Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4992340 Napisano: 03.02.2012 04:16:31 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

sonata napisał(a):

postscript napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wiesz to o niczym nie świadczy, że on maczał w tym palce, ale jaki normalny człowiek robi sobie fotki na cmentarzu....nie znam nikogo takiego



polowa gimbusow sie tak bawi. nic niezwyklego


Czemu to określenie gimbus wydaje mi się pejoratywne? Kurczę, moja gimnazjalistka czyta np. Lovercrafta, którego uwielbia i klasyków, a obecnie zbieram fundusze na zakup tomów Anatomii profesora Bochenka, bo zwykłe atlasy są już nudne emotka


hmm, a mój syn jak czytał w szkole na przerwach to było to źle widziane, również przez nauczycieli, bo on, proszę pani GRUBE książki czyta, i podobno się separował od kolegów w ten sposób
emotka
nie czyta sie teraz, nieczytanie trendy jest,
tylko dziewczyny czytają, im wolno jeszcze, niestety w klasie syna czytaja Zmierzch a to nie jego bajka emotka



kiedys na fizyce w siodmej klasie pani przylapala mnie na czytaniu pod lawka jakiegos kryminalu Agaty Christie. wziela, obejrzala z wszystkich stron, upewnila sie, ze dobrze widzi. po lekcjcah zadzwonila do miejskiej biblioteki z rzadaniem zakazu wypozyczania mi ksiazek innych niz lektury szkolne. w bibliotece akurat pracowala moja ciotka, wiec wiem, ze babki tam z krzesel pospadaly ze smiechu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992333 Napisano: 03.02.2012 04:14:24 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

a którą opcje wolisz? ja jestem muzycznie bardzo cienka, tych kobitek nawet nie brałam pod uwagę, tylko pan F!
i wkurza mnie bardzo kiedy ktoś mówi ze to przestarzałe, uważam że był genialnym wokalistą i nawet osoba której słoń na ucho nadepnał(ja) może docenić jego talent



Queen jest moim ulubionym zespolem odkad skonczylem 6 lat. nawet Pink Floyd nie mogli ich przeskoczyc w moim prywatnym rankingu. Mercury mial najgenialniejszy glos na swiecie, a do tego ogromna charyzme sceniczna. i cos, co kocham: caly zespol swietnie sobie radzil z tzw. kampem. wszystko bylo u nich z przymrozeniem oka. jak sie slucha Nocy w operze lub Dnia na wyscigach - burleska na zmiane z hard rockiem, pitu pitu o obijaniu sie w niedzielne popoludnie, a zaraz potem plomienne wyznanie milosci swojemu samochodowi. no szal po prostu! tego nawet Prince, ktorego tez ubostwiam, nie umial powtorzyc emotka
rozpisalem sie hehehe

a te panienki z Queens to takie biedne piosenki nagrywaly (nie wiem, czy zespol jeszcze istnieje), ze zal bylo sluchac. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992302 Napisano: 03.02.2012 04:04:24 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

fakt emotka o męski zespól mi chodziło emotka
mój Ipad wie lepiej co chce napisać albo sama sie myknęłam emotka



jak pracowalem w radiu to mialem sciane plyt i byly ulozone alfabetycznie. Queens staly kolo Queen i niedobrze mi sie robilo z powodu tego sasiedztwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992292 Napisano: 03.02.2012 04:01:50 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

Wiesz to o niczym nie świadczy, że on maczał w tym palce, ale jaki normalny człowiek robi sobie fotki na cmentarzu....nie znam nikogo takiego



polowa gimbusow sie tak bawi. nic niezwyklego Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992277 Napisano: 03.02.2012 03:59:35 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

żeby chwilowo zmienić temat, to wkurza mnie moje dziecko, które upodobało sobie jedną piosenkę Seleny Gomez i teraz każe sobie ją non stop właczać...

I tak nam mija dzień z i, i love you like a love song baby w tle...

Jak zażyczy sobie słuchania Justina Biebera, to chyba ucieknę z domu..


u mnie w domu teraz festiwal Queens, i Freddiego M,
ale ja ten gust podzielam,
co prawda za 20 razem We are the champions już tak nie wzrusza ale pewnie sie wkurzę dopiero po 50 razie



Queens czy Queen? bo powiem Ci, ze to szalona roznica emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4992270 Napisano: 03.02.2012 03:56:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
bianco napisał(a):

http://biznes.one...5013738,1,news-detal
emotka



no ja pierdziu, wiele wiedzialem, ale zeby cale grupy? ciekawe ktore z nich siedza na naszym forum... wiemy przynajmniej, w ktorych konkursach nie warto startowac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4991466 Napisano: 03.02.2012 10:11:51 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

postscript, ja uważam inaczej.
Widzisz, gdyby stało się coś mojemu dziecku (nie daj Boże!) szukałabym pomocy WSZÊDZIE, nawet u jasnowidza, wróżki czy wiejskiego szamana. Chwytałabym się każdej możliwości, każdego, kto da mi jakąkolwiek nadzieję. Może jestem inna, może wg Ciebie jestem naiwna i śmieszna, ale tak właśnie bym zrobiła.

Pomimo tego, że na co dzień podchodzę sceptycznie do takich ludzi, w takim momencie na pewno bym spróbowała. To jest moje zdanie i tego się trzymam.Nikt - ani policja, ani detektyw, ani właśnie jasnowidz nie zagwarantuje nigdy 100% pewności, że są na dobrym tropie. Każdy ma prawo się mylić emotka



idac tym tropem - ja tez nie wiem, co bym zrobil. jak siebie znam, sam przekopalbym ookoliczne lasy, wywrocil wszystkie pola na druga strone itd.
do zadnych jasnowidzow jednak bym nie poszedl, bo to zwyczajni naciagacze. a akurat jackowski, to juz zostalo wyjasnione w sledztwie dziennikarskim, nie ma za bardzo czym sie pochwalic, jesli chodzi o skutecznosc. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4991421 Napisano: 03.02.2012 09:56:06 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

Według mnie dziecko jest w kraju, w Sosnowcu. Czuję, że wyjaśnienie tej sprawy bardzo zaskoczy opinię publiczną, jestem pewien, że policjanci ją wyjaśnią, bo są na dobrym tropie. Zbyt wiele błędów popełniły osoby, które stoją za zniknięciem dziecka - zdradził Jackowski.

może i jasnowidz jest przereklamowany, ale... coś w tym jest..



jak jakas Pytia. Jackowskiego mialem na glowie, jak przyjechal w moje okolice szukac zaginionego chlopaka, gdy juz policja nie dawala rady nic zrobic. tez wygadywal rzeczy, ktore mozna interpretowac na sto sposobow. i wiecie co? dziewczyna, ktora u mnie w gazecie pisze od 8 lat horoskopy (normalnie pracuje w dziale reklamy), uklada takie same okragle slowka, zeby kazdemu pasowaly do jego obecnej sytuacji.
szarlatan i tyle, jeszcze klopot byl, bo jako media musielismy te bzdury relacjonowac.
swoja droga chyba Przekroj go w koncu zdemaskowal rok temu, jesli dobrze pamietam. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4991414 Napisano: 03.02.2012 09:53:19 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

A mnie zastanawaia taka rzecz: Matka twierdzi, ze kąpała córeczke i ona jej upadła. Z zasady kapie się dziecko wieczorem, prawda? A zaginięcie zgłoszono w dzień... Dla mnei to nielogiczne




a wiesz, ze male dzieci potrafia sie obrzygac, uwalic kupa po pachy itd.? i robia to o kazdej porze doby, nie czekaja do wieczornej kapieli... Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4991398 Napisano: 03.02.2012 09:47:07 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

Czytałam, że można oszukać wariograf, hmm



wiecei w ogole, jak dziala wariograf? oczywiscie, ze mozna go oszukac, ale malo kto to potrafi. a samo urzadzenie rowniez nie jest nieomylne. bywa, ze pokazuje bzdury, bo ktos reaguje silnym stresem juz na sama sytuacje.
tylko w CSI wszystko od razu pokazuje na tak lub na nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4991296 Napisano: 03.02.2012 09:07:16 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

nie wydaje mi sie zeby celowo zabiła córeczkę, nawet jesli była nieostrożna i nieuważna czy jakimś zaniedbaniem przyczyniła się do śmierci dziecka to potem spanikowała i lawina ruszyła, widocznie zrobiła coś głupiego i potem próbowała zataić sprawę zamiast wezwać pogotowie, szkoda malutkiej, jej dziadków i tej dziewczyny też załuję,ehhhh



chyba ja upuscila nichcacy, tylko potem byl to taki szok, ze poszla w calkowita negacje tego. bywa, ze ludzie nawet zaczynaja wierzyc w to. nikogo nie bronie, to dramat dla calej rodziny, a dla matki nieumyslne zabojstwo - sami pomyslcie.
dalsze sledztwo wszystko wyjasni Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4991291 Napisano: 03.02.2012 09:05:16 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

jestem w szoku!!!
mnie bardzo dziwił fakt, że matkę niby ktoś raz uderzył i ten cios miał być tak silny, że straciła od razu przytomność - a była grubo ubrana, czapka, kaptur co zamortyzowałoby przecież siłę uderzenia emotka

I po co robiła ten cyrk z portretem pamięciowym porywacza, itd.??



no akurat w leb tak mozna dostac, ze sie straci przytomnosc. moge potwierdzic, bo sam sie kiedys musialem bronic Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4991287 Napisano: 03.02.2012 09:03:37 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

Wkurza mnie jak ten tragiczny finał:


http://wiadomosci...egion-wiadomosc.html

emotka emotka


Myśle,że i ojcieć cos miał z tym wspólnego..niestety zbyt spokojni byli..nie chcieli ani pomocy jasnowidza ani waliografu



pomocy jasnowidza to i ja bym nie chcial. co to w ogole za pomysl? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4990721 Napisano: 02.02.2012 08:34:36 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ludzka naiwnosc. ladnie to ktos podsumowal:
http://kwejk.pl/obrazek/895269/ Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4990584 Napisano: 02.02.2012 07:40:01 w Kupię...
kupie gre na PC Trackmania 2: Canyon - tylko nowa, zafoliowana! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4990312 Napisano: 02.02.2012 06:02:17 w Pomocy!!!!
goralecka napisał(a):

postscript napisał(a):

Podpowiedzcie, ile wziac za napisana prace zaliczeniowa z literatury na studiach podyplomowych? Taka zwykla, cztery strony. Kiedys pisalem duzo, ale troche czasu minelo, a ona nalega, zebym to ja podal cene. Ktos sie orientuje, po ile takie prace chodza?



ostatnio pytałam w firmie w stolicy, która zajmuje się takim pisaniem prac i za strone zyczyli sobie 20-25 zł (chodzilo o napisanie recenzji książki). Czy to dużo czy mało i jaki był poziom tej firmy to nie wiem.



bardzo dziekuje za pomoc! balem sie, ze sie yglupie ze zbyt niska lub zbyt wysoka cena. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4988021 Napisano: 01.02.2012 02:14:02 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

melissa napisał(a):

Odechciewa się wchodzić na to forum - już strach lodówkę otworzyć, żeby z niej wściekły nie wyskoczył emotka Niektórzy chyba nie mają w ogóle życia poza forum - jak dla mnie - żałosne...

Może jednak udałoby się wprowadzić nową funkcję, która pozwalałaby oznaczyć posty pewnych osób jako niewidoczne - od razu byłoby na forum spokojniej i przejrzyściej:)



słyszałam że w nowej wersji forum bedzie taka funkcja,
czekam na to jak na zmiłowanie bo odechciewa mi się od jakiegoś czasu zagladać na forum emotka



nie wiem, jak mialaby ta opcja dzialac w przypadku cytowan - to moze byc wyzwanie dla programisty. ale popieram jak najbardziej, bo tez mam dosc z tego powodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4987997 Napisano: 01.02.2012 02:06:15 w Wkurza mnie...
kambria napisał(a):

Wciekły, mam nadzieję zę jak dojdziesz do tych 10 tys postów, wypijesz wygrana wódke to moze na trochę choć z tego forum znikniesz i zrobi sie tu znów normalnie, jak to kiedys bywało,



tu mozna cos wygrac za liczbe postow? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4986886 Napisano: 31.01.2012 09:30:13 w Pomocy!!!!
Podpowiedzcie, ile wziac za napisana prace zaliczeniowa z literatury na studiach podyplomowych? Taka zwykla, cztery strony. Kiedys pisalem duzo, ale troche czasu minelo, a ona nalega, zebym to ja podal cene. Ktos sie orientuje, po ile takie prace chodza? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4983270 Napisano: 29.01.2012 07:42:35 w Pomocy!!!!
dziekuje wszystkim, ktorzy mi napisali, co bylo na zedjeciach z nk (tu i na pw). faktycznie, dziwna sprawa, ale moze to przypadek.
akurat niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest zamek w Bolkowie, co roku jest najwiekszy festiwal muizyki gotyckiej. przyjezdzaja wampiry, wilkolaki, depeszowcy i pogrobowcy mlodego Beksinskiego. ot, taka moda, a ludzie czesto przemili. po prostu taka subkulture wybrali.

a co do podejrzen wobec rodzicow, to policja na pewno to bada, bo to zawsze jest jeden z glownych watkow sledztwa - w koncu wiekszosc zlych rzeczy na sw3iecie wyrzadzaja sobie ludzie, ktorzy sie znaja, a nie zupelni nieznajomi.

tylko dziecka najbardziej zal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0