Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6462259 Napisano: 11.02.2018 22:07:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

jaka długa może być treść odpowiedzi na Kaufland Paryż-nie mogę otworzyć regulaminu emotka  Kto pomoże ?

Nie widzę żadnego ograniczenia długości znaków w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6462237 Napisano: 11.02.2018 20:40:24 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):


a ja nie rozumiem tego fenomenu. U mnie zawsze jest komplet

To bardzo dziwne. Zdecycydowanie jest z Tobą coś nie tak   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6462234 Napisano: 11.02.2018 20:35:56 w Wkurza mnie...
A i jeszcze jedno mi się przypomniało jeśli chodzi o skarpetki - lubią je też pożerać poszwy i poszewki jeśli się razem pierze. A potem zwalają na pralkę, no bo "Do pralki wrzuciłam dwie skarpetki, a wyjęłam jedną!" emotka
Wkurza mnie też, że giną mi bez wieści małe łyżeczki. A przecież ich nie piorę... Wyświetl w wątku >>
1 1mariusz 0

slonko365

#6462229 Napisano: 11.02.2018 20:16:26 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

slonko365 napisał(a):

W antybiotyku nie pomogę, ale gdy mój syn miał nawracające zapalenia ucha, stosowaliśmy Otoargent - z jonami srebra https://www.alele...le-do-uszu-15ml.html

Oooo nie wiedziałąm, ze jest też do ucha!  Na gardło jest super emotka  Argentin- T. Jeszcze mam na półce Rhinoagrent, ale nie wypróbowany.
Słonko, ale to profilaktycznie stosowaliście, czy przy infekcji?

Przy infekcji, jeśli nie było aż tak źle, że trzeba było antybiotyk, i dawało radę, i też wspomagająco przy antybiotyku chyba, ale nie dam sobie ręki uciąć, czy wtedy Otoargent czy CUE. Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

slonko365

#6462147 Napisano: 11.02.2018 12:37:19 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze od miesoaca choruje-zapalenie oskrzeli i antybiotyk.potem kaszel,od tygodnia bol ucha,myslalam ze minie.Wczoraj wyladoealam na pogotowiu i kolejny antubiotyk.Zapalenie ucha,dzis po drugiej dawce antybiotyku myslalam ze umre,chyba mam uczulenie.Lekarz dal tez antybiotyk w kroplach dicortinef ale mowi ze za slabe.Co jeszcze mozna stosowac na bol ucha?Bo chyba w pob musze isc do rodzinneho po inny antubiotyk emotka

W antybiotyku nie pomogę, ale gdy mój syn miał nawracające zapalenia ucha, stosowaliśmy Otoargent - z jonami srebra https://www.alele...le-do-uszu-15ml.html
I tak bardziej profilaktycznie, ale w trakcie choroby też (wspomagająco przy antybiotyku albo przy lżejszych infekcjach) CUE. Jeśli masz tendencje do zapaleń uszu, to warto sobie przy infekcjach, korzystaniu z basenu czy nawet do czyszczenia uszu stosować czasem. https://www.alele...le-do-uszu-30ml.html

Ale najlepiej oczywiście idź do lekarza, niech zobaczy co i jak, żeby się nie pogorszyło. emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6462138 Napisano: 11.02.2018 11:43:07 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy faceci jedzą skarpetki? Kupiłam 3 tygodnie mojemu 10 par i już nie ma żadnej do pary

To nie faceci, to pralka. Tajemna Komora Pożerająca Skarpetki. emotka

Też nie rozumiem tego zjawiska, przy czym u mnie skarpetki jedzą wszyscy oprócz mnie, a w szczególności dzieci.  emotka
Jednocześnie muszę zadać kłam twierdzeniu, że to pralka zjada skarpetki. Jest to fizycznie niemożliwe: kołnierz jest naciągnięty na bęben w taki sposób, że tam nie ma żadnej "szpary". Miałam wątpliwą przyjemność sprawdzić to osobiście, gdy mi się pralka zepsuła i trzeba było zdjąć tą gumę, a potem ją ponownie nałożyć, co okazało się mordęgą. Otóż jest ona naciągnięta na bęben a na niej naokoło jest bardzo ciasno naciągnięta taka jakby bardzo gęsta sprężyna - trzyma mocno, żeby się ta guma nie zsunęła, a jednocześnie założenie jej jak się ściągnie to jest... tak, już pisałam : mordęga. emotka  I nic się nie przeciśnie.
Jedyna opcja, to otworki, którymi wycieka woda - i tutaj świetnie sobie radzą np. fiszbiny, może się zdarzyć, że moneta albo jakiś koralik. Ale skarpetka nie przelezie, choćby miała nogi.
Czyli tajemnica znikających skarpetek nadal jest nierozwiązana. Osobiście obstawiam wszelkie szpary pod meblami, ale u mnie po generalnych porządkach odnajduje się tylko część skarpetek, więc... emotka
PS. Gdy kupuję skarpetki, to od razu hurtowo większą ilość takich samych, wtedy przez dłuższy czas się między sobą dobierają w pary po zaginięciu współplemieńców emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6461576 Napisano: 09.02.2018 09:15:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

shineoff napisał(a):

Abstrahując od tego, czy profile są fałszywe czy prawdziwe, to zgodzę się z ludźmi, którzy robią tam burzę, iż prace zwycięskie nie były (wszystkie) rzeczywiście kreatywne. Ani trochę nie były. Nie grałam w tym konkursie, więc wypowiadam się absolutnie obiektywnie, nie przemawia przeze mnie zazdrość, czy ból porażki emotka  

Wypowiadasz się subiektywnie. W ocenie kreatywności pracy obiektywizm nie istnieje.

emotka
Normalnie mam ochotę sobie wrzucić do stopki:

"Wypowiadasz się subiektywnie. W ocenie kreatywności pracy obiektywizm nie istnieje."
                                                                                                        - Asantesana -
i jeszcze:

"Kreatywność to pojęcie delikatnie mówiąc względne. Jury może wybrać nawet przypalony kotlet, bo ich spalenizna jara, jeśli tylko jest to zgodne z regulaminem."
                                                                                                                                                                                      - Mia -

Bez cienia ironii to mówię. Mam takie wrażenie że bardzo wiele osób tego kompletnie nie rozumie. I nie piję do Ciebie shineoff, to taka ogólna refleksja, jak się poczyta m.in. ten top. Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6461422 Napisano: 08.02.2018 19:11:13 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

1 - w modelu nie pomogę, kupowałam bardzo dawno temu najtańszy - Sanico (jakos tam działał, ale jak dla mnie jest za głośny do sypialni) ,ale jak już kupisz, zwróć uwagę na wodę której będziesz używać - najlepiej używać destylowanej, rozpylanie wody z dużą zawartością kamienia podobno może powodować osiadanie pyłku z tego kamienia w całym domu. Zwróć też uwagę na ceny filtrów, bo trzeba je wymieniać, żeby nawilżacz sprawnie działał.

Czy woda filtrowana z dzbanka typu brita dafi itp moze byc czy najlepiej destylowana? Widzialam wlasnie tez modele bez filtrow. Moze za takim sie rozejrze, pytanie czy np nie psuja sie czesciej i jak z wymiana czesci.

Na pewno będzie lepsza woda z dzbanka niż wprost z kranu, ale w niej też jest kamień i nie wiem, czy przy intensywnym używaniu nawilżacza nie będzie to problemem - ale może ktoś używał zwykłej wody i się wypowie, ja kupowałam wodę destylowaną w takich sporych, chyba 10-15 litrowych kanistrach, używałam tez do prasowania, nie była ta woda jakaś bardzo droga.
Co do filtra, to właśnie nie wiem, czy jednak nie lepiej z filtrem, tylko przy wyborze modelu warto też popatrzeć na cenę filtrów, żeby mieć pełen ogląd sprawy przy podejmowaniu decyzji emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

slonko365

#6461259 Napisano: 08.02.2018 13:51:41 w Wkurza mnie...
monisss napisał(a):

że moja mama ma zaostrzenie astmy.. i się o nią martwię to po 1 , a po 2 miała zostawać raz na jakiś czas z młodą, bo ja bym tak chętnie gdzieś wyszła bez dziecka... tak żeby się nie martwić i przed spaniem nie musieć wracać...
no i te dojazdy do roboty.. już nie mam sił ;( ... a znaleźć coś nowego z dobrą kasą...
i ta głupia zima i smog.. niech nadejdzie już wiosna...

emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6461199 Napisano: 08.02.2018 12:41:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
shineoff napisał(a):

rozinio napisał(a):

Wina Mołdawii wrzucili wyniki:
https://www.faceb.../?type=3&theater

Ludzie w komentarzach buntują się (i słusznie), bo nagrodzili za długą pracę i napisali, że w regulaminowych 250 znakach zdecydowali się nie wliczać spacji.

Wrzucam jako case study emotka

Widziałam sporo konkursów, gdzie ludzie niedokładnie przeczytali regulamin (i uczestnicy i organizatorzy) i wygrywały odpowiedzi niezgodne z regulaminem - za długie, ze zdjęciami itp. Słabe to jest emotka  

W tym przypadku jedyna wątpliwość jest taka, że organizator postanowił nie wliczać do liczby znaków spacji. Może i powinni to ująć w regulaminie, ale z drugiej strony, gdyby napisali, że zdyskwalifikowali prace mające ponad 250 znaków ze spacjami, to byłby raban, że w regulaminie nic nie było, że 250 "ze spacjami" emotka  Nie została nagrodzona żadna praca niezgodna z regulaminem - nie było w nim napisane, że 250 znaków musi obejmować spacje - może i z reguły tak jest, i sami sobie strzelili w kolano, doszczegóławiając to dopiero po konkursie, ale tak czy inaczej nie ma tu złamania regulaminu, a skoro n ie sprecyzowali tego od razu - wątpliwość rostrzygnęli na korzyść uczestników. Nie wygrała żadna z długich prac, których chyba była połowa w tym konkursie emotka
I powiem tak - róbcie raban dalej, jak drugi raz wpadną na to, żeby sobie robić dobry PR przez robienie konkursu na FB, to się palną w czoło z myślą "a na cholerę nam problemy, nie za to nam sponsor płaci, żeby mieć potem utrapienie, pozytywnie musi być, żadnych konkursów"! Jeszcze bym zrozumiała, gdyby nagrodzili którąś z tych długich prac - nieregulaminowych. Ok, trzeba protestować. Ale jakieś wypisywanie, że konkurs ustawiony, że mało kreatywne prace wybrali... Żenujące to jest. emotka

I w sumie jak dla mnie ok, nie lubię facebookowych konkursów. emotka  Byle by tylko zaczęli robić konkursy poza FB, a nie zrezygnowali z nich całkiem.  Wyświetl w wątku >>
2 mayteq, mia 0

slonko365

#6461120 Napisano: 08.02.2018 11:34:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rafi323raf napisał(a):

No trudno, i tak planowałem rzucić konkursy i iść do pracy jak normalny człowiek emotka

emotka  
Też się załamałam w związku z czym planuję iść na wino emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6461038 Napisano: 08.02.2018 10:43:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

od 19.02 do 29.04
loteria - kup dowolny produkt  DUCK, PRONTO, MRMUSCLE
www.rodzinnaloteria.pl (jeszcze nie działa)

codzienne 1x bon euro rtv agd 1500 zł, 10x zestaw produktów


Obudzili się znowu, farfocle jedne! emotka Może niech sobie oszczędzą tej szopki z wbijaniem zgłoszeń przez stronę i od razu wyślą nagrody do drukarzy i oszustów?! emotka

Ciekawa jestem czy organizator będzie ten sam, bo na razie nie wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6460951 Napisano: 08.02.2018 09:40:56 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

1. Szukam nawilżacza powietrza. Podpowiedzi na co zwrócić uwagę, może ktoś poleci jakiś model, jest tego mnóstwo w bardzo różnych cenach. Jedyne na czym mi zależy, to żeby był naprawdę cichy i mógł pracować w nocy w sypialni.
2. Gdzie mogę zamówić ok 50-70 malutkich uśmiechniętych i smutnych buziek magnesów, najlepiej takich płaskich? Albo arkusz magnesu, coby samodzielnie powycinać? Da się w ogóle tak kupić?

1 - w modelu nie pomogę, kupowałam bardzo dawno temu najtańszy - Sanico (jakos tam działał, ale jak dla mnie jest za głośny do sypialni) ,ale jak już kupisz, zwróć uwagę na wodę której będziesz używać - najlepiej używać destylowanej, rozpylanie wody z dużą zawartością kamienia podobno może powodować osiadanie pyłku z tego kamienia w całym domu. Zwróć też uwagę na ceny filtrów, bo trzeba je wymieniać, żeby nawilżacz sprawnie działał. Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

slonko365

#6460660 Napisano: 07.02.2018 13:17:34 w Kaufland konkursy
Czy dostajecie zwrotki z Henkela "Czystość, którą pokochasz"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6460363 Napisano: 06.02.2018 13:48:07 w Smolar
darog napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Karty podarunkowe  ze Smolara (Kaufland) są aktywne? Był ktoś już na zakupach ?


czy Smolar się nie pomylił? 
w tej loterii można wygrać w każdym etapie?
czy ja błędnie rozumiem regulamin?

w każdym etapie dowolną ilość pięćdziesiątek emotka  tylko na miesięczne jest ograniczenie Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

slonko365

#6460353 Napisano: 06.02.2018 13:29:19 w NA CO CZEKAMY?
07.02  -Stock ll etap @
09.02 - Kinder 50 lat- Konkurs I etap 31.01+ 7 d+ 2 dr
12.02 - Kubuś tygodniowa I etap 05-07.02. + 3 dr
12.02 - Nivea Baby TESCO
12.02 - Listerine Tesco 05.02+ 7 dni
12.02 - Listerine Hebe 05.02+ 7 dni
13.02 - GP Mini IX etap
13.02 - Wyraź swój styl 09.02+7 dni @
14.02 - Poczuj smak zimowego szaleństwa (Ben&Jerry's) 7.02+7 dr
14.02 - Colgate Biedronka- 11.02+ 3dr
14.02 - Melvit Carrefour
15.02 - Kaufland Columbit Aygo- 6.02+ 7dr
19.02 - Kubuś tygodniowa II etap
22.02 - Czas na biały uśmiech C4 14 dni+3 dr
26.02 - Kubuś tygodniowa III etap
26.02 - Somat Biedronka 12.02 + 10 dr
28.02 - Kaufland Świąteczne wypieki -info e-mail
28.02 - GP Mini- główna
01.03 - Kaufland "Troszczymy się..." 19.02 + 10 dni
05.03 - Kubuś tygodniowa IV etap
12.03 - Kubuś tygodniowa V etap
13.03 - Mieszko Me&You
31.03 - Kaufland Meksyk Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6460168 Napisano: 05.02.2018 22:52:56 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Gdzie można kupić słodycze Vobro?

Wydaje mi się, że widziałam w Lidlu (wiśnie w czekoladzie zdaje się)...

W C4 też są. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6459730 Napisano: 05.02.2018 10:04:49 w Mam problem...
jokan napisał(a):

jozekb napisał(a):

paula9891 napisał(a):

defed napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Mam problem z wysłaniem wiadomości, pokazuje się komunikat "wiadomość o podanym adresie ip nie istnieje" czy jakoś tak.
A koleżanka nie może się zalogować do konta, bo użytkownik o adresie ip nie istnieje. To problem po stronie forum?

To był problem, ale juz działa, też nie potrafiłam napisać ani PW, ani posta, ale juz da radę! emotka

ok, dziękuję  emotka

Dalej jest problem z logowanie.
Proszę sprawdzić czy wszystko ok. Mój znajomy nie może się zalogować.

ja tez mialam, ale pionas mi napisal, ze jakies prace trwaja czy trwaly...

U mnie już ok, też się nie mogłam zalogować wcześniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6458470 Napisano: 01.02.2018 11:20:05 w Lay's
delvitto napisał(a):

madlette napisał(a):

Halo! Gdzie jakieś lay'sowe konkursy?! Specjalnie kupiłam na AliExpress zgrzewareczkę, żeby ją wykorzystać. Już dawno doszła, a tu bieda... emotka emotka

ja też na taką zgrzewarkę czekam:)
nie mam dodanych konkursów, więc na razie nie mam dostępu do zapowiedzi, i nie wiem, może ktoś tam o tym napisał? Nie wiem, czy avanti, ale od 5 lutego będzie coś na chipsy Star, codziennie 1000 zł, co tydzien 10000 zł. Trzeba będzie dokończyć krótką rymowankę. Mam foto banderoli, ale nie umiem tu dodać zdjęcia:( 
W tamtym roku loterię star avanti robiło, więc teraz może też oni? 

Nie chcę Was martwić, ale zgrzanie chipsów gdy już dostanie się do paczki powietrze za dużo nie pomoże. I tak sklapcieją. Może ciut później, ale to już nie będzie to samo, co nieotwarta paczka, bo producenci dają do środka mieszankę gazów, wspomagającą utrzymanie świeżości i chrupkości. Aczkolwiek osobiście takiej metody nie testowałam, więc nie wiem jak realnie jest ze skutecznością (może będą lepsze niż bez zgrzania, bo nie będzie się dostawała wilgoć?);P
https://dompelenp...psow-duzo-powietrza/ Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6458264 Napisano: 31.01.2018 20:11:11 w Kaufland konkursy
sylwika76 napisał(a):

na loterię można dzisiaj zgłosić paragon z początku konkursu czy już po zawodach?

Można, nie trzeba z danego etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0