Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4968903 Napisano: 22.01.2012 10:33:06 w Wkurza mnie...
friq napisał(a):

kortez napisał(a):

Wkurza mnie ACTA , SOPA , PIPA




Podpisujmy petycje, anonymous już zaczął wyłączać polskie trony sejmowe, jeżeli ACTA wejdzie w życie to koniec z muzyką, filmami, grami itp z sieci..


http://www.petycj..._acta_w_polsce_.html



nie wylaczyli, tylko przeciazaja ich serwery. to spora roznica. to tak, jakby nagle z milion osob chcialo przejsc przez jedne drzwi - strona nie radzi sobie z taka liczba zapytan.
polscy hakerzy az tak dobrzy nie sa, a legendarne Gumisie juz nie dzialaja.

i wszystko fajnie, tylko ja caly weekend pobieralem dane ze strony sejmowej i brakuje mi jeszcze jednego dokumentu. jak do wtorku nie bede ich mial, to zaczna sie moje problemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4968768 Napisano: 22.01.2012 08:35:44 w Pomocy!!!!
czarnygreg napisał(a):

postscript napisał(a):

aneti napisał(a):

a czy twój facet nie może do gościa zadzwonić i spuścić mu telefoniczny wpier***?



to nie dziala, a juz szczegolnie nie na psychopate


to działa ale w ten sposób ze zacheca do działania, jeśli sie na kogoś denerwujemy to znaczy ze zauwazamy i o to osobie nękającej chodzi,



no wlasnie, to mialem na mysli. tylko totalne ignorowanie jest skuteczne Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4968581 Napisano: 21.01.2012 10:10:52 w Wkurza mnie...
wrrrryyy napisał(a):

xagadee napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

szkoda ze nie ma tu na tym forum funkcji zeby ustawić posty niektórych osób jako niewidoczne, emotka



trzeba to zgłosić adminom jako sugestię, zrobi się jakoś tak przejrzyściej? emotka



Miałem zaproponować taką opcje, czarnygreg był szybszy emotka Jestem jak najbardziej za emotka



ja tez popieram. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4967525 Napisano: 21.01.2012 01:37:30 w Giełda Kodów ; )
postscript napisał(a):

mam 9 kapsli carlsberga. wymienie sie za kody z zapunktowanych (po 5 pkt.)



ciagle aktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4967523 Napisano: 21.01.2012 01:35:19 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

o rany, teraz to już jestem wściekła emotka mam nadzieję, że się mylę i nie mam powodu, bo w przeciwnym razie chyba się załamię emotka (o konkurs chodzi)



o ktory?


świąteczny emotka w ogóle, to wkurzający jest zapis w regulaminie, że podejmą 2 próby kontaktu i podejmują... minuta po minucie emotka pierwszy raz się z takim 'czymś' spotkałam.
pół nocy nie spałam emotka



czemu nie spalas? w nocy dzwonili minuta po minucie? emotka
zapis taki, zeby organizator klopotu mial mniej. on ma rece czyste, ze zrobil, co bylo w jego mocy. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4967428 Napisano: 21.01.2012 12:31:18 w Pomocy!!!!
nariam napisał(a):

postscript napisał(a):

moze mi ktos napisac, z czego sa zolte nakretki z czerwonym napisem wymien kod na nagrode i rysunkiem telefonu komorkowego?




doladowania do play ,skonczyły si 31 grudnia



ok, dziekuje za pomoc. to i tak do niczego nie byloby mi potrzebne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4967338 Napisano: 21.01.2012 11:42:19 w Pomocy!!!!
moze mi ktos napisac, z czego sa zolte nakretki z czerwonym napisem wymien kod na nagrode i rysunkiem telefonu komorkowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4967173 Napisano: 21.01.2012 09:46:00 w Pomocy!!!!
aneti napisał(a):

a czy twój facet nie może do gościa zadzwonić i spuścić mu telefoniczny wpier***?



to nie dziala, a juz szczegolnie nie na psychopate Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4967171 Napisano: 21.01.2012 09:45:11 w Pomocy!!!!
molly, koniecznie powiedz swoim bliskim. swoijemu facetowi tez, ale ma nie reagowac poki co, tylko wiedziec.
masz ewidentnie kontakt ze stalkerem. jemu napisz raz krotko i wyraznie, ze to definitywny koniec i nigdy wiecej nie chcesz miec z nim nic wspolnego. zadnych wiecej tlumaczen. od tej pory nie odbieraj zadnych telefonow od niego. natomiast wszystkie smsy i maile, jakie przyjda - musisz archiwizowac.
Twoj facet nie moze reagowac (wiem, to trudne), gdyz stalkera taka reakcja jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, ze postepuje wlasciwie.
jesli sprawa nie ustanie sama, zglaszasz sie na policje. od ubieglego roku dzialaja nowe przepisy o tzw. uporczywym nekaniu, czyli wlasnie stalkingu. wyjasniasz tam sprawe, pokazujesz zebrane dowody. w zeszlym roku w Polsce bylo juz kilka spektakularnych spraw konczacych sie wiezieniem oraz zakazem zblizania sie do pokrzywdzonej osoby.
i jeszcze jedno - jesli masz mozliwosc sie przeprowadzic do swojego faceta to zrob to. przy okazji skasuj swoje konta na naszej klasie i facebooku, ktore tylko ulatwiaja wynajdywanie ludzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4967119 Napisano: 21.01.2012 09:11:40 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

o rany, teraz to już jestem wściekła emotka mam nadzieję, że się mylę i nie mam powodu, bo w przeciwnym razie chyba się załamię emotka (o konkurs chodzi)



o ktory? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4965415 Napisano: 20.01.2012 11:11:02 w Wkurza mnie...
leelee napisał(a):

Za 5 dni lecę do Egiptu, a wczoraj przyszły japonki jedne za małe, drugie za duże, dzisiaj buty za duże emotka emotka emotka chce mi się tylko płakać, bo nie zdążę już tego wymienić



bylem w egipcie rok temu. nic sie nie przejmuj. za grosze kupisz tam nowe i jeszcze sie potargujesz. naprawde Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4963163 Napisano: 19.01.2012 09:25:33 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

postscript napisał(a):

wkurzam sie, bo zapomnialem wyslac laciate i wczoraj wieczorem sie kapnalem, ze termin minal. ktos w ogole w to wygral?


Do 17.01 był termin emotka



no wlasnie. sierot zyciowych nie sieja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4963121 Napisano: 19.01.2012 09:03:44 w Wkurza mnie...
wkurzam sie, bo zapomnialem wyslac laciate i wczoraj wieczorem sie kapnalem, ze termin minal. ktos w ogole w to wygral? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4961230 Napisano: 18.01.2012 11:17:30 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie tępota niektórych ludzi.. ogólnie, ale na forum także emotka emotka

oraz nie przyjmowanie do wiadomości tego, co im się jasno tłumaczy



ciezkie jest zycie admina? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4961162 Napisano: 18.01.2012 10:44:29 w Wkurza mnie...
Jak czytam Wasze komentarze to sie za glowe lapie. Jednak rodzine mam normalna. Ale mialem kiedys dziewczyne, ktora wybitnie denerowowalo to, ze gram. W ogole nie chciala o tym slyszec. Do dzis nie wiem, dlaczego. Robila miny i wkurzala sie mowiac znowu?. Tylko, ze to ja do domu przynosilem kase, a nie ona i ja siedzialem przed kompem i gralem.
Jak mowilem, ze przyszla jakas nagroda to tez sie wkurzala, bo znowu gralem. No i do diabla z nia emotka

Moje wygrane, moja sprawa. Jak wygralem kiedys wielkie pudlo damskich kosmetykow to postawilem przed mama i siostra i powiedzialem, zeby braly co chca. One jakos nigdy na to nie narzekaly, a siostra bardzo czesto odbierala mi we Wroclawiu nagrody. Nawet czesto gralem specjalnie na nia, zeby miala rozne bilety i kosmetyki. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4961037 Napisano: 18.01.2012 09:53:05 w Giełda Kodów ; )
mam 9 kapsli carlsberga. wymienie sie za kody z zapunktowanych (po 5 pkt.) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4961019 Napisano: 18.01.2012 09:48:21 w Oddam za darmo
m4dzi4r4 napisał(a):

postscript napisał(a):

m4dzi4r4 napisał(a):

coca cola 4pkt.

FJAJH6 MEK7L3 N7KR



juz wykorzystany. standard... emotka




nie mogl byc wykorzystany, bo sama odkrecilam butelke i wpisalam kod. moze ktos z forum z niego skorzystal i nie napisal emotka



no wlasnie o to mi chodzi. to nie byl zarzut do Ciebie emotka tylko do tych niewychowanych, co bez zadnego slowa biora i zeruja na dobroci ludzi takich, jak Ty. ech, kultura emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4960934 Napisano: 18.01.2012 09:21:11 w Oddam za darmo
m4dzi4r4 napisał(a):

coca cola 4pkt.

FJAJH6 MEK7L3 N7KR



juz wykorzystany. standard... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4959558 Napisano: 17.01.2012 03:02:38 w Udane wymiany - polecane nicki:)
gmackos - regularnie sie wymieniamy i za kazdym razem jest wzorowo. polecam! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4959517 Napisano: 17.01.2012 02:46:03 w Giełda Kodów ; )
postscript napisał(a):

kolejny kod z pepsi. oddam za zapunktowanych (kto da wiecej punktow)



nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0