Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4542331 Napisano: 18.07.2011 08:13:45 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Ejo, nie kłócić mi się tu, ino odpowiedzieć na moją zagadkę. A leci ona tak: co to jest? Małe, srebrno-zielone, z dwoma rzędami kodów alfanumerycznych emotka Oj, zapomniałabym dodać: wygląda, jak zawleczka z puszki po piwie emotka Wkurza mnie, że mam takie coś i nie potrafię tego zidentyfikować emotka



kolory jak z Lecha Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4542072 Napisano: 18.07.2011 07:02:46 w Oddam za darmo
ewelinakbk99 napisał(a):

oddam za darmo zaproszenie pisac e amile wysle naprawde warto



zaproszenie na co? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4541313 Napisano: 18.07.2011 01:57:30 w Wkurza mnie...
doalki napisał(a):

Wkurzyła mnie babka w poczekalni do okulisty.Poszłam z synkiem bo ma coś czerwonego na dolnej powiece ..Leciwa kobitka zapytała się małego jak ma na imi?. Gdy odpowiedział, że Olaf- ona do niego: Tobie to by ładne imię pasowało, a nie takie-powiedziałam, że nie interesuje mnie jej zdanie w tej kwestii- bezczelna emotka emotka



sama pewnie miala Zenobia albo Leokadia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4541148 Napisano: 18.07.2011 12:52:56 w Wkurza mnie...
leona napisał(a):

Właśnie sobie czytam, że polski chmiel jest najlepszy na świecie a żadna z działających w kraju firm piwowarskich nie złożyła zamówienia na polski chmiel tylko kupują niemiecki a to grozi załamaniem się krajowej produkcji. Dlaczego nas tak niszczą i eliminują z rynku i to jeszcze za nasze pieniądze?! Ja już nie umoczę języczka w polskim piwie z niemieckim chmielem. emotka



a skad taka informacja, ze polski chmiel jest lepszy od innego? emotka bo polski? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4540474 Napisano: 18.07.2011 08:49:15 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

nienawidzę jak ktoś ze swoimi ,,dobrymi '' radami wtrąca się w cudze sprawy emotka



tesciowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4540464 Napisano: 18.07.2011 08:46:06 w Wkurza mnie...
anielka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

najtrudniejsza decyzja w moim życiu... zaczynam nowy etap... sama... nie wytrzymam więcej upokorzeń, nie wytrzymam... emotka emotka




Wiem co czujesz,jestem w tej samej sytuacji rozchodzę się z mężem zostaję z dwójką małych dzieci ...



trzymam za Was kciuki dziewczyny. kto da rade, jak nie Wy? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4538658 Napisano: 17.07.2011 08:40:57 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Nareszcie koniec monotematycznego tematu emotka



też się łudziłem, że koniec emotka

wchodzę na forum, dyskusja o 4 literach swibka i kapeluszu- myślę OK emotka

a za moment kociątko dalej leje oliwę do ognia emotka



bylo zmilczec i temat sam by wygasl, ale skoro w kazdej sprawie musisz zabrac glos... Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4537180 Napisano: 16.07.2011 08:35:55 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

ale niech się odezwie ktoś, kto nie ma skojarzeń po tym awatarze emotka emotka emotka

jak sobie chłopak napisze jakieś bzdety w awku, to mega problem

a jak ktoś ma naprawdę dwuznaczne logo, to juz spoko emotka

według mnie ten awatar jest bardziej problematyczny od awka kuby i nikt nie wiesza psów bazarowcu i nie domaga się karniaków i Bóg wie czego jeszcze

i to właśnie jest nie w porządku emotka



oko przeciez - kazdy chyba to zna, bo wisialo juz dawno na joemonster i kwejku. ja nie wiem, ze Tobie sie wszystko kojarzy...
kube wczoraj ladnie broniles, ze on pisze w avatku 'jestem homofobem', ale tak naprawde nim nie jest. a cofnij sie pare stron, jak aafera wybuchla, kuba przyszedl i sam napisal, ze on ma takie poglady a nie inne.
ja chce tylko, zeby nie uzywal takiego avatara, ktory obraza innych. o karniakach chyba mowy nie bylo. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4536962 Napisano: 15.07.2011 11:11:36 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

dawidekk napisał(a):



W temacie wkurzają mnie ludzie którzy sikają i plują do basenu emotka




to jeszcze nic, ja raz byłam z rodziną swoją i siostry na basenie i z siostrą widziałyśmy jak takiej jednej za przeproszeniem gile wyleciały, do dzisiaj mam ciary jak pomyślę. Moment nas nie było na basenie emotka



ja w kolejce na zjezdzalnie stalem za pania z czerwona kreska na nodze... oczywiscie juz wiecej nie poszedlem tam jezdzic
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4536877 Napisano: 15.07.2011 09:55:00 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

postscript napisał(a):

nastepnym razem popros o 69 to Ci sie nie pomyli...



O ludzie drodzy! Co Wy z tym 69 (Joan na gadu) emotka tylko jedno Wam w głowach



taka pora, dzieci spia i na forum nie zagladaja, wiec TERAZ JUZ MOZNA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4536862 Napisano: 15.07.2011 09:47:54 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Po tym wstępie możnaby się spodziewać nie wiadomo jakiej historii, a ta jest nudna(jeden z powodów czemu nie opisałem jej na forum) emotka

Na basenie zawsze dostaje się opaski na rękę z numerem, ja dostałem 89.. po 2 godzinach czas wyjść z basenu, latam jak głupi, szukam wyjścia, ale są wejścia tylko z numerami od 1 - 35 i 36-70. Ryzyk fizyk, wchodzę do tej 36-70, zawsze to bliżej do 89. Cały happy, że znalazłem szatnię idę sobie idę, aż tu nagle.. kobieta! emotka Okej, rozumiem, mogła pomylić się kobiecina, ale idę dalej aż tu nagle.. 3 kobiety! Wszystkie wzrok na mnie, aż mi się głupio zrobiło, szybkim chodem wyszedłem z tej szatni, lookam a tu napis że Damska emotka to szukam 36-70 męskiej.. nareszcie - jest i ona.. w tym momencie ogarnąłem się i zadział mój refleks iż dostałem numerem 68 a nie 89 emotka

Poza tym byłem tam z kumplami, i wiadomo że w towarzystwie każdy cwaniak emotka miała być rwąca rzeka a jest doopa mariana. W ogóle nie posuwa do przodu (bez skojarzeń), jako że woda chłodna do tego, i jakiś tam inny bajer nie działa to zaczynamy komentować, że co to w ogóle co badziew, zepsuł się czy co.. Ratownik uświadomił nam, że rwąca rzeka jest włączana co pół godziny..
emotka emotka

Ot i historyja



nastepnym razem popros o 69 to Ci sie nie pomyli... Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4536799 Napisano: 15.07.2011 09:25:42 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Ale macie głupkowate pomysły emotka

Otóż Postscript - odgadłeś me cne plany i oczywiście wszystko co piszę na forum jest pod publiczkę. emotka A tak serio lubię gadać i niczego nie oczekuję, wtedy jest miła niespodzianka jak ktoś zapyta, a jak nie to nie ma rozczarowania, to samo polecam na konkursy emotka

Dżoan wejdź na gadu, Krzyszu Twojego nie mam emotka



juz teraz opowiedz wszystkim, bo chcemy wiedziec, czy gacie czy chemikalia Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4536798 Napisano: 15.07.2011 09:24:44 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

krzyszu napisał(a):

joan napisał(a):

dawidekk - ja zapytam, bom ciekawa emotka Czyżbyś poszedł na basen w żelowych bokserkach i one się w wodzie rozpuściły? emotka


Albo dawidek nie spodziewał się, że dodawają do wody chemikalia, które zabarwiają wodę w przypadku zrobienia czegoś emotka


poważnie? ja myślałam że to taka bajka, puszczana dzieciom w podstawówce żeby nie sikały do basenów emotka



sprawdz kiedys czy woda zrobi sie rozowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4536743 Napisano: 15.07.2011 08:58:15 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

hittmanka napisał(a):

dawidekk napisał(a):

hittmanka napisał(a):


avatar wyraża nas samych...



Teraz to mnie podłamałaś emotka emotka
w temacie, wkurza mnie info iż avatary wyrażają nas samych emotka


ojej... nie chciałam sprawić Ci przykrości Dawidku, wiem co przeżywasz... emotka emotka
ale Twój avatar bardzo mnie irytował emotka emotka emotka



Spoko, mnie też emotka czy chłop przebrany za babę przebraną za Jokera może nie być irytujący? emotka

W temacie wkurza mnie, iż nie poznałem się na swojej głupocie na basenie emotka



teraz pewnie oczekujesz, ze zapytamy o szczegoly Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4535317 Napisano: 15.07.2011 11:18:18 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ja pisałem o tym jego avatarze do ziolko, to odpisała, że napisała do niego- było to wczoraj. patrząc na regulamin to ten avatarek łamie kilka punktów.

tylko proszę nie pisać, że mój avatar jest be, bo naślę na was kota i was podrapie emotka



jakby co to podpadasz za znęcanie sie nad zwierzyną emotka emotka emotka



a jak jeszcze kot podrapie wscieklego to juz sluzby weterynaryjne i sanepid, jak to wczesniej bylo napisane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4535299 Napisano: 15.07.2011 11:14:21 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

postscript, a mnie na przykład nie podoba się Twój awatar

ni to chłop, ni to baba (ale chyba nie Ty we własnej osobie ???) budzący dziwne skojarzenia

i jak do tej pory nikt na Ciebie nie wylewał pomyj, że ma skojarzenia emotka emotka emotka



kazdy awatar, jaki mam, to moj wizerunek Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4535268 Napisano: 15.07.2011 11:06:35 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

ladymarmolade napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

a ja sie trochę dziwie waszemu oburzeniu, przecież on nie napisał żadnych obraźliwych słów w kierunki ludzi o odmiennej orientacji ani waszym emotka
to raczej na niego spadły gromy i naprawdę pełne nienawiści teksy( np ten post o aborcji)
nie akceptuje, ma prawo



Tak, każdy ma swoje poglądy życiowe i zasady jakimi kieruje się w życiu. Ale czy trzeba obnosić się z tym całemu światu?
Powinniśmy być tolerancyjni! Akceptujmy innych a inni zaakceptują nas z naszymi wadami, poglądami sposobem życia...



Uwaga, będzie perwers emotka

Więc.. mógłbym zrozumieć takie oburzenie, gdyby napisał że ludzie o innej orientacji są gorszą rasą, ludźmi podrzędnego rzędu, itd. ale na szczęście nic takiego nie padło. Jeżeli ktoś miałby w avku napis, że jest homo to byłoby okej, bo wiadomo że powinno się tolerować takie osoby, ale odwrotnie, jak się jest homofobem to już jest blee.. Przesadzasz z tym obnoszeniem się na cały świat, nie dostrzegłem żeby pisał posty o homoseksulistach, obrażał ich, w każdym poście zaznaczał że jest homofobem, poza tym forum to nie cały świat, nie dostrzegłem również transparentów z napisem Jestem homofobem ani jego w telewizji, gazetach, itd.
Nawet, jeżeli by tak robił to co z tego? Jego życie jego sprawa. Tolerujmy innych a sami chcecie zmienić człowieka. Mogliście najpierw napisać do niego na pw z prośbą o zmianę avataru, uzasadniając że rani to wasze odczucia, że tolerujecie to kim jest, ale prosicie żeby nie pisał tego na forum. Ale gdzie tam, najlepiej zrobić burzę na forum, zrobić szopkę zamiast napisać do niego na pw.
Też wolałbym, żeby nie było takiego avatarka na forum, ale napiszę do niego najpierw, a nie wygłaszam na forum swoje poglądy. Od tego że tu napiszecie że to jest chamskie itd. się nic nie zmieni, a od rozmowy być może tak.

Domyślam się, że polecą gromy na mnie ale spoko emotka



to napisz Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4535237 Napisano: 15.07.2011 11:00:42 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Ja piernicze...Jasne ADMINI nie maja nic innego do roboty tylko ingerowac w awatary..jak biegał penis w avatarku to było ok ale tekst o tym ze nie akceptuje tego czego większośc społeczenstwa..to już jest be....



jak komus awatar nie dziala to admini pisza, ze ma naprawic albo dostanie karniaka. gdzie tu konsekwencja? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4535129 Napisano: 15.07.2011 10:32:36 w Wkurza mnie...
yonia napisał(a):

tusiek napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aurorcia napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

postscript napisał(a):

wkurza mnie, ze ktos na forum ma w awatarze napis 'jestem homofobem'. malo to eleganckie


dokładnie, równie dobrze mógłby dać w avatarze jestem debilem emotka



ja już nie mogę się w tym temacie wypowiadać,więc tylko to emotka emotka i zgadzam się z wami całkowicie





dokładnie, admini powinni zrobić porządek z tym avatarem/forumowiczem. pisanie takich tekstów jest karalne- to tak jakby ktoś napisał jestem rasistą i można to podpiąć pod nawoływanie do nienawiści rasowej itp.
kolega kubatbg chwalił się, że ostatnio obronił pracę magisterską, a opowiada teksty jak z jakiegoś zaścianka, że np. będzie wychowywał swoje dzieci mówiąc im, że kobieta z mężczyzną jest ok- jakby mówienie przyniosło jakiś skutek. heh.



dokładnie-ten avatar jest do usunięcia



Dokładnie tak! Avatar do usunięcia, lub jego autor do wyrzucenia! Łamie regulamin w bardzo mocno rażący sposób! Mówię NIE homofobom w mojej stopce, bo tak cudnego avatara wstawić nie potrafię.



czekamy na reakcje adminow Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4534793 Napisano: 15.07.2011 09:05:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

WE¬ UDZIAŁ W KRÓLEWSKIM KONKURSIE! WYGRAJ SUPER NAGRODY!
Konkurs trwać będzie od 30 IV do 11 V 2011 r.
1. W którym roku odbył się ślub Lady Di i księcia Karola?
2. Jaki jest Twój ulubiony program na TLC i dlaczego?
A Oto odpowiedzi:
http://www.cyfrow...ski-slub-29042011.cp
Gratulacje dla pani Beaty,która także zdobyła głowną nagrodę w Brittcie.

Widać, że wg jury w dzisiejszych czasach samo słowo jest ..... warte emotka



i te wszystkie arcydzieła w mailu się zmieściły emotka emotka emotka emotka emotka emotka

skoro każą przysyłać prace mailem, nie powinni brać pod uwagę walizeczek i innych dziwolągów, które ... sfotografowane są w redakcji



co za smietnik Wyświetl w wątku >>
0 0