Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6446219 Napisano: 27.12.2017 22:12:13 w Visa Konkursy
jez napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy ktoś mnie oświeci, czemu przy próbie wysłania zgłoszenia pojawia mi się tylko czerwony komunikat "pole wymagane" a dane zostają na swoim miejscu i wygląda że zgłoszenie się nie wysłało? Żadnego potwierdzenia że poszło... I nie  ma pola na wpisanie transakcji - tylko wystawca karty. Na kilku przeglądarkach próbowałam, na telefonie i wszędzie to samo...

Miałam to samo, ostatnią zgodę zaznaczyłam i poszło.

No właśnie wszystkie zgody zaznaczam i nie idzie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6446212 Napisano: 27.12.2017 22:02:26 w Visa Konkursy
Czy ktoś mnie oświeci, czemu przy próbie wysłania zgłoszenia pojawia mi się tylko czerwony komunikat "pole wymagane" a dane zostają na swoim miejscu i wygląda że zgłoszenie się nie wysłało? Żadnego potwierdzenia że poszło... I nie  ma pola na wpisanie transakcji - tylko wystawca karty. Na kilku przeglądarkach próbowałam, na telefonie i wszędzie to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6443899 Napisano: 19.12.2017 11:58:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No to nadeszła ta chwila, kiedy trzeba się tu w końcu wpisać. Normalnie porażka porażkę porażką pogania... A w styczniu nie  będzie lepiej, bo żeby wygrywać, to jednak trzeba grać, ale czas na granie mi się gdzieś zapodział i nie chce się pojawić... emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

slonko365

#6443411 Napisano: 18.12.2017 12:46:54 w Wkurza mnie...
Wystawiłam rower na OLX, podałam telefon, zadzwonił gość, potargował się, coś tam uzgodniliśmy, a on mi potem jaki to on jest chętny, i raczej nie o rower mu chodziło... emotka  No w mordę, co za debil emotka  Na szczęście sam się rozłączył, i dobrze że numer konkursowy podałam, nie prywatny... Nie mają co robić kretyni, tylko sobie durne żarty robić... emotka  I jeszcze z prywatnego dzwonił, nawet nie ma jak zablokować. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

slonko365

#6440061 Napisano: 11.12.2017 09:59:25 w SZUKAM....
Szukam pomysłu jaką grę na PS4 można kupić dla 8-letniej dziewczynki? Ktoś zna jakąś ośmiolatkę grającą i wie, co się może spodobać, żeby nie było za trudne, ale też nie za dziecinne? (I jeszcze najlepiej nie za drogie emotka  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6439133 Napisano: 08.12.2017 13:47:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
Helcia85 i magisterek - gratulacje!!! emotka  Wygrane - marzenie! Bawcie się cudnie! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 biokoo 0

slonko365

#6439085 Napisano: 08.12.2017 12:56:36 w Wkurza mnie...
lager napisał(a):

asia575 napisał(a):

ewunia napisał(a):

Próby naciągania na płatne SMS, płatne rejestracje i subskrypcje na portalach internetowych itp.
Doświadczyłam właśnie takiej próby, przyznam, że dobrze "socjotechnicznie" przygotowanej, na szczęście nieudanej.

I DLATEGO PRZY OKAZJI CHCIAŁAM OSTRZEC INNYCH.

Na olx mam wystawiony telefon, otrzymałam propozycję, po krótkich negocjacjach stanęło na wysyłce przy przelewie z góry na konto. Podałam wtedy nr konta i zaraz otrzymałam na swój telefon (widoczny w moich ogłoszeniach na olx) wiadomość SMS z jakiegoś serwisu z kodem.
Wyłudzacz (oczywiście jako kobieta, bo wzbudza większe zaufanie) bardzo przeprasza, ale pomyłkowo wkleiła mój nr telefonu, a nie swój i prosi o jego podanie. Czym to grozi?
1) może właśnie poprzez mój nr telefonu i ten kod chciał się zarejestrować się lub przedłużyć jakąś płatną subskrypcję na portalu,
2) może chciał zapisać mój nr telefonu do subskrypcji wysokopłatnych SMS Premium,
3) może jeszcze coś innego, bo naprawdę możliwości wtedy są duże,
4) ma też nr konta bankowego, nie wydaje mi się, że mógłby posiadając kod (oczywiście nie z serwisu bankowego) obciążyć rachunek, ale może się mylę?

Ja też ostrzegam!!!! W rodzinie przytrafiła się opcja 4 -z konta internetowego zniknęła większa suma pieniędzy przez takiego właśnie oszusta emotka

No ale jak to możliwe? emotka

Nie mogę znaleźć artykułu, gdzie o tym czytałam, ale chodziło o to, że da się przez takiego smsa, jeśli dodatkowo będzie zainfekowany komputer/smartfon, ustanowić na koncie "wiarygodnego odbiorcę" czy jakoś tak. Normalnie, gdy są jakieś przelewy przez internet, przychodzi sms kod, albo się wpisuje numer z tokena, i trzeba sprawdzić w smsie, czy na takie konto i taką kwotę rzeczywiście chcemy przesłać, bo oszuści potrafią na komputerze podmienić numer konta/kwotę, ale nie umieją podmienić treści smsa z banku.
Ale jeśli się ustanowi "wiarygodnego/zaufanego odbiorcę", to już przelewy do tego odbiorcy nie są potwierdzane smsami/kodami. A samo ustanowienie tego odbiorcy wymaga właśnie potwierdzenia sms-kodem.
Więc może się zdarzyć, że ten kod którego ktoś od nas chce, "bo się córka pomyliła" to jest właśnie sms-kod, którego wpisanie jest potrzebne żeby ustanowić zaufanego odbiorcę. A wtedy dla złodzieja hulaj dusza, piekła nie ma, całe konto może wyczyścić.
Także zawsze trzeba dokładnie sprawdzać sms-kody czy jest dobre konto, kwota i co właściwie ten kod potwierdza, a już na pewno nikomu żadnych kodów ze swojego telefonu nie odsyłać.
Podobno dobrą metodą zabezpieczenia swojego konta internetowego jest używanie do sms-kodów zupełnie osobnego telefonu, najlepiej bez dostępu do internetu, bo telefon można ukraść/zainfekować wirusem, żeby się włamać na konto internetowe. Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6438610 Napisano: 07.12.2017 15:03:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

dolly napisał(a):

darog napisał(a):

dolly napisał(a):

darog napisał(a):

dolly napisał(a):

mahuska napisał(a):


no właśnie d*pa
Dzisiaj na nowym telefonie MMS czytelny Pudliszki ogólnopolski
wczoraj 2x MM na noki3310 nie do odczytania na bank nie Tymbark
Wszystko z tego samego nr 537

u mnie nawet numeru nie ma, tylko jako nadawca jest MMS

u mnie nadawca nr 290 "nie można wyświetlić tej wiadomości"
identyko było jakiś czas temu-ale skasowany, tel nie taki stary Nokia na 2 SIM, może do redheads napisac maila z zapytaniem-czy to oni i dlaczego nie SMS...

tez mam nokie dual sim 130 .. ta sama?

tak!

one nie obsługują MMS stąd nasz problem emotka

nasz>? 
ja czekam na SMS- wg regulaminu.
moga podzielić wiadomośc na 2-jeśli jaki długi sms-który się przekształca na mms

Tak mi się wydaje, że te trzycyfrowe numery to nie jest numer nadawcy, tylko numer operatora, który powiadamia, że aparat nie odczytuje wiadomości.  Ja zawsze jak na starą nokię dostaję mmsa, to najpierw mam wiadomość "nie można wyświetlić tej wiadomości" z numeru właśnie chyba 537 (plus), a po kilku godzinach przychodzi hasło na stronę www, żeby odebrać mmsa i wtedy dopiero jest podany numer nadawcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6438468 Napisano: 07.12.2017 12:10:30 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

actimel emotka  

Masz rację, jest obrzydliwy w smaku emotka
emotka
Kiedyś spróbowałem i od tej pory stoi na półce z Wosebą, podpisany "NIE RUSZAĆ, BLEEE" emotka

Nie, no smaczny to jest, ale w tej małej buteleczce są dwie łyżeczki cukru emotka  Co mnie wkurza, gdyż chwilowo nie żrę cukru (ale jak staję na wadze, to mi humor wraca emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6431984 Napisano: 23.11.2017 00:59:36 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

Ktoś, kiedyś... chyba rok temu... emotka  pisał, że jak się tylko robi zimno, to pękają mu dłonie... bez rękawiczek.... wkurza mnie, ze nie moge tego odszukać i dowiedzieć się czym to smarował, by się szybko zagoiło emotka

Nie wiem, co tenże ktoś pisał, ale w takiej sytuacji koniecznie trzeba uważać, żeby ręce nie były wilgotne, nawet nie myć na krótko przed wyjściem i nie używać kremów nawilżających, tylko tłuste kremy, najlepiej z silikonami, bo chociaż one normalnie blokują wnikanie substancji odżywczych, to w takiej sytuacji właśnie dobrze, bo zabezpieczają przed zimnem. Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

slonko365

#6431981 Napisano: 23.11.2017 00:50:20 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):


Iiii-uuu, iii-uuu, iii-uuu! Jadę, jadę na pomoc! emotka   

cb656 lejesz miodek na moją zbolałą duszę emotka
Skąd wiedziałeś, że kocham Pratchetta? emotka
PS. Teraz tylko mnie wkurza, że nie mogę się zalogować na komputerze - po kliknięciu zaloguj znika mi login i hasło, i nie ma żadnego komunikatu emotka  Dopiero na komórce mi się udało, a na kompie dalej nic  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6431237 Napisano: 21.11.2017 15:05:27 w Wkurza mnie...
Okołoświąteczne wydatki mnie wkurzają emotka  Już wydałam więcej niż zarobiłam w tym miesiącu, a lista zakupów jeszcze długa... i nie to, żebym jakieś drogie prezenty kupowała...
I drogie konkursy mnie wkurzają.
I konkursy z pytaniami "napisz życzenia świąteczne". Już chyba wolę "dlaczego to Ty masz wygrać" emotka
Jakiś dzień na wkurzanie mam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6431148 Napisano: 21.11.2017 13:33:49 w Winiary
constantine napisał(a):

a te paragony jakoś podstemplowane będą po odbiorze deski ?
na konkurs winiary biedronka na ewentualne auto nie będą potem zdyskwalifikowane przez to "odznaczenie" ???

Mi babka napisała "WW" w miejscu gdzie na paragonie miałam Winiary, taki nieco pobazgrany ten paragon, ale nie wydaje mi się żeby to w czymkolwiek przeszkadzało, tym bardziej że chyba oni sami wiedzą, że są dwie akcje równolegle, a paragonów nie zatrzymują więc można spokojnie je wysłać na loterię. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6431058 Napisano: 21.11.2017 11:49:59 w SZUKAM....
andii napisał(a):

ale to nie o zgody chodzi, tylko pod danymi jest okienko na @ ..który nie musi być emotka   może nie wpisałaś i Ci nie przyszło potwierdzenie

hmm... tak mi się wydawało, że wpisałam, ale może faktycznie data zakupu mi przysłoniła a potem poleciałam dalej emotka , przy następnym zgłoszeniu zwrócę na to uwagę emotka  Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

slonko365

#6431038 Napisano: 21.11.2017 11:38:13 w SZUKAM....
andii napisał(a):

slonko365 napisał(a):

andii napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Przychodzą Wam mailowe potwierdzenia zgłoszeń z Sidoluxa? Dwóch pod rząd nie dostałam, mimo że pokazała się plansza "dziękujemy z zgłoszenie" ?

a są wogóle?  mi ani jedno potwierdzenie nie przyszło emotka

No właśnie wcześniej za każdym razem dostawałam, a w tym etapie wcale.

aaaa  ja już wiem czemu nie mam emotka  bo nie zaznaczam tam tego okienka jednego emotka

ja za każdym razem tylko regulamin zaznaczam, zgody już nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6431031 Napisano: 21.11.2017 11:30:10 w SZUKAM....
andii napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Przychodzą Wam mailowe potwierdzenia zgłoszeń z Sidoluxa? Dwóch pod rząd nie dostałam, mimo że pokazała się plansza "dziękujemy z zgłoszenie" ?

a są wogóle?  mi ani jedno potwierdzenie nie przyszło emotka

No właśnie wcześniej za każdym razem dostawałam, a w tym etapie wcale. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6431025 Napisano: 21.11.2017 11:22:58 w SZUKAM....
Przychodzą Wam mailowe potwierdzenia zgłoszeń z Sidoluxa? Dwóch pod rząd nie dostałam, mimo że pokazała się plansza "dziękujemy z zgłoszenie" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6430945 Napisano: 21.11.2017 09:59:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
scrabble gratuluję toyotki! emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

slonko365

#6428316 Napisano: 14.11.2017 15:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Niestety, oni nie praktykują "przesuwania na liście laureatów". Zarówno ja, jak i znajoma wygrałyśmy kiedyś u ZEG`a nagrody główne z rezerwy emotka  (w różnych konkursach) ...

No byłoby miło, bo mam wrażenie, że ta agencja wiecznie mnie w jakiejś rezerwie zostawia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6428300 Napisano: 14.11.2017 14:54:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Niestety, oni nie praktykują "przesuwania na liście laureatów". Zarówno ja, jak i znajoma wygrałyśmy kiedyś u ZEG`a nagrody główne z rezerwy emotka  (w różnych konkursach) ...

No byłoby miło, bo mam wrażenie, że ta agencja wiecznie mnie w jakiejś rezerwie zostawia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0