Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6006191 Napisano: 17.04.2015 11:46:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy przychodzą Wam od Playboya zwrotki z podziękowaniem za wiadomość? Na jedną wiadomość dostałam, a na drugą nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006055 Napisano: 17.04.2015 08:57:41 w SZUKAM....
mikki85 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

zadam głupie pytanie, ale nie znam się emotka czy do tableta Samsung Galaxy Tab 4 SM - T235 (model z LTE) można włozyć taką zwykłą kartę Micro Sim z telefonu i używać go jako telefonu tzn. dzwonic itp?


jeśli to ten z Palmy, to nie

Nie wiem, jak jest z Samsungami, bo ja mam inny tablet, ale w moim po prostu przekładam kartę z telefonu i normalnie mogę dzwonić i odbierać jak telefonem.   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005718 Napisano: 16.04.2015 13:21:45 w Pomocy!!!!
mixik napisał(a):

jakiś czas temu widziałem reportaż, że w tym roku aby wypełnić pit-37 przez internet wystarczy wpisać jakąś jedną kwotę i podać swoje dane a reszta sama się wypełnia... ma ktoś linka do tego? szukam szukam i kompletnie nie mogę znaleźć

jeśli chodzi o to samo, to najpierw sobie trzeba zainstalować na komputerze aplikację e-deklaracje, samo wypełnianie jest bardzo proste, wpisuje się tylko swoje dane + dane z pita 11 takie jak przychód itp., wysokość pobranych składek, a reszta sama się oblicza.
Tutaj szczegóły:
http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje/do-pobrania/-/asset_publisher/rG2P/content/aplikacja-e-deklaracje-desktop-umozliwiajaca-osobom-fizycznym-zlozenie-formularzy-elektronicznych-bez-podpisu-kwalifikowanego?redirect=http%3A%2F%2Fwww.finanse.mf.gov.pl%2Fpp%2Fe-deklaracje%2Fdo-pobrania%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_rG2P%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_rG2P_

o jacie, dłuższego linku w życiu nie widziałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005688 Napisano: 16.04.2015 12:28:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

1q1q1q napisał(a):Zobaczcie, loteria Omegamed
a tu na FB takie kwiatki już wychodzą

https://www.faceb.../?type=1&theater


Stare i niemodne emotka

Akurat pecha mają, że wszędzie to ślą, bo raz zadziałało, ale pomysł spalony.

Inna sprawa, że gdy pewna Ania pierdyknęła pracę na loterię, to i tak nagrodzili normalne zgłoszenia, a Anna trafiła do galerii loteryjnych dziwaków (bo więcej plastyczek się odezwało) emotka

Teraz jak wygra jakaś Joanna, to będzie, że za deskę emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005685 Napisano: 16.04.2015 12:23:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

joan napisał(a):A mnie to dziwi. Bo zupełnie mi wisi to, że ktoś nie ma czasu albo ochoty czytać prac - to niech organizuje tylko loterie i włala emotka

Bylejakość pracy nie gwarantuje, że nagroda trafi do mugola, ponieważ konkursowicz potrafi obniżyć poziom myślenia, a jak mu to ciężko przychodzi, zawsze można podpytać menela pod monopolowym o pomysł na zgłoszenie. Ja czasami wymyślam hasełko, potem je udebilniam, konsultuję treść z moim facetem i dopiero wysyłam. Skoro normalny Polak musi być troglodytą... emotka

Niech nikt się nie waży narzekać na ilość zgłoszeń, bo to akurat zależy tylko od pracowników agencji, która opracowuje regulamin. Jeśli przy zgłoszeniu nie podaje się numeru paragonu, a w przypadku wygranej wystarczy odesłać jeden dowód zakupu, to niech nikt nie wywraca oczami, że za dużo prac przychodzi i ciężko byłoby to wszystko przeczytać. Wystarczy zacząć wymagać zestawu nr paragonu + data zakupu + godzina zakupu, a ilość zgłoszeń zmniejszy się tak ze 20 razy emotka


Z smsów  nie zrezygnują, bo 50% wartości smsa trafia do organizatora/sponsora, więc im więcej, tym lepiej. Owszem, takie debilne losowanki powinny zwać się loterią.

Mniej więcej się zgadzam, tj ja bym bardzo chciała, żeby tak było emotka  
Ale: jeśli coś się nazywa loteria, to trzeba to zgłosić do Urzędu Celnego, zabulić za pozwolenie, wynająć kogoś z uprawnieniami... A jak się w regulaminie napisze że hasło i konkurs, to nie trzeba... 

No i im więcej obostrzeń, tym lepiej dla uczciwych konkursowiczów i ja tak wolę emotka  bo im mniej zgłoszeń, tym większa szansa, że ktoś moje cudowne teksty doceni emotka  Ale im więcej obostrzeń, tym mniej zgłoszeń, i to nie tylko od "kombinatorów" ale też "przeciętnych Kowalskich" - a to z punktu widzenia agencji nie zawsze jest ok, bo jednak chodzi o to, żeby był szum wokół marki,  żeby można było klientowi powiedzieć - o proszę, jaka my dobra agencja jesteśmy, ile zgłoszeń przyszło. A klient nie musi mieć świadomości konkursowych mechanizmów.
To samo jest z konkursami na lajki - one są bez sensu jak dla mnie, ale z punktu widzenia organizatora, nawet jakbym wiedziała, że jest w tym jakiś szwindel, to jednak robi się ruch na profilu i np. jego posty są dzięki temu bardziej widoczne.

Jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005655 Napisano: 16.04.2015 11:34:47 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

Szukam linku do ITM Kamis

jest już na intermarche.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005648 Napisano: 16.04.2015 11:20:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

edzia21 napisał(a):

W kwestii konkursów za bardzo nie chciałam z nią dyskutować...ale za wszelką cenę próbowała nam udowodnić, że NIE WAŻNE do kogo trafi nagroda, WAŻNE że będzie promocja i każdy o danej instytucji usłyszy i tyle. Dlatego też, przestał mnie zastanawiać poziom "nagradzanych prac" w RMF. 

To nie tylko RMF, obecnie 80 % Organizatorów tak postępuje emotka  To nie te konkursy i nie ci Organizatorzy co byli. Teraz prawie wszędzie losują i do przoduemotka

Przykre to (z punktu widzenia konkursowicza emotka ), ale w sumie mnie nie dziwi. Gdy czasem wszystkie prace są publikowane na jakiejś stronie, to nie da się tego wszystkiego przeczytać, nawet jakby człowiek chciał, a ludzie którzy wybierają, tez często muszą zrobić to raz dwa i brać się za inną robotę.
Poza tym jak praca jest byle jaka, to też większa szansa, że trafi do "przeciętnego Kowalskiego", a nie do konkursowej wygi.
No i nagradzanie średnich prac może zachęcać do udziału osoby które talentów literackich nie mają, a gdyby zobaczyły wypasiony wierszyk, to już by udziału nie wzięły.
Ale i tak mam nadzieję, że ta tendencja nie będzie permanentna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005601 Napisano: 16.04.2015 08:50:51 w Czy informują/ informowali?
stamp napisał(a):

Czy Carrefour kamis informował?

Nikt się nie chwalił, wg regulaminu do dzisiaj (16) mają termin Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005476 Napisano: 15.04.2015 18:21:50 w Czas na zmiany...
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Ale ja bym bardzo prosiła nie łączyć gadżetów z INNE - gadżety to gadżety, a w innych może się kryć coś ciekawego, co nie pasuje do innej kategorii, ale nie jest gadżetem. Sama ostatnio zgłaszałam konkursy, w których nagrodami były np. szkolenia, i podałam kategorię inne, a nagrody dużo fajniejsze od gadżetów.

Ale serio, serio? emotka
Szkolenia zaliczyłbym jednoznacznie do WEJŚCIÓWEK - to jest wygrana upoważniająca do wejścia gdzieś, gdzie bez tej wygranej trzeba starać się o bilety albo zapłacić inaczej za skorzystanie.

Co do szkoleń jako wejściówek - w sumie racja emotka
Co do nie łączenia - serio serio  emotka  Jednak bym nie łączyła gadżetów z INNE, bo jak są gadżety, to często nawet nie zaglądam, a nie chciałabym przegapić czegoś ciekawego, co komuś (np. takiemu jak ja emotka  ) nie podpasuje do żadnej kategorii.  A nie wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach musi być gadżetem.

Ale mam jeszcze inny problem - gdy cytuję czyjąś wypowiedź, to w okienku nie ma jak wpisać mojego komentarza - klikam w różnych miejscach, i nijak nie mogę wpisać się, żeby było pod spodem, bo mi się kursorek nie pojawia, nie ma na niego miejsca poniżej cytatu. Radzę sobie tak, że najpierw klikam na okienko komentarza, wciskam enter, i dopiero potem cytuję, ale to takie jakieś uciążliwe. No chyba że wykazuję tu jakiś podstawowy analfabetyzm w komentowaniu i cytowaniu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005469 Napisano: 15.04.2015 18:07:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

dysia napisał(a):

mahuska napisał(a):Jak cenowo wygląda zakup na konkurs w Groszku?? Można to wgl. gdzieś dostać? Tak samo Okocim w Żabce......już chyba z 8 ich zwiedziłam i nic....

okocim w żabce? jaki to konkurs? czy może miałaś na myśli kasztelan? czy jest jeszcze jakiś inny konkurs?

upsss
tyle się za nimi nachodziłam że niepomyślałam że może go w bazie nie być... jeśli nie ma to już lece dodać
http://www.smolar...h-abka-i-freshmarket

jest w bazie: https://www.e-konkursy.info/konkurs/151644,loteria-okocim-w-sklepach-zabka-i-freshmarket.html#.VS6MMo0cSP8 Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6005380 Napisano: 15.04.2015 14:40:29 w Czas na zmiany...
Ale ja bym bardzo prosiła nie łączyć gadżetów z INNE - gadżety to gadżety, a w innych może się kryć coś ciekawego, co nie pasuje do innej kategorii, ale nie jest gadżetem.
Sama ostatnio zgłaszałam konkursy, w których nagrodami były np. szkolenia, i podałam kategorię inne, a nagrody dużo fajniejsze od gadżetów. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6004936 Napisano: 14.04.2015 15:41:38 w Informują
Milka dzwoni 22 543... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6004814 Napisano: 14.04.2015 11:30:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
stamp napisał(a):

emotka emotka

A wiesz, że w Rossmanie są zegarki "Stamp" do wygrania?   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6004120 Napisano: 13.04.2015 10:35:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie dostałam sms z Playboy, że moje zgłoszenie wygrało, a szczegóły w mailu z 10.04. A ja już tego maila odebrałam i odesłałam konto. Jakaś obsuwa w wysyłce smsów? Bo po co mi ten sms teraz, już przez chwilę pomyślałam, że to kolejna nagroda z ostatniego etapu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6003612 Napisano: 11.04.2015 10:48:37 w PLAGIATY
kosztelka napisał(a):

kalka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

napisał(a):kalka napisał(a):Z pewnością Pan Wiesław W. móglby skutecznie domagać się zadośćuczynienia (nie tylko od p. Janiny, ale równięz od firmy, która wiedząc o kradzieży publikuje cudzą twórczość pod innym nazwiskiem i jeszcze nagradza) 

Moje opublikowane hasło(kosmetyki do włosów), które wygrało główną nagrodę ktoś zerżnął i posłał do RIFta na papier toaletowyemotka Napisałam do organizatora, przesłałam protokoły z hasłem i zrzeczeniem się na rzecz tamtego organizatora i co? Rift sprawę olał (przysłał na pocieszenie badziewne gadżety) a nagrodę i tak wręczył plagiatorowi. Ale i tak jestem za publikacją haseł- każdy organizator powinien publikować wtedy byśmy wiedzieli "co wygrało" , no i plagiatorów by było może mniej    emotka

Nóż się sam w kieszeni otwiera!!!

Za moich czasów mawiano: TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI!

A ja właśnie uważam, że nie powinni publikować - nie byłoby z czego plagiatować. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6003512 Napisano: 10.04.2015 22:30:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

https://toffees.pl/zwyciezcy
Stan na dzień dzisiejszy. emotka
I pomyśleć, że ja durna, właśnie wpieprzam cukierki Milki, zgłoszone w tej loterii...emotka

Do podobnego wniosku dochodzę...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4986990 Napisano: 31.01.2012 10:27:00 w Pomocy!!!!
aurorcia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

HELP! emotka
Czy ktoś wie gdzie się w sklepie Orlenu wpisuje kod ten za 200 zł z konkursu Durex?
Gdy wpisuję w pole kod rabatowy to mi wyskakuje, że kod nieprawidłowy, a potem juz do końca nie ma na to zadnego innego miejsca? Bardzo proszę o pomoc, bo mi się na zamawianie za pięć dwunasta zebrało...


tylko w tym miejscu o którym piszesz,czyli w okienku kod rabatowy ale być może masz zły kod,albo już wykorzystany.Ja też miałam taki problem,ale od razu do nich napisałam,potem zadzwoniłam i dali mi nowy.Niestety te kody są ważne do 31.01 emotka


dzięki, no teraz to już nic nie zrobię, a do nich można tylko do 17 dzwonić. No nic jutro zadzwonię, mam nadzieję, że ze względu na jakiś błąd z ich strony jakoś na piechotę u siebie w systemie mi to uznają.
Zapomniałam sobie przy okazji Nowego Roku postanowić: nie na ostatnią chwilę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4986960 Napisano: 31.01.2012 10:11:08 w Pomocy!!!!
HELP! emotka
Czy ktoś wie gdzie się w sklepie Orlenu wpisuje kod ten za 200 zł z konkursu Durex?
Gdy wpisuję w pole kod rabatowy to mi wyskakuje, że kod nieprawidłowy, a potem juz do końca nie ma na to zadnego innego miejsca? Bardzo proszę o pomoc, bo mi się na zamawianie za pięć dwunasta zebrało... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4977667 Napisano: 26.01.2012 02:54:37 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Youtube, ipla, iplex, tvn player, tvp.vod.pl, wszystko za darmo i można sobie różne seriale i programy oglądać legalnie i w dobrej jakości.



Już niedługo...
emotka

i to mnie wkurza!!!


Mówisz? To zamykam kompa i lecę oglądać póki można. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4977106 Napisano: 26.01.2012 10:22:15 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Za rewelacyjną metodę dla siebie uważam:
1) dialogi EN + napisy PL. Aczkolwiek nie posiadam takich filmów, bo jak część miniprocenta naszego społeczeństwa, nigdy nie ściągnęłam z neta muzy ani filmu. Nie wybielam się, tak jakoś wyszło emotka
2) dubbing DE (nawet, jeśli w czasie reklam np. sprzątam, zapamiętuję słowa). Obejrzenie filmu w polskiej tv to marnowanie czasu przed telewizorem, obejrzenie tego samego filmu na tv sat to NAUKA, tak sobie mówię emotka



A ja mam taką możliwość żeby były napisy zamiast lektora na niektórych kanałach. Nie wiem, czy to przy okazji tej telewizji cyfrowej, czy to jakoś od telewizora zależy - niezorientowana jestem, bo takiej regularnej telewizji prawie nie oglądam, ale mój mąż sobie tak czasami ogląda filmy.

A swoją drogą to poreklamuję Samsunga, którego kiedyś wygrałam - jest w tym tv takie coś jak Smart Tv - podłącza się telewizor do internetu i jest dostęp do różnych wybranych stron, np. Youtube, ipla, iplex, tvn player, tvp.vod.pl, wszystko za darmo i można sobie różne seriale i programy oglądać legalnie i w dobrej jakości.
Właśnie kończę oglądać cały serial Wojna i miłość i jeszcze wszystkie sezony Wiem co jem i programy Cejrowskiego - i te z z tvp i z tvn.
Jest tez sporo fajnych filmów z iplex, i rozrywkowych i np. dokumentów.

Jkby ktoś chciał, to nawet Klan sobie można ogladać emotka

No to koniec reklamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0