Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4958787 Napisano: 17.01.2012 10:02:29 w Pomocy!!!!
thimka napisał(a):

Sąsiad kradnie mi internet z Wifi , u mnie internet chodzi jak żółw , mam internet radiowy , Panowie od obsługi internetu zmienili hasło , nic to nie dało , jak mu udowodnić , że kradnie , co mam robić? ,pomocy emotka



a to na pewno wina sasiada? bo przy takich opadach sniegu rozwiazanie moze byc prostsze emotka
a jesli juz - zmien znowu haslo, ale sama, bez panow od internetu. bedziesz miec pewnosc, ze tylko Ty je znasz. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4957234 Napisano: 16.01.2012 02:13:22 w Giełda Kodów ; )
kolejny kod z pepsi. oddam za zapunktowanych (kto da wiecej punktow) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4953947 Napisano: 14.01.2012 03:53:13 w Wkurza mnie...
friq napisał(a):

postscript napisał(a):

przeciez to nie kwestia konkursu, tylko reklam, ktore sie wyswietlaja. bannery sa losowane, wiec u kazdego moze wyjsc jakis inny. ale fakt, wirusow tu jest od groma i to juz X raz. w kazdym razie podziwiam tych, ktorzy nie aktualizuja antywirusa lub nie maja go wcale i wchodza tutaj. ich komputery p[rawdopodobnie maja juz w sobie oprogramowanei szpiegowskie oraz sluzace do DoS (tworzenia sieci komputerow sluzacej do ataku na serwery).



Przesadzacie emotka Odkąd jestem na e konach (od maja) eset raz mi piszczał, owszem trafiła się jakaś reklama z wirem, ale to nie znaczy, że jest ich od groma. Na reklamach strona też zarabia np. na hosta. A i firma też zyskuje, że są reklamy, więc nie ma szans aby wszystkie banery były zasyfione. Niektórym coś wykrywa, czasem może coś byś lecz np. ze strony jakiegoś konka lub fałszywy alarm (czytaj.AVAST). Wystarczy dobry antywir + firewall (choć sam nie używam) i można spać spokojnie. Ew. jakiś dodatkowy skaner (raz na jakieś 2- 3 tyg przeskanować kompa).



od maja... to sie zdazalo juz duzo wczesniej, ale i tak zazdroszcze Ci wiedzy komputerowej emotka bardzo mnie teraz uspokoiles Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4953533 Napisano: 14.01.2012 10:42:06 w Giełda Kodów ; )
mam kod z pepsi. oddam za zapunktowanych (kto da wiecej punktow) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4953509 Napisano: 14.01.2012 10:22:31 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

wkurza że mi wyskakuje monit o trojanie gdy wschodzę w zakładkę wiadomości na e-konkursach


Mi wyskoczyła na zakończonym konkursie z Martini Asti, też mnie to wkurza emotka



przeciez to nie kwestia konkursu, tylko reklam, ktore sie wyswietlaja. bannery sa losowane, wiec u kazdego moze wyjsc jakis inny. ale fakt, wirusow tu jest od groma i to juz X raz. w kazdym razie podziwiam tych, ktorzy nie aktualizuja antywirusa lub nie maja go wcale i wchodza tutaj. ich komputery p[rawdopodobnie maja juz w sobie oprogramowanei szpiegowskie oraz sluzace do DoS (tworzenia sieci komputerow sluzacej do ataku na serwery). Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4953506 Napisano: 14.01.2012 10:20:28 w Wkurza mnie...
asiabuczkowska napisał(a):

wkurzyłam się na maxa emotka po raz pierwszy napisałam do organizatora reklamację dotyczącą tego, że nagrodzone prace są niezgodne z regulaminem, bo naruszają prawa autorskie emotka trzeba było nagrac filmik z życzeniami świątecznymi dla bliskich; nagrodzone filmy zwierały m.in. muzykę np. Mariah Carey czy zdjęcia choinki ściągnięte żywcem z internetu...itp napisałam jasną, długą rekalację powołując się na ustawe o prawach autorskich, podając przykłady....a organizator wynajął radcę prawnego i dziś dostałam pismo, w którym stwierdza - (w dużym skrócie), ze jesli uczestnik konkursu oswiadcza, ze posiada pełnie praw autorskich do przesłanego przez nich matriału ...to oni jako oragnizator nie maja narzedzi do sprawdzenia czy tak jest naprawdę i ufaja uczestnikowi, że jesli oswiadcza to oni zakładają, ze tak jest emotka Mają w takim razie wszystko w d....ie, bo to uczestnik jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw autorkich, a ich to nie obchodzi, bo uczestnik oswiadcza, że ma... emotka Dla mnie jest to chore i nie zgadzam się z tym .... bo od razu jest jasne, ze prawa autorkie zostały naruszone...Co o tym sądzicie? mowa o konkursie na fb T-Mobile



nic nie myslimy. na miejscu t-mobile zrobilbym to samo, bo:
- w internecie za duzo jest cwaniactwa i bydla, zeby dochodzic, czy ktos sam cos zrobil, czy nie;
- odpowie3dzialnosc spada na samych uczestnikow - gdy ktos przyczepi sie do organizatora, ze zlamal prawa autorskie, ten skieruje go do uczestnika. on ma sprawe z glowy i czyste rece, a uczestnik niech sie martwi, ze musi nagle zastawic dom, zeby zaplacic za naruszenie praw autorskich takiemu EMI czy Sony BMG. inna sprawa, ze w naszym kraju ciagle malo jest takich sytuacji, Polacy sa nauczceni, ze wszystko sobie biora za darmo i winny jest wlasciwie kazdy - od posiadaczy pirackiego Windowsa po tych, co sciagaja cudza piosenke, zeby wyslac ja w podkladzie swojej pracy konkursowej.
na przyszlosc omijaj takie konkursy i startuj w innych. ja tak robie, zeby nerwow nie tracic. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4952613 Napisano: 13.01.2012 05:09:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

W temacie psich odchodów, kolega puścił mi kiedys taki oto film:
http://www.youtub.../watch?v=stF1V28_olY

Bardzo blisko mnie jest fajna polana, i-d-e-a-l-n-a na rodzinne pikniki i zabawę z dzieciakami w każdym wieku. Niestety, właścicielki psów okupują to miejsce całymi dniami. A może raczej, to psy oKUPują polanę emotka Niby biegają i się bawią, ale wiadomo, o co chodzi, g* sprawa. I jak tu komuś zwrócić uwagę, gdy primo - zawsze biega tam mnóstwo zwierząt i niektóre z nich zdecydowanie nie zasługują na miano 'przyjaciela' człowieka. A po drugie, przecież 'park jest dla wszystkich' emotka Niewykluczone jednak, że w końcu stracę cierpliwość emotka



cudowny film. a ja duzo jezdze na rowerze jak szaleniec. musze tylko maske sobie sprawic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4952608 Napisano: 13.01.2012 05:07:13 w Giełda Kodów ; )
mam kod z pepsi. oddam za zapunktowanych (kto da wiecej punktow) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4952284 Napisano: 13.01.2012 02:08:49 w Wkurza mnie...
kolastynka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

postscript napisał(a):

i wkurzaja mnie ludzie, ktorzy nie sprzataja po swoich psach


ooo tak!
Dzieci nie mają gdzie się bawić normalnie, każdy kawałek trawy jest obs...any! Jak mnie to wkurza. Tylko synek wyleci na trawę i wraca z miną na bucie. Wrrrrrrrrr
Codziennie widzę na trawniku przed blokiem przynajmniej 2 osoby, które wychodzą z pieskami na kupkę emotka i ani myślą posprzątac po nich!



Trawnik to jeszcze pół biedy, ja rano do szkoły to zygzakiem po chodniku idę bo taki obs...any. Czasem ktoś nie zauważy i potem to już po całości rozniesione. Jak kiedyś zwróciłam takiej jednej panci uwagę to mi odpowiedziała żebym lepiej po swoich dzieciach sprzątała emotka



trudno miec pretensje do zwierzecia, dlatego... strzelalbym do wlascicieli Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4951791 Napisano: 13.01.2012 10:34:52 w Wkurza mnie...
nagrody w doladowaniach T-Mobile. darmowe minuty do sieci i to na dwa dni - WTF??? to ma byc nagroda? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4951589 Napisano: 13.01.2012 09:01:01 w Wkurza mnie...
i wkurzaja mnie ludzie, ktorzy nie sprzataja po swoich psach Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4951544 Napisano: 13.01.2012 08:30:48 w Wkurza mnie...
wkurzaja mnie nweslettery, z ktorych nie da sie wypisac, bo po kliknieciu w taka opcje wywala blad. zaskakujaco czesta praktyka. a na zwykle maile z prosba to co trzeci tylko odpowie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4948586 Napisano: 11.01.2012 05:50:19 w Giełda Kodów ; )
mam duzo kodow z carlsberga, a szukam zapunktowanych Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4948122 Napisano: 11.01.2012 01:07:15 w Wkurza mnie...
wrrrryyy napisał(a):

Wkurza mnie, ze w konkursach zaczyna widać kryzys. Może agencje jeszcze nie doszły do siebie po świętach lub sylwestrze, ale o dobry konkurs teraz jest ciężko. Kolejne marketowe gazetki wychodzą i jest lipa emotka
Jak żyć?. Konkursowicze, jak żyć?



jak zawsze w styczniu. nikt nie ma jeszcze budzetu, cisza medialna. trzeba poczekac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4948119 Napisano: 11.01.2012 01:05:47 w Wkurza mnie...
agawa78 napisał(a):

evja napisał(a):

agawa78 napisał(a):

Pisę w tym wątku, bo nie wiem w którym.... Strasznie się wkurzyłam z rozmową z panem ze strony pobieraczek.pl Czy ktoś miał do czynienia ze stroną pobieraczek.pl?Zarejestrowałam się do niej - jako bezpłatna 10dniowa próba (chciałam ściągnąć 1 piosenkę, - w ogóle mi się to nie udało) A teraz oni wysyłają mi maile i grożą kosmicznymi karami, że mam im zapłaćić 100 zł - czy ktoś spotkał się z taką sytuacją> Płacił im - proszę o pomoc i z góry dziękuję



Tylko straszą, naciągają. Moich znajomych też straszyli mailami, ale po kilku miesiącach zamilkli emotka



Dzięki za odpowiedź, chyba też po prostu ich oleję - ale OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED REJESTRACJ¡ NA TEJ STRONIE



Sto lat temu pisalem o tym artykul.
http://td-24.pl/n...bieraczek-nacigaczek
Z nowosci dodam, ze moja informatorka dostala pare miesiecy temu poczta pisemne wezwanie do zaplaty. Tradycyjnie - nie odpowiedziala. To jedyna taktyka na tych oszustow. Ale oczywiscie iles osob sie przestraszy i im zaplaci. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4948058 Napisano: 11.01.2012 12:31:22 w Oddam za darmo
biala napisał(a):

PROSZÊ O GŁOSIK NA LINK W PODPISIE

ODKLIKAM: facebook, ebobas, superstarsi

Info na PW



LOL, trzy tygodnie na forum i juz dwa karniaki. rob tak dalej Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4936651 Napisano: 04.01.2012 02:49:26 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie moj mały szkodnik.Za kanapą tabletki, za moim łóżkiem tabletki,w łazience w toalecie pływała inne tabletki.Udaje,ze łyka i wywalaW dodatku ostatnio w szkole popisał się tak,ze az mi się ryczeć chce.Ciezkie jest zycie z inteligentnym aspergerowcem.
Na lekcji przyrody nauczycielka omawia szkodliwy wpływ palenia papierosów na co mój syn;jo jo a pani sama pali emotka

po tygodniu rozmów i tłumaczeniu,że to nie jego sprawa,ze nie wolno tak się odzywać w ramach złagodzenia konfliktu mówi;
Chyba pani mniej już pali bo tak nie śmierdzi... emotka
Czy jak go uduszę to mnie uniewinnią??


oplułam monitor.. popraiwlas mi na chwilke humor ... ale i tak wku***** mnie reforma szkolna....



dorby tekst. mlody w zyciu sobie poradzi! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4934886 Napisano: 03.01.2012 07:41:44 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Są też naklejki dla tych, którzy zaparkowali na miejscu dla niepełnosprawnych. Schodzą łatwo, ale składają się z 50-ciu kwadracików i trzeba się przy nich chwilę pomęczyć.



to tutaj:
http://parkujesz-zdrapujesz.eu/
ale drogo - 1,50 od sztuki. choc kilka w kieszeni warto by miec. i nie sa wulgarne Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4934883 Napisano: 03.01.2012 07:40:31 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

jeszcze a'propos naklejek - zdecydowanie większe emotka

http://www.youtub...mp;feature=endscreen

tylko szkoda, ze taki słaby klej



swoja droga jedno mnie zastanawia - czy takie swiete krowy nie pojda zaraz na policje, ze ktos im zniszczyl szybe.
mamy akurat w gazecie pewna interwencje. zglosila sie nas matka potraconego w listopadzie 15-latka. chlopak ma mase srub w nogach, a facet, ktory w niego przypapral na pasach... domaga sie odszkodowania za zniszczona karoserie!
ze ludzie sa porabani, udowadnia to chyba dobitnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4934871 Napisano: 03.01.2012 07:36:51 w Wkurza mnie...
wojtekgra napisał(a):

dolly napisał(a):

monia24 napisał(a):

quaqua napisał(a):

hittmanka napisał(a):

kierowcom pewnie nie... ale bardzo przeszkadzają pieszym, ktorzy muszą chodzić po błocie i kałużach bo na chodniku stoją samochody emotka



O właśnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja kiedyś szłam z córką w wózku i tuż przed nas wkitował się kierowca na chodnik, żeby zaparkować tak, że nie dało rady przejechać. Na moją uwagę, że to jest chodnik i nie zostawił przejścia odpysknął, że mogę sobie ulicą przejść. Odkąd mam dziecko mówię stanowcze NIE dla bezmózgowia generującego niebezpieczeństwo i tępię ich dzwoniąc na straż miejską zgłaszając źle zaparkowane samochody, które tworzą niebezpieczne sytuacje.
To właśnie mnie wkurza: ogólnopanujące bezmózgowie.


u nas po blokiem wiecznie chodnik zajęty. Najgorsze jest to że nie widać zza nich czy coś jedzie, dzieci wylatują i... szkoda gadać. Strasznie mnie wkurza parkowanie na chodnikach.




-----> niektórzy maja inne sposoby na takich kierowców <-----


do kupienia sa też na allegro, m.in tutaj:
http://allegro.pl...hit-i2028595005.html



chyba sobie sprawie Wyświetl w wątku >>
0 0