Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6190452 Napisano: 29.04.2016 13:03:29 w Konkursy ABC
Tylko teraz pytanie, czego się trzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190449 Napisano: 29.04.2016 12:59:02 w Konkursy ABC
magnus napisał(a):

slonko365 napisał(a):

magnus napisał(a):

U mnie na bonie nawet takiej pozycji nie ma termin dla laureata, tylko dla własciciela sklepu a w liscie gratulacyjnym jest wyraxne info:
http://zmniejszac...412/4920256_ABCe.jpg

list mam taki sam,
data dla właściciela jest w tabelce na rewersie bonu, a dla laureata napisana na zielonym tle z boku, po tej stronie gdzie adres sklepu

Jest tylko nazwa sklepu

http://zmniejszac.../412/4920246_ABC.jpg

zobacz po drugiej stronie - na białym tle jest pełny adres sklepu, a zupełnie z lewej strony jakby na zielonym marginesie, pionowo jest termin realizacji bonu dla Laureata Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190447 Napisano: 29.04.2016 12:54:47 w Konkursy ABC
magnus napisał(a):

U mnie na bonie nawet takiej pozycji nie ma termin dla laureata, tylko dla własciciela sklepu a w liscie gratulacyjnym jest wyraxne info:
http://zmniejszac...412/4920256_ABCe.jpg

list mam taki sam,
data dla właściciela jest w tabelce na rewersie bonu, a dla laureata napisana na zielonym tle z boku, po tej stronie gdzie adres sklepu Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190443 Napisano: 29.04.2016 12:52:45 w Konkursy ABC
monkakk napisał(a):

slonko365 napisał(a):

magnus napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Kurde no, ale dlaczego do końca kwietnia? Faktycznie tak jest na liście, ale na bonie, że do końca maja! To czemu tak piszą?
Wychodzi na to, że teraz muszę dziś i jutro z wywalonym jęzorem realizować te bony, bo w maju już będzie po ptakach?emotka
A ktoś może pytał agencję czy rzeczywiście do końca kwietnia, czy jednak do końca maja?

Sprawdż dobrze bon- do 30.04.dla Ciebie

No właśnie ma na bonie:
data ważności dla właściciela sklepu: 30.06.2016
termin realizacji bonu przez laureata konkursu: do 31 maja 2016
a w liście, że bony trzeba zrealizować do 30 kwietnia 2016 emotka

mam tak samo jak Ty slonko365

A ma ktoś na bonie tą datę do 30 kwietnia? Może bony mają różną datę ważności, tylko w liście się pomylili? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190440 Napisano: 29.04.2016 12:50:52 w Konkursy ABC
magnus napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Kurde no, ale dlaczego do końca kwietnia? Faktycznie tak jest na liście, ale na bonie, że do końca maja! To czemu tak piszą?
Wychodzi na to, że teraz muszę dziś i jutro z wywalonym jęzorem realizować te bony, bo w maju już będzie po ptakach?emotka
A ktoś może pytał agencję czy rzeczywiście do końca kwietnia, czy jednak do końca maja?

Sprawdż dobrze bon- do 30.04.dla Ciebie

No właśnie ma na bonie:
data ważności dla właściciela sklepu: 30.06.2016
termin realizacji bonu przez laureata konkursu: do 31 maja 2016
a w liście, że bony trzeba zrealizować do 30 kwietnia 2016 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190437 Napisano: 29.04.2016 12:47:02 w Konkursy ABC
Kurde no, ale dlaczego do końca kwietnia? Faktycznie tak jest na liście, ale na bonie, że do końca maja! To czemu tak piszą?
Wychodzi na to, że teraz muszę dziś i jutro z wywalonym jęzorem realizować te bony, bo w maju już będzie po ptakach?emotka
A ktoś może pytał agencję czy rzeczywiście do końca kwietnia, czy jednak do końca maja? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190287 Napisano: 29.04.2016 08:18:46 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Czy otrzymał ktoś potwierdzenie pozytywnej weryfikacji paragonu z:
- Kozel w DC,
- Kamis /młynki/,
- Monster /Żabka/ ??? 

z Kamisa nic nie mam, w reszcie nie brałam udziału Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6189983 Napisano: 28.04.2016 14:55:06 w Pomocy!!!!
nkba napisał(a):

aleksiak napisał(a):

mia napisał(a):

Mam wielką prośbę w imieniu mojej córki studentki o wypełnienie ankiety...
http://moje-ankie...30/sec-ljZd2TTy.html
Im więcej osób im wypełni tym lepiej. Oczywiście jest anonimowa.
Można omijać niektóre pytania, można swoje wersje odpowiedzi czy wątpliwości wpisywać w komentarzach.
Z góry dziękuję za każde wypełnienie. emotka

gotowe emotka

proszę bardzo emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6189962 Napisano: 28.04.2016 14:08:03 w Biedronka
silvia8 napisał(a):

Algida do kiedy ma czas na powiadomienie?

komisja powinna być najpóźniej 29.04, ale nie napisali, w jakim terminie od niej powiadomią Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6189921 Napisano: 28.04.2016 13:04:49 w Wkurza mnie...
maryam napisał(a):

koala33 napisał(a):

monia24 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jednym uchem usłyszałam w radiu właśnie, więc może coś nie dosłyszałam, ale podobno od 1 czerwca ma wejść jakaś ustawa, likwidująca anonimowe telefony na kartę, "a kto będzie chciał mieć taki telefon, będzie go musiał zarejestrować" emotka emotka emotka emotka
Błagam, niech mi ktoś powie, że się przesłyszałam emotka

Do końca roku podobno trzeba będzie telefony porejestrować.

 Te niezarejestrowane chcą wyłączyć po 01.01.2017, jeszcze tylko nie ustalili, co zrobią ze środkami pozostałymi na koncie.emotka

To żeby terroryści mieli trudniej,chyba dobrze co...

Wszelka inwigilacja i ograniczanie swobód obywatelskich zawsze jest tak tłumaczone. Tylko że terroryści i przestępcy znajdą na to sposób - będą rejestrować telefony na lewe dane/papiery albo posługiwać się skradzionymi/shakowanymi telefonami. A nich sobie szaraczek spróbuje tego czy owego skrytykować w necie przez telefon albo być np. na jakiejś demonstracji, to się już go znajdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6189874 Napisano: 28.04.2016 12:18:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nasto napisał(a):

madziulka2434 napisał(a):

kto jeszcze czeka na bon hebe z zott?

Ja czekam

Ja też emotka  A pamiętacie może, do kiedy jest/był regulaminowy termin na wysyłkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6189754 Napisano: 28.04.2016 10:06:21 w Wkurza mnie...
Jednym uchem usłyszałam w radiu właśnie, więc może coś nie dosłyszałam, ale podobno od 1 czerwca ma wejść jakaś ustawa, likwidująca anonimowe telefony na kartę, "a kto będzie chciał mieć taki telefon, będzie go musiał zarejestrować" emotka emotka emotka emotka
Błagam, niech mi ktoś powie, że się przesłyszałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6189362 Napisano: 27.04.2016 13:57:49 w TESCO konkursy
mdepfs napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Czy tylko ja nie mam Neutrogeny????? Na tyle nagród.... Smolar chyba mnie zablokował....

ja też nie mam.. nigdy chyba nic od nich nie dostanę emotka

ja też nic i nic u nich  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6187463 Napisano: 22.04.2016 14:49:10 w Czy informują/ informowali?
aurora81 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy Finish informował już w tym tygodniu? emotka

?

tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6187292 Napisano: 22.04.2016 09:16:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

O co tu kurna chodzi? Że mam wysłać sms z regału z alkoholami? Ktoś to zweryfikuje??
http://www.re-g.p...lubionym_rowerze.pdf

Myślę, że to jest kwestia "kreatywnej interpretacji" prawa dotyczącego promocji i reklamy alkoholi. Dokładnie ustawy nie pamiętam, ale być może cos tam było o tym, że można promować tylko na terenie punktu sprzedaży stąd taki zapis w regulaminie. Nie wydaje mi się, żeby ktoś był to w stanie zweryfikować, co najwyżej profilaktycznie wysłałabym w godzinach otwarcia sklepu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6186794 Napisano: 21.04.2016 10:52:12 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Dziecko widzi, że nie jest ok, ale uczy się, że takiej sytuacji się nie zmienia, że tak trzeba żyć.

Ale właśnie nie, nie, nie. To nie jest taki prosty mechanizm.

Może nie aż tak prosty, ale nasiąkamy w dzieciństwie pewnymi wzorcami, uczymy się radzenia sobie w różnych sytuacjach. I dzieci uczą się i wyciągają wnioski. Czasem, świadomie, że one tak nie chcą żyć, ale też czasem, pewnie mniej świadomie, że życie w niezdrowej sytuacji, w poczuciu braku bezpieczeństwa, w rodzinie, gdzie rodzice się nie kochają, nie rozmawiają ze sobą, nie przytulają się, nie szanują - że to też jest jakiś sposób na życie, że pewne rzeczy tak mogą wyglądać.
Inną kwestią natomiast jest, co zrobić żeby taką niezdrową sytuację zmienić. Co proste niestety nie jest i to jest chyba taka sytuacja, że wyjścia idealnego nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6186763 Napisano: 21.04.2016 10:29:06 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

Poza tym będąc w toksycznym związku, dajemy dziecku informację, że takie coś jest ok.

Mylisz się joan. Dziecko bardzo dobrze wie, że nie jest ok. 

Obie macie rację. Dziecko widzi, że nie jest ok, ale uczy się, że takiej sytuacji się nie zmienia, że tak trzeba żyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6186749 Napisano: 21.04.2016 10:07:46 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

magdal14 napisał(a):

Wkurza mnie ten bałwan, z którym jestem teraz już tylko dla dziecka. Nic go nie interesuje, wieczny 30letni dzieciak.


a zastanawiałaś się nad powodami takiego zachowania? i nad tym, czy wcześniej też taki był (skoro "wieczny", to pewnie wiecznie taki był, więc było wiadomo, jaki jest. a jeżeli nie wiecznie, to DLACZEGO teraz nagle taki jest albo sprawia takie wrażenie)? 

nie oceniam, bo zawsze twierdzę, że problemy w związku zależą zawsze od DWÓCH osób. więc mogę doradzić tylko ograniczenie negatywnych emocji i jakieś normalne rozmowy itp.

---------------------------------------------------------------------------------------
w temacie: wkurzają mnie opętane mamusie, które najpierw najpierw chwalą się tym, że pozwalają swoim "książniczkom" na wszystko, a później dziwią się, że mają problemy wychowawcze. nie ogarniam.

magdal14 - wybacz jej, bo widać, że nie wie, o czym mówi. A jak się kiedyś dowie, to będzie bolało, więc się pastwić nie będę, a tłumaczyć też nie, bo nie ma sensu.
A tak poza tym muszę się zgodzić z Cudaczkiem - im dłużej będziesz w takim związku, tym będzie gorzej. A jeśli chwilami będzie lepiej, to dorobicie się kolejnych dzieci, wspólnego mieszkania/kredytu, uzależnisz się od niego pod różnymi względami i coraz ciężej będzie się rozstać. Nie mówiąc już o tym, że oddajesz swoje życie komuś, kto najwyraźniej na to nie zasługuje. A opcja "dla dziecka" spowoduje, że sfrustrowana sama możesz, mniej bądź bardziej świadomie winić dziecko za swoją sytuację. A nieszczęśliwa mama to i nieszczęśliwe dziecko. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6185719 Napisano: 19.04.2016 12:35:53 w Dziś wygrane - dużo i (prawie) dla każdego
Młynki, młynki  emotka   (i błagam, wpisujcie tu, nie w MDW) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6184371 Napisano: 15.04.2016 11:41:10 w WC - rozmowy o wszystkim
stefania7 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Gdyż chodziło mi o relacje bardziej... hm... 3D emotka emotka


Jak 3D, to kula i stożek w roli głównej emotka

Ach te kobiece rozmowy o geometrii... emotka  ujęłabym to raczej jako dwuwymiarowe postaci działające w trójwymiarowej przestrzeni emotka  No w każdym razie kółeczko musi pozostać kółeczkiem bo koncepcja się sypie emotka

I wracamy do punktu wyjścia (a może wejścia?)  emotka

emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0