Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6467472 Napisano: 26.02.2018 15:14:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziędobry. emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6467437 Napisano: 26.02.2018 14:24:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

amastowa napisał(a):

nie przejmujcie się tym, ze na mail nie przychodzi potwierdzenie. ja miałam zgłoszenie w drugim etapie, też nie było potwierdzenia przez kilka dni. Dotarło dopiero w dniu wyników, a kilka minut po nim wiadomość o wygranej  emotka

oni to przysyłają zwycięzcom, tuż przed publikacją wyników

No byłoby miło tak dostać potwierdzenie tuż przed info o wygranej  emotka  Ale fakt, że takie samo hasło wpisane do sprawdzenia jeszcze raz nie pokazywało się jako zgłoszone, jednak mnie ciut niepokoi, bo to może oznaczać, że po prostu nie mają go w systemie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6467389 Napisano: 26.02.2018 13:05:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

monisss napisał(a):

rebelmen napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

W tym NicNac's jakas parodia. Wyslalam zgłoszenie 19/02 wieczorem, ale napisałam do nich bo mi się nie wyswietlalo żadne potwierdzenie wyslania. I powiedzieli mi, ze moja zgłoszenie bralo udział w rozstrzygnieciu już 19/02! Jakim cudem skoro wyniki były rano, a ja zgłoszenie wyslalam wieczorem??? Jakies błędy techniczne chyba mają

Co najmniej jest to dziwne, tura trwa do północy , a kolejnego dnia w poniedziałek już wyniki,w pierwszej turze było 900 zgłoszeń,to w kolejnych pewnie wiecej, Chyba ze szybko obrabiają emotka

ciekawe czy siedzą od północy i wybierają ?:D

A ja właśnie się zorientowałam, że nie kliknęłam w link na mailu, a wczoraj się skończył etap.. ciekawe czy moje zgłoszenie przepadnie czy zaliczy się do nowego etapu emotka

A ja nie dostałam potwierdzenia na maila. Chciałam hasło wpisać jeszcze raz (nie pokazywało, że już jest), ale z kolei pojawił się komunikat, że paragon już wykorzystany... A maila jak nie było tak nie ma...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6466747 Napisano: 23.02.2018 13:04:20 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

radosna napisał(a):

mietowa napisał(a):

radosna napisał(a):

mietowa napisał(a):

Stracilam wazne, stale zlecenie za prawie 2 tysiace miesiecznie. Nie z mojej winy, ale... ech, niech mnie ktos przytuli  emotka   emotka emotka .

emotka Całe nasze forum Cię przytula!

Dziekuje:). Jeszcze cos do jedzenia mozecie mi ukradkiem wlozyc do kieszeni  emotka

To ja wkładam 4 batoniki Kinder, 2 paczki orzeszków NicNac's oraz śliwki w czekoladzie Solidarności emotka
A forumowy żętelmen niech dorzuci do tego relaksujące piwko emotka Ktoś miał tutaj pół pokoju piwa,
niech z nim przybywa. Ja mogę dać tylko rum, ale czy masz miętę i limonkę do tego?

dorzucam kilkanaście produktów Milki i 4 paczki STAR emotka Z głodu nie umrzesz emotka

a ja dorzucę crunchipsy i fuze tea  emotka

ja się zapasem wedla podzielę, głowa do góry!

mietowa, ja bym przemyślała otworzenie budki lub straganu nieopodal jakiejś szkoły  emotka   Trzym się ciepło, mam nadzieję, że próżnia po tym zleceniu szybciutko wypełni ci się czymś jeszcze lepszym! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

slonko365

#6466744 Napisano: 23.02.2018 13:00:28 w WC - rozmowy o wszystkim
O oszustach tym razem przez FB.
Niby przy zachowaniu pewnych zasad bezpieczeństwa nie pownien się człowiek na takie coś nabrać, ale jak mówi przysłowie "na socjotechnikę nie poradzisz"  emotka  więc warto przeczytać jak oszuści działają:
https://niebezpie...ryptowalutami-w-tle/ Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6466655 Napisano: 23.02.2018 10:59:59 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

slonko365 a weź rozjedź kiedyś kogoś dla przykładu, to się może reszta skłoni ku refleksjom emotka

białą farbą na podjeździe narysuję obrys rowerzysty jak po morderstwie - to będzie chyba mniej drastyczne emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6466620 Napisano: 23.02.2018 10:12:19 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie dziewczyna jeżdżąca po chodniku przed moim domem rowerem. Już drugi raz wyjeżdżając zza zakrętu mało mi na samochód nie wpadła, dziś aż prawie mi się położyła na masce emotka  Żeby była jasność - wjeżdżam i wyjeżdżam pomału, patrząc żeby kogoś na chodniku nie rozjechać, a jak na nim stoję, to tylko przez chwilę, czekając, aż dziecko zamknie bramę albo żeby się włączyć do ruchu. No inaczej się wyjechać nie da, żeby na chwilę nie zatarasować chodnika, chociaż koło mnie i tak jest fajnie, bo mam cofnięte ogrodzenie (w przeciwieństwie do sąsiadów) więc i tak zostaje jeszcze z 1,5m od strony ulicy albo ogrodzenia, zależy jak stanę, ale i tak zawsze muszę zastawić chodnik który idzie środkiem między trawnikami.
Więc jak franca jedzie nim rozpędzona i wypada zza zakrętu, to jakbym nie stanęła i nie uważała, i tak się zastanawiam, kiedy mi się rozpłaszczy jakiś rower na samochodzie, bo jeszcze jeden chłopak też tak jeździ. Ale przynajmniej nie posyła mi potępiających spojrzeń jak ta panna. Dzisiaj aż za nią pokrzyczałam, że jak jedzie chodnikiem, to niech uważa przynajmniej. To jej spojrzenie z pretensją chyba mnie najbardziej wkurzyło emotka  emotka
Sama tez jeżdżę rowerem chodnikiem, bo jazda wąską jezdnią to jak dla mnie dużo gorsza opcja, ale bez przesady, żeby gonić na łeb na szyję i niech się inni martwią... Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6466137 Napisano: 22.02.2018 09:15:43 w SZUKAM....
1mariusz napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Szukam informacji, ile zarabia się jako troll internetowy?  emotka  A konkretnie jako osoba dodająca pozytywne komentarze o produktach, producentach, takie tam... Ktoś ma jakąś orientację? Może być PW  emotka

Dowiedziałaś się??Przyznam ,że też mnie to ciekawi! emotka  Może być PW emotka

No właśnie nie, jakoś nikt się nie przyznaje emotka  Tak że podbijam pytanie, zupełnie serio pytam, nie dla sensacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6465824 Napisano: 21.02.2018 11:21:11 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 kropki mogą być? emotka

Obojętnie emotka  nie wiem jak innym pasuje, ale coś powinno być żeby oddzielić każdą wypowiedź od innej emotka  
 i dodałbym jeszcze gdzieś (np tam w rozwijanym NA SKRÓTY) link do bazarku emotka  
malo kto tam zagląda bo chyba mało kto o nim wie, a może wtedy byłoby częściej odwiedzane emotka  

Co to jest bazarek? emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

slonko365

#6465793 Napisano: 21.02.2018 10:06:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
ikropka napisał(a):

gosia16 napisał(a):

maverick napisał(a):

joan napisał(a):

ikropka napisał(a):

czy na Heinekena jest jakiś patent? Niektóre osoby lub rodziny mają po kilka nagród, więc chyba musi istnieć jakiś "system"


Na pewno jest sposób, ale: nie podadzą Ci go ludzie, którzy nie wyrywają (bo nie wiedzą) + nie podadzą Ci go ludzie, którzy wygrywają (to logiczne).

Moim zdaniem wszelkie konkursy/loterie na same kody z kapsli są durne do kwadratu, bo pracownicy knajp mają tego od zaje*. Taka ogólnopolska fikcja, że zwykły śmiertelnik może coś ugrać.

cytując klasykę : "mądrego to i przyjemnie posłuchać" - poczytać emotka

Cieszę się ze wczoraj należałam do śmierteników emotka  jak ja bym chciała wiedzieć jaki patent wygrywa

tu raczej nie chodzi o ilość bo ja akurat przez przypadek z tych co mają kapsli do zaje*

Powiem tak: jeśli w loterii jest 100 zgłoszeń i wyślesz 1 zgłoszenie, to masz 1% szans na wygraną. Mało, ale jakaś szansa jest, a zgodnie z filozofią Terrego Pratcheta, jeśli jest tylko jedna szansa na milion, to musi się udać  emotka   emotka
A jeśli pozostałe 99 zgłoszeń wyśle druga osoba, to ma 99% szans na wygraną. Co nie daje jej absolutnie żadnej pewności, bo może akurat wypadnie na to jedyne nie jej zgłoszenie. Ale to jest ciągle różnica jak 1 do 99. Więc niech nikt mi nie mówi, że w loteriach nie liczy się ilość. Tak jak ja nie mówię, że 1 zgłoszeniem nie da się wygrać. Da się. Sprawdziłam emotka  (ale nie w Heinekenie) Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6465608 Napisano: 20.02.2018 17:26:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Oświeci mnie ktoś jakim cudem w Kaufie gdzie jest po 1 bonie na sklep... nagradzają kilka osób z jednego sklepu ???

odpowiedź jest na forum kaufland konkursy

Dzieki za info emotka  Poczekam sobie, bo dziś dopiero konki dodałam i nie mam jak podejrzeć emotka

Zgodnie z regulaminem jeśli w jakimś sklepie nie było zgłoszeń, bon z tego sklepu mieli "przekazać" do najbliższego geograficznie sklepu. I wtedy w tym sklepie mogły być dwa bony czy tam więcej z innych jeszcze sklepów. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6465250 Napisano: 19.02.2018 21:39:59 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

mia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

(...) Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz... 

No co się dziwisz - przynajmniej dziecko rozumie, co mówi. emotka Jeszcze tylko tego Piłata jakoś by przerobić i całkiem normalnie by było.
Nawiasem mówiąc, moja mama do tej pory wspomina, jak za jej dzieciństwa cała wieś śpiewała gromko w kościele "O cebrze czystości...", no bo co to ceber, to na wsi każdy wiedział, a jakiś tam "cedr"??? emotka

W kościele, do którego chodziłam jako dziecko, były różne napisy pod obrazami. Pisane ozdobną, chociaż - jak się okazało, dość nieczytelną czcionką. Skutek? Przez 4 lata dzieciństwa byłam święcie (nomen omen) przekonana, że pod obrazem Matki Bożej jest napisane: "Pomacaj nam nieustannie". Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam, bo po pierwsze - sądziłam, że nikt oprócz mnie nie zauważa tej koszmarnej pomyłki, po drugie - spłonęłabym ze wstydu. Taka tam historyjka  emotka

Moja córka gdy była malutka w "Zdrowaś Mario" Zamiast "módl się za nami grzesznymi" mówiła "módl się za nami grzecznymi" - i miałam problem czy dziecko z tej niewinności wyrywać i poprawiać...  emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6465003 Napisano: 19.02.2018 10:29:08 w Popraw sobie humor...
Trening the best - rozpisany zgodnie z potrzebami każdego konkursowicza! emotka
https://www.insta...com/p/BfWG_wQHhVY/  Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6464862 Napisano: 18.02.2018 12:53:11 w Wkurza mnie...
natka90 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzają mnie niby małe wydatki, które po zsumowaniu doprowadzają do bankructwa... Niby jakieś grosze, tu kilkadziesiąt złotych, tam stówka... I tak w kółko aż rośnie to wszystko do potężnych kwot emotka  

Mnie też to wkurza, zaczęłam nawet z ciekawości spisywać wydatki w lutym, ale już zakończyłam,  nie ma co się stresować  emotka  Tym bardziej, że zawitały u nas choroby, przeziębienia, zapalenie krtani u synka, szpital, prywatne wizyty u lekarzy - wszystko to mnie wkurza. Eh niech już przyjdzie słonko i znikną te wszystkie badziewia. A jeszcze mnie wkurza, że luty jest jakiś beznadziejny konkursowo dla mnie. O!

Przyszłam emotka   emotka  I wysyłam promyczki  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6464356 Napisano: 16.02.2018 11:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):
estrelitta napisał(a):

Niebawem zaczynamy laysowe emocje emotka https://lays.pl/

Czy ktoś oprócz mnie czytając regulamin nie ma zielonego pojęcia kim są te osoby "gwiazdy" z którymi można wygrać spotkanie?   emotka   emotka   emotka   

przenoszę tutaj, żeby nie robić zamieszania w zapowiedziach emotka
@ishara, to chyba nie masz syna grającego w piłkę, który jeszcze chce zostać youtuberem emotka
Ja tam Krzycha Golonkę lubię emotka  https://www.youtu...ser/ClydeFreestyle 
Ale reszty faktycznie nie znam kompletnie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6464177 Napisano: 15.02.2018 20:24:14 w SZUKAM....
mia napisał(a):

doris1 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Szukam info: w jakich marketach można dorwać kosmetyki EVREE i słodycze VEBRO /czy jakoś tak/ ?  emotka

Evree są w DN emotka

W Lidlu też są.

I w Hebe, a Vobro widziałam w C4 Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6464075 Napisano: 15.02.2018 16:54:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
poprostuanette napisał(a):


serio uważasz że osoby zaqsiadające w jury nie zorientują się ze np taka praca http://deserzserc...tml#lg=1&slide=0
http://deserzserc...tml#lg=1&slide=1 http://www.deserz...877921ii-172-m.jpg  jest sciągnieta z netu? Zresztą ostatnio duzo firm woli nagrodzić (stety lub niestety) zdjęcia gorsze jakościowo aby nie było później posądzenia o plagiat....

Wiesz, te zdjęcia też przecież ktoś zrobił - kto powiedział, że osoba zajmująca się profesjonalnie robieniem apetycznych zdjęć albo gotująca nie może wziąć udziału w konkursie. Ja bym brała emotka   Zresztą wiele blogów kulinarnych zdobywa fanów nie tylko fajnymi przepisami, ale nawet bardziej fajnymi zdjęciami.
Natomiast masz rację, że profesjonalny wygląd zdjęcia zwiększa szansę, że zdjęcie jest ściągnięte. I tym bardziej, jeśli organizator chce takie zdjęcia nagradzać i je pokazywać, to powinien chociaż te nagrodzone zdjęcia sprawdzić, co przecież nie jest aż takie trudne. No ale pewnie łatwiej wrzucać wszystko jak leci, a w razie jakichś problemów, to niech sobie laureat odpowiada, skoro oświadczył, że ma prawa. 
No i znowu te dyskusje - jak zdjęcia profesjonalne, to że na pewno z neta (no i niestety pewnie w większości przypadków racja), ewentualnie - a jak ja mam konkurować z profesjonalnym fotografem, a jak nieprofesjonalne - to co oni za badziew nagrodzili, jak te zdjęcia wyglądają, przecież moje było lepsze...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6463962 Napisano: 15.02.2018 11:44:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
atanerka napisał(a):

zof83 napisał(a):

http://palcelizac...-ciescie-francuskim/
Zdjęcie, które wygrało jedną z głównych nagród w III etapie konkursu Henglein...

Błąd organizatora, że nie wymaga aby na zdjęciu jego produkt tzn. Henglein,ponieważ  to w dużej mierze ukrociloby tego typu przypadki! 
Czysto fizycznie nie jest możliwością sprawdzenie kilkuset/kilku tysięcy zdjęć czy to plagiat ściągnięty z netu, czy też co zdolniejsi robią zdjęcia z gazet , aby nie móc odkryć ich plagiatu w necie.
Poza tym, ktoś pisał już iż otrzymał foremke za 3 etap, a wyniki pojawiły się dopiero dziś, także zapewne Pan juz pije  smacznie kawę z ekspresu - i ma nauczkę na przyszłość : kraść zdjęcia z internetu i zgłaszać jako swoje bo można wygrać. .
Mimo wszystko uważam, ze należy zgłosić to organizatorów, bo należy pietnowac takie przypadki.

Podejrzewam, że może być podobnie w konkursach fotograficznych Auchan, a zwłaszcza www.deserzsercem.pl 

Ale organizatorzy jak już coś nagradzają , to mogliby chociaż te parę zdjęć wyszukać obrazem i sprawdzić. No i produkt na zdjęciu rzeczywiście przynajmniej częściowo rozwiązałby problem, chociaż fachowcy od photoshopa też by pewnie kombinowali... A zgłosić jak najbardziej, nie brałam udziału, ale na pewno było w regulaminie o prawach autorskich, jeśli organizator nie usunie ze strony zdjęcia do którego uczestnik nie miał praw, to za chwilę może się zgłosić autor/reprezentujący go bank zdjęć z rachunkiem za wykorzystanie zdjęcia... A wtedy sprawa w sądzie przeciwko sprytnemu uczestnikowi, bo na pewno był też zapis, że to uczestnikn odpowiada za naruszenie praw autorskich...

No nie zrozumiem ludzi, którzy dla gadżetów czy jakiegoś ekspresu ryzykują w taki sposób. Ale to też nieco wina organizatorów, że jakoś takie zgłoszenia dostają nagrody. Wyświetl w wątku >>
1 atanerka 0

slonko365

#6463674 Napisano: 14.02.2018 16:00:23 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

dolly napisał(a):

slonko365 napisał(a):


Wkurza mnie też, że giną mi bez wieści małe łyżeczki. A przecież ich nie piorę...

Taaaaaakkkkkk, też tak mam. Krasnoludki... innej opcji nie ma, no nie ma emotka

Sprawdź kosz-założę się ,że są tam razem z opakowaniami po jogurtach!! emotka

Jeśli tak rzeczywiście było, to jedyne pocieszenie, że były dobrze posegregowane - z plastikami! emotka Wyświetl w wątku >>
1 1mariusz 0

slonko365

#6463058 Napisano: 13.02.2018 13:33:53 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

shineoff napisał(a):

Aha i najbardziej na świecie wkurza mnie wykorzystywanie zdjęć dzieci w konkursach. Moim zdaniem powinien być zakaz umieszczania wizerunków nieletnich jako prac konkursowych. (...)

W mojej wyśnionej rzeczywistości dokładnie tak by było. Strzela mnie, gdy widzę te dzieci poprzebierane, wysmarowane jogurtami, z durnymi minami, gdy widzę gołe pupy niemowląt, majtki małych dziewczynek niechcący złapane aparatem, co zostaje bezmyślnie publikowane, dzieci w kąpieli.

Kiedyś wdałam się w kilka cenzuraburz na ten temat. Teraz już tego nie robię, bo to bezcelowe. Taka matka nie jest w stanie zrozumieć, że jej syn, teraz słodziak wysmarowany jogurtem, jako 14-latek może paść ofiarą podłych szykan ze strony kolegów ze szkoły, którzy takie zdjęcie dostaną w łapy. Można by o tym mówić i mówić.

Niedawno miałam taką sytuację. Mój kolega (którego nie widziałam od 15 lat) został oznaczony przez swoją żonę na zdjęciu, więc zdjęcie zobaczyłam i ja. Przedstawiało dziewczynkę po narodzinach - w śluzach, krwi, z widocznymi wargami sromowymi, bo była naga. Napisałam coś w stylu: "Żono X, nawet mnie nie znasz, nie wiesz, kim jestem, ja ciebie też nie znam, ale popatrz - magia Internetu i twoja głupota sprawiają, że wiem, jak wygląda pochwa twojej małej córeczki. Gratulacje.". Zdjęcie oczywiście zostało błyskawicznie usunięte, ale wiecie, co jest najgorsze? Przed moim komentarzem było z 50 komentarzy. Z gratulacjami, bez zająknięcia w stylu: "porąbało cię z tym zdjęciem?". Zdołowało mnie to wtedy - to poczucie, że jestem na jakiejś p..... planecie, gdzie nikogo to wszystko nie oburza. 

mietowa zgadzam się z Tobą całkowicie.
A z drugiej strony wkurza mnie to, że żyjemy w świecie, w którym nie można pokazać gołego niemowlaka, bo może mieć to niefajne konsekwencje... I to jest chyba jeszcze bardziej smutne niż głupota niektórych rodziców. Abstrahuję już od tego, ze dziecko ma prawo do ochrony swojego wizerunku i do tego, żeby go rodzice nie ośmieszali.

joan - naprawdę, zainspirowałaś mnie  emotka  Tak sobie pomyślałam, że twarzy pokazywać nie lubię, ale te tam dwa mam całkiem niezłe, pełnoletnia jestem, to trzeba coś z tym konkursowo zadziałać emotka  emotka Wyświetl w wątku >>