek moich włosów emotka



czy ty nie masz nic lepszego do roboty po tej maturze od robienia sobie słit foci?
co za mlodziez... zamiast korzystac z najdluzszych wakacji zycia, siedzi przed komputerem Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4389547 Napisano: 24.05.2011 04:24:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
rose3336 napisał(a):

Bardzo proszę o głos na ten link,trzeba się zarejestrować...chyba,że masz już konto na www.instytut to wystarczy,że na mnie klikniesz;)


http://www.instyt...-details,id,175.html

__________________________________________________

Rewanż PW,klikam wszędzie,rejestruję się...nie ma problemu:)



a jas bardzo prosze adminow o karniaka dla Ciebie. nie dosc, ze spamujesz tutaj, to na pw te bzdury tez wysylasz. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4388945 Napisano: 24.05.2011 01:02:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
pola731 napisał(a):

Wakacje na lajcie sa jak rajska wycieczka, na wyspe rozkoszy moja ucieczka, wiec kiedy plynie mi soku rzeka, z Tymbark do krainy marzen uciekam

mamy pierwszą laureatkę - fajnie ,że publikują wygrane hasła



cos jak Mezo Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4385686 Napisano: 23.05.2011 01:48:53 w Wkurza mnie...
anava napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Wkurzył mnie mąż.. jak wyszedł w sobotę po 13 na wieczór kawalerski, tak wrócił wczoraj w nocy (ok 22).. Ile można.. emotka


mój idzie za 3tyg do kuzyna emotka już planuje jak go ściągnąć w połowie nocy...



no i po co? daj chlopu sie pobawic, albo ucieknie kiedys od Ciebie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4385682 Napisano: 23.05.2011 01:47:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

aka napisał(a):

Polsat

2. Jaki jest Twój ulubiony program na TLC i dlaczego?

http://www.cyfrow...ski-slub-29042011.cp

emotka


A ja chciałam Wam tu napisać, że to na pewno jakaś pomyłka informatyka i zamieścili wyniki innego konkursu emotka

Ja ten konkurs świadomie olałam. Jeśli tylko mogę, nie startuję w konkursach, gdzie jest możliwość przesłania pracy pocztą emotka Mniej nerwów emotka A czy i tym razem ktoś napisze coś na temat przeogromnej wartości artystycznej prac oraz zaprezentowanemu zaangażowaniu? emotka



takie podstawowkowe wycinanki Wyświetl w wątku >>
0 0