Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jaanonimka

jaanonimka

#2712459 Napisano: 03.10.2009 09:36:34 w Wkurza mnie...
toudikot napisał(a):

bassia5 napisał(a):

polec napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

a mnie wkurzaja nabory na stanowiska w urzedach, a najbardziej mnie wkurzyl ten do urz. marszalkowskiego w kr.--- oczywiscie wynik naboru -- przyjete 2 dziewczyny po znajmomosciach!!!!!!!
po jakiego grzyba oni zapraszaja ludzi na rozmowy i testy skoro i tak wiadomo ,z e przyjmna swoich!!!;((
nie mam sily:(



Daj spoko,byłam tamm na praktyce zawodowej. Nie komentue, bo się odechciewa:/. Masakra




Nie tylko u Was tak jest. Już dawno w państwowych urzędach drzewo genealogiczne dyrektorów urosło w las. Pracuje dyrektor, rodzina i znajomi.


masz zupelna racje, moja kolezanka byla na stazu w urzedzie na slasku i dyrektor specjalnie pod nia zorganizowal pozniej konkurs na pewne stanowisko, by zatrudnic ja po stazu:) wiec chyba juz nawet nie warto probowac w tego typu konkursach, juz chyba latwiej wygrac samochod w jakims konku
emotka


ale to jest jakas paranoja !!

na testach bylo ok. 60 osob, z tego wybrali 5 ( a testy naprawde byly dosc trudne) do rozmowy , z czego jedna nie przyszla. i bylismy w 4 w tym kolejnym etapie rekrutacji: ja, taki chlopak i jakies 2 dziopy, ktore juz mi sie tam przed ta rozmowa wydawaly jakies podejrzane (na korytarzu ludzie pracujacy w urzedzie im czesc mowili i w ogole panny sie do nas prawie nie odzywaly, bo dlugo czekalismy na rozmowe - ponad godzine - bo pani dyrektor sie spoznila:(
w kazdym razie testow komp. na pewno nie napisaly, bo za bardzo biegle to one w komp nie byly co sie dalo zauwazyc, po tempie z jakim rozwiazywaly zadania - byla nas tylko 4 wiec latwo sie zorientowac. ja z tym chlopakiem rozwiazalismy juz po 3 zadania na 3, a te pytaly dopiero o tresc drugiego. a raczej nie bylo mozliwosci zeby sobie wybierac kolejnosc rozwiazywania zadan. kazdy musial robic w takiej samej kolejnosc:(

no a wczoraj wchodze na wyniki naboru i co?? i tam te 2 nazwiska!! bez sensu!! emotka
i to zreszta nie pierwszy raz tak mialam.

normalnie sily nie mam. odniechciewa mi sie wszystkiego:( Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2712279 Napisano: 03.10.2009 07:51:16 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzaja nabory na stanowiska w urzedach, a najbardziej mnie wkurzyl ten do urz. marszalkowskiego w kr.--- oczywiscie wynik naboru -- przyjete 2 dziewczyny po znajmomosciach!!!!!!!
po jakiego grzyba oni zapraszaja ludzi na rozmowy i testy skoro i tak wiadomo ,z e przyjmna swoich!!!;((
nie mam sily:( Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2711219 Napisano: 02.10.2009 06:33:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
emotka
bawik70 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

ciekawe kiedy wreszcie dadza te wyniki http://loreal-two.../konkurs/wez-udzial/ emotka emotka emotka emotka



Podobno ok 14 .10.2009


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2710948 Napisano: 02.10.2009 04:33:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
0 0

jaanonimka

#2709283 Napisano: 02.10.2009 06:45:15 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

nowy opisowy:

http://www.rossne...y/?contrixId=3600001 emotka


przepraszam, 1x mialo byc, tylko cos mi sie zacielo emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2709280 Napisano: 02.10.2009 06:43:24 w Rossmann

jaanonimka

#2709270 Napisano: 02.10.2009 06:40:11 w Rossmann

jaanonimka

#2706578 Napisano: 01.10.2009 07:57:20 w Rossmann
a konkurs o wrozce sie skonczyl?? emotka

kurcze, bo ja wczoraj wieczor
sobie napisalam opowiastke na brudno i nie wyslalam, bo stwierdzialam ze dzis rano jeszcze rzuce na to swiezym okiem
a tu formularza do wyslania nie ma emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704551 Napisano: 30.09.2009 03:34:23 w Rossmann
aka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

krzyszu napisał(a):

A myślicie, ze Panie z rosmana bedą zwracać uwagę co pisze na paragonie?


moje na bank będą bo mnie nie lubią za to,że im głowę zawracam emotka



hehe u mnie też jest jedna taka, która zawsze nawet na date zwraca uwagę emotka
gorzej będzie jak nagrody wyślą....



u mnie jak ostatnio spisywała dane męża z dowodu to nawet imiona rodziców spisała, wszystko po kolei, już myslałam, że kolor oczu też napisze emotka


powaznie?? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704444 Napisano: 30.09.2009 03:04:25 w Rossmann
misia89p napisał(a):

no ale skoro konkurs jest na stronie to po co mi gazetka, ja np nie wiedziałam, że w gazetce jest opis, bo nie czytam jej, a regulamin jest na stronie i tam powinny być najważniejsze punkty
teraz pewnie ta pani zadzwoni do wszystkich rossmanów i będą nam dokładnie sprawdzać paragony...


bez sensu emotka
ciekawe czemu nie zamieszczaja regulaminu od razu tylko jakis tam wyciag emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704404 Napisano: 30.09.2009 02:51:57 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

masza napisał(a):

malenka89 napisał(a):

niestety z tego co się dowiedziałam to paragon musi być przed dodaniem wpisu i nie ma możliwość później coś zakupić...


a jak to sprawdza w sklepie przy odbiorze nagrody....
zreszta regulamin mowi'

emotka Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zakup dowolnego produktu marki Johnson's baby w drogerii Rossmann w czasie trwania konkursu,



podobno w dalszych punktach regulaminu widnieje zapis o mydełkach emotka
a nagrody niekoniecznie będą do odbioru, mogą też wysyłać....


to zamist dac caly regulamin o trzymaja a my przez nich mozemy nie dostac nagrody emotka


o ile w ogole cos wygramy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704365 Napisano: 30.09.2009 02:38:37 w Rossmann
kolastynka napisał(a):

sydariameki napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Nie będą uwzględniane mydełka emotka
Pani mówi, że mogłam sobie jechać do ich firmy i przeczytać cały regulamin emotka


no to mamy niefart...oby uwzględnili paragony po dodaniu wpisu... bo inaczej dużo nagród wróci do organizatora.


W regulaminie jest napisane, że trzeba zakupić w trakcie trwania konkursu, a nie że przed zgłoszeniem.


no to jest napisane w wyciagu z regulaminu, a ciekawe co naprawde jest w regulaminie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704340 Napisano: 30.09.2009 02:29:09 w Rossmann
sydariameki napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Nie będą uwzględniane mydełka emotka
Pani mówi, że mogłam sobie jechać do ich firmy i przeczytać cały regulamin emotka


no to mamy niefart...oby uwzględnili paragony po dodaniu wpisu... bo inaczej dużo nagród wróci do organizatora.


no, mam nadzieje ze uwzglednia , bo ja zgloszenie juz kiedys wyslalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704330 Napisano: 30.09.2009 02:25:52 w Rossmann
malenka89 napisał(a):

Nie będą uwzględniane mydełka emotka
Pani mówi, że mogłam sobie jechać do ich firmy i przeczytać cały regulamin emotka


no to ladnie emotka
dzieki za info emotka
to 3a kupic oliwke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704173 Napisano: 30.09.2009 01:35:58 w Rossmann
w jakiej gazetce??
masza napisał(a):

dzasmina napisał(a):

masza napisał(a):

paragon z johnsona musze miec wczesniejszy niz zgloszenie? czy moge najpierw wziasc udział , potem kupic?



paragon pokazuje się przy odbiorze, więc chyba nie będą wiedzieli kiedy wysyłałaś. Trzeba go tylko miec. Chyba


dziękuje
muzulmanka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

jak myslicie mydelko johnsona wystarczy , tzn paragon?
jak postanowila rada starszych bo nie sledzilam wszystkich wpisow emotka
a nie wiem czy isc kupowac jakas oliwke czy cos innego emotka


w gazetce jest napisane, że mydełka nie biorą udziału w promocji


a jakie artykuły biora udział?.
nie mam gazetki a do rossmana wysle męża/ wiec musze mu powiedziec co ma kupic..........


Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2704105 Napisano: 30.09.2009 01:21:26 w Rossmann
jak myslicie mydelko johnsona wystarczy , tzn paragon?
jak postanowila rada starszych bo nie sledzilam wszystkich wpisow emotka
a nie wiem czy isc kupowac jakas oliwke czy cos innego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2691173 Napisano: 25.09.2009 04:49:34 w Oddam za darmo
nie wiem czy nie jest za pozno na taka informacje, ale teraz sie dowiedzialam , ze nie dam rady wykorzystac biletow na dzisiejszy maraton z almodovarem w multikinie w kr.
jesli ktos chetny zapraszam na priv
seans zaczyna sie o godz. 22 dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2687783 Napisano: 24.09.2009 04:33:37 w Rossmann
a to juz dostajecie prezenty na dzien chlopa? pochwalcie sie co w nich jest emotka
ciekawa jestem co stracilam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2684546 Napisano: 23.09.2009 06:17:43 w PODZIĘKOWANIA
[b]Reni dziekuje za bilety na poniedzialkowy pokaz
i tak w ogole , ze tu jestes emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaanonimka

#2684538 Napisano: 23.09.2009 06:15:33 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
fajnie gdyby pojawila sie opcja wiadomosci wyslane , bo mi tego bardzo brakuje tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0