Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#3102622 Napisano: 12.02.2010 06:43:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
nutelka1 napisał(a):

gimikiss napisał(a):

HEJ mam pytanie do tych co wygrali w Zimie Mistrzów: 1. Czy wysyłaliście zgłoszenie na wydrukowanym formularzu i 2. Ile zgłoszeń posłaliście? emotka



wysłałam po jednym zgłoszeniu na wydrukowanym formularzu emotka na siebie i męża i na męża wygrałam emotka



Ja dokładnie tak samo, tylko na wygraną męża jeszcze czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3092819 Napisano: 08.02.2010 06:01:25 w Dyskusje o wynikach konkursu

sylzab2294 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy jakaś dobra duszyczka może skopiować wyniki z tictac.pl? W topie wyniki było, że już są, a mnie się nic nie otwiera emotka


Aparaty:
1. Barbara Cyrkun
2. Irena Ruszkowska
3. Monika Radloff to są z 6.02



Dzięki emotka
Czyli że najpierw dzwonią lub smsują, bo na stronie nie podawało się nazwisk emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3092794 Napisano: 08.02.2010 05:54:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy jakaś dobra duszyczka może skopiować wyniki z tictac.pl? W topie wyniki było, że już są, a mnie się nic nie otwiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3082455 Napisano: 04.02.2010 09:31:51 w Połączenia nieodebrane
do mnie przed chwilą dzwoniła z zastrzeżonego babka z Lotto Power w sprawie nowej gry w totolotka.
Tak to jest, jak się dane na prawo i lewo rozdaje, potem człowiek mysli, że z jakąś wygraną dzwonią, a tu jakaś super oferta.. wrrr... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3080662 Napisano: 03.02.2010 02:45:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
A z Dlaczego na wydarzenie studenckie 2009 ktoś coś wie? Wyniki miały być 01 lutego i cisza, nic nie ma na stronie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3079522 Napisano: 03.02.2010 07:01:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
awi napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

takie dyskusje o oszustwach paragonowych powinny być usuwane z forum,
skłaniają tylko do oszustw i psują opinię uczciwym graczom, bo wiekszość z nas nie oszukuje emotka



jolcia a gdzie wolność słowa emotka emotka
IMO dyskusje zwiększają wiedzę o różnych mechanizmach a skłonność do oszustw ma zupełnie inne źródło...

marielu napisał(a):


Polecam mleczko z miodem, ew browarka, tanie winko, kto co lubi... relaksik, wdech, wydech a zamiast tropić oszustów szukajcie ludzi przyjaznych i wywołujących pozytywne emocje emotka Pewnych rzeczy nie da się zmienić emotka



marielu, z Twojej oferty wybiorę sobie, za powoleniem, relaksik, wdech, wydech emotka


Otóż to emotka
A ja poproszę piwko - z rana jak śmietana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3079018 Napisano: 02.02.2010 07:37:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
zatorzak napisał(a):

czy te osoby naprawdę kupują te produkty? w większości przypadków wątpię, sam kiedyś potrzebowałem fakturę z kilkoma sztukami pewnego kosmetyku z datą sprzed kilku tygodni, w dwóch sklepach mnie przegonili a w trzecim dostałem bez problemu fakturę z wsteczną datą na te kilka produktów które potrzebowałem i nawet nie musiałem tych kosmetyków kupować i za nie płacić, wyobrażam sobie więc jakie przekręty są gdy taki gracz ma kogoś znajomego w sklepie albo sam jest właścicielem sklepu


no to jest niestety minus konkursów z paragonami - na pewno wielu sklepikarzy ma przecież paragonów że hej... no i hurtowo grając, mogą hurtowo wygrywać. np w takim konkursie knorra, jakbym miała sklep, to bym wszystkim knora wciskała, a paragonów nie emotka bo przecież wiele osób na promocje nie zwraca uwagi i nawet nie biorą paragonów. no a potem nocka przed komputerem i nagrody moje emotka no ale nie mam sklepu ani nikogo znajomego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3078406 Napisano: 02.02.2010 03:57:52 w Winiary
yuliya25 napisał(a):

Ale czemu Wy się dziwicie że nie ma wyników, przecież czekają na paragony, żeby zweryfikować, a jak ktoś odeśle dopiero po 3-4 dniach, dopóki to dojdzie....


Nie dziwię się, ale fajnie byłoby już wiedzieć czy wte czy wewte... Jak ktoś wysłał smsa to juz mniej więcej wie, na rezerwę ewentualnie może czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3078041 Napisano: 02.02.2010 01:48:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

ale tu nie chodzi o łamanie regulaminu a o idiotyczny regulamin

liczy się pieniądz a nie promocja i dobra zabawa


No i właśnie - liczy się pieniądz, dla organizatorów też. Chociaż nam się to zdecydowanie nie podoba, bo to my mieliśmy na konkursach korzystać i zarabiać, a nie organizatorzy na nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3078024 Napisano: 02.02.2010 01:44:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
inka113 napisał(a):

olus15 napisał(a):

slavek napisał(a):

http://www.headan...kurs-co-100-tny-SMS/

dobrze, że nie brałem udziału KOMPROMITACJA organizatorów emotka emotka emotka



ja też to olałam bo wiedziałam , że tak to się skończy
MAKABRA


swoją drogą ciekawa jestem dlaczego jakiś wyższy organ kontrolujący poczynania organizatorów konkursów się takim czymś nie zainteresuje... przecież widać gołym okiem, że przypadkowe osoby to może ze dwie wygrały! sorry ale gdyby z Wa-wy było 7 zwycięzców to można to uznać za przypadek ale z jakiegoś 'pipidówka mniejszego' to juz raczej nie jest 'szczęśliwy' zbieg okoliczności! można tak organizować konkursy i otwarcie oszukiwać ludzi?



Też tak sobie kiedyś myślałam, że takie konkursy to kompromitacja organizatorów, ale oni po prostu na tym nieźle zarabiają: tracą tylko Ci, którzy ślą po jednym smsie albo są gotowi utopić w smsy mniej pieniędzy niż ci profesjonaliści. Czytałam jakiś czas temu artykuł, w którym było napisane, że jedna z sieci komórkowych, biorąc pod uwagę ilość uczestników i koszt smsa zarobiła na akcji coś ok. 50 milionów, a koszty całej promocji razem z furą samochodów to było ok 10 mln. No to co się dziwić, że ta robią, jak na takim konkursie można na czysto 40 mln zarobić emotka
A jak się ktoś czuje oszukany, to mu zawsze mogą powiedzieć: trzeba było przeczytać regulamin emotka
co też sama robię i w takich konkursach udziału nie biorę Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3075142 Napisano: 01.02.2010 01:46:24 w Winiary
marzencia2007 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Ja grałam pocztą i jak na razie kiszka, a na stronie ciągle nie ma listy zwycięzców emotka


tez własnie czekam na te wyniki emotka i licze ze chca zrobic niespodzianke i nie dzwonili emotka emotka



Też nie miałabym nic przeciwko takiej niespodziance emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3075139 Napisano: 01.02.2010 01:44:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
evja napisał(a):

slonko365 napisał(a):

evja napisał(a):

myszka222 napisał(a):

czy ktoś wie co z wynikami konkursów, które juz się zakończyły http://www.cogito...olajki_W_cogito.html i http://pacjenci.dentonet.pl/?m=269




Cogito, ja wygrałam książke - Pamiętnik Frani Maj. A sms o wygranej dostałam kilka dni jeszcze przed zakończeniem konkursu. Nagroda doszła w ubiegłym tygodniu.



A gdzie na stronie Cogito publikują wyniki? Nigdzie nie mogę żadnych znaleźć emotka



Chyba nie publikują, też szukałam i nie znalazłam



Dzięki emotka Ale przynajmniej wiadomo, że przysyłają nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3075111 Napisano: 01.02.2010 01:32:27 w Winiary
Ja grałam pocztą i jak na razie kiszka, a na stronie ciągle nie ma listy zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3075099 Napisano: 01.02.2010 01:29:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
evja napisał(a):

myszka222 napisał(a):

czy ktoś wie co z wynikami konkursów, które juz się zakończyły http://www.cogito...olajki_W_cogito.html i http://pacjenci.dentonet.pl/?m=269




Cogito, ja wygrałam książke - Pamiętnik Frani Maj. A sms o wygranej dostałam kilka dni jeszcze przed zakończeniem konkursu. Nagroda doszła w ubiegłym tygodniu.



A gdzie na stronie Cogito publikują wyniki? Nigdzie nie mogę żadnych znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3069312 Napisano: 29.01.2010 10:41:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

Jesli ktos bral udzial w konkursie nokia.pl/zyczenia, to sprawdzajcie maile - ja wygralam telefon+album.



Gratulacje! emotka
Też by mi się taki telefonik przydał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3067325 Napisano: 29.01.2010 02:20:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
ati88 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

pytanie do tych co wysyłali kupony na zime mistrzów, czy wysyłaliście własnoręcznie napisane formularze z ponalepianymi punktami, czy wysyłaliście listem poleconym i ile zgłoszeń wysyłaliście jeśli moge wiedziec? bede wdzięczna za odpowiedź:)


prorytetem i drukowanym formularzem emotka



a ja zwykłym listem, formularz drukowany (ale w regulaminie było, że nie musi być drukowany, tylko musi być ta sama treść)
i tylko jedno zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3055935 Napisano: 26.01.2010 12:58:25 w Winiary
Gratulacje dla wygranych emotka emotka emotka
To ja się teraz też z telefonem nie rozstaję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3050463 Napisano: 24.01.2010 09:39:12 w Uwaga na Maszynki Courlux i program Pobieraczek !
agusia200189 napisał(a):

co do bielizny to mama powiedziała, że najpierw musi pomacać, a bez macania nie kupuje emotka ciekawe z czym jeszcze będą dzwonić.


Fajną masz mamę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3047438 Napisano: 23.01.2010 05:55:46 w Uwaga na Maszynki Courlux i program Pobieraczek !
Wydaje mi się, że oni dane mogą mieć z takich firm jak Axciom bodajże - wypełniłam w necie ankietę za która możnabyło coś wygrać, i trzeba się było zgodzić na przetwarzanie danych, i po kilku dniach miałam telefon z tymi maszynkami.
Na początku że niby ankieta, że darmowe maszynki do przetestowania, tylko że 9,90 za pakowanie i przesyłkę emotka
Potem przesłali list, z prośbą o potwierdzenie zamówienia, czytam sobie drobny druczek, a tam, że przystepuję do klubu i będą mi co 3 miesiace przesyłali maszynki za 40 zł emotka Więc nic nie odesłałam, a maszynki i tak przyszły.
Zapłaciłam im te 9,90 i wypisałam się na www z tego interesu, mam nadzieję ze się juz odczepią emotka
Ale swoją drogą to jest naciągactwo niemiłosierne - ani się człowiek spostrzeże a zaraz mu się jakieś odsetki pojawiają i firmy windykacyjne, a przecież nie każdy sobie znajdzie w necie że to jest oszukańcza firma i nie każdy wie do końca jaki ma w takiej sytuacji prawa
A tacy są namolni że się człowiek dla świetego spokoju zgadza, bo co tam 9,90 z a maszynki. No i się wpakowuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3036373 Napisano: 20.01.2010 02:55:24 w Zostań testerem.
Też do mnie dzwonili z tymi maszynkami z Courlux Int., że tylko za pakowanie 9,90. Zgodziłam się, maszynki przysłali, a w regulaminie że oto właśnie przystąpiłam do klubu i teraz będą mi przysyłali co 3 miesiące wkłady do tych maszynek za 40 zł. Maszynki takie sobie, zresztą za takie pieniadze to ja dziękuje bardzo, więc weszłam na ich stronę i za pomocą odpowiedniego formularza zrezygnowałam z członkostwa. Mam nadzieję że mi już nic nie będą przysyłali, bo kasy marnować na odsyłanie nie zamierzam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0