Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4983188 Napisano: 29.01.2012 07:00:56 w Pomocy!!!!
emanuela24 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

spin napisał(a):

monia24 napisał(a):

Jeśli ktoś mieszka w miejscu gdzie nie ma jeszcze plakatów a ma troszkę czasu pomóżcie!

http://a1.sphotos...042_1239494750_n.jpg


ja sie dziwie ze kobieta wiedziac ze ja ktos sledzi nie zadzwonila na policje tylko do brata i meza, troche dziwna sprawa


Pewnie zostanę zaraz zlinczowana na tym forum,ale podejrzewam,że rodzice Magdy mają coś wspólnego z jej zaginięciem.Moim zdaniem szczególnie ojciec małej jest zbyt spokojny jak na kogoś, komu właśnie porwano córkę emotka



myślałam że to wielka nagonka na rodziców(taka nasza mentalność coś się komuś złego dzieje to jeszcze mu dokopać ) to gadanie że maczali w tym paluchy - ale na wp znalazłam komentarz i postanowiłam to sprawdzić no i ...
też zaraz oberwę ale rodzice wydają mi się dziwni
http://nk.pl/#pro...9/gallery/album/2/61
to zdjęcie ojca dziecka emotka
sprawdźcie opis
ja tam nikogo nie oskarżam ale... hm.. widać odpał niezły
sprawdźcie co to ci likane emotka



a daloby sie opisac, co tam jest dla tych, co nk nie maja? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4983186 Napisano: 29.01.2012 06:59:41 w Pomocy!!!!
cudaczek121 napisał(a):

spin napisał(a):

monia24 napisał(a):

Jeśli ktoś mieszka w miejscu gdzie nie ma jeszcze plakatów a ma troszkę czasu pomóżcie!

http://a1.sphotos...042_1239494750_n.jpg


ja sie dziwie ze kobieta wiedziac ze ja ktos sledzi nie zadzwonila na policje tylko do brata i meza, troche dziwna sprawa


Pewnie zostanę zaraz zlinczowana na tym forum,ale podejrzewam,że rodzice Magdy mają coś wspólnego z jej zaginięciem.Moim zdaniem szczególnie ojciec małej jest zbyt spokojny jak na kogoś, komu właśnie porwano córkę emotka



prawda? emotka ja tez namietnie pochlaniam wszelkie kryminaly i thrillery, wiec przyszlo mi to od razu do glowy.
dziwna sprawa Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4981759 Napisano: 28.01.2012 07:12:17 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

joan napisał(a):

Szanse uczestników są takie same, jak w każdej loterii. Jedynie organizator na tego typu promocji lepiej wychodzi, bo nie musi wszystkich nagród przydzielić.



Nie do końca bym się z tym zgodziła. Jeśli mówimy o klasycznej loterii to jest losowanie co jakiś czas i biorą udział zgłoszone kody czyli mam powiedzmy szansę 1 na kilka tysięcy.
Jeśli nagrody są przypisane do kodów to szansa na znalezienie właściwego stanowi ilość nagród do ilości wszystkich kodów...czyli kiepsko.
U nas za każdym razem PUDŁO...



no wlasnie. mnostwo opakowan bedzie jeszcze w lipcu na polkach sklepowych i pewnie duzo nagrod przepadnie. sam tydzien temu na otwarciu nowego marketu kupilem zupki vifona te z wakacyjnym konkursem (!). to tictaki beda lezaly do grudnia spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4981069 Napisano: 28.01.2012 11:58:43 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

postscript napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Wkurza mnie,że nigdzie nie ma tych głupich promocyjnych tic-taców.
Schodzę na psy Minus 12 stopni a ja biegam na poszukiwania -jakby jeszcze był za czym.
Ale tak mam, jak coś niemożliwe tym bardziej mam hopla. emotka emotka



w Tesco sa. ale to chyba konkurs dla hurtownikow. ja swoich szans w nim nie widze, a tych wygranych dzwonkow na komorke nawet nie sciagalem.



Dlaczego dla hurtowników? Kod jest w środku opakowania i trzeba wysypać połowę cukierków, żeby go przeczytać.
Hurtownik nie sprzeda otwieranego wcześniej pudełka...

Mnie tylko wkurza to, że kody już zostały przypisane do nagród zanim się zaczął konkurs. Można grać i grać, a właściwe kody mogą być nieosiągalne.



mialem na mysli tych, co kupia od razu po kilka kartonow. dla osoby wysylajacej po jednym , dwa kody - nieosiagalne Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4980779 Napisano: 28.01.2012 09:24:37 w Pomocy!!!!
molly napisał(a):

Ludzie jestem !!!nie było mnie na forum ... ale tyle się działo ,że nie miałam czasu !!! ... jedno jest pewne psychopata się odczepił, jestem pewna tak na 80% (wiadomo psychopata) Mój facet pojechał mu przez telefon emotka bardzoooo ostro i definitywnie zabronił się ze mną kontaktować i od tej pory cisza, to już 4 dni, się nie odzywa mam nadzieję ,że tak już pozostanie... Wiem ,że jak się odezwie z jakimiś przeprosinami (w przeszłości tak robił) będę go ignorować... Najważniejsze ,że mój wie i w razie czego mam jego wsparcie ... Dziękuje wam bardzo bardzo mocno i dostrzegam nawet pozytywne strony bo podczas rozmowy z moim dowiedziałam się też kilka szczegółów z jego przeszłości i nie mamy przed sobą chyba już żadnych tajemnic emotka Wasze komentarze utwierdziły mnie w przekonaniu ,że muszę powiedzieć mojemu facetowi o nim bo bez tego ani róż, nie wiem czy bym to zrobiła gdyby nie wy ... Bo myślałam ,że to może zaszkodzić naszemu związkowi, a na pewno mu nie pomoże .... Dzięki oddycham z ulgą ... emotka emotka



molly, trzymam za Ciebie kciuki i wierze, ze wszystko sie dobrze ulozy. najwazniejsze, ze trafilas teraz na wlasciwego faceta. gratulacje za odwage emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4980775 Napisano: 28.01.2012 09:21:19 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

Wkurza mnie,że nigdzie nie ma tych głupich promocyjnych tic-taców.
Schodzę na psy Minus 12 stopni a ja biegam na poszukiwania -jakby jeszcze był za czym.
Ale tak mam, jak coś niemożliwe tym bardziej mam hopla. emotka emotka



w Tesco sa. ale to chyba konkurs dla hurtownikow. ja swoich szans w nim nie widze, a tych wygranych dzwonkow na komorke nawet nie sciagalem. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4980208 Napisano: 27.01.2012 07:48:40 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ciepalka - bardzo serdecznie wszystkim polecam. paczuszka od niej byla bardzo szybko, wszystko sie zgadzalo. w ogole interesy z nia to sama przyjemnosci, bo jest bardzo mila. na pewno bede wiele razy zglaszal sie do niej! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4978312 Napisano: 26.01.2012 08:16:57 w Wkurza mnie...
Melissa1980 napisał(a):

Dzasmina pisała ostatnio na forum o dziewiczym karniaku, co by ją zmotywował, takiego też dałam, oczywiście wszystko w ramach żartu, jednak widzę, że co niektórzy odebrali to hmmm.... inaczej.
Nie mam ochoty czytać PW jaka to ja jestem &#$@#$#%%%$#, a tym bardziej na nie odpisywać.
Widać mało kto zna się teraz na żartach...

Dzasmi, wiesz, że nie zrobiłaś nic, czym zostałby złamany regulamin, jeżeli karniak w jakikolwiek sposób Ci doskwiera, jeśli stwierdziłaś, ze lepiej Ci było bez niego, daj mi znać, a go zabiorę emotka



LOL, ktos to potraktowal na serio? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4977784 Napisano: 26.01.2012 03:42:41 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

a niech tam!
nie chcę żyć w orwellowskim świecie!
swoją drogą sporo wizyt będą musieli złożyc, emotka



:)
a w temacie - wkurza mnie moje lenistwo. niech mi ktos da kopa na rozped, bo dzis dopiero dwa konki opedzilem. tylko bez karniaka, prosze. wystarczy, ze Dżasmina dostala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4977737 Napisano: 26.01.2012 03:18:42 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

79magda napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Youtube, ipla, iplex, tvn player, tvp.vod.pl, wszystko za darmo i można sobie różne seriale i programy oglądać legalnie i w dobrej jakości.



Już niedługo...
emotka

i to mnie wkurza!!!


mam nadzieje ze do tego nie dojdzie, jestem naprawdę wdzięczna grupie A, sama nie potrafię, szkoda emotka



Do tego akurat zadnych umiejetnosci nie trzeba. Pobierasz napisany przez nich program, wpisujesz w nim, jaka ma atakowac strone i Twoj komputer dolacza do sieci atakujacych. Cala filozofia emotka Oczywiscie uzywanie tego programu jest nielegalne, wiec moze o 5 rano odwiedza Cie smutni panowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4977036 Napisano: 26.01.2012 09:51:07 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

joan napisał(a):

Oglądam film sensacyjny, tak 3 po 3 i nagle się zorientowałam, że prawie cały czas mówią w nim po francusku emotka A gdzie dubbing?! Rozumiem co piętnaste słowo emotka Myślałam, że to chwilowe, bo akcja rozgrywa się w Cannes, ale najwidoczniej nie. Maamoo...


Ja sobie oglądam wczoraj amerykański film, którego akcja toczy się w Szwecji, bohaterowie to Szwedzi, a gadają po angielsku, tylko z dziwnym akcentem emotka Przypomniały mi się od razu te wszystkie filmy biblijne w tv na święta, w których Jezus spika po angielsku emotka Dopiero Gibson nakręcił tą swoją Pasję i odważył się użyć aramejskiego i przynajmniej brzmiało to realnie.



co tam Jezus... Winnetou szprechający to było coś! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4977033 Napisano: 26.01.2012 09:50:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Oglądam film sensacyjny, tak 3 po 3 i nagle się zorientowałam, że prawie cały czas mówią w nim po francusku emotka A gdzie dubbing?! Rozumiem co piętnaste słowo emotka Myślałam, że to chwilowe, bo akcja rozgrywa się w Cannes, ale najwidoczniej nie. Maamoo...



i dopoki sie nie zorientowalas, to rozumialas? musisz opatentowac te rewolucyjna metode nauczania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4973893 Napisano: 24.01.2012 08:05:19 w Udane wymiany - polecane nicki:)
polecam stonka. to juz ktoras nasza wymiana i zawsze jest wzorowo. dziekuje! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4973752 Napisano: 24.01.2012 07:03:08 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

postscript napisał(a):


owszem, zapisy w tym dokumencie sa na tyle gumowe, ze mozna je interpretowac, jak sie komu podoba. natomiast bez zmian w polskim prawie, nawet przyjecie samej ACTA nie pozwoli nikomu przyjechac do Twojego domu i zabrac Ci komputera.

a co do demotow, to niemialbym nic przeciwko zamknieciu tego serwisu. dwa lata temu dorwaly sie do niego gimbusy i teraz pelen jest smieci.



Komputer jako dowód można było zabezpieczyć i teraz jeśli wchodziło w grę nielegalne oprogramowanie czy jakieś internetowe rozpowszechnianie plików.
Można było, ale tak naprawdę w praktyce wiadomo jak to wyglądało.

Nie będę tu nikogo wybielać, nawet siebie. Za chwile by wyszło, że wszyscy jesteśmy tacy legalni i nikt nigdy nie ściągnął muzyki czy filmu z internetu.
Problem piractwa to jedno, a udostępnianie moich prywatnych rzeczy to drugie. Teraz bez nakazu operator internetowy nie może moich danych udostępniać, a ma się to zmienić dla dobra nas wszystkich? Nie kupuje tego i nie kupię.
A wkurza mnie to, że ludzie nie mają w tym kraju nic do powiedzenia. W każdej ankiecie około 85-90 % chce nie podpisywania Acta. No i nikt się nie liczy z naszym zdaniem.



sam fakt, ze przyjecie tego dokumentu bylo przepychane gdzies po cichu i bez konsultacji spolecznych jest chory emotka

a co do zabezpieczenia komputera, jako dowodu - u mnie na osiedlu, okolo 2000 roku byla taka akcja, ze policja wpadla do domu jakiegos szkolniaka (12 lub 13 lat) i nakryla iles plyt z pirackimi grami. ten byl tak przerazony, ze zaczal sypac wszystkich kolegow i mowic od kogo pozyczal, wiec panowie policjanci odwiedzili ich wszystkich, kazdemu zabrali te plyty i komputery. o ACTA nikomu sie wtedy nie snilo. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4973249 Napisano: 24.01.2012 02:40:46 w Wkurza mnie...
yaro2004 napisał(a):



Bzdura,
Chodzi o wolność działań w internecie,



owszem, zapisy w tym dokumencie sa na tyle gumowe, ze mozna je interpretowac, jak sie komu podoba. natomiast bez zmian w polskim prawie, nawet przyjecie samej ACTA nie pozwoli nikomu przyjechac do Twojego domu i zabrac Ci komputera.

a co do demotow, to niemialbym nic przeciwko zamknieciu tego serwisu. dwa lata temu dorwaly sie do niego gimbusy i teraz pelen jest smieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4972928 Napisano: 24.01.2012 12:28:21 w Wkurza mnie...
zamiast czytac informacje na onecie, zajrzyjcie gdzies, gdzie doglebnie badaja ten temat. kraj moze sobie podpisac, ale...
po pierwsze - to jest tylko wstepne porozumienie w sprawie ACTA, a nie sama ACTA, wiec droga jeszcze dluga;
po drugie - tresc ACTA koliduje z ustawa zasadnicza (czyli konstytucja), a w takim wypadku zawsze konstytucja ma glos rozstrzygajacy (bo jest wazniejsza). w zwiazku z tym krzyczec i panikowac mozna dopiero wtedy, gdy ktos zechce ruszyc konstytucje, a do jej zmiany akurat trzeba duzo wiecej glosow, niz w przypadku zwyklych ustaw. i takiej wiekszosci od kilkunastu juz lat w naszym sejmie nie miala zadna opcja polityczna i nie wyglada na to, zeby jakas zdobyla.

a swoja droga, to widze, ze wielu osobom nie o wolnosc slowa chodzi, tylko o prostote sciagania pirackiego oprogramowania, muzyki i filmow. nie wskazuje tu nikogo, wiec prosze na mnie nie krzyczec. mowie ogolnie. ale moze czasem chociaz niech te osoby kupia cos legalnie. ulubiony serial? zaplac jego tworcom kupujac caly sezon na dvd.

tyle ode mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4972607 Napisano: 24.01.2012 10:03:17 w Wkurza mnie...
monia676 napisał(a):

a mnie dziś wkurza zakalec, który wyszedł zamiast pysznej babki jogurtowej emotka



nie przejmuj sie, ja chetnie zjem. uwielbiam zakalce. gdzie przyjechac? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4970742 Napisano: 23.01.2012 11:28:04 w Wkurza mnie...
aga67 napisał(a):

aga67 napisał(a):

jest odp. Orsay
ORSAY Witamy i przepraszamy za wynikłą usterkę. Z przyczyn technicznych formularz nie był w niedzielę dostępny, dlatego też przedłużyliśmy termin konkursu do piątku 27.01.2012. Zapraszamy do wzięcia udziału - oto bezpośredni link do formularza konkursu: http://world.orsa...bie-kobiecosc/form/!

Żle skopiopowało ale ze str. Orsay na FB otwiera się prawidłowo emotka



bo niepotrzebny wykrzyknik jest na koncu Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4969567 Napisano: 22.01.2012 05:20:32 w Wkurza mnie...
yaro2004 napisał(a):

postscript napisał(a):

friq napisał(a):

postscript napisał(a):

friq napisał(a):

kortez napisał(a):

Wkurza mnie ACTA , SOPA , PIPA




Podpisujmy petycje, anonymous już zaczął wyłączać polskie trony sejmowe, jeżeli ACTA wejdzie w życie to koniec z muzyką, filmami, grami itp z sieci..


http://www.petycj..._acta_w_polsce_.html



nie wylaczyli, tylko przeciazaja ich serwery. to spora roznica. to tak, jakby nagle z milion osob chcialo przejsc przez jedne drzwi - strona nie radzi sobie z taka liczba zapytan.
polscy hakerzy az tak dobrzy nie sa, a legendarne Gumisie juz nie dzialaja.

i wszystko fajnie, tylko ja caly weekend pobieralem dane ze strony sejmowej i brakuje mi jeszcze jednego dokumentu. jak do wtorku nie bede ich mial, to zaczna sie moje problemy emotka




Wiem, co to znaczy jak ktoś serwer wysypie, lecz czy wyłączyli czy przeciążyli aż je wywali to jedno i to samo bo i tak idea to sama. Lecz trzeba myśleć, aby Polski rząd się opamiętał bo jak dojdzie do ACTA to się można pożegnać z większością rzeczy...



bzdura. wieksze zagrozenia niesie za soba ciagle nieuregulowanie prawa prasowego (ktore pochodzi jeszcze z okresu stanu wojennego), a jakos do totalnych naduzyc nikt sie nie posuwa.
a co do dzialan hakerskich - sa przestepstwem.



Jeśli uważasz że ograniczenie wolności w internecie to bzdura - to nie wiem co powiedziec. Podeprę się demotywatorem:

http://demotywato...Nie-to-nie-jest-zart

Miejmy nadzieje, że to nie wejdzie - bo niezłe jaja będą.



absolutnie nie uwazam ograniczenia wolnosci slowa za bzdure. moze amerykance sobie to podpisza i wprowadza - ich brocha. natomiast my nie wszystko mozemy sobie podpisywac i wprowadzac, mam tu na mysli przepisy niezgodne z trescia konstytucji. od tego jest trybunal konstytucyjny, ktory ewentualnie zaskarzy takie przepisy.
EOT z mojej strony.
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4969394 Napisano: 22.01.2012 03:36:23 w Wkurza mnie...
friq napisał(a):

postscript napisał(a):

friq napisał(a):

kortez napisał(a):

Wkurza mnie ACTA , SOPA , PIPA




Podpisujmy petycje, anonymous już zaczął wyłączać polskie trony sejmowe, jeżeli ACTA wejdzie w życie to koniec z muzyką, filmami, grami itp z sieci..


http://www.petycj..._acta_w_polsce_.html



nie wylaczyli, tylko przeciazaja ich serwery. to spora roznica. to tak, jakby nagle z milion osob chcialo przejsc przez jedne drzwi - strona nie radzi sobie z taka liczba zapytan.
polscy hakerzy az tak dobrzy nie sa, a legendarne Gumisie juz nie dzialaja.

i wszystko fajnie, tylko ja caly weekend pobieralem dane ze strony sejmowej i brakuje mi jeszcze jednego dokumentu. jak do wtorku nie bede ich mial, to zaczna sie moje problemy emotka




Wiem, co to znaczy jak ktoś serwer wysypie, lecz czy wyłączyli czy przeciążyli aż je wywali to jedno i to samo bo i tak idea to sama. Lecz trzeba myśleć, aby Polski rząd się opamiętał bo jak dojdzie do ACTA to się można pożegnać z większością rzeczy...



bzdura. wieksze zagrozenia niesie za soba ciagle nieuregulowanie prawa prasowego (ktore pochodzi jeszcze z okresu stanu wojennego), a jakos do totalnych naduzyc nikt sie nie posuwa.
a co do dzialan hakerskich - sa przestepstwem. Wyświetl w wątku >>
0 0