Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6492295 Napisano: 25.05.2018 12:55:34 w Dziś cieszę się z.....
cherry_coke napisał(a):


Czerwonego wina nic nie przebije. Szczególnie takiego, które cieknie po ścianie od sąsiada z góry, któremu wybuchł balon jak akurat był na działce emotka Złote czasy, a komórek jeszcze nie było emotka  

Eldorado  emotka
Tak mi się jakoś skojarzyło z pewna reklamą piwa emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6492261 Napisano: 25.05.2018 11:56:44 w Dziś cieszę się z.....
cherry_coke napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Spotkała mnie dziś kakaowa apokalipsa.
Przy wyciąganiu czegoś tam z górnej szafki wyleciało mi świeżo otworzone i niezamknięte opakowanie kakao.
Złapałam, ale gwałtowne ściśnięty pełny kartonik zrobił PUF! 
I wszystko mam kakaowe: szafki, blat, gazówkę, okap, ścianę a nawet sufit  emotka
A dlaczego się cieszę?
Bo dziś miałam w planach mycie sufitu i ściany przed malowaniem.
Gdyby zrobiło PUF! po umyciu - to by była kakaowa złośliwość.
Ale jakby zrobiło PUF! na świeżo pomalowany sufit i ścianę, to sama bym pufnęła z wściekłości...  emotka   emotka

 

Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale... dostałam ostatnio w prezencie szampana, którego otworzył mój facet. Spróbował i stwierdził, że tak niedobry, że pić się nie da. Odstawił i kolejnego dnia chciał go wylać, żeby wynieść butelkę do szklanych śmieci i przy otwieraniu korka szampan wybuchł oblewając całą kuchnię i salon z takim impetem, że aż korki wywaliło. Następnie wszystko ściekło z samej góry na sam dół. Kakao przynajmniej się nie klei emotka  

emotka  ojoj...  emotka
My kiedyś daliśmy rodzinie domowej roboty czerwone wino, osobiście przez nas zakorkowane i zalakowane. Położyli je sobie w nowej, pięknej białej kuchni na specjalnej poziomej półeczce na wino. I pewnej nocy "się odkorkowało"... Widok prawdopodobnie był podobny do tego co u Ciebie, tylko było bardziej czerwono... Do dziś na imprezach rodzinnych "wspominają" jak ich piękne białe meble i piękne białe ściany i piękny biały sufit trzeba było czyścić z naszego CZERWONEGO wina... emotka emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6492255 Napisano: 25.05.2018 11:39:16 w Dziś cieszę się z.....
Spotkała mnie dziś kakaowa apokalipsa.
Przy wyciąganiu czegoś tam z górnej szafki wyleciało mi świeżo otworzone i niezamknięte opakowanie kakao.
Złapałam, ale gwałtowne ściśnięty pełny kartonik zrobił PUF! 
I wszystko mam kakaowe: szafki, blat, gazówkę, okap, ścianę a nawet sufit emotka
A dlaczego się cieszę?
Bo dziś miałam w planach mycie sufitu i ściany przed malowaniem.
Gdyby zrobiło PUF! po umyciu - to by była kakaowa złośliwość.
Ale jakby zrobiło PUF! na świeżo pomalowany sufit i ścianę, to sama bym pufnęła z wściekłości... emotka   emotka

  Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6486078 Napisano: 30.04.2018 23:26:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

czy tylko ja nie umiem wbić kodu lays ..strona się kręci i nie załadowuje się 

mam to samo na różnych przeglądarkach Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6483992 Napisano: 23.04.2018 12:57:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

mia napisał(a):

A mnie ciekawią wyniki tego konkursu (Netto) - nie w sensie osobistym, tylko w aspekcie zestawienia galeria kontra regulamin.
Wg regulaminu (p.1e) na zdjęciu musi być uczestnik konkursu, ale ma mieć on ukończone 18 lat (p.1a). Jak w tym kontekście wyglądają zdjęcia samych dzieci w galerii? Pomijam stronę etyczną wysługiwania się dziećmi.
I drugie pytanie - czy np. wystające ze skarpetek pazurki mogą być uznane za uczestnika konkursu? emotka Czy sam brzuch (bez reszty) się kwalifikuje? Sama ręka itd.?

A... i jeszcze jedno. emotka Zdjęcia, na których jest pan (no, tak na oko przynajmniej emotka ),  podpisane imieniem żeńskim. No i na odwrót. Ja niby wiem, że mamy "wolność", epokę Conchity, itd., ale ciekawa jestem jak z tego wybrnie organizator. Tym bardziej, że niektóre z tych zdjęć całkiem fajne...

Jak w szkole, przedszkolu  zobaczą tego zrozpaczonego biedaka z pietruszką na głowie to życia nie będzie miał

Pozostaje mieć nadzieję, że się kiedyś dzieciak dokopie do tych wszystkich zdjęć, które mu rodzic pozamieszczał w różnych konkursach (albo może ktoś z rodziny będzie życzliwy i udokumentuje te wyczyny) - a następnie wytoczy tatusiowi/mamusi proces o zniesławienie, ośmieszanie itp. W USA są już liczne precedensy np. procesy za zamieszczanie ośmieszających zdjęć dzieci na FB. Było też coś o skierowaniu sprawy do sądu przez matkę dziecka, którego ojciec zamieścił zdjęcie jak dzieciak trzyma papierosa i piwo. Nawet nie wiem, czy to nie w Polsce było. I jest to słuszny kierunek, może jedyna opcja, żeby durnym rodzicom coś do łba trafiło. Tylko jedno mnie zastanawia - czy organizator jednak nie powinien wziąć pod uwagę dobra dziecka i nie zamieszczać takiego zdjęcia? Choćby tłumacząc się regulaminem, że przecież nie ma na zdjęciu 18-letniego autora na pewno (i sru wszystkie inne nieregulaminowe zdjęcia) Bo i do niego mogą się prawnicy zgłosić... Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6481700 Napisano: 13.04.2018 14:26:04 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jeśli rzeczywiście pomyłka była po Twojej stronie, i gość dla syna dostał miecz kobity, choć myślał że kupuje faceta, bo tak było w opisie  emotka  to może się czuć nieco oszukany - w tej sytuacji chyba jednak bym machnęła ręką i mu te pieniądze wysłała pierwsza. Generalnie nie spotkałam się z sytuacją, żeby sprzedający pierwszy pieniądze wysyłał, bo nie wiesz, co w tej paczce zwrotnej dostaniesz, ale to nie jest duża kwota, więc bym chyba machnęła ręką, żeby gość poczuł się "przeproszony".

No i właśnie dlatego mimo wszystko skłaniam się ku temu. Choć Możliwa jest i taka sytuacja że wyślę kasę, on nie wyśle miecza a i tak wystawi negatywa...

Wiesz, on też może myśleć, że jesteś oszustką, która co innego daje w opisie, co innego na zdjęciu, a potem wysyła jednym jedno, drugim co innego i ta część, która nie dostanie tego co chciała odsyła Ci towar, a pieniędzy już nigdy nie widzi...  emotka  W każdym razie teraz już jest chyba tylko kwestia tego, żeby go jakoś udobruchać, żeby tego negatywa jednak nie wystawił. No i ryzyko, że zeźlony wyśle miecz już nie nadający się do odsprzedaży albo i tak wystawi negatywny komentarz... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481693 Napisano: 13.04.2018 14:13:51 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):


tzn z tym już mi pomogliście i wyjaśniliście, że miecze rzeczywiście się różnią. I rzeczywiście mogłam wprowadzić w błąd bo pomimo iż na zdjęciu był towar który facet dostał (Rey), to w opisie podałam Obi. Dlatego zgodziłam się na zwrot. Teraz tylko właśnie nie wiem co robić dalej... Ach po prostu allegro schodzi na psy (a jeszcze do niedawna czytając Wasze komentarze o allegrowiczach myślałam, że ja to mam szczęście bo trafiam tylko na takich fajnych)...

Jeśli rzeczywiście pomyłka była po Twojej stronie, i gość dla syna dostał miecz kobity, choć myślał że kupuje faceta, bo tak było w opisie  emotka  to może się czuć nieco oszukany - w tej sytuacji chyba jednak bym machnęła ręką i mu te pieniądze wysłała pierwsza. Generalnie nie spotkałam się z sytuacją, żeby sprzedający pierwszy pieniądze wysyłał, bo nie wiesz, co w tej paczce zwrotnej dostaniesz, ale to nie jest duża kwota, więc bym chyba machnęła ręką, żeby gość poczuł się "przeproszony". Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481684 Napisano: 13.04.2018 13:52:29 w Pomocy!!!!
ace - nie wiem czy już wcześniej nie wyjaśniło się z mieczami - ale ja mam dwa niebieskie miecze - Rey - babka emotka  i Obi-Wan Kenobi, i one są różne, właściwie tylko ten niebieski element jest taki sam. Jeśli dałaś zdjęcie na aukcji, to wyraźnie widać na opakowaniu albo kobitę albo faceta... 
Co do allegro, to chyba patowa sytuacja gdy kupujący chce coś wymusić - w sumie każdy może zażądać prawa do zwrotu podając dowolny, nawet zmyślony powód i grożąc że jak nie, to taki komentarz wystawię... Ciężko powiedzieć co zrobić w takiej sytuacji skoro nie da się gościowi wystawić komentarza ostrzegającego przed nim innych sprzedających. Czyli albo stanowczo czekasz na kasę, nie dajesz się szantażyście i ryzykujesz negatywa (na który możesz odpowiedzieć, opisując sytuację, ale już masz nababrane na koncie), albo przelewasz pieniądze, ryzykując że miecza już nie zobaczysz, albo dostaniesz paczkę z jakimś kijachem, albo miecz rozpakowany i zniszczony... z czym oczywiście możesz iść na policję, ale umorzą z powodu niskiej wartości przedmiotu...
Miecz świetlny w oko takim kupującym... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481674 Napisano: 13.04.2018 13:36:31 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):


masz racje nie da sie tego wszystkiego przeczytać-bez uszczerbku na zdrowiu emotka emotka emotka choć niektóre zdjecia naprawde ładne.Z drugiej strony Pani z brzuszkiem chyba za bardzo sie poświeca dla watpliwej nagrody emotka emotka

Dokładnie to samo pomyślałam - we wszystkich trzech kwestiach  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481669 Napisano: 13.04.2018 13:18:13 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

Lody Grand Gold rozpływają sie jak amber gold emotka emotka emotka gdy pomyśle że innych konkursach nagradzają takie zgłoszenia-to przykro sie robi i cieżko na duszy emotka emotka emotka

Ja bym nagrodziła  emotka  - niebanalne porównanie do czegoś, co się szybko rozpływa emotka
PS. Przy str.4 się zawiesiłam. Doceńmy ciężką pracę Komisji, które czytają chociaż część zgłoszeń. Przecież to się nie da wszystkiego przeczytać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481664 Napisano: 13.04.2018 12:49:56 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

cb656 napisał(a):

delvitto napisał(a):

 Rzekomo nie podlega gwarancji, bo został poddany jakiejś modyfikacji

A co ma Smolar do tego drugiego egzemplarza? To Serwis wymienił, nie Smolar. Tam uderzaj.

w sensie, że smolar jest tak jakby "sprzedawcą", i u niego powinno być 2 lata gwarancji, na podstawie dokumentu zastępującego paragon? W serwisie zajęto się gwarancją producenta, czymś trochę innym, jak rozumiem. To, że wymieniono wcześniej sprzęt na nowy, czy ma to znaczenie? 

A czy córka na pewno nie zainstalowała jakiejś "nieautoryzowanej" aplikacji omijającej jakieś iphonowe zabezpieczenia czy czegoś w tym stylu? 
Smolar jest raczej przekazującym nie sprzedawcą, jeśli jest gwarancja producenta, a problem nie leży w tym że dotarł do Ciebie jakiś rozbity, albo niezgodny z regulaminem itp, tylko po jakimś czasie użytkowania się zepsuł, to nie sądzę żeby musieli coś z tym robić. 
Właściwie opcje są dwie - albo Twoja córka coś z nim zrobiła - być może nieświadomie, ale to serwis powinien określić o co konkretnie chodzi, albo serwis kombinuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481663 Napisano: 13.04.2018 12:35:21 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

Bardzo Was proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Jesienią ub. roku wygrałam u smolara iphona 7. Przeleżał w domu ok 3 miesięcy nie używany, bo wciąż się zastanawiałam co z nim zrobię. No i tak wyszło, że wreszcie córka go wycyganiła, i od stycznia jest jego nieszczęśliwą posiadaczką emotka  Iphon dość szybko po krótkim okresie użytkowania się zepsuł, poszedł do serwisu, a po kilku dniach wymieniono go na nowy. Niedawno ten drugi egzemplarz się zepsuł, jakiś problem z uruchomieniem. Poszedł więc do serwisu, odesłali go gdzieś dalej. No i córka teraz dzwoni zła, bo się z nią skontaktowali, że iphon jest do odebrania, lecz nic w nim nie zrobili. Rzekomo nie podlega gwarancji, bo został poddany jakiejś modyfikacji. O co chodzi? Żadnej modyfikacji nikt tam nie robił, jesteśmy na to "za głupi", taki, jaki dostała ok miesiąca temu - taki był do teraz używany. Jak to załatwić, by w końcu mieć sprawny telefon? Czy warto interweniować u smolara?

Nie wiem jak pomóc, ale to jakaś dziwna sytuacja, bo jak rozumiem modyfikacji został poddany ten drugi smartfon, który otrzymałaś w zamian za ten Twój pierwszy smolarowy, czyli odpowiedzialność za ewentualne modyfikacje spoczywa na dostarczycielu tego drugiego - czyli serwisie. Chyba najlepiej byłoby zażądać od serwisu uzasadnienia odrzucenia reklamacji na piśmie i wtedy złożyć odwołanie/reklamację na to uzasadnienie. Jeśli natomiast to ten smolarowy niby był modyfikowany, to dziwne, że najpierw wręczyli Ci nowy zamiast niego, a teraz twierdzą że nic nie dostaniesz, bo modyfikowany i nie podlega reklamacji. Tak czy inaczej chyba najlepiej z tym pisemnym uzasadnieniem coś robić dalej, może jakiś rzecznik praw konsumentów?  Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481647 Napisano: 13.04.2018 11:35:40 w Wkurza mnie...
cb656, awi, mczarna, @ziolko
tu jest jeszcze ciekawy artykuł, ale połączenia nie zaczynają się na 48:
https://niebezpie...a-z-numerow-53-kuba/

"Rozmowy są wykonywane przez skrypty (boty), które najprawdopodobniej włamują się do niezabezpieczonych centralek VoIP podpiętych do internetu. Z poziomu niektórych z centralek można, przy odpowiednich warunkach, podrobić Caller-ID (czyli numer dzwoniącego) na dowolny. Wybranie prefiksów danego operatora z Kuby nie jest zapewne przypadkowe. Naciągacze otrzymują wynagrodzenie za terminowanie połączeń na numerach tego operatora (tak działają rozliczenia międzyoperatorskie)." - ale mechanizm polega na tym, że ktoś oddzwania i jest za to kasowany - pytanie, na jaki numer tak naprawdę oddzwania...

i jeszcze dlaczego lepiej nie instalować aplikacji (nie wiem, czy dotyczy to wszystkich) odsiewających niechciane telefony:
"Nie jest dobrym pomysłem, choć wiele osób to sugeruje, aby zainstalować jedną z aplikacji do “odsiewania niechcianych i marketingowych połączeń”. Takie aplikacje po zainstalowaniu proszą o uprawnienia pozwalające im na dostęp do Twojej książki adresowej — co jest logiczne, ale… wpisy z książki adresowej, czyli numery telefonów i dane osobowe Twoich znajomych, często wraz z notatkami i zdjęciami “wykradają” i wysyłają na zewnętrzne serwery. Dzięki tym aplikacjom być może faktycznie nigdy nie zadzwoni do Ciebie osoba wciskająca garnki, ale cena jaką za to płacisz to ujawnienie innym sprzedawcom danych Twoich znajomych." Wyświetl w wątku >>
1 awi 0

slonko365

#6481641 Napisano: 13.04.2018 11:18:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

awi napisał(a):

Dzwoni do mnie ktoś z numeru który się wyświetla (+48xxxxxxxxx) a gdy oddzwaniam - komunikat, że nie ma takiego numeru. Co to za diabeł?

Wyświetlany numer da się podmienić. Więc bym obstawiała, że jacyś oszuści podstawili do wyświetlania wiarygodnie wyglądający numer, a tak naprawde dzwonią z innego. 

Zaciekawiłaś mnie tą podmianą. Jak to się robi? Napiszesz więcej?

cb656 - nie kojarzę dokładnie, kiedyś coś było na Niebezpieczniku o oszustwach gdy ktoś przejmie nasze konto na FB i np. poprosi znajomych o przelanie pieniędzy/kupienie bitcoinów w naszym imieniu i tam coś było wspomniane, że jedyną opcją sprawdzenia czy znajomy to rzeczywiście znajomy jest osobista/telefoniczna rozmowa, gdy po głosie możemy znajomego zidentyfikować, bo np. przy smsie można podmienić wyświetlany numer. I na pewno w USA były (są?) dostępne aplikacje umożliwiające podanie numeru jaki ma się wyświetlać. Czytałam artykuł, że jakaś komisja ma się tym zająć i zakazać takich aplikacji, ze względu na możliwe nadużycia, że ktoś dzwoniąc podaje się za kogoś innego, jakiś senator np. się uskarżał, że z numerów niby z jego kancelarii były wysyłane do ludzi jakieś kompromitujące materiały. Ale jak się ma to na dziś nie wiem. Nie wiem też czy u naszych operatorów taka opcja jest możliwa, ale skoro technicznie to jest możliwe, to hakerzy mogą dać radę.
awi - nie mam pojęcia jaki może być mechanizm w tym przypadku, skoro nie da się oddzwonić. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481560 Napisano: 12.04.2018 23:24:14 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

Dzwoni do mnie ktoś z numeru który się wyświetla (+48xxxxxxxxx) a gdy oddzwaniam - komunikat, że nie ma takiego numeru. Co to za diabeł?

Wyświetlany numer da się podmienić. Więc bym obstawiała, że jacyś oszuści podstawili do wyświetlania wiarygodnie wyglądający numer, a tak naprawde dzwonią z innego.  Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6481153 Napisano: 11.04.2018 12:55:00 w Popraw sobie humor...
18 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO BYĆ POGANINEM
1. Nie musisz ciągle wysłuchiwać od ateistów, że wierzysz w coś, co nie istnieje. Czcisz Słońce. Jak ktoś ma wątpliwości, czy Ono istnieje, to pokazujesz palcem. Richard Dawkins może ci naskoczyć.
2. Matka Natura nie ma ci za złe, gdy gapisz się na tyłki płci przeciwnej. Wręcz przeciwnie, cieszy się, że doceniasz, że tak ładnie jej wyszły.
3. Bardzo szybko uczysz się dystansu do tego, co ludzie mówią o twojej wierze. No bo jak powiesz, że świętujesz pełnię Księżyca, to wiadomo, że będą się śmiali. I oczywiście przechodzisz nad tym do porządku dziennego, zamiast pielęgnować urazę swoich uczuć religijnych.
4. Nie masz jednej księgi z odpowiedziami na fundamentalne pytania, więc szukasz w wielu różnych. Koniec końców, pewnie i tak nie znajdziesz, ale jaki będziesz oczytany!
5. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby święte drzewo wyrosło w kształt bazyliki w Licheniu.
6. Zagadnienia teologiczne stają się znacznie bliższe życiu, kiedy w twojej religii Matka jest symbolem płodności, a nie dziewictwa.
7. Politycy i publicyści nie wycierają sobie gęby imionami twoich bogów. A nawet gdyby chcieli, to nie umieliby ich wymówić.
8. Nikt za bardzo nie wie, po czyjej jesteś stronie w sporach antyklerykałów z Kościołem, oświeceniowych racjonalistów z religijnymi fundamentalistami, moherów z lewakami itp., więc każdy może z tobą porozmawiać jak człowiek z człowiekiem. A że i tak zdarza się to rzadko, to już inna rzecz.
9. Wolno ci jeść wszystko, pod warunkiem, że nie będziesz się czuł pokrzywdzony, jeśli w końcu coś zeżre ciebie.
10. Twoi bogowie nie wypierają się tego, że stworzyli ludzi takimi, jakimi są. Na przykład gejami. Pewnie nawet gdzieś tam w Panteonie jest jakiś osobny bóg specjalnie dla nich, bo dlaczego by nie? I na pewno wygląda bo-sko!
11. W szkołach i urzędach krzyże na ścianach pojawiają się i znikają, ale pogańskie paprotki na parapetach, symbolizujące odwieczną siłę Natury, trwają niezmiennie.
12. Składanie ofiar rzeczowych ma więcej sensu, kiedy czcisz święte zwierzęta. Głodnej wiewiórce sprawisz więcej radości orzeszkiem niż obrazowi Matki Boskiej kolejnym złotym wisiorkiem.
13. Jedyny ojciec, którego czcisz, to twój własny. Co prawda nie był pewnie nieskończoną miłością, ale za to widywałeś go nie tylko w wizjach i prawdopodobnie nie groził ci skazaniem na wiekuiste męki za nieposłuszeństwo ani nie wyrzucił z domu za podjadanie jabłek z sadu.
14. Rozumiesz, że nie jesteś duszą uwięzioną w ciele, tylko tym właśnie, cudownie skonstruowanym, ciałem. Fajnie jest nie czuć się uwięzionym, prawda?
15. Na tacę kładziesz filiżankę.
16. Nie wierzysz w te bzdury, jakoby dobra karma wracała. Na podstawie wieloletnich obserwacji swojego zwierzęcia totemicznego (na przykład kota) wiesz, że dobra karma to taka, która po spożyciu nie wraca i nadaje sierści jedwabisty połysk.  emotka
17. Niebo masz zawsze nad głową, a nie w abstrakcyjnej i niepewnej przyszłości.
18. W twojej politeistycznej wizji świata jest miejsce dla każdego boga, którego przyniesie ze sobą napotkany człowiek.?
/z bloga 'Kompostownia'/ Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6480385 Napisano: 09.04.2018 10:56:33 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

vazzz napisał(a):

No cóż, przypadki chodzą po ludziach...
Postanowiłam dziś pojechać do Drogerii Natura zrobić zakupy na konkurs Jordan. Pojechaliśmy, kupiliśmy co trzeba i wstąpiliśmy do pobliskiego sklepu. Przy wejściu chciałam kupić zdrapkę, ale zrezygnowałam i zostawiłam to na później. Oczywiście później już była kolejka, chłopak powiedział żebyśmy w niej nie stali, ale ja stwierdziłam, że szybko idzie, więc poczekamy. Po wyjściu wsiedliśmy do samochodu, przejechaliśmy kilkaset metrów i dojechaliśmy do świateł, gdzie zrobiło się czerwone. Staliśmy kilka sekund kiedy nagle z całym impetem ktoś w nas wjechał... Facet się zagapił a kiedy spojrzał przed siebie i zobaczył, że wszyscy stoją to POMYLIŁ GAZ Z HAMULCEM (sam przyznał to z lekkością policji) i z całą siłą w nas wjechał. My siłą rozpędu wjechaliśmy w samochód który stał przed nami, a finał tej akcji był taki, że tamte samochody nie były zbyt poszkodowane a nasz nadaje się do kasacji. Do tego trzeba było wezwać pogotowie do mojego chłopaka. Facet który był sprawcą nawet nie przeprosił i generalnie usiadł sobie na poboczu opalając się na słońcu i wesoło żartował z panią w której auto my uderzyliśmy. Im się nic nie stało. I cóż... to był nasz wymarzony samochód, który kupiliśmy półtora roku wcześniej. Sporo nas to kosztowało i nerwów i pieniędzy (nie był jakiś ultra drogi, ale dla nas był to spory wydatek). I sytuacja wygląda tak, że nie mamy auta, jesteśmy poobijani i posiniaczeni i będziemy na tym stratni finansowo i zdrowotnie. I mam też głupi żal do siebie, że gdybyśmy tam  nie pojechali to nie byłoby tego wszystkiego ;/ Poza tym ostanie tygodnie miałam wręcz koszmarne a dziś była kumulacja tego wszystkiego ;/ Ciągle jest pod górkę, ciągle jest coś nie tak i wiecznie trzeba stawiać czemuś czoła tylko skąd brać na to wszystko siły? ;/

emotka To jest to cholerne prawo serii... Ale lada moment się odwróci! emotka Mocno przytulam.
I nie myśl nigdy, co by było gdyby...Tego nigdy nie wiesz. Może byłoby znacznie gorzej?

vazzz - zgadzam się w 100% z mia - nigdy nie wiesz, co by było gdyby, może ten samochód to jest niewygórowana cena za Wasze życie lub zdrowie, gdybyście byli w tym czasie w innym miejscu... Wiem, że w tej chwili kiepsko to wygląda, ale trzymam kciuki żeby szybko się odmieniło - zerknij na moja stopkę, życzę Wam żeby szczęścia zleciały się całymi stadami!!! I żebyś sobie za jakiś czas pomyślała, że gdyby nie to zdarzenie, to nie spotkałoby Cię 10 super szczęśliwych rzeczy, które będą w jakiś sposób konsekwencją tego wypadku. emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, vazzz 0

slonko365

#6479410 Napisano: 04.04.2018 15:40:04 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze jestem taka idiotka.Dalam sie naciagnac bylemu-podpisalam za niego kredyt -przestal go splacax.Nie dosc,ze mam chora babcie i nie mam jak pracowac,to jeszcze musze jego dlugi placic.Nie moge nic powiedziec w domu bo tylko by pogorszylo to jej stan
echh czemu bylam taka naiwna...:(((

Zorientuj się jakie są Twoje prawa - to, że musisz spłacać bo podpisałaś, nie oznacza, że to muszą być pieniądze "podarowane" Twojemu byłemu. Po pierwsze, możesz się domagać od niego spłaty tego co zapłacisz, po drugie - możesz się dogadać z bankiem/komornikiem/biurem wierzytelności, w szczególności, gdy masz trudną sytuację - być może jest możliwość jakiegoś odroczenia. rozłożenia na raty czy innego wymiksowania się z tego.
Kiedyś też mój znajomy, który ze względu na trudną sytuację zaczął mieć problemy ze spłacaniem kredytu, stracił mieszkanie, które już było częściowo spłacone - żyrant dogadał się z bankiem i "wycyckał" mojego znajomego kupując jego mieszkanie za bezcen. Akurat ta sytuacja była dość bulwersująca, ale z drugiej strony, skoro ktoś Ciebie w trudnej sytuacji jeszcze dobija... nie wiem jak dokładnie wygląda wszystko u Ciebie, ale nie ma powodu, żebyś traktowała te pieniądze które będziesz płacić jako stracone.
Być może kwalifikujesz się do bezpłatnej pomocy prawnej: https://darmowapo...platna-pomoc-prawna/ Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6479382 Napisano: 04.04.2018 14:17:20 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):


Nie wiem jakim cudem ale mojego 3-latka przyjęli... Aczkolwiek pamiętam jak wkurzało mnie jak mojej starszej córki przyjąć nie chcieli - ani jako dwulatki ani jako trzylatki, dopiero jako 4-latkę przy dofinansowaniu gminy przyjęli... Piszcie odwołania - często po nich przyjmują. Powodzenia!

myślisz, że to coś da? 

Warto napisać odwołanie, nic nie tracisz, a czasem jest tak, że rekrutują jakąś konkretną liczbę dzieci zakładając np. że im ileś tam odejdzie do zerówek, szkoły itd, a potem się okazuje że tych dzieci np. odeszło więcej i jakoś inaczej sobie grupy ułożą, ale też mogą sobie zostawić jakieś miejsca rezerwowe np. dla dzieci które by musieli przyjąć, bo się np. przeprowadzą, a okaże się że nie ma dużo takich dzieci itd. A czasem ktoś przyjęty może zrezygnować, w każdym razie np. u nas dyrektor spotyka się z rodzicami z odwołań i z nich dzieci wybiera gdy jeszcze da się kogoś dokoptować ponad tą liczbę która była założona w rekrutacji. (a raz się zdarzyło tak, że gmina zgodziła się na stworzenie jeszcze jednej grupy i wydzielenie części auli na salę, i prawie wszystkich z odwołań przyjęli) Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6477757 Napisano: 28.03.2018 11:01:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe, czy ten wyjazd z Visy https://www.e-kon...wiata-fifa-2018.html jest  dla jednej czy dla dwóch osób - w sumie nic nie jest napisane, że dla dwóch, więc pewnie dla jednej. Ale wyjazd za 60 tysięcy samemu do Rosji... już bym wolała te pieniądze dostać do kieszeni...
Edit: a, juz zobaczyłam na stronie że dwuosobowy, tylko w regulaminie nie napisali emotka Wyświetl w wątku >>