Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#4192215 Napisano: 04.03.2011 09:54:12 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

agamaty napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Biały stół na urlopie, z Lenora potencjalni zwycięzcy poinformowani, ale nie wiadomo, czy to ostatnia grupa poinformowanych emotka Do tej pory nie narzekałam na TQG, ale chyba czas zacząć emotka


ostatnia grupa? toż tam 4 nagrody raptem były emotka


Wiem, ale czuję, że jeszcze nikt nie został poinformowany, skoro potencjalni zostali poinformowani, ale nie wiadomo, czy jako ostatni, bo nie wiadomo, czy spełnią warunki Regulaminu emotka


emotka i powyższe zdanie idealnie oddaje styl komunikacji TQG emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4192131 Napisano: 04.03.2011 09:24:32 w Inne mniejsze markety
aggie napisał(a):

sambolera napisał(a):

mia napisał(a):

aggie napisał(a):

A czy coś się ruszyło z białym stołem?
Bo ja już upatrzyłam sobie coś w Almi Decor a zaraz się może okazać że wygrałam wielkie NIC


Zaczynam się obawiać, czy to nie wyjdzie jak z BAM, że za moment się dowiemy, iż bony już dawno u zwycięzców w domu ... emotka



nawet tak nie mysl emotka emotka



Bądźmy dobrej myśli. Może dziś wywiesza listę i wszyscy na niej będziemy emotka
Tak, wiem, strasznie naiwna jestem emotka



jakoś tak w to nie wierzę...
jednego tylko nie rozumiem - po cholerę kogoś informują, że np. do końca tygodnia będą wyniki. powiedzieliby po prostu, że nie mają zielonego pojęcia i jak będą to bedą i przynajmniej nie wychodziliby na niesłownych... a tak się człowiek po kilka razy nastawia, a wychodzi jak zwykle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4183484 Napisano: 01.03.2011 09:32:09 w Pomocy!!!!
ignam napisał(a):

Mam wątpliwości. Konkurs Machina Rozpieszczania
Regulamin:

18. Każdy z uczestników może wysłać taką liczbę zgłoszeń do udziału w loterii, jaka odpowiada liczbie paragonów fiskalnych, będących dowodem zakupu przez uczestnika produktów objętych promocją.
Jeden paragon fiskalny można zgłosić tylko jeden raz. Zakup wielu produktów, wymienionych w pkt. 5 - udokumentowany jednym paragonem fiskalnym, będzie traktowany jako jedno zgłoszenie.

Czyli co?
Mam, powiedzmy 5 paragonów, po 11 punktów, czyli mam 55 punktów. Czyli mam na 22 losy w nagrodach dziennych albo na 7 losów w tygodniowych. A ile mogę losować 5 czy 7?
A w ogóle tam można więcej razy na jedna nagrodę wydać? Bo jeszcze nie próbowałam.

Nie wiem czy to jasno napisałam ale dopiero się przymierzam i ten punkt mnie niepokoi.


gdy wpisujesz paragon, wpisujesz też ile masz produktów na paragonie i jakich, i za każdy daje Ci odpowiednią ilość punktów. a potem sobie wydajesz na losowania ile chcesz, możesz sobie kupić 1 los (za 7 lub za 2 punkty zależnie od nagrody) albo więcej na konkretne losowanie emotka
i jest ładne podsumowanie, ile masz punktów na koncie, ile jest wykorzystanych a ile zostało i jeszcze lista paragonów.
jak się już w to wejdzie, to wszystko jest bardzo jasne i przejrzyste. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4174102 Napisano: 25.02.2011 05:00:09 w Inne mniejsze markety
agusiac87 napisał(a):

czy do ekspresów z Chaty Polskiej dostaliście gwarancje emotka emotka


nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4173405 Napisano: 25.02.2011 12:47:59 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

slonko365 napisał(a):

wkurza mnie, że od tych wszystkich konkursów uzależniłam się od Bounty. A właśnie mi się skończyły emotka

Nie pozostaje mi nic innego, jak zjeść Pawełka emotka



konkurs wedla jeszcze trwa.. emotka

ja się uzalezniłam od barszczu czerwonego
winiary, hehe



hmm... no to teraz zrobiłaś mi smaka na barszczyk... na szczęście mam tego trochę w szufladzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4173330 Napisano: 25.02.2011 12:23:00 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że od tych wszystkich konkursów uzależniłam się od Bounty. A właśnie mi się skończyły emotka

Nie pozostaje mi nic innego, jak zjeść Pawełka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4173239 Napisano: 25.02.2011 11:53:57 w TESCO konkursy
nataszka napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

jakieś info o bounty z tesco? jakiś esek?coś?ktoś?:)


chyba cisza -u mnie nic ....



cisza... ale jeśli będzie tak jak z wcześniejszymi konkursami Bounty, to dopiero jutro się można czegoś spodziewać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4170853 Napisano: 24.02.2011 02:26:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

malgorzatap napisał(a):

Zaglada nadchodzi dlatego, ze z wyklejania przerzuciła się na loterie Winiary!!! Niedlugo juz nic nie wygramy!!!


Alcatraz to teraz aktualna nazwa oddziału zamkniętego w Tworkach? emotka Bo to chyba jakaś mania prześladowcza... emotka


Ja myślę, że to prowokacja, więc ignoruję emotka I czekam, aż wrócimy do dyskusji o wynikach konkretnego konkursu emotka


Ja też z reguły takie posty ignoruję, bo podobno trola karmić nie należy, wtedy sam zdechnie z głodu, ale skoro ktoś sam twierdzi, że przebywa w zamknięciu i takie posty pisze, to jakoś nie mogłam się postrzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4170839 Napisano: 24.02.2011 02:19:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
malgorzatap napisał(a):

Zaglada nadchodzi dlatego, ze z wyklejania przerzuciła się na loterie Winiary!!! Niedlugo juz nic nie wygramy!!!



Alcatraz to teraz aktualna nazwa oddziału zamkniętego w Tworkach? emotka Bo to chyba jakaś mania prześladowcza... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4169898 Napisano: 24.02.2011 08:46:06 w Inne mniejsze markety
barcza napisał(a):

zarania napisał(a):

były, ludzie chwalili sie bonami Dethlacośtam. Na początku lutego.


Dzieki to jakos przegapiłam te wyniki emotka


wyniki już są na stronie agencji Graf.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4157793 Napisano: 20.02.2011 12:19:43 w Inne mniejsze markety
konkurs w Auchan,
informacje są na stronach lokalnych auchanów, podaję link do Auchan Bielany:
http://www.auchan...mbol_galerii=bielany Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4132012 Napisano: 11.02.2011 01:04:28 w Inne mniejsze markety
nataszka napisał(a):

isiulka napisał(a):

nataszka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

mahuska napisał(a):

mysha napisał(a):

Może jeśli chodzi o biały stół poczekajmy do poniedziałku, a w pon złożmyu zbiorową skargę do producenta i sponsora...



Ja mam nadzieje że dzisiaj będą eski,oni lubią w piątki wieczorem wysyłać;-)
A skarga hmmm zawsze można....wszak ostatnio obiecali suszarki wszystkim...jednak może zamówienie do chin na nie nie dotarło??



rzeczywiście mogliby już te eski puścić, ale się obawiam, że z intermarche tak przyspieszyli, bo nieubłaganie zbliżał się do końca termin ważności bonów emotka , a w białym stole bony może mają ważne do końca roku, więc nie ma po co się spieszyć emotka


może trzeba zadzwonić do ALMIDECOR i zapytać w dziale promocji -może cos powiedzą?




W poniedziałek będą wyniki, przed sekundka dzwoniłam. Tel 61 830-00-95


który poniedziałek???... -to tutaj bardzo istotne bo oni są delikatnie mówiąc z innej planety ... emotka



isulka, dzieki za informację, miejmy nadzieję, że tak rzeczywiście będzie.
A swoją drogą - my tak tutaj na nich psioczymy, a może te opóźnienia to naprawdę nie ich wina? My po nich jedziemy, a oni, niewinni, mają nas coraz bardziej dosyć i już nie myślą o terminach, tylko o tym, jak nam życie uprzykszyć...
Proponuję zatem pozytywistyczną inicjatywę miłością bliźniego - konkursowicza w TQ, a jesli chodzi o egzekucję tego hasła, to już jak kto woli... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4131804 Napisano: 11.02.2011 11:59:34 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

mysha napisał(a):

Może jeśli chodzi o biały stół poczekajmy do poniedziałku, a w pon złożmyu zbiorową skargę do producenta i sponsora...



Ja mam nadzieje że dzisiaj będą eski,oni lubią w piątki wieczorem wysyłać;-)
A skarga hmmm zawsze można....wszak ostatnio obiecali suszarki wszystkim...jednak może zamówienie do chin na nie nie dotarło??



rzeczywiście mogliby już te eski puścić, ale się obawiam, że z intermarche tak przyspieszyli, bo nieubłaganie zbliżał się do końca termin ważności bonów emotka , a w białym stole bony może mają ważne do końca roku, więc nie ma po co się spieszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4131790 Napisano: 11.02.2011 11:56:32 w Inne mniejsze markety
aswiercinska napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

agamaty napisał(a):

Z Chaty Polskiej nikt wyników nie widział? Regulamin mówi:
II.1. Lista laureatów Konkursu będzie dostępna na stronie www.chatapolska.pl najpóźniej od dnia 4 lutego 2011 r.
hmmm...




http://www.chatap....php?s=4&sha=182


no nie wiem czy fajne hasło emotka


jak dla mnie proste, zgrabne i wdzięczne emotka bez jakichś fajerwerków i przekombinowania. w każdym razie nie mam pretensji, że u mnie skończyło się na ekspresie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4131742 Napisano: 11.02.2011 11:46:57 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

malutka456 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

malutka456 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

a mnie wkurza zbyt szybkie tracenie wagi emotka mam 167 cm wzrostu i 47 kg na liczniku... wszystko fajnie, tylko straciłam 7 kg w ciągu 1,5 miesiąca a jem tylko trochę mniej niż zazwyczaj i to z powodu braku czasu. Byłam u lekarza i powiedział, że to pewnie ze stresu (sesja)... nawet nie pobrał krwi, żeby zobaczyć czy coś jest nie tak emotka



lekkoatletka - Dodam jeszcze coś od siebie do wczorajszej dyskusji - taka waga przy takim wzroście nie jest niczym szczególnym, sama ważę i mierzę bardzo podobnie. Ale nagły spadek wagi może być objawem jakichś kłopotów ze zdrowiem, dlatego nie powinnaś tego lekceważyć! Jeśli lekarz to olewa, to idź do innego, albo sama zrób sobie przynajmniej podstawowe badania. Jeśli to rzeczywiście tylko kwestia stresu, to przynajmniej będziesz spokojna co do swojego stanu zdrowia. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4117542 Napisano: 07.02.2011 11:30:06 w Zostań testerem.
Nie wiem, czy ten serwis już tu jest, można się zarejestrować i testować produkty i usługi.

Nie wgłębiałam się w szczegóły, jesli kogoś to interesuje podaję stronkę:

http://generaltrends.pl/presetter?2 Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4103036 Napisano: 02.02.2011 02:47:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
maa napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

polec napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

maa napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

agamaty napisał(a):

http://www.bounty.pl./lista_leclerc.pdf

Oni tak mogą sobie całe numery telefonów wklepać i puścić w świat? Mojego tam co prawda nie ma, ale gdybym wygrala to bym im niezłą aferę zrobiła.


a ja widzę na liście mój nr telefonu a nie mam smsa emotka i co ja mam teraz zrobić?



dziwny konkurs... chyba trzeba dzwonic do organizatora...
podali caly numer, ktos nie dostal smsa, co bedzie jak ktos inny odesle paragon i poda zwycieski numer ze swoimi danymi?

a w smsie trzeba wysłać dane?


nie, trzeba odesłać dane z kopią paragonu


no to rzeczywiście mądrze postąpili emotka emotka emotka


moim zdaniem trzeba do nich dzwonic bo to jaka paranoja a nie konkurs
co to za beznadziejna agencja
??!!


BrandComm, ta sama co w Aquafresh/Lidl.
A gdzie na stronie bounty jest ta lista zamieszczona, bo ja inaczej niż przez link powyżej nie mogę jej znaleźć? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4097645 Napisano: 31.01.2011 11:52:16 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

marielu napisał(a):



chociaz patrze na forum to sporo nastepcóf sie narobiło emotka



Nie ma następców, nie mów... Jest zgrzytanie zębów i takie tam... I to takie właśnie jakby wkurzające jest...

cb656 napisał(a):


Nie wyłażę z nory, bo po co? Tu się nie lubi takich, co mają inne zdanie emotka Ponarażałem się temu i owemu, pleplać jak w maglu już nie lubię, przestało mnie to bawić jakiś czas temu....



Zauważ, że są osoby, którym brakuje pleplania na innym poziomie i wędrówek w oparach absurdu...

Szkoda, że tak się tu stało, jak się stało
emotka


jakoś tak się przez chwilę w niedzielę fajnie tu znowu zrobiło... i to mnie wkurza, że tak częściej nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4078892 Napisano: 26.01.2011 11:09:36 w Inne mniejsze markety
magdus8 napisał(a):

Kolejna agencja, która zeszła na psy emotka Załamka emotka


nie bronię ich, bo też mnie to już wkurza, ale może to nie tylko agencja, a bardziej sponsor... bo ogłosić konkurs to jedno, a dać nagrody to już inna bajka... i tak mi się wydaje, ze gdyby firma zlecająca promocje wymagała od nich terminów, to tak by w kulki nie lecieli emotka a o tym, że firma nie daje kasy na nagrody żadna agencja się nie zająknie, żeby nie stracić klienta.
poza tym wiadomo, że tak zwany przeciętny konsument na którym im zależy się burzyć nie będzie, a my, no cóż... jesteśmy traktowani jak wypadek przy pracy, zdarzający się zbyt często... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4069502 Napisano: 23.01.2011 06:59:28 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emanuela24 - podpisuję się pod Twoimi wypowiedziami oboma rękami emotka podobał mi się ten reportaż z dokładnie takich samych względów jak Tobie, i uważam że działa on na naszą korzyść, w przeciwieństwie do reportaży o ludziach chełpiących się tonami nagród (a niech sobie wygrywają ile chcą, tylko że słowo konkursowicz wywołuje potem zawiść i niechęć i zaczyna dla niektórych oznaczać tyle, co cwaniak i na pewno nie zachęca firm do organizowania konkursów emotka )

izoldaaa6 - życzę sobie, Tobie i innym tego samego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0