Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4478899 Napisano: 25.06.2011 11:16:09 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Kiedyś w teraz był podany link do konkursu freelancity, wtedy rejestracja była darmowa, ale sam serwis jest płatny od 30.06.2011 wiec tylko w ramach przypomnienia lepiej napiszcie od razu ze chcecie aby usunięto wam konto w przeciwnym wypadku możecie się spodziewać rachunku na 120 zł. Wkurza mnie , że takie konkursy wogole pojawiają się w bazie.



dzis dostalem z 10 powiadomien od nich, ze za 5 dni konczy sie abonament. nawet nie pamietalem, ze mam tam konto. nie wiem, czy chcieliby kasy, gdybym nic nie zrobil, ale dzieki za powiadomienie - usunalem konto w cholere. niech spadaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4478845 Napisano: 25.06.2011 10:56:21 w Wkurza mnie...
skorpionka82 napisał(a):

annaszura napisał(a):

teściowa i jej porządki wielkanocne


w czerwcu??? emotka



jest lepsza od mojej! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4473393 Napisano: 23.06.2011 09:33:00 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

postscript napisał(a):

cala noc gralem na zamknietej imprezie jako DJ. wlasciciel sali robil w ch*** tych, ktorzy ja od niego wynajeli. najpierw zaczal sie wykrecac, ze nie moga sie bawic do 3 w nocy, tylko o 3 sala ma byc posprzatana, potem jego ochrona dziwnym trafem zaczela wpuszcac obcych ludzi, a jego kelnerki wynosily napoje (kupione przez wynajmujacych) dla jakichs wiesniakow, ktorzy przyszli robic rozrobe. i gosc nic w tym zlego nie widzial. za to z morda przylecial do mnie, ze mam grac o polowe ciszej. powiedzialem, ze z takim slownictwem moze do lustra i nie on mi placi, wiec niech wyp***. poszedl naskarzyc. no to mu powiedzialem, ze wezwe policje, bo mam gdzies jego cwaniactwo. i sie troche uspokoil, ale i tak wszystko bylo juz zepsute.
trzy dziewczyny robily sobie 18-stke, a zaplakane wychodzily.
jeszcze mnie to trzyma emotka


Typowe emotka swoją drogą dziwne, że już na początku nie było ustalone od której do której ma trwać impreza, ale wynoszenie alkoholu i wpuszczanie swoich na cudzą imprezę to norma emotka



podobno bylo ustalone, ale gosc w trakcie to zmienil. nawet doradzalem tym dziewczynom, zeby w takim razie nie zaplacily mu pelnej kwoty (bo placic mialy na koniec). ale trudno juz.
gram tych imprez troche i z przyjemnoscia wspominam jedynie kilka. polowa lokali w powiecie jest juz na mojej czarnej liscie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4473322 Napisano: 23.06.2011 09:06:00 w Wkurza mnie...
cala noc gralem na zamknietej imprezie jako DJ. wlasciciel sali robil w ch*** tych, ktorzy ja od niego wynajeli. najpierw zaczal sie wykrecac, ze nie moga sie bawic do 3 w nocy, tylko o 3 sala ma byc posprzatana, potem jego ochrona dziwnym trafem zaczela wpuszcac obcych ludzi, a jego kelnerki wynosily napoje (kupione przez wynajmujacych) dla jakichs wiesniakow, ktorzy przyszli robic rozrobe. i gosc nic w tym zlego nie widzial. za to z morda przylecial do mnie, ze mam grac o polowe ciszej. powiedzialem, ze z takim slownictwem moze do lustra i nie on mi placi, wiec niech wyp***. poszedl naskarzyc. no to mu powiedzialem, ze wezwe policje, bo mam gdzies jego cwaniactwo. i sie troche uspokoil, ale i tak wszystko bylo juz zepsute.
trzy dziewczyny robily sobie 18-stke, a zaplakane wychodzily.
jeszcze mnie to trzyma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4471409 Napisano: 22.06.2011 12:38:37 w Wkurza mnie...
misiulka napisał(a):

ziolko napisał(a):

postscript napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

zaraz mi brzuch oderwie, a oczywiście w domu nikogo nie ma, a w apteczce zostało jedno puste pudełko po tabletkach. Nienawidzę okresu emotka



moj brzuch tez mnie boli, jak nie wiem co, ale ja nie mam okresu..




może długo nie byłaś w wc? albo za dużo gazów? emotka
chyba, że to jakiś ostry ból brzucha na dole po prawej stronie, to oznaczałoby wyrostek



a ja myślę że postscript to facet emotka i sie po prostu grochu najadł to go brzuch boli emotka



facet, facet
wzialem jakas tabletke i ciut puscilo. wczoraj cos nieswiezego musialem zjesc Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4471284 Napisano: 22.06.2011 12:01:22 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

zaraz mi brzuch oderwie, a oczywiście w domu nikogo nie ma, a w apteczce zostało jedno puste pudełko po tabletkach. Nienawidzę okresu emotka



moj brzuch tez mnie boli, jak nie wiem co, ale ja nie mam okresu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4469720 Napisano: 21.06.2011 07:56:57 w Oddam za darmo
picola napisał(a):

szekelka napisał(a):

Dwa kody z Kubusia do oddania pierwszej osobie, która będzie chętna i napisze pod postem:)


jestem chętna



emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4469616 Napisano: 21.06.2011 07:37:24 w Oddam za darmo
kasiarach napisał(a):

tato999 napisał(a):

postscript napisał(a):

kasiarach napisał(a):

K3H6KR LN7PJ4 JAKX

FNFF7H WHF367 L66R



tak trudno komus napisac, ze wzial? emotka




czemu od razu wział

czasem kody są po prostu nieprawidłowe




przed kliknięciem dodaj sprawdzone 3 razy

w przepisaniu kodu z nakrętki nie było pomyłki



Kasia, kody byly ok, bo pokazal sie komunikat, ze juz wykorzystane. Pretensje mam tylko do tych, co biora i nie napisza nawet slowa o tym. Jak ktos nie chce dziekowac, to jego sprawa, ale przynajmniej niech napisze, ze wykorzystal. Wtedy inni nie beda niepotrzebnie wklepywac i tez probowac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4469428 Napisano: 21.06.2011 06:36:00 w Oddam za darmo
kasiarach napisał(a):

K3H6KR LN7PJ4 JAKX

FNFF7H WHF367 L66R



tak trudno komus napisac, ze wzial? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4463915 Napisano: 20.06.2011 09:38:27 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że Wsciekly zgarnął wszystkie dziewczyny do swojego haremu emotka



dawidekk, chodz tez sie przylaczymy. tylko nie jako eunuchy emotka moze pozwoli nam pelnic funkcje barmanow czy kogos w tym stylu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4461383 Napisano: 19.06.2011 11:25:46 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

wkurza mnie że admini tej strony chyba śpią.... w ogóle nie interesują się juz chyba forum bo inni zaśmiecają inne tematy/wątki prośbami o głosy, pytaniami i innymi rzeczami a są przecież od tego oddzielne tematy. 0 karniaków od dawna. i ludzie wiedzą że mogą robić już co chcą emotka emotka emotka emotka emotka



o, dokladnie to to! podpisuje sie pod tym, bo tez mam juz dosc tego smietnika Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4460337 Napisano: 18.06.2011 08:20:10 w Oddam za darmo
lordsekator napisał(a):

NHKWX7 NJPHAS 3JPN



niepoprawny Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4459041 Napisano: 18.06.2011 09:39:34 w Połączenia nieodebrane
wsciekly napisał(a):

postscript napisał(a):

a ja przestalem odbierac z zastrzezonych, bo ciagle tylko dzwonili z bankow, zeby mi kredyt dac.
dzis dwa razy



ale połowa konkursów tez dzwoni z zastrzeżonych emotka

tym samym możesz przegapić jakąś nagrodę emotka



najpierw musialbym w cos grac, a ostatnio mam dluuuuga przerwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4455186 Napisano: 16.06.2011 08:34:30 w Oddam za darmo
kabi2 napisał(a):

poszukuję kodów z kubusia ..pisać na pw



a zauwazyles jaki to dzial? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4454040 Napisano: 16.06.2011 03:02:31 w Połączenia nieodebrane
a ja przestalem odbierac z zastrzezonych, bo ciagle tylko dzwonili z bankow, zeby mi kredyt dac.
dzis dwa razy Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4453998 Napisano: 16.06.2011 02:54:03 w Wkurza mnie...
mightyb napisał(a):

TYM RAZEM CI SIÊ NIE UDAŁO, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU JUTRO.
MAM dość

emotka emotka



a w czym to? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4452711 Napisano: 16.06.2011 09:09:47 w Wkurza mnie...
dawno nie bylo: tesciowa mnie wkurza Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4451818 Napisano: 15.06.2011 09:10:27 w Wkurza mnie...
konkursy15 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

konkursy15 napisał(a):

ni ma księżyca emotka


ha! no właśnie, coś ciemno dziś. przyznawać się czyja to sprawka? emotka tylko nie wciskać, że to dwóch takich emotka


zaćmienie swoją drogą,ale ja tu czekam z aparatem emotka



zacmienie. mialem ogladac, a wieczorem u mnie lalo i teraz same chmury. ide spac. nastepne zacmienie za 4 lata (we wrzesniu 2015) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4451128 Napisano: 15.06.2011 06:29:25 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

tusiek napisał(a):

mightyb napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Wkurzyła mnie przed chwilą miła Pani z PLAY dzwoniąc ze zastrzeżonego i blokowała mi telefon przez ponad 10 minut twierdząc, że ja MUSZÊ przenieść się z ery do play-a bo tam mają korzystne warunki... Gdy Jej kilka razy powiedziałam, że ja nic nie muszę to stwierdziła, że jestem naiwna i dziwna... emotka



Miałam dziś to samo , zdziwiona na maxa ze nie chcę podpisać umowy ale nosz kurza twarz na odległość przez telefon nigdy nie podpisywałam i nie zwierałam żadnej umowy i nie zamierzam , muszę widzieć czarno na białym co podpisuje ależ Ona była nachalna a jakie mi warunki proponowała emotka



miałam to samo parę dni temu.Po kilku moich stanowczych NIE ciągle gadała swoje.Tak mnie wkurzyła,że nie wytrzymałam i grzecznie stwierdziłam że nie mam czasu z nią rozmawiac bo właśnie reklamy w tv lecą a liczę czas jak długo.W telefonie usłyszałam tylko eeeeeeeeeeeee...i rozłączyła się.He he he



a ja już się z nimi nie bawię,tylko na początku rozmowy mówię NIe,dziękuję!! i rozłączam się
emotka emotka



ja sie bez slowa rozlaczam, jak tylko uslysze, o co im chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4450121 Napisano: 15.06.2011 02:02:52 w Wkurza mnie...
no ale do tego banku chyba mozecie zglosic, ze dostajecie niechciane smsy? Wyświetl w wątku >>
0 0