Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6169659 Napisano: 07.03.2016 13:43:16 w Wkurza mnie...
slonecznik1309 napisał(a):

elotta napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

wkurza mnie moja  d e p r e s j a emotka

Powodzenia w walce z chorobą emotka

emotka

Nie słuchaj pierdół, tylko koniecznie zacznij się leczyć. Słuchałam ostatnio ciekawego wywiadu z lekarzem, który stwierdził, że dzisiaj leczenie depresji w ogromnej większości przypadków jest skuteczne, jest też znacznie większa wiedza dotycząca tej choroby - tak choroby, bo to nie jest jakaś chandra, którą się da wyleczyć skokiem w góry. Niestety bardzo często jest potrzebne leczenie farmakologiczne, ale to tak jak z innymi chorobami - jak się ma zapalenie płuc, to się też trzeba wyleczyć, a nie głębiej oddychać i pozytywnie myśleć, bo po co lekarstwa...emotka
Trzymam kciuki i powodzenia - nie zwlekaj z wizytą u lekarza, bo im szybciej to zrobisz, tym szybciej będzie po wszystkim. A jeśli już się leczysz, to wytrwaj! emotka
I możesz jeszcze zajrzeć na stronkę: http://www.stopdepresji.pl/gdychorujesz Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6168820 Napisano: 04.03.2016 14:21:49 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

honoris napisał(a):

Hej, czy Zott/ Biedronka wysyłali w końcu już maile z IV etapu? To już chyba z tydzień, jestem na liście, a maila jak nie było, tak nie ma...

nie emotka

uff, to mnie pocieszyłyście, bo właśnie się z pewną paniką zorientowałam, że są wyniki za V etap a ja nie mam maila za IV... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6168604 Napisano: 03.03.2016 22:18:16 w Wkurza mnie...
@cc_investigator napisał(a):

Mam dziecię lat 5, od 3 lat uczęszczające do przedszkola. W listopadzie dostaję list wzywający do kontaktu ze szkoły, czy dziecko realizuje obowiązek szkolny, tzn przedszkolny (bo w obwodzie szkoły jest). Dzwonię, konwersacja przeuprzejma, tak oczywiście uczęszcza, do przedszkola X, jest w takiej grupie i czy muszę coś jeszcze dopełnić. Nie muszę, pan wyszedł, ale koleżanka przekaże. Wszystko w porządku, dziękujemy za kontakt.
Ten tego, mijają 3 miesiące.
A do mych drzwi pukają osoby w cywilu z sympatyczną odznaką, że szkoła wysłała 2 tygodnie temu list, że dziecię obowiązku nie spełnia.
Dziecię lat 5 stoi w drzwiach zachwycone, że o niego pytają...
Ale teoretycznie mogłoby dostać histerii, przerażenia i trwałego uszczerbku na zdrowiu jak jego mamusia, pod którą nogi się lekko ugięły.
Państwo z odznaką lekko zdziwieni, że dziecię nieuczęszczające takie małe, chyba się nastoletniego bandziora spodziewali.
Napomknę, że nauczam w szkole obok, przepisy mi niestraszne, ale niech straszne im będzie jak im jutro z awanturą stanę w drzwiach szkoły.

Państwo z odznaką też pewnie podziękują w szkole za wysłanie ich do Ciebie, bo prawdopodobnie mają też inne rzeczy do roboty niż odwiedzanie przedszkolaków w sytuacjach bez uzasadnienia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6167566 Napisano: 02.03.2016 10:34:35 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

slonko365 - dzięki za przypomnienie o tym specyfiku, Octeniseptem odkażałam przecież pępek dziecka i siebie tam.
Przy okazji polecam wszystkim przyszłym mamom, aby dodały Octenisept do listy zakupów emotka

I obecnym mamom też - brak wrzasku że szczypie przy odkażaniu ranek - bezcenny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6167552 Napisano: 02.03.2016 10:08:41 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

defed napisał(a):Wkurza mnie syf na środku nosa. Nie wiem jak go zakamuflować, nie tapetuję się. Skubany wyrósł centralnie i w dodatku sączy się z niego, tryska choćby wulkanem radości.  Pozostaje tylko ciachnąć selfie emotka


Wszystko, co się sączy, należy odkazić - przecieraj wodą utlenioną. Niczym nie smaruj, nie zatykaj, nie pudruj!

Z rok temu mojego tatę coś upier* w nos (a kichol ma konkretny, jak skocznia mamucia, na szczęście nie dziedziczny, hehe). Rozdrapał to, a potem smarował bodajże Penatenem. Efekt: nos zmienił kolor na czarny, metamorfoza, jak z horroru, długo to leczył u lekarza, została bardzo duża blizna.

Możesz też odkazić Octeniseptem - do kupienia w aptece w postaci sprayu, działa nawet lepiej niż woda utleniona. (Lekarze w przychodniach często mają "w zestawie" do odkażania rąk )
Mi kiedyś jakieś paskudztwo wyskoczyło, rozdrapałam, no i profilaktycznie psiknęłam Octeniseptem, żeby sobie odkazić, a ku mojemu zdziwieniu po wcześniejszych kilku dniach babrania się, w końcu ładnie zaschnęło i się zagoiło.
Generalnie Octenisept polecam do odkażania zamiast wody utlenionej - szczególnie dzieciom, bo nie szczypie. No tylko jest różnica w cenie, bo mały spray kosztuje koło 20 zł. Ale wystarcza na długo, bo raczej stoi w łazience "na wszelki wypadek". I sprayem łatwo też zdezyfekować ranę gdzieś w terenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6161834 Napisano: 18.02.2016 13:47:33 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

buncia88 napisał(a):

joan napisał(a):

delvitto napisał(a):

wkurzam się, bo na dzień dobry sprawdzam pocztę, a tam m.in. aż 6 @ od Ryszard Rembiszewski-lotto, wchodzę na spam, a tam te samo lotto, ale już x 5 emotka  Czyli w ciągu kilku godzin, przez noc,dostałam 11 spamów o milionach do wygrania! Już kiedyś interweniowałam, i wysyłałam jakieś dezaktualizacje, czy wypisanie się z tego g..., ale nic nie pomaga:( czy można gdzieś to zgłosić, tak, żeby się odczepili? 


W sprawie Rysia nic nie zrobisz, bo wysyła Ci to WP na podstawie tego, że skoro masz u nich konto mejlowe, mogą Cię spamować emotka

Ja mam i na o2 Ryśka i na interii, więc...prawdopodobnie któreś konkursiło nam to podarowało emotka

W mnie tez Rysio w kazdej skrzynce razy kilka      emotka  i w każdej "Biedronka pierze"  emotka

Można spróbować dodać nadawcę do "listy zablokowanych kontaktów". Na mojej skrzynce klikam prawym przyciskiem myszy, z menu wybieram "Wiadomości-śmieci", rozwija się kolejne i wybieram "Dodaj nadawcę do listy zablokowanych kontaktów" albo można zablokować też wszystkie maile z danej domeny. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6161104 Napisano: 17.02.2016 10:59:23 w Popraw sobie humor...

slonko365

#6159796 Napisano: 13.02.2016 21:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

mam na koncie 3 wygrane w loterii,moja córka też,a dodam, że zięcia mama wygrała 20 tys w serkach,można? można! trzeba próbować i wierzyć,że się uda emotka

Mafia, spisek i nepotyzm! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6159788 Napisano: 13.02.2016 20:43:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ultrixx napisał(a):

A ja tam się cieszę, że w loterii paragonowej wygrała pani Grażynka - zwłaszcza, że liczba moich zgłoszonych paragonów w tej egzotycznej inicjatywie wyniosła zero. Wszak wszem i wobec wiadomo, że te wszystkie loterie i konkursy to zwykła ustawka i normalny człowiek z ulicy nigdy nie wygra, chyba, że jakieś tanie gadżety emotka  Kowalski poczyta, powścieka się i obieca sobie, że w żadnym innym konkursie udziału nie weźmie.

emotka  emotka
A tak na marginesie, twierdzenie, że jakieś konkretne zdarzenie jest "zupełnie nieprawdopodobne" i dlatego "nie powinno się zdarzyć" świadczy o byciu ostro na bakier ze statystyką. Każde dowolnie absurdalne zdarzenie czy ciąg zdarzeń mogą się zdarzyć. I niekoniecznie muszą być mniej prawdopodobne od czegoś, co pozornie wydaje się  bardziej prawdopodobne.
Z tego bierze się często wiara w różne "cuda" bo się ludziom wydaje, że jeśli coś jest (pozornie) niesamowite to jest dziwne, że się zdarza. A w totolotku np. wypadnięcie 1,2,3,4,5,6, jest dokładnie tak samo prawdopodobne jak np. 3,34,12,16,42, 31. Tylko nasze kulawe zmysły sugerują nam że pierwsza opcja jest podejrzana. Czyli zależnie od interpretacji cud albo przekręt emotka

Swoją drogą z niecierpliwością czekam na chwilę, w której któryś z moich byłych pracodawców zorganizuje jakiś konkurs czy loterię, byle nie trzeba było podawać nazwiska przy zgłoszeniu, żebym nie musiała grać na słupa. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6159366 Napisano: 12.02.2016 13:17:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

U mnie więcej atrakcji. Na mecz w Rosji lecimy przez Paryż a powrót taki sam, z tym, że wylot z Rosji do Paryża o 8 rano, a z Paryża do Warszawy o 15 emotka  w dodatku na biletach pomylone nazwisko a w hotelu już nie więc to nie mój błąd emotka

No to proszę, znajdzie się godzinka na zwiedzanie Paryża emotka
A tak serio to dopytałabym, czy ten błąd w nazwisku nie będzie stanowił na lotnisku problemu... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6159320 Napisano: 12.02.2016 11:38:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Ehhh własnie przyszły bilety lotnicze z laysów- i niby wszystko pieknie ALE- 
09.03 przylot na miejsce o 16 , 
a 16.03 przylot na miejsce o 15.30

powrót następnego dnia rano-
Ani nie będzie czasu żeby sie po podróży ogarnąć ani cokolwiek pozwiedzać-o jakichs opóźnieniach ewentualnych nie wspomnę-te rezerwacje robiła chyba osoba bardzo lekkomyślna i nieodpowiedzialna? jutro tam zadzwonię i powiem im co myslę-miały być przyjemne wyjazdy,relaks, zwiedzanie i meczyk ,a zamieni się to w pogoń żeby gdziekolwiek zdążyć- zamiast radoci czuję na razie zażenowanie - jak to organizator potrafi zepsuć radosc z fajnego wyjazdu ;<
ktoś ma podobne odczucia,czy jestem osamotnionym wyjąkiem?

W kościach to czułam emotka Mamy za swoje. Za to wieczne ponaglanie, czepianie się, że nie terminowo powiadamiają, że regulaminu się nie trzymają, za to wypytywanie,... Jak zobaczyłam godziny lotów to tylko się potwierdzilo, że dobrze zrobiłam wykupując sobie lot samemu z bliższego lotniska. 9.03 będę w Londynie o 7:30 a dnia następnego mam lot powrotny o 20:40 emotka

Obstawiałabym, że to nie złośliwość, tylko specjalnie to tak ustawili, żeby było jak najmniej czasu przed i po meczu - w końcu to jest wyjazd na mecz. Oczywiście z punktu widzenia osoby, która chce pozwiedzać przy okazji bez sensu zupełnie, ja też bym wolała jak najwięcej czasu, ale z drugiej strony jak jedzie ktoś, kto np. nie mówi po angielsku, sam się tam nie ogarnie i nie chce zwiedzać, to z kolei byłyby pretensje "dlaczego ja tak długo muszę czekać na mecz i dlaczego nie ma powrotu jakoś szybciej, co ja mam ze sobą zrobić przez tyle czasu"...  Teoretycznie mogliby dać jakieś opcje do wyboru, no ale organizacyjnie to już dla nich kłopocik. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6158150 Napisano: 10.02.2016 00:17:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
No proszę, jaka ładna seria emotka  Gogo, moje gratulacje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6158146 Napisano: 10.02.2016 00:04:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam za wszystkie gratulacje! emotka   emotka
To naprawdę bardzo fajnie stać się "bohaterem dnia" w tym wątku. emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6157785 Napisano: 09.02.2016 12:10:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje! emotka  I każdemu życzę takich super emocji, które oprócz oczywistej radości z super nagrody, która przyda mi się bardzo bardzo bardzo, dają jeszcze jedno super uczucie - możliwość zobaczenia jedynych w swoim rodzaju min osób, które do tej pory patrzyły na mnie z takim jakby politowaniem w stylu "w bajki wierzysz?".
No wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6154620 Napisano: 03.02.2016 18:32:41 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
tomniewkurza napisał(a):


slonko365 napisał(a):...czasem pod koniec konwersacji mam potrzebę napisania po prostu "ok" albo przesłania uśmieszku. Moja sprawa co do kogo piszę...

Kiedy z kimś piszesz PW, TYTUŁ każdej kolejnej wiadomości jest z reguły taki, jaki wpisano na samym początku. Zachowując CIĄGŁOŚĆ wymiany wiadomości, nie ma potrzeby każdorazowo wpisywać TYTUŁU.
Dziwię się temu, co piszesz. Oczywiście, że to, co piszesz na PW to sprawa PRYWATNA. emotka

Nie wiem, czemu tu się dziwić. Nie mogę dać w tytule słowa krótszego niż 5 znaków ( czyli np. kino, piec, abc...) (skąd pomysł, że chcę zmieniać tytuł w trakcie rozmowy?emotka ), nie mogę odpowiedzieć (w dowolnym momencie rozmowy) - ok, emotka , emotka .
A bym chciała. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6154615 Napisano: 03.02.2016 18:14:56 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
tomniewkurza napisał(a):

slonko365 napisał(a):

czy treść wysyłanej wiadomości i tytuł mogłyby przechodzić gdy mają mniej niż 5 znaków? Teraz się tak nie da, i jak chcę wpisać w tytule krótkie słowo albo odpowiedzieć komuś tylko emotką albo np. "ok" to się nie da i muszę kombinować "co tu jeszcze dopisać" emotka

A jaki jest SENS i "pilna potrzeba" przesyłania takich bzdetów?! emotka
Ja jestem przeciw. Forum zaleją wpisy, które NICZEGO nie niosą i niczemu nie służą, poza zaakcentowaniem obecności jakiegoś biedaka, który poza emotkami nie potrafi się porządnie wysłowić emotka

Nie chodzi mi o posty, ale o wiadomości prywatne. Gdzie Twoim zdaniem w postach się wpisuje tytuły? Gdy z kimś koresponduję, czasem pod koniec konwersacji mam potrzebę napisania po prostu "ok" albo przesłania uśmieszku. Moja sprawa co do kogo piszę, i nie bój żaby, ani forum ani Twojego PW niczym takim zalewać nie będę.
Ale przemyślałabym kwestię ograniczenia niektórym możliwości komentowania wszystkiego i wszędzie i to jeszcze kilkoma zdaniami w całym poście. Toż to rozpusta i słowne rozpasanie.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6154611 Napisano: 03.02.2016 18:07:05 w SZUKAM....
teodozja napisał(a):

Dziękuję, nie szkodzi że tu. Otóż piec jest na gwarancji. Byli panowie z gwarancji juz drugi raz wzywani. Ja wszystko co się dało poodkręcałam,wyczyściłam przewody pomiędzy kominem a piecem,odkręciłam taką blachę z tyłu pieca,wyczyściłam wszystko. Oni drugi raz zrobili to samo. Komin mam co prawda nie czyszczony ale po wyjęciu takiego dekla w ścianie w piwnicy jak włoże w niego lusterko to widzę cały prześwit,czyli widzę niebo.Panowie powiedzieli żeby  cały dzień palić drewnem to osad smolisty się przeczyści. Poszli. Po ich wyjściu drewno popaliło się godzinę i zgasło. Dodam że kilka dni temu wrzucałasm chemiczny środek do czyszczenia komina.który powiniem oczyścić komin i rury. No i siedzę w zimnie.

To chyba faktycznie coś nie halo z tym piecem... Tak swoją drogą, żeby nie było problemów z piecem, dobrze jest rozpalać tak w miarę porządnie, żeby się nie dymiło, tylko porządnie paliło z dość wysoką temperaturą taką ok. 60 stopni, żeby się te wszystkie sadze powypalały - tylko że jak właśnie nie chce Ci się rozpalić, to tak nie rozpalisz emotka  A jak rozpalasz? - dajesz na spód papier, potem drewno - nie obok siebie ułożone, ale tak jedno na drugim na krzyż poukładane, żeby się jedno od drugiego podpalało, a węgiel dopiero jak się to drewno wypali do takiego żaru, gdy będzie ok. 40 stopni na piecu lub ciut mniej? Może jeszcze spróbuj dać więcej papieru i drewna, i siedzieć przy tym rozpalaniu - z otwartymi dolnymi drzwiczkami i poruszaj tam od dołu pogrzebaczem żeby było więcej powietrza... A jak nie wyjdzie, to pozostaje chyba tylko kominiarz, bo może porządniej wyczyści komin niż ten środek, albo znów panowie od pieca... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6154602 Napisano: 03.02.2016 17:54:03 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Taki wniosek racjonalizatorski - czy treść wysyłanej wiadomości i tytuł mogłyby przechodzić gdy mają mniej niż 5 znaków? Teraz się tak nie da, i jak chcę wpisać w tytule krótkie słowo albo odpowiedzieć komuś tylko emotką albo np. "ok" to się nie da i muszę kombinować "co tu jeszcze dopisać" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6154592 Napisano: 03.02.2016 17:43:38 w SZUKAM....
teodozja napisał(a):

Szukam czy opala może ktoś kotłem centralnego ogrzewania? Nie chce mi się palić w piecu.Cały dym wychodzi na zewnątrz, zamiast się palić.Jakby ktoś się orientował poproszę na priv

to widocznie nie ma odpowiedniego ciągu - dym powinien lecieć do komina nie do domu, skoro jest inaczej to jeśli z kominem jest wszystko ok i nie jest zatkany, spróbuj otworzyć okno/drzwi żeby był lepszy dopływ powietrza do pieca, sprawdź, czy komin jest otwarty - nie wiem jaki masz piec, ale z reguły jest regulacja np. na rurze wychodzącej z pieca do komina - może trzeba bardziej otworzyć, przy paleniu otwórz dolną część pieca całkiem  żeby był większy dopływ powietrza, a zamknij ta górną, do której się wrzuca opał, wtedy będzie nieco lepszy ciąg.
Czasem niestety bywa taka kijowa pogoda że z paleniem może być kłopot, ale to się niezbyt często zdarza no i z reguły szybko mija samo.
Sprawdź jeszcze w piecu wewnątrz w górnej części, czy te wyloty z wewnątrz pieca do komina nie są pozatykane sadzą - jeśli jest tam pełno takich czarnych farfocli, to wyczyść szczotka taką jak pogrzebacz tylko ze szczotką na końcu.
A jak nie zadziała i będzie się utrzymywało, to tylko kominiarz pozostaje, bo może komin jest zatkany lub zarośnięty sadzą.
PS. no tak, miało być priv... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6154568 Napisano: 03.02.2016 17:19:13 w Konkursy ABC
Macie całego smsa o podatku z Milki anegdota? Brakuje mi części tekstu i to w środku wiadomości... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0