Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4534464 Napisano: 15.07.2011 07:59:01 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

hittmanka napisał(a):

monia24 napisał(a):

w takim razie wkurza mnie że się gubi (czy mogę coś z tym zrobić?) i wkurza mnie że tak wolno dochodzi.


nie przeczytałam całego wątku tylko tą wypowiedź i myślałam, że o faceta chodzi emotka emotka emotka


emotka emotka emotka wszystko od razu na facetów emotka



prawda? za szybko, za wolno - zawsze zle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4534433 Napisano: 15.07.2011 07:46:54 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

ewaewa napisał(a):

dawidekk napisał(a):

No ludzie! O co kaman! Takich nie będzie!

Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy, niepowtarzalny ja nie jestem już ja emotka

https://www.e-kon...nfo/users-74787.html

emotka emotka emotka




haha, wiedziałam, że tu o tym wspomnisz emotka emotka emotka



emotka Tak i do tego opcja jest taka iż urządzam strajk co by być oryginalnym emotka



powinienes raczej skrzyknac przyjaciol, zeby wszyscy teraz mieli taki sam awatar i zaczeli sie wpisywac kolo tej osoby emotka
ale to tylko taki luzny pomysl. ja bym sie nie przejmowal i wzial sobie inny. zreszta kto chcialby brac moj? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4533882 Napisano: 14.07.2011 08:55:13 w Nocna Zmiana Warty
0 0

postscript

#4532608 Napisano: 14.07.2011 01:42:08 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

http://wiadomosci...kiosk-wiadomosc.html

Masakra z tą Norwegią emotka



u nas tak powinno byc, to by sie te dzieci w sklepach nie darly i nie mielibysmy tej dyskusji sprzed paru dni emotka dziecko sie drze? przychodzi pani z opieki LOL Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4532521 Napisano: 14.07.2011 01:12:40 w Wkurza mnie...
aneta2208 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

aneta2208 napisał(a):

jeden sklep internetowy... zamówiłam sobie bransoletki. cena (był błąd w sklepie) były po 0 zł. Po zamówieniu zgłosiłam go, że chyba coś jest nie tak. Napisali że wszytsko jest ok i żeby zapałciła tak jak na zamówieniu. Zapłąciłam za przesyłkę skoro za bransoletki cena wyniosła 0 zł. Dzień później pisza że mam dopłacic do bransoletek bo był błąd emotka
W regulaminie jest napsiane że cena jets taka jak w chwili zakupu. Skoro jednego dnia mi mówią jest ok, a kolejnego że błąd i teraz nie chca mi zrealizowac zamówienia to ja wymiękam. Teraz nawet nie odpisują mi na maile emotka


najlepiej zawsze robić screena.



mam screena ale co z tego... jak nie odpisuja na maile emotka



powiatowy rzecznik praw konsumenta - urzeduje w kazdym starostwie powiatowym i pomaga ZA DARMO. zadzwon do siedziby swojego powiatu i popros o polaczenie. opisz sprawe i zapytaj, co w takiej sytuacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4531985 Napisano: 14.07.2011 10:00:03 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, ze ktos na forum ma w awatarze napis 'jestem homofobem'. malo to eleganckie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4527151 Napisano: 12.07.2011 11:56:49 w Wkurza mnie...
skorpionka82 napisał(a):

mama2006 napisał(a):


A w temacie: wkurza mnie, że kupiłam płytki podłogowe, dałam za nie kupę kasy a po przywiezieniu do domu okazało się, że są .....chińskie. emotka
W życiu bym nie pomyslała, że płytki też są chińskie. Na wystawce płytki były ułożone ,nie było zapasu-więc trzeba było zamówić; sprzedawca nie wiedział kto jest producentem. Dopiero jak przywiozłam do domu , to zobaczyłam: wyprodukowano dla Leroi Merlin w CHRL-D.Załamka.
I co ja mam teraz zrobić?



Wybacz, ale albo się kupuje dobre i polskie albo tanie i chińskie. Tak jest z większością towarów.
Spróbuj oddać. Chyba przyjmują zwroty?



dobre i polskie? to chyba zart Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4527027 Napisano: 12.07.2011 11:08:17 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

ziolko napisał(a):

genialna jestem, że dopiero TERAZ zauważyłam te oczy emotka

blondynka.. emotka


ja też dopiero zauważyłam.
A w temacie: wkurza mnie, że kupiłam płytki podłogowe, dałam za nie kupę kasy a po przywiezieniu do domu okazało się, że są .....chińskie. emotka
W życiu bym nie pomyslała, że płytki też są chińskie. Na wystawce płytki były ułożone ,nie było zapasu-więc trzeba było zamówić; sprzedawca nie wiedział kto jest producentem. Dopiero jak przywiozłam do domu , to zobaczyłam: wyprodukowano dla Leroi Merlin w CHRL-D.Załamka.
I co ja mam teraz zrobić?



towar mozna zwrocic bez podania przyczyny (wiele sklepow ma taka mozliwosc) w oryginalnym opakowaniu bez sladow uzycia. zobacz regulamin sklepu Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4526143 Napisano: 11.07.2011 09:32:17 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

vivi-mi napisał(a):

kamisiek napisał(a):

leona....ja mam żywczyka od urodzenia...już na porodówce przydomek dostał...;) i jest ciężko, czasem bardzo, ale się staram, próbuję wpajać zasady, kulturę itd ale nie zawsze jest ..idealnie.. i nie wyobrażam sobie bezczelnej osoby, która nie znając mnie, mojego dziecka...po 1 zachowaniu zarzuciłaby mnie, ze zle wychowuję dziecko i powinnam się wstydzić....no cóż...widocznie tej osoby rodzice też nie umieli wychować....


A czy ty wrzeszczałabyś na cały sklep do sklepowej, że to jest tylko dziecko i ma prawo tak się zachowywać? Wielka pani potraktowała pracownice jak śmiecie.Rozumiem dziecko może krzyknąć, wtedy je uspokajasz i po problemie. A nie zarzucasz ludziom, że to norma choć kilka starszych osób nie mogło wytrzymać tego wrzasku. Dzieci trzeba wychowywać, a nie pozwalać im na wszystko. A wkurza mnie, że poza jednym starszym panem i mną nikt nawet nie próbował bronić tej kasjerki. Ja bym na jej miejscu uspokoiła i przeprosiła za hałas a nie upokarzała pracowników, bo to tylko jej cud-dziecko. Widocznie coś ze mną jest nie tak.



miałem nie wypowiadać się w tak kontrowersyjnym temacie, ale co mi tam

drogie kobitki, a może to dziecko od którego zaczęła się dyskusja ma problem typu autyzm- ADHD - jakaś inna nadpobudliwość sprzężona

i matka wcale wówczas nie musi informować kasjerek i kolejki, że to chory/niepełnosprawny dzieciak

i takie dziecko nie ma napisane na czole, że jest inne

miałem niedawno praktykę w szkole integracyjnej, gdzie niejedno dziecko nie wygląda na chore, ale tak naprawdę jest inaczej

i tacy rodzice też muszą żyć - wyjść do sklepu po buty i papu, kupić szampon i Reginę

dopóki ktoś na 100 % nie zna sytuacji, nie powinien według mnie się wtrącać i wymądrzać

bo nigdy nie wiadomo jakim dzieckiem nas samych bozia może pokarać



ADHD kiedys nie istanialo
http://plagiatory...hd-kiedy-nie-istniao Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4526052 Napisano: 11.07.2011 09:07:19 w Wkurza mnie...
leona napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Dlaczego prowokoacja? Opowiadam po prostu konkretną sytuację. Ja też mam dzieci ale zawsze starałam się tak zachowywać , a przy okazji uczyć je tego samego; żeby nie przeszkadzać innym.
Nie wiem, czy muzeum w Książu to dobre miejsce dla takich maluchów.



Pewnie nie... ale z drugiej strony muzeum stara się podnieśc dochód sprzedając bilety również dzieciom. A przez to stara się wabić swoją ofertą całe rodziny, wycieczki małoletnich itp. Może to właśnie muzeum powinno rozwiązać takie sprawy organizacyjnie, żeby wszyscy byli zadowoleni? Z tego co wiem w renomowanych muzeach na Zachodzie tak własnie to funkcjonuje.



muzea dzieciom nie sprzedaja biletow. dzieci do lat 7 wchodza za free emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4526047 Napisano: 11.07.2011 09:05:26 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

Parę lat temu byłam w zamku Książ.Bilety drogie jak ch..ra, tłum ludzi, bo to wakacje, przewodniczka drobna cicha kobietka.A w tłumie ludzi para z dwójką dzieci: kilkunastomiesięcznym i 3-4 latkiem.Dzieci na okrągło gadały albo płakały. Rodzice cały czas je uspokajali.Ze zwiedzania , a raczej ze słuchania nic nie wyszło ,bo po prostu nic nie było słychać.A na zwróconą przez kogoś uwagę,że prosimy o ciszę, rozsierdzony tatuś powiedział, że zapłacili za bilety i mają prawo tu być.A jak komuś się nie podoba, to....
I co byście na to powiedzieli?



no ja bym spokojnie poprosil go o dokonczenie zdania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4526035 Napisano: 11.07.2011 09:02:10 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzaja te wasze male dzieci. dalbym je wszystkie moim hipopotamom na pozarcie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4526030 Napisano: 11.07.2011 09:00:37 w Wkurza mnie...
kryska31 napisał(a):

ziolko napisał(a):

kryska31 napisał(a):

Ziólko to nie jest twoje prywatne forum,zebyś kasowala ludzi posty w MDW emotka emotka emotka



wiem, że nie jest

ale po to zostałam wybrana, aby tym się zajmować

powtarzam - jak się nie podoba coś i masz zastrzeżenia to napisz do adminów - oni Ci wyjaśnią czy robię to co powinnam czy nie, skoro moje wyjaśnienia nie wystarczają

może nie zauważyłaś, ale od momentu, kiedy grono adminów wzrosło to jest porządek w mdw, w każdym razie staramy się, aby tak było, i nie tylko tam




Nadgorliwość nie popłaca i ludziom twoje administrowanie się nie podoba emotka



co to znaczy ludziom sie nie podoba? niech kazdy mowi/pisze za siebie.
ja popieram ziolko, bo wreszcie kasuje te durne posty o niczym, ktore lamia regulamin. ordnungt must sein Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4525273 Napisano: 11.07.2011 05:19:31 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

skorpionka82 napisał(a):

postscript napisał(a):

czy na allegro mozna gdzies ustawic automatyczne logowanie do konta? korzystam z niego na jednym komputerze, niby jestem zalogowany, ale wejscie w Moje Allegro za kazdym razem zmusza do logowania. to samo, gdy sie zostawi strone na jakies pol godziny. troche to denerwujace emotka



nie można. To kwestia ich zabezpieczeń. Moim zdaniem bardzo dobrze. Wylogowuje Cię z systemu po jakimś czasie bezczynności, tak samo jak z konta bankowego.




ja mam wprowadzony login i hasło w chrome, wystarczy jedno kliknięcie i loguję się

ustawiłam zapamiętywanie, poza tym za każdym razem pyta mi sie, czy zapamiętać hasło, jeśli nie chcę, to klikam nie



zapamietane haslo tez mam, ale sam fakt, ze co troche wyrzuca mnie do okna logowania jest denerwujacy.
zgadzam sie ze skorpionka82, ze to dla bezpieczenstwa, ale jak pisalem - mam do tego celu komputer stojacy w domu. nikt inny do niego nie ma dostepu, dlatego byloby mi wygodniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4525193 Napisano: 11.07.2011 04:47:29 w Pomocy!!!!
czy na allegro mozna gdzies ustawic automatyczne logowanie do konta? korzystam z niego na jednym komputerze, niby jestem zalogowany, ale wejscie w Moje Allegro za kazdym razem zmusza do logowania. to samo, gdy sie zostawi strone na jakies pol godziny. troche to denerwujace emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4523797 Napisano: 11.07.2011 09:19:46 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

złodzieje emotka wygrałam dla taty świetne słuchawki za kilka stów, on uwielbia muzykę więc był wniebowzięty. Słuchawki zabierał do pracy i chował w szafce, zamykanej na kłódkę. I ktoś mu je pod***** ;/



zgloscie na policje. nawet jakby na szumie mialo sie skonczyc, niech zlodziej wie, ze nie jest bezkarny Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4508530 Napisano: 05.07.2011 05:20:38 w Pomocy!!!!

ziolko napisał(a):

aka napisał(a):

haz0r napisał(a):

aka napisał(a):

co muszę wgrać do kompa, żeby czytało mi pliki pdf, żadne regulaminy nie są mi dostępne, mój mąż jak zrobi format to już emotka


http://lmgtfy.com/?q=acrobat+reader


emotka dzięki emotka




działa też Foxit Reader
http://www.dobrep...m,Windows,14318.html
jak dla mnie jest lepszy od Adobe



przede wszystkim duzo szybszy. bardzo polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4507223 Napisano: 05.07.2011 01:02:35 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

postscript napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie,ze pakuję się nad morze i jedna torba podręczna to same ładowarki,telefony,itd..do tego młody dołożył psp i gry a laptopa to gdzie ja zapakuje?



i to maja byc wakacje? ja na urlop biore tylko torbe ksiazek. komorke sprawdzam raz dziennie, a od komputera odpoczywam.


Dla mnie to będą wakacje bo nie bedę musiała robić zakupów,sprzątac ,gotowac...telefony muszę odbierac,bo skoro brałam udział w kilkunastu konkursach smsowych to z powodu wyjazdu nie odpuszczę ich..Jestem ciekawa czy 4 tygodnie odpoczywasz od komputera??Jak jechałam do Turcji na tydzien to odpoczywałam bez komputera.



najdluzej trzy tygodnie - bez komputera i internetu. czterech tygodni nikt by mi nigdy nie dal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4506915 Napisano: 05.07.2011 11:18:37 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie,ze pakuję się nad morze i jedna torba podręczna to same ładowarki,telefony,itd..do tego młody dołożył psp i gry a laptopa to gdzie ja zapakuje?



i to maja byc wakacje? ja na urlop biore tylko torbe ksiazek. komorke sprawdzam raz dziennie, a od komputera odpoczywam. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4505467 Napisano: 04.07.2011 07:31:55 w Pomocy!!!!
friq napisał(a):

postscript napisał(a):

moze ktos z Konkursowiczow mi doradzi. chcialbym zaczac nauke jezyka japonskiego. jaki dobry podrecznik byscie polecili? czy w ogole ktos tu sie takim tematem interesuje?



Nie wiem czy to Ci coś pomoże, ale kiedyś w Cejrowskim było, że japoński czy tam chiński to jedynie w czasie dzieciństwa można się uczyć, aby nie kaleczyć, bo później kształtują się struny głosowe i większość głosek nie wymówimy poprawnie i du*pa zbita emotka



cejrowski rozne rzeczy plecie Wyświetl w wątku >>
0 0