Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#4068835 Napisano: 22.01.2011 07:11:11 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
slonko365 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

moim zdaniem reportaz jakis taki slabo zrobiony ,niezbyt ciekawy nawet jak dla mnie- osoby ktora w tym siedzi i jakos tak dziwnie ogolnie sie ogladalo...


a ja właśnie wole taki reportaz od opowieści o ludziach, ktorzy nie mają już gdzie w domu trzymać dzięsiatek rowerów itp. dlatego jestem pozytywnie zaskoczona tym reportarzem, bo spodziewałam się jakiegoś chełpienia się nagrodami. A 200 to faktycznie nie jest jakieś niesamowite zatrzęsienie...


ja na jakąś dysleksję zaczynam cierpieć, jak szybko piszę na kopie... przepraszam za byki, ale nie mogę juz edytować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4068821 Napisano: 22.01.2011 07:08:36 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
alaalex40 napisał(a):

moim zdaniem reportaz jakis taki slabo zrobiony ,niezbyt ciekawy nawet jak dla mnie- osoby ktora w tym siedzi i jakos tak dziwnie ogolnie sie ogladalo...


a ja właśnie wole taki reportaz od opowieści o ludziach, ktorzy nie mają już gdzie w domu trzymać dzięsiatek rowerów itp. dlatego jestem pozytywnie zaskoczona tym reportarzem, bo spodziewałam się jakiegoś chełpienia się nagrodami. A 200 to faktycznie nie jest jakieś niesamowite zatrzęsienie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4068800 Napisano: 22.01.2011 07:04:50 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kotek11 napisał(a):

i po programie...



fajna babeczka. taka inna od nadętych bohaterów innych repotraży, co to zgarniają wszystko jak leci
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4066177 Napisano: 21.01.2011 01:38:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
kingaa napisał(a):

copacabana napisał(a):

jokan napisał(a):

copacabana napisał(a):

Ja: Dziekuje za szybka odpowiedz - jestem w szoku!
Ale jak to, jak dowiedzieli sie Panstwo o przywlaszczeniu nagrody?


Odpowiedz Uggshop.pl: Po prostu Pani naczelna nie chce zwrócić butów, które były użyte do sesji. Poza tym poziom konkursu jest mierny i mamy wątpliwości co do jego uczciwego przeprowadzenia.

Pozdrawiam





no i wyszło szydło z worka ha ha emotka
Pani naczelna phi.... emotka emotka



czyli wiadomo jaki jest realny final historii, ktorym mielismy wymyslic na podstawie sesji emotka emotka
ale co za tupet trzeba miec! Jak dla mnie ten portal to czarna lista, trzeba tylko informowac sposnorow bo pani naczelna z pewnoscia nie tylko buty sobie przywlaszcza



emotka
no ja bym nie wpadła na to, że naczelna ukradnie buty modelce emotka emotka



pytanie, czy to była modelka, czy właśnie pani naczelna... bo nie było nigdzie nazwiska ani imienia modelki, co mnie też trochę zdziwiło...
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4066038 Napisano: 21.01.2011 01:09:23 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

slonko365 napisał(a):

79magda napisał(a):


Beka to chyba chodzi o to, że się z kogoś/czegoś można nieźle pośmiać... Ale pewna nie jestem, bo my chyba z tego samego przybytku - OBY spokojnej starości
emotka

A moderator najwyraźniej nie odstaje poziomem, dlatego tak świetnie się dogadują emotka

A w temacie - wkurza mnie, że została mi obok klawiatury już tylko jedna krówka, co niechybnie oznacza, że 3 już zjadłam emotka



dziękuję za wyjaśnienie, może sobie jakiś kajecik założę na nowe słówka emotka w końcu skoro człowiek się całe życie uczy, to na emeryturze też jeszcze może emotka

a mnie wkurza że mi się już chałwa i śliwki w czekoladzie z paczek świątecznych moich dzieci skończyły emotka



A Mikołaje zjadane w akcie desperacji???
emotka emotka


No tak, pamiętam emotka Ale u mnie monopol na odgryzanie głów Mikołajom, razem ze sreberkiem, ma córka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4065894 Napisano: 21.01.2011 12:37:36 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

slonko365 - tu masz wszystko jasno wyłożone, wpadaj często emotka

http://www.miejski.pl/slowo-BK



bardzo dziękuję za niocenione źródło wiedzy o współczesnym świecie emotka przynajmniej mam na swoje usprawiedliwienie to, że nie jestem z Wybrzeża emotka
PS. coś tam się domyślałam, ale na te białe kozaczki to bym sama nigdy nie wpadła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4065840 Napisano: 21.01.2011 12:20:15 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):


Beka to chyba chodzi o to, że się z kogoś/czegoś można nieźle pośmiać... Ale pewna nie jestem, bo my chyba z tego samego przybytku - OBY spokojnej starości
emotka

A moderator najwyraźniej nie odstaje poziomem, dlatego tak świetnie się dogadują emotka

A w temacie - wkurza mnie, że została mi obok klawiatury już tylko jedna krówka, co niechybnie oznacza, że 3 już zjadłam emotka



dziękuję za wyjaśnienie, może sobie jakiś kajecik założę na nowe słówka emotka w końcu skoro człowiek się całe życie uczy, to na emeryturze też jeszcze może emotka

a mnie wkurza że mi się już chałwa i śliwki w czekoladzie z paczek świątecznych moich dzieci skończyły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4065614 Napisano: 21.01.2011 11:03:44 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

geddesia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

iva napisał(a):

Wkrzają mnie coraz większę wałki jakie odchodzą na fb..

kiedyś było miło i przyjemnie a teraz nikt tego nie traktuje jako zabawę tylko wszędzie czuć wyścig szczurów jak tak dalej pójdzie to mnie szlag trafi emotka
http://www.facebo...542343469&ref=nf




oo jaaa.. ludzie chyba przesadzili walczyć tak o buty emotka


napisałam do tej firmy co o ty mysle. nie tyle o zachowaniu ludzi co osobie prowadzacej fanpage. Widzialam w komentarzach, ze nie tylko mi to przeszkadza. Jestem zniesmaczona takim brakiem szacunku dla lubiacych UF. Bez wzgledu kto i o co by sie tam nie klocil moderaotr powinien wyciszac konflikt.


jak poczytałam sobie te wypowiedzi, to się poczułam jak z Marsa albo jak rezydent domu starców emotka co to wogóle za język jest? emotka i czemu moderator nie wywali tych wpisów? przecież na każdym normalnym forum i na różnych firmowych stronach jest wyraźnie powiedziane, że będa usuwane wypowiedzi zawierające treści niecenzuralne, obraźliwe, rasistowskie itd., a tu się moderator jeszcze wdaje w pyskówki i zniża do poziomu dziecióchów, które nie są i nie bedą pewnie ich klientami... emotka

i co to wogóle jest beka emotka



dzieciuchów miało być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4065610 Napisano: 21.01.2011 11:00:43 w Wkurza mnie...
geddesia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

iva napisał(a):

Wkrzają mnie coraz większę wałki jakie odchodzą na fb..

kiedyś było miło i przyjemnie a teraz nikt tego nie traktuje jako zabawę tylko wszędzie czuć wyścig szczurów jak tak dalej pójdzie to mnie szlag trafi emotka
http://www.facebo...542343469&ref=nf




oo jaaa.. ludzie chyba przesadzili walczyć tak o buty emotka


napisałam do tej firmy co o ty mysle. nie tyle o zachowaniu ludzi co osobie prowadzacej fanpage. Widzialam w komentarzach, ze nie tylko mi to przeszkadza. Jestem zniesmaczona takim brakiem szacunku dla lubiacych UF. Bez wzgledu kto i o co by sie tam nie klocil moderaotr powinien wyciszac konflikt.


jak poczytałam sobie te wypowiedzi, to się poczułam jak z Marsa albo jak rezydent domu starców emotka co to wogóle za język jest? emotka i czemu moderator nie wywali tych wpisów? przecież na każdym normalnym forum i na różnych firmowych stronach jest wyraźnie powiedziane, że będa usuwane wypowiedzi zawierające treści niecenzuralne, obraźliwe, rasistowskie itd., a tu się moderator jeszcze wdaje w pyskówki i zniża do poziomu dziecióchów, które nie są i nie bedą pewnie ich klientami... emotka

i co to wogóle jest beka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4047664 Napisano: 14.01.2011 10:28:36 w Inne mniejsze markety
kamel napisał(a):

slonko365 napisał(a):

a czy z Chatą Polską nadal cisza? według regulaminu już mogą powiadamiać...





dzwonią z chaty - ale nic nie wiadomo na razie - trzeba odesłać paragon


dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4047526 Napisano: 14.01.2011 09:37:55 w Inne mniejsze markety
a czy z Chatą Polską nadal cisza? według regulaminu już mogą powiadamiać... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3996071 Napisano: 27.12.2010 12:49:05 w Połączenia nieodebrane
cóż to może być: 531 xxx 700 ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3983994 Napisano: 21.12.2010 03:41:23 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

olunka napisał(a):

mahuska napisał(a):

Kilka nazwisk- Świeżość jesieni

http://www.e-kupo...lata%20jesieni%C4%85

ktoś jest z katowic na niej emotka


mnie nie ma:(



heheh no a ja Ciebie podejrzewałam heh
emotka emotka emotka



a ja to w ogóle nie mam nic, ale liczę na rezerwę ooooo


o, o, to tak jak ja emotka tylko się obawiam, że w tym wypadku rezerwy nie będzie... chociaż w sumie to nie wiem, czy oni powiadamiali już razem z rezerwą czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3983575 Napisano: 21.12.2010 01:06:01 w Inne mniejsze markety
yuliya25 napisał(a):

Kto ma moją pralko-suszarkę z Oleśnicy emotka taką wytęsknioną, wymarzoną, długo oczekiwaną emotka

pewnie ktoś, kto szukał paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3969238 Napisano: 16.12.2010 08:51:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
fantazja23 napisał(a):

joan napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

Konkurs Eva Natura - Naturalnie piękne włosy rozstrzygnięty!

http://www.pollen...wlosy_rozstrzygniety

z tego co pamiętam to miało byc hasło reklamowe...chyba, że się mylę...pozdrawiam


Trzeba było dokończyć hasło, zatem teoretycznie można było nawet bajkę na 100 stron napisać... Choć moim zdaniem, HASŁO kończy się w miejscu postawienia znaku interpunkcyjnego: kropki / pytajnika / wykrzyknika, zatem elaborat jest zgłoszeniem nieprawidłowym. Ale żiri było innego zdania...

Może któraś z laureatek nagród specjalnych wypowie się, co to takiego niezwykła forma i oprawa artystyczna w przypadku dokończenia hasła - tej pozaliterackiej twórczości nie zaprezentowano w wynikach.





Ja mam ulotkę z szamponu Eva Natura i w punkcie trzecim jest napisane : Dokończ KRÓTKO hasło.


Ech, a mnie właśnie takie rzeczy dobijają - choć nie brałam udziału w tym konkursie, to chyba tak to czasami wygląda - trzeba hasło, a poematy wygrywają. emotka
Ale może jestem nieobiektywna, bo mnie osobiście najlepiej wychodzą teksty góra kilkuzdaniowe i to niekoniecznie rymowane. A do poezji talentu nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3967183 Napisano: 16.12.2010 12:12:05 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

joan napisał(a):

dzasmina napisał(a):

U mnie to raczej przejściowe - akurat ma urlop bezpłatny, więc nie ma co liczyc na dochód w styczniu, a ten listopadowy rozszedł się w ekspresowym tempie. Nowych wydatków nie da się zaplanowac, ale za to pojawia się kilka nieplanowanych;) Chyba nie wyjdziemy z długów przez nadchodzący rok. Ale co tam
emotka


Zatem zawczasu życzę Ci, żeby każdy nowy wydatek poprzedzony był nową & fajną nagrodą w konkursie emotka


Nawzajemnie
emotka
Ja w poniedziałek odbieram prawko i ten niespodziewany wydatek jest z tym związany.
Gdyby tak nagrody chciały wpadac równie często, co te wydatki....

Znowu się wkurzyłam, bo spojrzałam na zegarek. Wam też tak szybko idzie??
I w piecu wygasło emotka
Nie ma na co czekac, idę po 2 apap i biorę się za rzetelną robotę.



mnie też coś tak szybko ten czas leci... a ja lecę zajrzeć do pieca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3964001 Napisano: 15.12.2010 12:43:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
miła Pani listonoszka przyniosła przed chwilą:
- miarkę z Winiar,
- kosmetyki Tołpa,
- zestaw Dove (ktoś się nieźle narobił przy zaklejaniu taśmą wieczek, ale jest pewność, że nic się w transporcie nie otworzy i nie wyleje emotka )
- zestaw łyżeczek z Bobovity (w podziękowaniu za udział w promocji) emotka

chyba kilka tygodni te rzeczy na poczcie zbierali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3956586 Napisano: 13.12.2010 11:48:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

madzdz napisał(a):

http://www.konkur...3901043f2fd11879.jpg (strona 39) to jest praca dwulatka emotka i ma mój głos emotka )



ma też mój głos, gdzie mogę zagłosować? Tak właśnie wyglądałaby praca mojej dwuletniej Marty!


str 39 w galerii.
a pod spodem praca Jakuba z Tarnowskich Gór, raptem 14 tysięcy głosów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3945580 Napisano: 09.12.2010 07:11:02 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

buka napisał(a):

joan napisał(a):

Znów wpadła nagroda warta kilkaset złotych, a mnie chce się płakać... Bo gdy w konkursie trzeba podać unikalny numer zamówienia albo kod z paragonu, ZAWSZE wygrywam. Z-A-W-S-Z-E. A gdy wystarczy wysłać SMSa, trafia on w sztuczny tłum nieskładnych, bezsensownych i niepoprawnych ortograficznie 160-znakowych zapychaczy, wspieranych przez post-handel paragonami. Jedyna moja radość, gdy wiem, że fajne prace innych ludzi wygrały. Ale niestety, często tak nie jest emotka

PS: I proszę nie pisać Ja nie oszukuję! Wierzę, że to prawda i doceniam talenty & sukcesy bliźnich emotka Tylko coraz mniej mi się chce pływać w basenie, do którego 950 osób sika, a 50 tego nie robi...

Biegnę na tramwaj, oby przyjechał na czas.



Generalnie to lubię czytać Twoje wpisy, ale ten mnie wkurzył.

Jest jakiś taki niesympatyczny, bałwochwalczy , trochę jak by poniżający , może nawet upokarzający emotka

Oczywiście gratuluje GWARANTOWANYCH wygranych w konkursach gdzie trzeba podać kod, nr paragonu etc... A ja gwarantuję Ci że po takim wpisie , mimo starań , uczciwości poczułam się jak karaluch zgnieciony wielkim ubłoconym buciorem.

PS. swoje odczucia mogę zwalić na PMS.. , albo mogę być postrzegana jako sfrustrowana zawistna wariatka - jak kto woli emotka


Uprzedziłaś mnie, bo zamierzałam napisać mniej więcej to samo...
Przykro mi, Joan, wierzę, że nie takie były Twoje intencje, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, do mojego poczucia pechowości w ostatnich czasach, doszło jeszcze poczucie, że jestem (stale) nieudacznikiem, matołem czy jak tam kto chce... vide Luksja z nr paragonu, gdzie co prawda na jedno zgłoszenie, ale jednak nie wygrałam emotka


Mam nadzieję, Joan, że nie zabrzmi to jak nagonka na Ciebie, ale muszę się zgodzić z moimi przedmówczyniami. Po przeczytaniu twojego postu pomyślałam sobie wręcz, wbrew moim przekonaniom, że może oszukiwanie to jedyny sposób dla niektórych, żebyś nie tylko Ty ZAWSZE wygrywała.

Trochę rozumiem Twój punkt widzenia - ja też zdecydowanie częściej wygrywam w konkursach, w których, ze względu na bardziej restrykcyjne zasady jest zapewne dużo mniej zgłoszeń i większa szansa na to, że ktoś przeczyta to, co napisałam - ale nawet w takich konkursach nie wygrywam zawsze, powiem więcej - zdecydowanie częściej nie wygrywam wcale.

Rozumiem, że wizja perełki ginącej pośród błota sztucznego tłumu smsów bez pokrycia paragonowego może wkurzyć, ale rzeczywiście wymowa Twojego postu jest mało przyjemna - i to bardziej właśnie dla tych uczciwych, bo reszta takie wypowiedzi i tak ma gdzieś.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3944404 Napisano: 09.12.2010 12:58:24 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

79magda napisał(a):

A mnie wkurza, że jest tyle ponoć nadwyżkowych nawigacji z Lidla, a do mnie nie chcą nawet z jedną zadzwonić emotka emotka


też mnie to wkurza, oj wkurza emotka


zadzwonia dzisiaj emotka



byłoby miło z ich strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0