Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#3376757 Napisano: 13.05.2010 04:14:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
lizzie napisał(a):

edith napisał(a):

Pani Moniko z Poznania gratuluje samochodu emotka Strasznie mnie pani przesladuje emotka Ostatnio wygrala pani tez samochód w gazecie dla dzieci Scooby Doo,to jest dopiero szczęście ,chyba że to inna osoba emotka Synek też robił kartkę na konkurs i nic,ja na Wawel i nic a na dodatek patrzę w Kaczorze Donaldzie gdzie mój synek walczył o 1 miejsce i co...nic ..Maksymilian Urbaniak wygral...to dopiero szczeście emotka



Podpisuje się pod tym obiema rękami. Też walczyłam o te nagrody i d..a blada emotka



Ej no bez przesady. Też robiłam kartkę na Wawela, też mi szkoda, bo nieźle się narobiłam i nawet wyróżnienia niet, ale wygrana kartka jest naprawdę ok i widać, że bardzo czasochłonna, więc nie czepiajcie się kobiety, że dostała nagrodę.

No taki już urok konkursów - nie każdy może wygrać, a wygrywa najlepszy - zdaniem organizatorów.
Ja gratuluję autka, mam nadzieję, że mnie się też kiedyś trafi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3367412 Napisano: 10.05.2010 10:00:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

czy ktos dostal email z dekorii??? o wygranej


mysle, ze jeszcze nikt nie dostal, bo nie bylo rozwiazania



ja jestem na liście, ale maila nie mam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3315073 Napisano: 22.04.2010 11:19:13 w GFK
leilani napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Mam pytanie do Tych, którzy zamawiali z GFK jakiś sprzęt, np. toster, prostownicę albo suszrkę: jakie macie wrażenia z użytkowania tych rzeczy? Bo nazbierało mi się punktów i coś chciałam zamówić, a nie wiem czy warto, czy to nie jakiś badziew, czy może lepiej wziąć bon do hipermarketu i sobie coś samemu kupić emotka


Ja zamawiałam toster i jestem bardzo zadowolona. Początkowo wydawało mi się, że miał on wadę fabryczną, że było coś nie tak z dnem, ale okazało się, że po prostu było ono zwyczajnie niedomknięte i wystarczyło się z nim trochę pobawić i zaraz wskoczyło na właściwe miejsce emotka



Dzięki emotka
A czy ktoś ma jeszcze prostownicę albo coś innego? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3314877 Napisano: 22.04.2010 10:27:55 w GFK
Mam pytanie do Tych, którzy zamawiali z GFK jakiś sprzęt, np. toster, prostownicę albo suszrkę: jakie macie wrażenia z użytkowania tych rzeczy? Bo nazbierało mi się punktów i coś chciałam zamówić, a nie wiem czy warto, czy to nie jakiś badziew, czy może lepiej wziąć bon do hipermarketu i sobie coś samemu kupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3294873 Napisano: 14.04.2010 10:08:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jedno opakowanie bulionetek. Ale w całości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3274687 Napisano: 07.04.2010 09:39:11 w GFK
I u mnie 250 pkt książki, filmy... poszło bez problemu, ale rzeczywiście długo... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3274680 Napisano: 07.04.2010 09:37:51 w GFK
laleczka20 napisał(a):

dostałam na@ ankiete i skasowałam kto moze mi ja podac prosze


wydaje mi się, że każdy dostaje swojego linka, więc czyjś raczej Ci nie pomoże. Z usuniętych w skrzynce też wykasowałaś?


Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3271902 Napisano: 06.04.2010 11:46:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
olusiia975 napisał(a):

slavek napisał(a):

Polecam wsłuchać się w słowa

http://www.youtub.../watch?v=m00udFijVf0


Średnie moim zdaniem.


jak dla mnie niezłe - szczególnie ten fragment o forach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3271892 Napisano: 06.04.2010 11:43:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

slonko365 napisał(a):

...i bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy dodają konkursy do bazy i do topu teraz...




może kiedyś Tobie też podziękujemy emotka



też czasem coś dodaję, ale potem zawsze się okazuje, że ktoś już to zrobił przede mną
emotka
ale mam nadzieję, że w końcu się uda emotka
(raz mi się tylko udało coś dodać jako pierwszej - konkurs Readers Digest emotka chyba nikt inny nie miał ochoty szerzyć jakże cennej i mało dostępnej wiedzy na temat ich loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3271668 Napisano: 06.04.2010 10:30:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

Wszystkim zgalopowanym dobrze radzę:

JAK NIE POTRAFICIE POGODZIÆ SIÊ Z BRAKIEM WYGRANYCH TO NIE BIERZCIE UDZIAŁU W KONKURSACH


Dziekanuję za uwagę! emotka




emotka
I jeszcze od siebie trochę chciałam dodać: co jakiś czas tutaj na forum pojawiają się komentarze w rodzaju zainwestował to wygrał, albo tyle kasy wywaliłem, a nic nie wygrałem, czyli organizatorzy oszuści a ja biedny skrzywdzony bo mi się przecież należało...emotka .
Z tego co pamiętam, podstaw rachunku prawdopodobieństwa uczą w podstawówce (no dobra, teraz może w gimnazjum emotka ). A przecież firmy, które organizują promocje, to nie są organizacje charytatywne. Mogą się oczywiście zdarzyć jakieś wypadki przy pracy, za słaba reklama czy coś w tym rodzaju, ale raczej nie w firmach typu Ferrero.
Tak więc, przy organizowaniu promocji, normalny organizator nie wyda na nagrody więcej niż ma swojej marży na tych produktach, które chce w promocji sprzedać. Czyli inwestując kupę kasy w dużą ilość produktów, nawet jakby ktoś zgarnął wszystkie nagrody, to i tak wydałby więcej kasy niż te nagrody są warte. A jeśli to jeszcze loteria, to praktycznie nie ma szans, żeby sobie zagwarantować wygraną.
Można sobie oczywiście zwiększać prawdopodobieństwo wygranej, minimalizując koszty, np. sprzedawać promocyjne towary na Allegro (tej osobie która to robiła, gratuluję rozsądku, bo to jest sensowny sposób minimalizowania kosztów), no i zresztą każdy tutaj jakoś sobie pomaga, np. rodziną. ;, a klany hurtowników mają jeszcze jakieś patenty na paragony co akurat już mi się mniej podoba. emotka
Dla przykładu w Zimie Mistrzów, skoro było ponad 40 000 zgłoszeń (skoro nie każdy dostał dupolocik, a pewnie jeszcze więcej, bo wiele osób wysyłało więcej zgłoszeń na jedną osobę), to nawet przyjmując te 40 tys., jakby ktoś wysłał 40 tys zgłoszeń, + te pozostałe 40 tys zgłoszeń z całej Polski, to i tak miałby tylko 50% szans na Mercedesa. emotka A przecież jedno zgłoszenie to ponad 10 zł.
Wywali ktoś 400 tysiaków, żeby mieć 50% szans na autko warte 100 tys? emotka

Tak więc ja osobiście wyznaję zasadę: w konkursach promocyjnych biorę udział wysyłając tyle zgłoszeń, ile i tak bym kupiła produktów do domu, co najwyżej robiąc sobie zapasy na jakiś czas, no i stosując powszechnie dostępne, nieoszukańcze metody zwiększania prawdopodobieństwa wygranej przy minimalizowaniu kosztów, ale też bez przesadnego zaangażowania - a nuż się coś trafi. emotka

Bardzo dziękuję za uwagę tym, którzy dotrwali do końca wywodu emotka
I życzę jeszcze wszystkim w poświątecznej atmosferze wielu wygranych, i bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy dodają konkursy do bazy i do topu teraz - bo ta strona to też sposób na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranych emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3254516 Napisano: 31.03.2010 09:49:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
alika napisał(a):

oliwa monini niestety przesyłka otwarta do połowy a w środku wylana oliwa emotka



To prawie jak u mnie - na szczęście oliwa nie rozlana, ale plomba odklejona, koperta cała otwarta emotka chyba babeczki na poczcie musiały sobie psiknąć, żeby zobaczyć, co to za cudo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3239152 Napisano: 26.03.2010 04:23:55 w Połączenia nieodebrane
Czy ktoś wie co to za numer 22 255 48 51?
Wczoraj ktoś zadzwonił, ale zły telefon odebrałam i musiałam się rozłączyć bo nic nie słyszałam, a jak chciałam oddzwonić, to mi podało, że nie ma takiego numeru. Jak nie ma, skoro ktoś do mnie zadzwonił? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3181720 Napisano: 09.03.2010 02:47:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kosmetyki Bielendy z w-spodnicy.pl - kurier Siódemka i ślizgacz z zimy mistrzów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3164877 Napisano: 03.03.2010 10:13:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

slonko365

#3152120 Napisano: 26.02.2010 05:03:25 w Winiary
cisza, spokój, droga na Ostrołękę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3143444 Napisano: 24.02.2010 11:25:54 w Winiary
awi napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Wyczytałam, że na pierwsze losowanie w Winiarach w tym roku mieli 3 razy więcej zgłoszeń, niż w zeszłym roku (też chyba w pierwszym losowaniu?) - więc nic dziwnego, że o wygranych mało, skoro tak dużo mają tych zgłoszeń...


a gdzie to jest napisane?



http://www.hurtid...wanie8221/place,img/
ale niestety nie mówią, ile konkretnie tych zgłoszeń było, a bardzo bym była ciekawa. jakby ktoś wiedział mniej więcej, będę wdzięczna za informację.


dzieki, no wszyscy sie rzucili na nagrody emotka



Jak ich tak zachwyciła ilość zgłoszeń, to może niech zwiększą pulę nagród x 3 a co!



o właśnie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3139947 Napisano: 23.02.2010 01:57:57 w Winiary
lovcia88 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Wyczytałam, że na pierwsze losowanie w Winiarach w tym roku mieli 3 razy więcej zgłoszeń, niż w zeszłym roku (też chyba w pierwszym losowaniu?) - więc nic dziwnego, że o wygranych mało, skoro tak dużo mają tych zgłoszeń...


a gdzie to jest napisane?



http://www.hurtid...wanie8221/place,img/
ale niestety nie mówią, ile konkretnie tych zgłoszeń było, a bardzo bym była ciekawa. jakby ktoś wiedział mniej więcej, będę wdzięczna za informację.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3139934 Napisano: 23.02.2010 01:54:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ślizgacz z zimy mistrzów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3139820 Napisano: 23.02.2010 01:32:57 w Winiary
Wyczytałam, że na pierwsze losowanie w Winiarach w tym roku mieli 3 razy więcej zgłoszeń, niż w zeszłym roku (też chyba w pierwszym losowaniu?) - więc nic dziwnego, że o wygranych mało, skoro tak dużo mają tych zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3114379 Napisano: 16.02.2010 12:14:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ipodzik z Zimy Mistrzów (1 etap), kurier UPS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0