Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zeida

zeida

#3064979 Napisano: 28.01.2010 09:32:11 w Konkurs na forum2?
uwielbiam takie pytania emotka
zmiotłeś pajęczynę Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3062248 Napisano: 28.01.2010 11:42:41 w GFK
Niestety w chwili obecnej liczba respondentów przekroczyła dopuszczalną dla tego badania wielkość. Zapraszamy następnym razem.
To była ankieta o telewizji. Czy to znaczy, że nawet 10 punktów nie dostanę ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3049589 Napisano: 24.01.2010 06:00:33 w Konkurs na forum2?

zeida

#3049578 Napisano: 24.01.2010 05:58:00 w Konkurs na forum2?

zeida

#3038789 Napisano: 21.01.2010 10:36:48 w GFK
nareszcie po miesiącach suszy ukończyłam ankietę GFK - tą z napojami. Szkoda, że tylko 61 punktów ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3033948 Napisano: 19.01.2010 08:51:34 w Zostań testerem.
A ja do nich kiedyś napisałam, dlaczego pomimo wysłania oświadczenia, już dawno nie załapałam się do żadnej kampanii. Nie raczyli odpisać... Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3033439 Napisano: 19.01.2010 06:27:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale jestem zła - tyle wyników, tyle setek zwycięzców dzisiaj - a mnie nie ma na żadnej liście. Kiedy w końcu wygram? Nawet na Lenor -próbkę się nie załapałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3024778 Napisano: 16.01.2010 06:56:51 w Pomocy!!!!
Jaką literką oznaczona jest Technologia 333 w nazwie płyt głównych?
Nie znam się na tym kompletnie - może ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3007859 Napisano: 09.01.2010 08:43:26 w Wkurza mnie...
dzielenie kota jest baaardzo trudne - bo każdy go kocha - mąż - w życiu tego nie powie - ale jest przywiązany - ja i dziecko -szalejemy za nim !
Gdyby Sąd przyznał kota mężowi - zapłakałabym się z rozpaczy !!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3007722 Napisano: 09.01.2010 07:51:38 w skojarzenia
goła d*pa (niedobór kasy) - student Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3007703 Napisano: 09.01.2010 07:42:37 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ati88 napisał(a):

wkurza mnie moje dziąsło tak boli juz chyba od 4 dni, a nawet nie wiem jak sobie je zraniłam a dziś jeszcze skórką od kromki zahaczyłam, i zamast mnej przez to jesć jem jak najęta a waga chyba się popsuła bo cos za dużo wskazuje emotka a moje postanowienie noworoczne aby schudnąc... odeszło w zapomnienie .. a co sobie będe żałować emotka


Pieprzyć odchudzanie... Ja nigdy sobie nie odmawiam dobrego żarcia, szczególnie w nocy... A jeśli już nie jadam z powodu stresu to i tak bebech mi nie chudnie tylko ręce i nogi, które i tak mam chude i krzywe... emotka A w ogóle wkurza mnie, że nie gadam z moim starym od Nowego Roku i nic nie wskazuje na to, że się sprawa unormuje...



zawsze podziwiam pary które potrafią nie odzywać się do siebie przez kilka dni
ja jak na tego mojego się wścieknę to zawsze planuje ze np następnego dnia się nie odezwę (no jedynie tak, nie ) i zawsze zaczynamy z sobą gadać emotka zwyczajnie jakoś siadamy i rozwiązujemy problem i gadamy - a w chwilach złości sobie obiecuje że tym razem mu nie ujdzie na sucho i dłużej się nie będę odzywała emotka emotka emotka emotka


hehe u mnie to samo emotka moj foch nawet godzine nie pozyje , zaraz zaczynam glupia paplac i koniec ciszy , choc nieraz obiecuje ze tym razem wytrzymam emotka



nie wiem czemu, ale tez nie wytrzymuję długo - a może długo? bo np. pokłócę się z moim i obiecuję sobie, że w życiu pierwsza się nie odezwę. no i tak jest. Gadam tylko z dzieckiem, idę sobie do drugiego pokoju i puszczam jakiś film. Przed spaniem mój samiec nie wytrzymuje i przychodzi powiedzieć dobranoc. Ja, nadęta odpowiadam albo nie. Całą noc myślę, co to będzie, bo przecież na pewno będzie rozwód - podział malutkiego, ale zawsze - majątku (mieszkanka, dziecka, kota - strasznie trudno to podzielić, więc myślę całą noc). Nad ranem zbiera mnie - muszę pospać trochę - to przeciąga się do 10 (na szczęście dziecko też tak lubi pospać), a jak wstaję - chłopa nie ma - myślę sobie - po co ten rozwód od razu ? A może zobaczymy, co mój mąż chce na obiad? Oczywiście- żadne z nas nigdy nie przeprasza - ale to zawsze mąż dzwoni i pyta, co na obiad, a może wyskoczymy z dziekiem do ..., albo zadzwoni ktoś ze znajomych i jakoś to się rozchodzi....
Dziwne to życie z inną płcią... Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#3007432 Napisano: 09.01.2010 06:00:36 w skojarzenia
Laskowik i Smoleń z tyłu sklepu ... - kabaret Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#2951261 Napisano: 18.12.2009 11:33:43 w Pomocy!!!!
jak dodać harlequin do obserwowanych ? Czy chodzi o dodanie do ulubionych? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#2572675 Napisano: 12.08.2009 10:02:40 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

zeida napisał(a):

Oświadczam uroczyście, że przestaję udzielać się na forum. Przestaję dodawać konkursy, podpowiadać i pomagać innym.
Przy promocji batonów cały ostatni dzień co godzinę grałam tylko dla forumowiczów niczego nie oczekując wzamian.
Teraz normalnie ryczę z wściekłości bo do pomocy chętnych nie ma, gdy ja potrzebuję.
Żegnam, od dzisiaj będę tylko pasożytem jak większość
emotka


no sorry,ale nie kumam Cie
jeszcze 4 dni temu pisałaś, że wygrasz komuś zgrzewkę za doładowanie (jak zacytowała baraba) a teraz płaczesz, że nikt Ci nie chcę wygrać za friko emotka
widocznie sama nie byłaś skłonna zagrać komuś bezinteresownie, więc wcale się nie dziw, że nikt nie chce zagrać Tobie

jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie



no to odpisuję,
w tym dniu byłam w potrzebie finansowej, a że wygrałam piwo więc pomyślałam, że komuś pomogę komuś i sobie też. Nieważne już bo konto przepadło, nie mam juz plusa, bo nikt się nie zgłosił, nieważne.
Prosiłam o pomoc w wygraniu piwa, ale nie za darmo. Wzamian oferowałam, to co akurat mam do wymiany. Pisałam, co mam, tego nie zacytowałaś. Nie chciałam nic za darmo. Czy nie można na tym forum prosić?
Okazuje się, ze dla niektórych trzeba pisać i chyba cytować samych siebie, bo nie rozumieją.
Faktycznie raz mam w życiu z górki, raz pod górkę.
a w tym tygodniu to niestety wali mi się życie forumowe i osobiste, wszystko razem. Może dlatego piszę czasem chaotycznie. Ale na pewno ze mną każdy może się dogadać, i tak jak pisałam, batony wygrywałam całkowicie za darmo. Cały dzień poświęciłam tylko dla innych i dopiero dzisiaj o tym piszę. Nie mam potzreby chwalić się tym, ale po prostu nie znoszę, gdy ktoś zarzuca mi, że nie potrafię zrobić coś charytatywnie. Zrobiłam to i byłam szczęśliwa, że komuś pomogłam. Teraz niedawno dopadł mnie mały kryzys, no i starciłam w końcu simplusa, ale to w sumie mała strata. Da się zawsze kupić kartę i działać od nowa, nieważne...
W każdym razie znalazł się ktoś kto mnie zrozumiał, tym osobom serdecznie dziękuję, a tym, którzy mi napisali, że nigdy nikomu nie pomogą współczuję, życzę kompletnego doła, jakiego mam teraz, bo tylko w takim stanie jest możliwe wiele zrozumieć.
W miarę możliwości odpisywałam na priw, zawsze starałam się pomagać.
Koniec mojej przygody na tym forum. Dziękuję nielicznym z sercem.


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#2570489 Napisano: 12.08.2009 12:18:14 w Wkurza mnie...
Oświadczam uroczyście, że przestaję udzielać się na forum. Przestaję dodawać konkursy, podpowiadać i pomagać innym.
Przy promocji batonów cały ostatni dzień co godzinę grałam tylko dla forumowiczów niczego nie oczekując wzamian.
Teraz normalnie ryczę z wściekłości bo do pomocy chętnych nie ma, gdy ja potrzebuję.
Żegnam, od dzisiaj będę tylko pasożytem jak większość
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#2567835 Napisano: 11.08.2009 05:58:18 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzyło, że u fryzjerki siedziałam 3 godziny, wyszłam od niej o 18.30 - nie zdążyłam już do CC na film wygrany Załoga G. Miałam nadzieję, że znajdę tam jakiś porzucony bilet na jutrzejszy konkurs, ale nic nigdzie nie leżało, a na dodatek nie mogę od 3 dni wygrać koledze piwa. Mam ogromnego pecha ostatnio ! Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#2563409 Napisano: 10.08.2009 10:51:43 w Rossmann
no, niestety, nie doceniają mojej twórczości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

zeida

#2557051 Napisano: 07.08.2009 05:46:43 w Rossmann
adivinanza napisał(a):

brałam udział w nivea beautiful age.. czy pojawia się jakaś stronka w stylu: dziękujemy za oddanie głosu ? bo mnie przeniosło na stronkę z konkursami, czy komuś tak się działo a mimo to wygrywał w poprzednich konkursach??



tak mi się pojawiło, gdy za długo szperałam w necie po odpowiedzi. Coś jakby się wylogowało. Trzeba spróbować jeszcze raz, aż będzie coś w rodzaju dziękujemy... Wyświetl w wątku >>
0 0

zeida

#2553897 Napisano: 06.08.2009 02:20:45 w Wkurza mnie...
beatris23 napisał(a):

sopran napisał(a):

Wkurza mnie okocim- gram, gram i wygrać nie mogę emotka


mnie tez!!!!!!!!!!!



ja za każdym razem mam czarną dziurę !!! Jak tu się nie wkurzać? Żeby chociaż jakieś info nie wygrałeś lub wygrałeś, a tu nic !
Wyświetl w wątku >>
0 0