Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#3944302 Napisano: 09.12.2010 12:34:30 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

A mnie wkurza, że jest tyle ponoć nadwyżkowych nawigacji z Lidla, a do mnie nie chcą nawet z jedną zadzwonić emotka emotka


też mnie to wkurza, oj wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3936676 Napisano: 07.12.2010 10:53:34 w Inne mniejsze markety
yuliya25 napisał(a):

Jest nowy konk w Leclercu, znowu z Vizirem http://www.e-kupo...ol.html?title=Biały stół czy dobrze rozumiem regulamin - dowolny proszek Vizir, czyli nawet to najmniejsze pudełko wystarczy???


Na to wygląda emotka I dobrze, bo ostatnie 7,5 kg jeszcze mi leży nienapoczęte w łazience emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927382 Napisano: 03.12.2010 11:36:16 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

dolly napisał(a):


emotka emotka emotka emotka
a Regina - kupy się trzymaemotka



u mnie masz nagrodę główną emotka emotka emotka


My tu śmichu chichu, a oni napradę nagrodzą takie hasła - tylko tym razem nie opublikują ich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927376 Napisano: 03.12.2010 11:31:13 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

co tam miękkość, co tam delikatność
mix ceny i jakości To jest to!
jakby inne agencje publikowały swoje hasła byłoby podobnie
Nie zapomnę jak w Gillette opublikowali listę laureatów i rezerwy w konkursie z Wonderboxami 2
Jaki jest twój ulubiony sport ekstremalny? Przewijanie mojej córki Oli i inne kwiatki
a w rezerwie naprawdę świetne hasła
Dobrze, że sporadycznie dawkują nam te wyniki , bo aż wstyd



a ja lubię sobie poczytać emotka głównie w celach edukacyjnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927345 Napisano: 03.12.2010 11:11:23 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

slonko365 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ale z list nagrodzonych haseł wcale nie wynika żeby komuś błędy szczególnie przeszkadzały emotka
ostatnio przykładem jest Saga, niektóre nagradzane hasła powalają po prostu,
PS. teraz w konku Reginy poszalałam emotka


Oj ja też teraz w Reginie zaszalałam emotka jak coś wygram, to nie bedę wiedziała gdzie oczy ze wstydu podziać, jak ktoś sie kapnie, że to ja takie hasło wysłałam emotka


a trzasnęłaś rym w stylu Regina-dupina?
emotka emotka



starałam się wymyslić cos mozliwie żenującego, ale na taki artyzm się jednak nie zdobyłam. Ale może niesłusznie: Regina - i jest szczęśliwa moja dupina! - to przecież auto miałabym w kieszeni!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927317 Napisano: 03.12.2010 11:04:33 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

ale z list nagrodzonych haseł wcale nie wynika żeby komuś błędy szczególnie przeszkadzały emotka
ostatnio przykładem jest Saga, niektóre nagradzane hasła powalają po prostu,
PS. teraz w konku Reginy poszalałam emotka


Oj ja też teraz w Reginie zaszalałam emotka jak coś wygram, to nie bedę wiedziała gdzie oczy ze wstydu podziać, jak ktoś sie kapnie, że to ja takie hasło wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927305 Napisano: 03.12.2010 11:01:14 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

wsciekly napisał(a):



tak więc takie wpisy ze słyszenia trzeba zawsze brać pi razy oko emotka



ze słyszenia - być może racja, może wyraziłam się nie dość precyzyjnie, a być może słyszałam to od zaufanej osoby? emotka
a może faktycznie mój własny, wymowny, może nie pusty, bo zawierający aż dwie litery hasła, nagrodzony w konkursie sms był aż tak powalający emotka



bo czasem dwie litery mogą powiedzieć więcej niż tysiąc słów... emotka

a prawda z tym wyłanianiem haseł pewnie leży gdzieś pośrodku - ani to zupełne losowanie, ani jakieś studiowanie tych haseł, tylko, jak wcześniej pisała Kalisto, rzucą okiem, a co im wpadnie - bo się wyda interesujace albo inne od reszty - choćby dwie litery - to wybiorą.
I moim zdaniem naprawdę trudno się temu dziwić, i ja już wolę takie częściowe wybieranie niż tak jak pisała Olus15- w przypadku Reginy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927285 Napisano: 03.12.2010 10:52:28 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):



po prostu na hasła śle się mniej zgłoszeń - ja gdzieś kilka, a jak jest losowanie to nawet kilkadziesiąt. Dlatego w takim haślanym losowaniu łatwiej wygrać bo pewnie każdy mniej śle niż na zwykłe losowanie emotka

a mnie wkurza że w tvn24 kłamia i mówią że już tylko 2 tys ludzi z zawodzia nie ma ogrzewania, a tu nadal cała częstochowa!
i jak tu iść spać jak jest 14 stopni... ehhh emotka



No to tym bardziej lubię hasełkowe konkursy emotka
No i pozdrawiam gorąco - bo przy takiej temperaturze ciepło to za mało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927239 Napisano: 03.12.2010 10:42:27 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

...Nie pochwalam obrażania nikogo, ale jeśli słyszymy, że w konkursie na najlepsze hasło wygrał pusty sms, lub urwane hasło wysłane zbyt wcześnie przez pomyłkę, to jako druga strona, tak samo związana regulaminem jak organizator, mamy prawo troszkę się wkurzyć. Niekoniecznie z wytykanej tu zawiści czy chęci odebrania komuś nagrody... emotka



tylko kto nam zagwarantuje, że osoby, które piszą o nagrodzonych pustych eskach, nie blefują emotka emotka

natomiast SMS urwany może mieć konkretną wymowę i bardziej przypaść do gustu od niejednej obfitującej w rymy częstochowskie przydługiej wierszowanki

tak więc takie wpisy ze słyszenia trzeba zawsze brać pi razy oko emotka



no i ku takiemu punktowi widzenia bym się skłaniała - też się nad tym zastanawiałam, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że pusty sms jest dowodem na losowanie - nawet gdyby rzeczywiście losowali, to te wylosowane hasła już chyba musieliby przeczytać, nawet niechcący, nie?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927172 Napisano: 03.12.2010 10:29:23 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

slonko365 napisał(a):

pang napisał(a):

czyli z leclerca vizir cisza i z lidla również
a co grafa , punkt siedzenia zależy od wygranej,
jak się wygra to agencja jest ok, super rozwiązuje , jak człowiek przegra to znów narzekania losują , wybierają losowo, itd,
prawda jest taka , że w każdym konku nie da się wygrać, i trzeba wrzucić na luz to są tylko konkursy,
można w prawie każdym wygrywać ale trzeba inwestować, i tyle w temacie,




bardzo ładnie powiedziane emotka i krótko emotka
pozdrawiam emotka



nawet w narzekaniu trzeba mieć jakąś klasę emotka



ale to nie apropos moich przydługich wywodów mam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927083 Napisano: 03.12.2010 10:12:22 w Inne mniejsze markety
pang napisał(a):

czyli z leclerca vizir cisza i z lidla również
a co grafa , punkt siedzenia zależy od wygranej,
jak się wygra to agencja jest ok, super rozwiązuje , jak człowiek przegra to znów narzekania losują , wybierają losowo, itd,
prawda jest taka , że w każdym konku nie da się wygrać, i trzeba wrzucić na luz to są tylko konkursy,
można w prawie każdym wygrywać ale trzeba inwestować, i tyle w temacie,




bardzo ładnie powiedziane emotka i krótko emotka
pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3927046 Napisano: 03.12.2010 10:02:48 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

monia24 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

monia24 napisał(a):

Jak to normalne? Bo co, bo mają dużo innej roboty? A co mnie to obchodzi? Dostają za to pieniądze, jak każdy inny. Rozumiem że może częste telefony są uciążliwe, ale sami sobie taką pracę wybrali.
Co byście powiedzieli gdybyście zatrudnili pana złotą rączkę na wykafelkowania łazienki - facet jest specjalistą w swojej dziedzinie i ma długie terminy - odwalił fuszerkę, ale co z tego, przecież on ma wiele innej pracy? Proszę Was
Agencje same układają regulaminy, same dają sobie terminy, więc niech się wywiązują. My musimy dostosować się pod każdym względem - zakupy, daty, hasła. Wyślijcie hasło 5 minut po czasie i zadzwońcie że mieliście dużo konkursów na dzisiaj do zrobienia - ciekawe czy Wam przyjmą emotka
Szanujmy ich pracę, ale szanujmy też siebie. emotka



abstrahując od moich osobistych sympatii i antypatii do poszczególnych agencji podpisuję się obydwoma łapkami, polać moni, bo dobrze gada! emotka emotka




oj Ciacho polać, polać, ale herbatę z miodem, Monia chora i ma odwyk emotka




Zasady każdego konkursu powinne być jasno określone- losowy to losowy, na najlepsze hasło- niestety trzeba czytać i nikogo tu nic nie usprawiedliwia.
Jeśli losowanie, nikt nie ma pretensji, że nie został wylosowany - zabrakło szczęścia, ale jeśli ktoś kupuje produkty i gimnstykuje głowę na hasełka , to stwierdzenie, że agencja ma za dużo roboty żeby to czytać jest żenujące.



Pozwólcie, że Wam uświadomię, po co robi się konkursy z hasłami. Nie dla pozyskania zdatnych do użycia haseł reklamowych - po to się zatrudnia agencję. Robi się je dlatego, że organizacja loterii to bardzo kosztowny interes - trzeba zapłacić izbie celnej, osobie z uprawnieniami itd. A hasła - rzecz gustu i nie trzeba żadnych pozwoleń i nie wiadomo jakich formalności. Więc skoro jest taniej - to często na taka formę konkursu decyduje się sponsor.
A potem agencja dostaje tony haseł, z których większość jest podobna i równie sztampowa. emotka
Nie wiem, czy pamiętacie, był kiedyś konk Tesco Moje noworoczne postanowienie i wpisy publikowali na stronie. Starałam się to przeczytać. I po kilkudziesięciu stronach miałam serdecznie dość, tym bardziej, że 90% tych postanowień to było rzucę palenie, bedę się odchudzać i bedę więcej kupować w Tesco emotka
No więc agencja coś musi z tego wybrać, i chwała im, jeśli robi to z sensem i szybko, bo jak wiemy, bardzo często tak się nie dzieje. emotka
A ten wybór ma w gruncie rzeczy tylko dla nas znaczenie - bo z punktu widzenia agencji czy producenta losowanie, gdyby nie koszty miałoby większy sens - mniej pracy i nikt niezadowolony by się nie czepiał.

Obrażanie nikogo na pewno nikomu w niczym nie pomoże - bo za chwilę wszystkie konkursy będą wyglądały tak, że najpierw grupa finalistów a potem dopiero wybór nagrodzonych z mnóstwem formalności, albo jakieś inne lajki czy kliki. No bo wtedy przecież to internauci decydują i nikt do organizatorów pretensji mieć nie bedzie.emotka

I na marginesie - ja jakoś dziwnie często wygrywam akurat w konkursach na hasła - a w losowaniech jakoś mniej. Czyli co, jakieś zezowate szczęście mam, czy po prostu ktoś jednak te hasła czyta? emotka
W wielu konkursach nie wygrywam nic, owszem, rozczarowuje mnie to, ale to nie oznacza, że zaraz ktoś losuje, oszukuje, czywybiera badziew.emotka

Tak więc wkurza mnie (co by było na temat) takie marudzenie na agencje i wręcz obrażanie jej pracowników, którzy w zasadzie to nam przysługę robią, nakłaniając swoich klientów do konkursów z hasłami. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3924695 Napisano: 03.12.2010 11:17:32 w Inne mniejsze markety
sztampy miało być tam powyżej.


A jeszcze zapytam - czy ktoś coś wie o TQI i Vizirze? Dzisaj podobno miały być wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3924667 Napisano: 03.12.2010 11:09:04 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

mahuska napisał(a):

Teraz zadzwoniłam do Grafa- wczoraj były eski tylko z Leclerka, ten drugi może będzie dzisiaj , bardz miła pani już sie za to bierze jednak jest bardzo dużo zgłoszeń i nie wie czy się dzisiaj wyrobi emotka


to znaczy że w godzinę przeczytała kobitka esy z całego miesiąca? i wybrała najlepsze? i wysłali info?
do tej pory jak ludzie pisali ze to losowanie to myślałam że przesadzają, teraz to już sama nie wiem emotka


przecież zawsze było wiadomo, że żadna agencja nie czyta wszystkich haseł bo wyniki by było nie po 2 tygodniach, lecz po 2 miesiącach. Podejrzewam że przeleciała pobieżnie, które wpadło jej w oko te nagrodziła, nie ma co się oburzać emotka



No i właśnie emotka

Dziwi mnie trochę oczekiwanie od agencji, że ktoś tam będzie skrupulatnie hasełko po hasełku czytał i moze jeszcze punktację nadawał.
Jak są publikowane wyniki to mi się nie chce często tego wszystkiego dokładnie czytać. To że ktoś nie poświęcił kilku dni na wczytywanie się w - w zdecydowanej większości, jak sądzę - stek chały i sztamy - to jeszcze nie oznacza, że zaraz losowali.
A weźcie jeszcze pod uwagę, że w agencjach też inne rzeczy mają do roboty niż rozwiązywanie konkursów.

Grunt, że, przynajmniej moim zdaniem, porządne hasła nagradzają i nie uprawiają żadnej prywaty, a jeśli chodzi o tempo rozwiązywania konkursów, to ja bym chciała, żeby każda agencja tak szybko rozwiazywała emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3917358 Napisano: 01.12.2010 09:59:52 w Wkurza mnie...
mmagd napisał(a):

avatea napisał(a):

Stało się. W obliczu tej wiadomości jestem zdruzgotana, załamałam się. Polsat pokaże w święta Kevin sam w domu. Dwa razy. emotka


emotka

Nie wiesz, ze święta bez Kevina to już nie te same święta... emotka



To tak, jak Sylwester bez Szklanej pułapki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3917345 Napisano: 01.12.2010 09:54:36 w Wkurza mnie...
A ja się właśnie wkurzyłam w e-kupon. Do dziś miał byc konkurs Lenora Sensitive, wchodzę sobie na stronę, żeby wypełnić formularz, a tam ... konkurs zakończony.
No niby zgodnie z regulaminem mogli zakończyć konkurs wcześniej, ale nie robi się takich rzeczy konkursowiczom. emotka
To pewnie zemsta za molestowanie ich telefonami o roztrzygnięcia konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3917029 Napisano: 01.12.2010 08:09:58 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

mia napisał(a):

79magda napisał(a):

Wkurza mnie uporczywie przewijający się w MDW wątek herbat na Facebooku. Całe krzaczory, prośby o wygranie, magiczne sposoby i sto tysięcy innych problemów emotka nawet jeżeli istnieje potrzeba zadania tych dziwnych pytań, są do tego odpowiednie wątki, bądź PW emotka


Dokładnie! Widzę, że ktoś coś dopisał, sunę zajrzeć co wygrał, a tu widzę lament: Kto mi pomoże z Posti??? A za chwilę kolejny: A ja już mam Posti! emotka




a te herbatki to taka rewelacja? kupiłam grzańca posti na konkurs i zmęczyć w pracy nie mozemy,


Też mnie to wkurza. Ale co ciekawe, zdaje się wczoraj admini pousuwali trochę tego spamu, chociaż karniaki się chyba żadne nie posypały.

A co do herbatek - w sumie nie najgorsze, ale jak dla mnie nie aż tak, żeby się wpatrywać w ekran godzinami, a już na pewno nie pod koniec miesiąca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3914111 Napisano: 30.11.2010 11:37:32 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

ziolko napisał(a):

79magda napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę sobie dobrać żadnej czapki, we wszystkich wyglądam jak facjata z listów gończych emotka i albo marznę, albo przemykam opłotkami emotka emotka


hahah... ja też wybrałam się do sklepu po czapkę i oczywiście nic nie wybrałam bo w każdej wyglądałam jak idź i nie wracaj emotka

i też mnie to wkurza emotka



To ja się do Was przyłączę i ponarzekam, wyglądam w czapkach gorzej niż Wy razem wzięte emotka na całe szczęście rzadko wychodzę z domu i wolę iść bez czapki emotka


Ech, też tak mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3910048 Napisano: 29.11.2010 10:32:55 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

kamiloo napisał(a):

JA TEŻ SIÊ ZDENERWOWAŁAM ŻE KAMIL NIE WYGRAŁ To głosowanie to był wielki przekręt!!!!!!Wiecej można poczytać tutaj:
http://kontakt24....am-talent,42903.html
Natomiast mnie takim sposobem plus oszukał w swojej loterii(mam tel.w mixplusie)za 1 sms pod nr.7419 zapłaciłem 30zł.Złożyłem reklamacje i muszę czekać 30 dni na rozpatrzenie. emotka emotka emotka


No to teraz się naprawdę wkurzyłam
emotka emotka emotka emotka emotka emotka wielokrotnie próbowałam wysłać tego smsa na mam talent i ciagle miałam komunikat, że się nie udało wysłać, no to za chwilę znów próbowałam... i teraz mi brakuje na koncie kilkudziesięciu złotych emotka



już mi trochę wkurzenie się zmniejszyło - złożyłam reklamację, mają podobno bez problemu tą kasę zwrócić

Ale jeśli ktoś wysyłał smsy na finał Mam Talent w sobotę, szczególnie z Plusa, to niech lepiej sobie sprawdzi stan konta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3909854 Napisano: 29.11.2010 09:38:52 w Wkurza mnie...
kamiloo napisał(a):

JA TEŻ SIÊ ZDENERWOWAŁAM ŻE KAMIL NIE WYGRAŁ To głosowanie to był wielki przekręt!!!!!!Wiecej można poczytać tutaj:
http://kontakt24....am-talent,42903.html
Natomiast mnie takim sposobem plus oszukał w swojej loterii(mam tel.w mixplusie)za 1 sms pod nr.7419 zapłaciłem 30zł.Złożyłem reklamacje i muszę czekać 30 dni na rozpatrzenie. emotka emotka emotka


No to teraz się naprawdę wkurzyłam
emotka emotka emotka emotka emotka emotka wielokrotnie próbowałam wysłać tego smsa na mam talent i ciagle miałam komunikat, że się nie udało wysłać, no to za chwilę znów próbowałam... i teraz mi brakuje na koncie kilkudziesięciu złotych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0