Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4419249 Napisano: 05.06.2011 02:32:38 w Oddam za darmo
dzikanimfa napisał(a):

kingkong napisał(a):

Zbieram kody z pod żółtych nakrętek Pepsi, kto ma pisać PW!
W zamian mogę gdzieś się zapisać zagłosować itp. emotka emotka emotka emotka emotka



tu jest forum o temetyce ODDAM, a nie szukam...
jejQ... emotka



do niego nie dociera. zobacz, ile ma karniakow. najwyzsza pora sie rozstac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4419080 Napisano: 05.06.2011 01:00:30 w Giełda Kodów ; )
mam kod z pepsi. oddam za 50 pkt zapunktowani emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

postscript

#4419073 Napisano: 05.06.2011 12:56:51 w Uwaga na Maszynki Courlux i program Pobieraczek !
cudaczek121 napisał(a):

Kilka dni temu dzwonił do mnie jakiś kretyn z Coroluxa i namawiał na zakup tych maszynek emotka Oświadczył,że rozmowa jest nagrywana,a ja mu na to,że to bardzo dobrze emotka Nagadałam mu,że moi znajomi z pewnego forum skarżyli się,że dostają jakieś wezwania do zapłaty,choć nic nie zamawiali emotka A on mi na to,że na forach to ludzie różne rzeczy wypisują emotka Ostrzegłam go,że jeśli coś do mnie wyśle,to i tak za to nie zapłacę,a poza tym nie zgadzam się kategorycznie,żeby jakieś paczki z tej firmy do mnie wysyłali emotka Niby przyjął to do wiadomości-zobaczymy.Może odstraszy go fakt,że powiedziałam,iż jestem absolwentką prawa,pracuję w kancelarii i nie dam się tak łatwo zastraszyć emotka



chcialo Ci sie? nie lepiej bylo rzucic od razu sluchawka? ja tak robie i nic mnie nie obchodzi, czy ktos sie przez to czuje urazony, czy nie. a juz szczegolnie, jesli to firma, ktora dziala w tak kontrowersyjny sposob.
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4419068 Napisano: 05.06.2011 12:54:42 w Oddam za darmo
annb napisał(a):

wpisałam,ale pisze,że już zużyty emotka



no wlasnie. czyli ktos poza nami sie przykolegowal. nieladnie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4419065 Napisano: 05.06.2011 12:52:08 w Pomocy!!!!
prosze o pomoc, a wlasciwie wyjasnienie: czy ktokolwiek z Was gral (i wygral) kiedys w konkursach, gdzie wysyla sie zgloszenie, dostaje sms z pytaniem i trzeba na nie jak najszybciej odpowiedziec? czy to w ogole da sie sprawdzic, jakie sa czasy? pytam, bo nigdy nie probowalem i nie wiem, czy w ogole jest sens, czy raczej trzeba miec mnostwo kasy na smsy i cierpliwosci. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4419040 Napisano: 05.06.2011 12:43:38 w Oddam za darmo
alan napisał(a):

hwwpn3



teraz by dzialal, gdyby go ktos nie sprzatnal nic nie mowiac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4419017 Napisano: 05.06.2011 12:30:38 w Oddam za darmo
alan napisał(a):

hwwrn3 7klrwe 67hn



niestety, kod niepoprawny Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4416729 Napisano: 04.06.2011 07:33:29 w Oddam za darmo
dorcia2766 napisał(a):

RLEKAX EFRWLM WXEH 5 pkt
EPM6AA MKW9KL PMMP 4 pkt


oba kody niepoprawne, niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4415230 Napisano: 03.06.2011 01:25:47 w Wkurza mnie...
chcialbym podziekowac wszystkim dobrym duszkom, ktore mnie dzis podnosily na duchu. jesli jutro znow napisze, ze tesciowa mnie wkurza, to nie bijcie. ale przynajmniej dzisiejszy dzien dzieki Wam stal sie lepszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4414620 Napisano: 03.06.2011 09:34:17 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

leona napisał(a):

postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

a mnie tesciowa wkurza


postscript czyżby teściowa przyjechała z wizytą emotka już od kilku dni cię wkurza emotka

a mnie wkurza klawiatura. cos mi sie chyba wcisneło i uiopjklm,. nie działają bez strzałki emotka ktos cos poradzi emotka



nie, ale mieszka bardzo niedaleko, wiec ciagle na mnie ODDZIAŁUJE emotka
robimy remont nowego mieszkanka, zeby sie tam wprowadzic, no i zgadnij, kto ma najwiecej do powiedzenia?


to teściowa chce was wesprzeć swoim doświadczeniem, dobrą, fachową poradą, swoim niewątpliwie dobrym poczuciem stylu i poświęcając swoje obowiązki jest na wasze zawołanie i nie tylko, a Ty marudzisz? emotka
wiem jak to jest - nas już teściowa wprowadziła emotka



zacytuje perelki:
po co wam taka duza wanna? my mamy tylko prysznic, przeciez to wystarczy
nie potrzebujesz osobnego pokoju na gabinet. mozesz pracowac w salonie, a te dwa pokoje beda dla dzieci (JAKICH ZNOWU DZIECI???)
a moze przeniescie wc do lazienki, a tu zrobicie sobie garderobe?
i najlepsze:
dacie mi jeden komplet kluczy?



Nie no bez jaj - to prawie jak u mnie. Tylko mąż nie widzi niczego złego w zostawieniu kompletu kluczy jego kochanym rodzicom. Przecież zawsze mogą ruszyć mi z pomocą jak się zatnę w łazience dajmy na to
emotka


Ja akurat mojej tesciowej klucze bym dała..Nigdy nie weszła by do mnie bez uprzedzenia lub pod moja nieobecnosć.Chyba ze sama bym ją prosiła o podlanie kwiatkow..wtedy wywietrzyłaby tez mieszkanie i najwyzej kurze poscierała.Kazda przesyłka ktora laduje u tesciowej jest w takim stanie jakim ja odebrała.Muszę sama jej mowic ze ma cos otworzyc...Tez miałą kilka super pomysłów ale nie obrazała się gdy robiłam cos całkiem innego.



no wlasnie, tak to ja dalbym (i pewnie dam) komplet kluczy moim rodzicom - dla bezpieczenstwa. ale o nich wiem, ze nigdy tu nie wleza bez bardzo waznej potrzeby. oni wyznaja zasade dajmy mlodym pozyc, my tez chcielismy miec wolnosc. natomiast tesciowie... czesc, bylismy akurat w poblizu, wiec wpadlismy zobaczyc, co u was. grrr. a moja Piekna nie umie sie im postawic, chociaz to jej rodzice. znowu to ja bede tym zlym w rodzinie, ktory w koncu musi huknac. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4414473 Napisano: 03.06.2011 08:52:36 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

a mnie tesciowa wkurza


postscript czyżby teściowa przyjechała z wizytą emotka już od kilku dni cię wkurza emotka

a mnie wkurza klawiatura. cos mi sie chyba wcisneło i uiopjklm,. nie działają bez strzałki emotka ktos cos poradzi emotka



nie, ale mieszka bardzo niedaleko, wiec ciagle na mnie ODDZIAŁUJE emotka
robimy remont nowego mieszkanka, zeby sie tam wprowadzic, no i zgadnij, kto ma najwiecej do powiedzenia?


to teściowa chce was wesprzeć swoim doświadczeniem, dobrą, fachową poradą, swoim niewątpliwie dobrym poczuciem stylu i poświęcając swoje obowiązki jest na wasze zawołanie i nie tylko, a Ty marudzisz? emotka
wiem jak to jest - nas już teściowa wprowadziła emotka



zacytuje perelki:
po co wam taka duza wanna? my mamy tylko prysznic, przeciez to wystarczy
nie potrzebujesz osobnego pokoju na gabinet. mozesz pracowac w salonie, a te dwa pokoje beda dla dzieci (JAKICH ZNOWU DZIECI???)
a moze przeniescie wc do lazienki, a tu zrobicie sobie garderobe?
i najlepsze:
dacie mi jeden komplet kluczy?




toście jeszcze jej kluczyków nie dali, hehe, wstyd emotka
A w temacie nie wkurza mnie nic, ale Tobie współczuję emotka



Ty bys dala? bez takich zartow, ja tu powaznie, uzewnetrzniam sie Wam, co jest rzadkoscia. Jezu, ta kobieta nam zycie do gory nogami wywroci. jeszcze tylko brakuje, zeby zaczela nas ubierac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4414470 Napisano: 03.06.2011 08:51:09 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

postscript napisał(a):

i najlepsze:
dacie mi jeden komplet kluczy?


emotka Jak nic, musicie sobie kupić wielkiego psa emotka



albo taser

ale dodam, ze caly remont dopiero powoli rusza i potrwa pewnie do konca sierpnia, jesli nie dluzej. wiec pieklo dopiero sie zaczyna Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4414438 Napisano: 03.06.2011 08:43:11 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

a mnie tesciowa wkurza


postscript czyżby teściowa przyjechała z wizytą emotka już od kilku dni cię wkurza emotka

a mnie wkurza klawiatura. cos mi sie chyba wcisneło i uiopjklm,. nie działają bez strzałki emotka ktos cos poradzi emotka



nie, ale mieszka bardzo niedaleko, wiec ciagle na mnie ODDZIAŁUJE emotka
robimy remont nowego mieszkanka, zeby sie tam wprowadzic, no i zgadnij, kto ma najwiecej do powiedzenia?


to teściowa chce was wesprzeć swoim doświadczeniem, dobrą, fachową poradą, swoim niewątpliwie dobrym poczuciem stylu i poświęcając swoje obowiązki jest na wasze zawołanie i nie tylko, a Ty marudzisz? emotka
wiem jak to jest - nas już teściowa wprowadziła emotka



zacytuje perelki:
po co wam taka duza wanna? my mamy tylko prysznic, przeciez to wystarczy
nie potrzebujesz osobnego pokoju na gabinet. mozesz pracowac w salonie, a te dwa pokoje beda dla dzieci (JAKICH ZNOWU DZIECI???)
a moze przeniescie wc do lazienki, a tu zrobicie sobie garderobe?
i najlepsze:
dacie mi jeden komplet kluczy? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4414352 Napisano: 03.06.2011 08:20:08 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

a mnie tesciowa wkurza


postscript czyżby teściowa przyjechała z wizytą emotka już od kilku dni cię wkurza emotka

a mnie wkurza klawiatura. cos mi sie chyba wcisneło i uiopjklm,. nie działają bez strzałki emotka ktos cos poradzi emotka



nie, ale mieszka bardzo niedaleko, wiec ciagle na mnie ODDZIAŁUJE emotka
robimy remont nowego mieszkanka, zeby sie tam wprowadzic, no i zgadnij, kto ma najwiecej do powiedzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4414207 Napisano: 03.06.2011 07:31:02 w Wkurza mnie...
a mnie tesciowa wkurza Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4413074 Napisano: 02.06.2011 03:56:19 w Wkurza mnie...
tesciowa mnie denerwuje Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4412530 Napisano: 02.06.2011 11:47:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
ignam napisał(a):

W związku z coraz większą ilością postów które zasługują od razu na karniaka albo usunięcie konta postuluję wprowadzenie kosza na śmieci przy każdym wpisie. Wyrzucenie postu do kosza przez np. 20, 30, 50 osób skutkowałoby jego usunięciem z automatu, bez ręcznej ingerencji Adminów i bez donoszenia.
Da się takie coś zrobić?



wspanialy pomysl. tez jestem za. ewentualnie, gdyby osiagnieta byla liczba 50 (czy jaka tam bedzie ustawiona), informacja o tym bylaby wysylana do adminow, ktorzy podjeliby decyzje, czy usuwac, czy nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4412207 Napisano: 02.06.2011 09:30:23 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

wkur...a mnie to że już DRUGI xbox360 w tym roku właśnie ZDECHŁ emotka
co za SZAJS zrobili !!!



dlatego zawsze mowie, ze PS3 lepszy Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4412204 Napisano: 02.06.2011 09:28:18 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

postscript napisał(a):

wkurza mnie dzis tesciowa


a ja chciałam napisać co mnie wkurza ale avtar postscript mnie rozbawił i mi przeszło, dzięki!
ten avatar to aluzja? emotka



aluzja do tesciowej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0