Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6018656 Napisano: 18.05.2015 11:47:58 w Kaufland konkursy
fryteczka napisał(a):

TiK tak,TiK tak...puścili by juz te SMS-y 

emotka  Pewnie jeszcze śpią  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6013611 Napisano: 06.05.2015 09:55:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 koper napisał(a):

slonko365 napisał(a):

koper napisał(a):

Wszystko przez brak ograniczenia w regulaminie co do ilości nagród na jedną osobę. Napisaliby np, że jedna osoba może wygrać max po jednej nagrodzie każdego stopnia, albo po max 3 nagrody na każde losowanie.

A skąd tyle kodów?
Wystarczy uruchomić wyobraźnię.
Może gość ma sklep spożywczy w którym teraz sprzedaje wafelki na wagę (bez opakowań). Może dogadał się z jakąś podrzędną firmą cateringową dostarczającą posiłki np do przedszkoli i dzieciaki jadły góralki na podwieczorek. 

Tylko że loterie są po to, żeby zwiększyć sprzedaż produktu, też żeby więcej sklepikarzy go zamówiło, zachęconych tym, że konsumenci chętniej będą kupować promocyjny produkt. W tym wypadku ja nie widzę żadnych machlojek - gość musiał te wafelki kupić i to w dużej ilości, a co zrobił z zawartością - zjadł, wyrzucił, sprzedał na wagę czy cokolwiek, to już jego sprawa.
Takie odnoszę wrażenie, że dużo osób na tym forum uważa, że konkursy i loterie są po to, aby uszczęśliwiać konkursowiczów. I oczywiście chodzi o satysfakcję konsumentów, którzy po wygraniu czegoś jeszcze bardziej lubią markę, chwalą się rodzi nie itp., ale to też tak naprawdę ma prowadzić do wzrostu sprzedaży, bo o to koniec końców chodzi producentowi.


Właśnie o tym pisałam. Gość kupił dużą ilość wafelków i wcale nie musiał ich zjadać, bo można naleźć dziesiątki sposobów na ich wykorzystanie, a nawet odsprzedanie jak ma się odpowiednie dojścia. 
Nie widzę tu żadnego oszustwa. Kody ukryte wewnątrz opakowania, trzeba rozpakować produkt, żeby dostać się do nich. Żeby wziąć udział w loterii nie wystarczy przejść się po sklepie i poodrywać nalepki promocyjne, czy wydrukować sobie paragony na "domowej kasie fiskalnej". 

A lista zwycięzców wygląda jak wygląda, pewnie organizator dostał sporo maili od "oburzonych", ale pewnie jedyne czego żałuje, to że tę listę opublikował. Zamiast imienia, inicjału nazwiska i miejscowości na liście zwycięzców mogłyby znaleźć się same wylosowane kody...

emotka  Dokładnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6013602 Napisano: 06.05.2015 09:46:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fruitella napisał(a):

Czy wie ktoś może jak to jest jak ktoś ma zablokowane połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych? Czy organizatorzy konkursów próbują skontaktować się z jawnego numeru, gdy usłyszą informację o tym, że telefon laureata nie przyjmuje połączeń zastrzeżonych? Czy może wysyłają sms? Miał ktoś taką sytuację? Chodzi mi tu konkretnie o kamisa z ITM, widzę, że dzwonią z zastrzeżonego, a ja mam to zablokowane.

W Kamisie jest akurat zapis w regulaminie, że jak się nie uda skontaktować telefonicznie, to wysyłają sms, ale co do innych agencji i konkursów to nie wiem jak z tym jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6013597 Napisano: 06.05.2015 09:38:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Jestem poza domem na szybkich zakupach, czy ktoś może podpowiedzieć w kwestii Nivea? Ten dezodorant można kupić w dowolnym sklepie, nawet osiedlowym? 

Tak, gdziekolwiek. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6013590 Napisano: 06.05.2015 09:33:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

Wszystko przez brak ograniczenia w regulaminie co do ilości nagród na jedną osobę. Napisaliby np, że jedna osoba może wygrać max po jednej nagrodzie każdego stopnia, albo po max 3 nagrody na każde losowanie.

A skąd tyle kodów?
Wystarczy uruchomić wyobraźnię.
Może gość ma sklep spożywczy w którym teraz sprzedaje wafelki na wagę (bez opakowań). Może dogadał się z jakąś podrzędną firmą cateringową dostarczającą posiłki np do przedszkoli i dzieciaki jadły góralki na podwieczorek. 

Tylko że loterie są po to, żeby zwiększyć sprzedaż produktu, też żeby więcej sklepikarzy go zamówiło, zachęconych tym, że konsumenci chętniej będą kupować promocyjny produkt. W tym wypadku ja nie widzę żadnych machlojek - gość musiał te wafelki kupić i to w dużej ilości, a co zrobił z zawartością - zjadł, wyrzucił, sprzedał na wagę czy cokolwiek, to już jego sprawa.
Takie odnoszę wrażenie, że dużo osób na tym forum uważa, że konkursy i loterie są po to, aby uszczęśliwiać konkursowiczów. I oczywiście chodzi o satysfakcję konsumentów, którzy po wygraniu czegoś jeszcze bardziej lubią markę, chwalą się rodzi nie itp., ale to też tak naprawdę ma prowadzić do wzrostu sprzedaży, bo o to koniec końców chodzi producentowi. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6013585 Napisano: 06.05.2015 09:19:20 w Pomocy!!!!
aguagu napisał(a):

Sprzedałam na allegro wygraną, kupujący prowadzi działalność i chciał abym wystawiła dowód sprzedaży, a teraz umowę sprzedaży. Czy jak to podpiszę, nie będę miała nieprzyjemności? Rzecz sprzedałam za kwotę niższą niż regulaminowa wartość nagrody. (i oczywiście nie mam już protokołu odbioru nagrody)

generalnie gdy sprzedaje się jakąś rzecz powyżej pewnej kwoty (ale nie pamiętam już jakiej), którą użytkowało się bodaj krócej niż rok, to należy zapłacić podatek od sprzedaży, i to niezależnie, czy się jakiekolwiek dokumenty wystawiło (sprzedaż na allegro to tez jest coś, co może sprawdzić urząd skarbowy), a gdy kupujący kupuje coś wartego chyba powyżej 1000 zł (od osoby prywatnej, nie w sklepie), to też powinien zapłacić od tego podatek. nie wiem, czy się coś nie zmieniło, ale jakieś 3 lata temu, jak sprawdzałam przepisy to tak było, i od nagród które od razu sprzedałam na allegro zapłaciłam podatek. A jak nie masz protokołu odbioru, to też problemik, żeby udowodnić urzędowi skarbowemu, że się np. jakąś rzecz ma już od jakiegoś czasu, po którym nie trzeba płacić podatku.
Oczywiście pytanie, czy Urząd Skarbowy będzie kontrolował transakcje na allegro, no ale może. Natomiast w przypadku umowy sprzedaży, jeśli ona będzie w firmie, to jest większa szansa, że przy kontroli firmy mogą chcieć też sprawdzić Ciebie, czy zapłaciłaś swoją część podatku. Ale to wszystko jest powyżej jakichś tam kwot, których nie pamiętam, to już musiałabyś sobie sprawdzić.
Tak naprawdę to i Ty i ten kupujący prawdopodobnie powinniście zapłacić podatek (pytanie, o jaką kwotę sprzedaży chodzi) i w zasadzie podpisanie umowy tu wile nie zmienia, tyle że wtedy jest większa szansa, że US to sprawdzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6010921 Napisano: 29.04.2015 12:52:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

za jaki okres smsy z hochland poszly?

wysłane do 23, początku nie pamiętam Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6010809 Napisano: 29.04.2015 11:03:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta empik z Milka Toffees z drugiego tygodnia   emotka  Kurier DPD
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6010652 Napisano: 28.04.2015 22:46:42 w Wkurza mnie...
Pierwszy raz się wkurzyłam, że zapłaciłam za coś w markecie niższą cenę niż na półce. Kupiłam Nescafe w Intermarche, pod którą była cena ponad 20 zł. Dziś chcę wysyłać zgłoszenie, a tu 18,99 na paragonie.  emotka  
Spieszyłam się i nawet na paragon nie popatrzyłam, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6009039 Napisano: 24.04.2015 15:51:23 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie dziś wszystko emotka

Od paru tygodni non stop bolala mnie glowa nad okiem ,czoło- wszystko z prawej strony.Dostalam zastrzyki plus leki przeciwbólowe. Nagle przeszlo, za to z lewej strony zaczal bolec mnie policzek jakby mi ktos przywalil, lewa strona nosa i gorne zeby ;/ Myslalam, ze mam chorego zeba wiec poszlam do dentysty, okazalo sie ze zeby zdrowe, dentystyka zasugerowala, ze to zatoki. Zrobilam zdjecie zatok - niby plynu nie ma, a boli jak cholera emotka  ech 

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6008917 Napisano: 24.04.2015 12:13:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dydys napisał(a):

leelee napisał(a):

Po odesłaniu nr konta do Playboya dostajecie zwrotki? emotka

Miałam dwie wygrane. Dwa razy odpisywałem na wygrane maile podając nr konta. Tylko za pierwszym razem dostałam zwrotkę

Dokładnie tak samo miałam, tylko na pierwszego maila dostałam zwrotkę, na drugiego nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6008778 Napisano: 24.04.2015 10:40:40 w Pomocy!!!!
renatak0 napisał(a):

kupiłam starter nju, doładowałam 10 zł ,wykonałam pierwsze połączenie i nadal nie mogę wysłaś sms premium, pomocy ktoś wie dlaczego?

ktos pisal, ze dopiero po 24 godzinach mozna Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006476 Napisano: 17.04.2015 20:31:27 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

kosztelka napisał(a):

Nie jestem w stanie zmienić formatu JPEG na JPG. Wszystkie wskazówki zawodzą. Może u mnie coś się zacina? Liczę na Waszą pomoc.


http://www.forump...-plik-z-jpeg-na-jpg/

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006474 Napisano: 17.04.2015 20:30:21 w Pomocy!!!!
kosztelka napisał(a):

Nie jestem w stanie zmienić formatu JPEG na JPG. Wszystkie wskazówki zawodzą. Może u mnie coś się zacina? Liczę na Waszą pomoc.

to jest to samo, nie ma sensu zmieniać, chyba że do czegoś to Ci potrzebne, to albo z rozwijanego menu "zapisz jako" wybierasz format pliku przy zapisywaniu, albo po prostu zapisz nazwę pliku po kropce wpisując .jpg Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006290 Napisano: 17.04.2015 14:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

to w końcu przychodża maile czy sms z palyboya ?

jedno i drugie, ale tylko jeden sms na etap, a maili tyle ile nagród Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006289 Napisano: 17.04.2015 14:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

Jest konkurs na toffee ale nie te cukierki z milki tylko czekoladki? nie wiem albo mam zwidy albo mi gdzies umknal i nie moge znalesc moge link jak owy konkurs jest emotka

może o to chodzi? https://www.facebook.com/karmello.czekolada ale już rozwiązany Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006279 Napisano: 17.04.2015 13:49:01 w SZUKAM....
Szukam osób, które chciałyby się zarejestrować z mojego polecenia w Panelu Badawczym Reaktor Opinii. Za wypełnianie ankiet otrzymuje się punkty, a punkty można wymienić na pieniądze.
Jeśli ktoś chciałby się tam zarejestrować, to bardzo proszę z użyciem tego linku: http://reaktoropinii.pl/ref/touab  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006226 Napisano: 17.04.2015 12:25:16 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

A ten dzisiejszy playboy to za tamten tydzień? 

tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006218 Napisano: 17.04.2015 12:16:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kacia napisał(a):

ja tez wyslalam dwa razy i dostałam jedną zwrotkę

może coś im się zawiesiło, jak nagle wszyscy zaczęli wysyłać... tylko pytanie czy jednak doszło czy nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6006213 Napisano: 17.04.2015 12:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A czy przychodzą Wam od Playboya zwrotki z podziękowaniem za wiadomość? Na jedną wiadomość dostałam, a na drugą nie...

na o2 mam zwrotki

dzięki, ja też na o2 wysyłałam, jak nie przyjdzie, to jeszcze raz wyślę, tylko kurczę nie wiem, na którą wiadomość mam zwrotkę, a na którą nie, bo takie same...  Wyświetl w wątku >>
0 0