Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jaanonimka

jaanonimka

#2444080 Napisano: 19.06.2009 11:52:48 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
ilus napisał(a):

hmmm... przed chwilką kurier siódemka przywiózł paczkę od Agory z... odzieżą ciążową emotka emotka emotka nie brałam udziału w konkursie o takie nagrody, bo nie potrzebuje takiej odzieży emotka czy ktoś wie, z czego to może być?
Czekam na dwie nagrody od Agory.
Jedna to miał być chyba kosmetyk z plebiscytu e-dziecko, a druga to upominek z poradnikzdrowie.pl emotka czy ktoś mi pomoże rozwiązać te zagadkę? emotka


to wlasnie moze jest to nagroda z plebiscytu emotka dzicko, bo tam nagrody mialy byc rozne, wozki, kosmetyki, ciuchy z tego co kojarze tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2443558 Napisano: 19.06.2009 08:35:45 w Rossmann
Reni napisał(a):

halfpint napisał(a):

sildunia napisał(a):

martu18 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

mam pytanie do krakusek emotka

czy komus udalo sie odebrac prezent kolo bagateli??

bo mnie te kobity juz do szalu doprowadzaja, dzis byla siostra i tez nie dostala bo podobno jeszcze nie ma!!!


ja tam nie chodzę, bo te kobiety mnie wkurzają. za to na wiślnej są bardzo uprzejme emotka



na Dunajewskiego odradzam
fajna kierowniczka jest na Wiślnej i super zorientowana laska na Dietla emotka pozdrawiam te mile panie emotka



Ja na Dunajewskiego byłam już 4 razy przez ostatnie 2 tygodnie czekając na prezenty i ciąle nic. Napisałam też do rossnetu, czy wiedzą coś na ten temat i dostałam odpowiedź, że jest problem z dostawą i powiadomią mnie, jak prezenty tam dotrą... szkoda tylko, że został tylko tydzień na odebranie prezentu emotka ech, normalnie co za życie... emotka


Ja już zrezygnowałam z tego prezentu na Dunajewskiego-kupony oddałam sąsiadce
emotka Szkoda dla czegoś takiego czasu i nerwów... emotka




no porazka w tamtym rossmanie, a kobietki tam pracujace powinny dostac odznaczenie za nieuprzejmosc i gburowatosc
nalezy im sie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2443497 Napisano: 19.06.2009 08:06:24 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

czy ktos moze mnie oswiecic kiedy maja byc wyniki z dove go?? emotka


co trzeba było napisacv o marzeniach emotka ja mam zapisane ze 24 czerwca o 12



tak, tak o marzeniach:)
dzieki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2443467 Napisano: 19.06.2009 07:58:53 w Rossmann
czy ktos moze mnie oswiecic kiedy maja byc wyniki z dove go?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2442515 Napisano: 18.06.2009 04:36:58 w Rossmann
no ja nie wiem wlasnie co mnie podkusilo zrobic na ta dunajewskeigo, chyba ze po drodze .ale juz sie wyleczylam z takich 'skrotow'
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2442479 Napisano: 18.06.2009 04:17:35 w Rossmann
mam pytanie do krakusek emotka

czy komus udalo sie odebrac prezent kolo bagateli??

bo mnie te kobity juz do szalu doprowadzaja, dzis byla siostra i tez nie dostala bo podobno jeszcze nie ma!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2441898 Napisano: 18.06.2009 01:25:33 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
w tamtym tyg. doszla paczka z kosmetykami farmony. nie mam bladego pojecia skad, sol do kapieli, krem do rak, maska, piling i kremy do stop. takie w zielonych opakowaniach wszystkie.

ktos ma pojecie z czego to??
pw Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2441797 Napisano: 18.06.2009 12:56:50 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

pola731 napisał(a):

agusia200189 napisał(a):

A mi dzisiaj baby w rossmanie powiedziały, że Skarb jest tylko dla tych co zakupy zrobią, a bez zakupów nie można wziąść emotka


U mnie leży na tony - możesz wziąć i 10 - nikt nie patrzy - leżą za kasami więc i żadnych zakupów nie musisz robić - naewt ochroniarza nie musisz oglądać


tez tak mam emotka



jakies glupie baby!! skarb kazdy sobie moze wziac, i niekoniecznie w danym dniu moze zrobic zakupy.

u mnie tez lezy go na tony:) a jakas probka znow jest bo wczoraj wzielam nivea pod prysznic emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2437947 Napisano: 16.06.2009 04:44:19 w Rossmann
wlasnie tak patrze na konkursy, bo ostatnio sobie zrobilam przerwe z rossnetem po tych porazkach jakie mnei spotkaly w ich konkursach;)

..... no i widze, ze znow zeby wziac udzial w konk. lady speed stick trzeba najpierw kupic produkt ;(


coraz czesciej takiego typu konkursy emotka
byleby to nie stalo sie regula emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2436548 Napisano: 15.06.2009 08:51:11 w Rossmann
i mi tez sie nie udalo wygrac dove z krzyzowki;(

a moze dlatego, ze pozno wyslalam, a tam liczyla sie kolejnosc? bo w sumie nie wiem ... Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2430144 Napisano: 10.06.2009 06:48:35 w Rossmann
arta napisał(a):

kotek11 napisał(a):

ale ktoś nam humor poprawia na wieczór emotka

aha ludziska emotka kto nie głosował na moją fotkę a ma wolne głosy na rossnecie to zapraszam do zmęczonego walle'go


:) oddałam głosik, mam jeszcze 2, jakby ktoś potrzebował - PW.




tez zaglosowalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2430133 Napisano: 10.06.2009 06:31:01 w Rossmann
sydariameki napisał(a):

kinga1 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

kinga1 napisał(a):

w jaki sposób odbiera sie prazent urodzinowy,otrzymuje sie taki kod jak w przypadku upominków czy trzeba sie do nich osobiscie zgłosic po odbiór z dowodem czy może być ktoś inny,pomóżcie!!



przy odbiorze nagrody z konkursu trzeba podac imie i nazwisko , czasem login - raz mi sie zdarzylo;)
i zazwyczaj pokazac jakis dokument tozsamosci emotka
no i oczywiscie powiedziec z jakiego konursu nagroda emotka


chodzi mi o prezent urodzinowy(nasze urodziny)


na nasze urodziny nic nie dają emotka




jaki prezent urodzinowy? emotka a to na urodziny daja prezenty ???
myslalam , ze chodzi o nagrode z konkursu urodzinowego ze strony rossnet.pl emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2430018 Napisano: 10.06.2009 05:26:31 w Rossmann
kinga1 napisał(a):

w jaki sposób odbiera sie prazent urodzinowy,otrzymuje sie taki kod jak w przypadku upominków czy trzeba sie do nich osobiscie zgłosic po odbiór z dowodem czy może być ktoś inny,pomóżcie!!



przy odbiorze nagrody z konkursu trzeba podac imie i nazwisko , czasem login - raz mi sie zdarzylo;)
i zazwyczaj pokazac jakis dokument tozsamosci emotka
no i oczywiscie powiedziec z jakiego konursu nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2429542 Napisano: 10.06.2009 01:50:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

jaanonimka

#2428574 Napisano: 09.06.2009 09:20:54 w Rossmann
magma6 napisał(a):

helatko napisał(a):

moja siostra odebrała dziś zestawik urodzinowy jejku tacy jacyś niemili w tym rossmanie, jakby swoje oddawali, emotka


własnie emotka emotka


w krakowie na dunajewskiego tez, nie lubie tamtego rossmana jakies takie niemile te babki tam sa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2427853 Napisano: 09.06.2009 01:39:25 w Rossmann
ja mialam zestawy z pilka, pantene, raidem i probkami dove - balsam ten co kiedys a zel zolty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2427125 Napisano: 09.06.2009 08:44:53 w Rossmann
zeida napisał(a):

no niestety - nie spodobał im się mój żarcik(napisałam, że moje ukochane miejsce, do którego chętnie wracam to wc) emotka


emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2427074 Napisano: 09.06.2009 08:30:07 w Rossmann
i mi sie nie udalo:(
cos ostatnio na rossmanie wygrac nic nie moge:/
dobrze, ze choc prezencik kazdy moze dostac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2427027 Napisano: 09.06.2009 08:06:49 w Rossmann
to dzis o 10 mialy byc wyniki? czy o 12? czy o ktorej? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2427009 Napisano: 09.06.2009 07:49:36 w Rossmann
misiulka napisał(a):

jaanominka tu sobie zobacz emotka
http://merlin.pl/...0&y=0&page=1
tu sa te dyfuzery
-ja mam jaśminowy i pachnie cudnie!




katanaka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):


a wiecie ile kosztuje taki dyfuzor esencja zapachu? bo tak szukalam ale nie moge znalezc a mnie zaciekawilo to urzadznie;)


W rossmanie to można kupić jak się nie mylę to coś ok. 30 zł




dzieki dziewczyny emotka
a ja sie tyle tego oszukalam i znalezc nie moglam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0